Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
6. črc 2010

@pepsyna -mne sa to tiež nezdá,ale keď som pred týždnom kupovala kočík,tak som sa pýtala,či neexistujú nejaké čierne,čo by pasovali na concord fusion,tak mi majiteľ povedal,že sú objednané priamo z concordu,ale ešte neprišli.....ak pojdem niekedy do mesta,opýtam sa,.... 😉

@marselitta ešte sme teraz nad tým špekulovali,no asi je to na ten kočík,ale dá sa to použiť len keď je kočík v sede.....inak nie.......neviem to cez tú strechu natiahnuť...budem musieť kúpiť nejakú uni pláštenku

jajulaa
7. črc 2010

@uzu17 ja ich doma mám a nepotrebujem, pošlem za poštovné 🙂 🙂 🙂 .

tanija133
7. črc 2010

Dievcata , nemate skusenosti v poslednej dobe s nakupom Concordu na Price-killers.com. Su rozne nazory nan nich, ale tie su z minuleho roku.......

mmacko
8. črc 2010

Tanija, to je ta madarska stranka? Kamoska cez nich kupovala pred vyse rokom cely set a v poriadku. Len je to obtiaznejsie s reklamaciou, musis tam ist osobne. Jej sa tiez trhal ten potah, ale dala si ho radsej presit doma. Podla mna je asi lepsie kupit u nas, 2009 mas niekde aj v akcii cely travel set za 660 eur.

cutce
8. črc 2010

holky muzu se zeptat, jste spokojene s timto kocarkem? Mi nad nim premyslime 🙂

barboramarek
8. črc 2010

@cutce ahoj, ja ako skusena kocikova maniacka ho mozem len odporucat. co ocakavas od kocika? kazdy mame ine poziadavky, tak daj svoje a potom ti mozem skor poradit 🙂

cutce
8. črc 2010

no jelikoz budu mit unorove miminko tak korbu vylozene potrebovat asi nebudu, chtela bych kocarek, aby se dobre manipuloval na rovnych cestach, byl dobre skladatelny do auta a nezabral moc mista a lehky. Asi co nejvic vyuziju je kocarek s tim vajickem (nevim, jak se to presne rekne) 🙂

dekuju 🙂

skorn
8. črc 2010

Ahojky holky,
mám taky kočárek Concord a teď mi zblba kamarádka, že se mi nejspíš v zimě malá nevejde s fusakem do korby 😕 😅 ..miminko čekám teď v srpnu..tak mám trošku strach co bude a pevně doufám, že se do něj vleze 😀 ..máte někdo zkušenost, jak moc nebo málo se tam letní mimi vejde v zimě??Moc děkuji za odpovědi.

skorn
8. črc 2010

Jo ještě napíšu, že mám korbu Proton.

mmacko
8. črc 2010

Cutce, urcite si kup aj vanicku, vajicko naklikavacie na podvozok je super na kratke nakupy, lekarov a tak, ale inak by malo babo spat na rovnom. Tento kocik je fakt super, lahko sa ovlada. Jediny nedostatok vidim, ze nema okienko na streche, ale uz tu baby pisali, ze to az tak nechyba.

Skorn, no taketo koncoletove babetka to maju najtazsie co sa tyka vanicky, ja mam junove a uz od novembra isla do sportaka. Keby si chcela, aby ti babo prezilo celu zimu vo vanicke az do konca marca, tak jedine kocik typu PP ten velky hlbokac. Ten je aj tak najlepsi na sneh a teren, male babo tak nevytrasie. Vsetky vanicky tychto kocikov 3v1 su mensie ako taky klasicky hlbokac.

cutce
8. črc 2010

mmacko: vanicku, to myslis korbu?

mmacko
8. črc 2010

cutce, hej, korbu. Ale velmi zalezi aj na dietati, moja by sa tam podla mna vosla, do tej concordovej vanicky, teraz v roku ma necelych 9 kg, ale niektore babetka maju 9 kg v polroku, tak tie sa tam urcite nevocpu 😉

cutce
8. črc 2010

mmacko: no tak to potom uvidime jak poroste. Dekuju 🙂

avanka
8. črc 2010

ahojte, ideme kupovat Concord neo, tak by som sa vas chcela opytat, ci mate niektora hlboku vanicku Scout a vedeli mi ju zmerat, dlzku a sirku...dakujem

cherryblossomgirl
9. črc 2010

@baby_co_mate_neo chcela som sa spytat, kedy ste babatka zacali davat do sportaku? Ako ste s nim spokojne? Moja dcerka ma skoro 4 mesiace a mam pocit, ze uz zabera celu vanicku, je to proste dlhana.. urcite tam este minimalne mesiac vydrzi, ale bola by som rada, keby ste mi napisali vlastne skusenosti.. dakujem

keiko
9. črc 2010

@skorn Určite sa ti vojde do vaničky proton, mne sa bambulka narodila v júni, a bola buchtička riadna a do 7 mesiacov v poho aj s fusakom...

tanija133
9. črc 2010

@mmacko Dakujem za info, u nich ten novy set vyjde na 533 Eur bez tasky, a u nas cca 950 Eur.co je dost rozdiel, ale skusim este ponurat tu 2009. ano je to ta madarska stranka, a ta cela u nich je az neskutocna.......

talinka
9. črc 2010

@cherryblossomgirl ja som dala do sportaku v 6 mesiacoch tusim, mozno o cosi skor, ked uz vedel sam sediet 😉 a so sportakom velka spokojnost 🙂

mmacko
10. črc 2010

Tanija133, tak to je fakt super ponuka. Este vcera som videla na mmb ten komplet za 660 eur, tak ked tak pozri. Sice len niektore farby. Ale zas tych 533 je fakt najlepsia cena. Len tam si treba pre to tusim ist osobne do budapesti.
Daj vediet, ako si sa rozhodla.

Skorn, no mne by sa podla mna aj moja rocna mala teraz zmestila do protonu, je utlucka, takze ako som hovorila, zavisi to od babetka 😉

tanija133
10. črc 2010

@mmacko co je to mmb, aka stranka? ? 660 je tiez dobra cena , ked sa nemusis nikde trepat, mna sa paci ten bezovy, a ziadny iny. a este ho maju aj za 770 v Brendone, ale bez tych taska, slnecnik, moskytiera.....

talinka
10. črc 2010

@tanija133 mmb je mimibazar.sk alebo mimibazar.cz 😉

mmacko
11. črc 2010

Tanija123, ten bezovy sa aj mne najviac pacil,ale nekupila by som si ho. Po pouzivani sportaku som zistila, ze podla mna sa najmenej zaspini ta farba leaf. Ja mam tmavo modru, ta je tiez v pohode, ale ten bezovy by vyzeral uz po mesiaci ako prasiatko. Jedine ze by si si do sportaka dala usit podlozku. To je moja rada 😉

cherryblossomgirl
11. črc 2010

@mmacko co ja viem, ja mam bezove Neo a aj po 3 mesiacoch intenzivneho pouzivania vyzera stale krasne cistucko 😉

luciferova
11. črc 2010

kocky ako riesite to, ze ked je dieta v sportaku, tak nan nevidite? svagrina ma tento kocik a toto jej dost vadi...

mmacko
11. črc 2010

cherry, aj moj vyzera cisto ked ho utrem vlhciacou, ale zas za chvilu ho bambula zaspini ci uz topankou alebo nejakym jedlom. Ale ja som to vyriesila podlozkou a je to super 😉

Luciferova, ja si idem dat pre druhe, ktore prave planujeme usit novu strechu na fusion aj s okienkom. Pri rocnom mi to teraz nevadi, ja aj tak nepouzivam na druhom kociku to okienko, lebo akonahle ho odklopim, mala ma zbada a uz sa vrti v kociku. Ale pri polrocnom by mi to asi trosku chybalo, ze na babo nevidim. Ja som ale mala aj kociky s otocnou sedackou k mamine, ale tie mali rozne "chybicky krasy", tento sa sice neda ku mne otocit, ale pozitiva prevysuju nad tymto jednym negativom ( spomeniem len siroku sedacku pre dieta, aka nie je na ziadnom kociku s otocou sedackou, najlahsia ovladatelnost s akou som sa stretla, velka strecha,...)

lucula73
11. črc 2010

@mmacko - teraz mi práve prišla IP od tej baby s nickom anjeliksns-vraj nemajú predlohu,podľa ktorej by mi ušili tú striešku s okienkom....no neviem,ak niekoho nájdeš,daj mi vedieť....

mmacko
11. črc 2010

Lucula, ja to nejdem riesit teraz, este ani nie som tehu. A potom chcem ist normal za nejakou krajcirkou tu u nas, zvleciem tu origos strechu ako predlohu, nech taku istu usije. Dam to sit, ked bude druhe vo vanicke, takze bude na to cas.Len este neviem, aku latku, asi si necham od nej poradit.

talinka
12. črc 2010

@luciferova ja to neriesim nijak, aj tak mam vacsinou striesku zhrnutu a nie danu dole 😉 a ked chcem kuk sa nahnem a kuknem 🙂 tak naco si ho svagrina kupovala,ked jej to nevyhovuje?hm? 😉 to zu treba asi len vymenit, za nejaky otocny alebo s okienkom 😉

luciferova
12. črc 2010

@talinka to sa mna nepytaj, ze na co si ho kupovala 😀 😀

takze nijak to neriesite, reku ci nie su nejake ine striesky alebo v inych kolekciach to nie je inak. vdaka 🙂

mmacko
13. črc 2010

Luciferova, kolekcia 2008 mala striesku, ale ta nepasuje na 2009/2010, teda pasovala by, co sa tyka toho hlavneho, kde sa strecha strka, ale ta 2008 mala cvoky a tato ma len na vrchu zips. Len jej povedz, ze keby si dala spravit nejake upravi napr do original strechy, tak jej pada zaruka. Preto ja chcem potom si dat usit novu strechu, aby keby sa nieco stalo, stale mi platila zaruka