Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

bamarama82
26. črc 2010

@mmacko aha tak to si ty.... mne sa paci ta zlta vanicka a autosedacka ale sportak je taky vojensky. ale cena super

lucula73
26. črc 2010

ahojte
bola som dnes u krajčírky,ideme šiť búdu 😀 ..ale musím zohnať vhodnú látku a asi až v septembri to vyjde,lebo ide na dovču a potom nebudeme my doma...no som zvedavá,čo vymyslíme 😀

mmacko
26. črc 2010

Lucula, to som zvedava, keby vyslo, aj ja si od nej objednam 😉

orovka
26. črc 2010

@lucula73 potom mysli aj na mňa s tou strieškou 🙂 . Myslím, že krajčírka bude mať super kšeft.... 😀

barboramarek
26. črc 2010

@bamarama82 este ma napadol jeden rozdiel, ale to len vo farbe na konstrukcii, na 2010 je tiez strieborna konstrukcia ale tyc medzi zadnymi kolesami a brzda a to o co drzi kosik vzadu ta tyc pod opierkou su cierne. to je este nieco podla coho sa da zistit rok. 😉

marselitta
26. črc 2010

baby nepokrčil sa vám nákupný košík? ja som dnes zistila, že je celý vlnovkatý a to ho mám väčšinou rozložený v garáži. všimla som si, že keď kočík zložím, tak košík zvlnovkatie, tak to je z toho.

zrzuska
26. črc 2010

baby kuknite si album :

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=5&user...

mozno by tiez vedela usit na concord nieco ako su tieto nove striesky. inak sa mi lubia tie striesky, aj tu clonu maju. perfisne to vyzera 🙂

zrzuska
26. črc 2010
lucula73
26. črc 2010

@zrzuska ja si ho idem dať ušiť,a opýtam sa tej tetušky,či mi niečo nevie poradiť na tú strechu...určite sa vyzná v látkach 😉

lucula73
26. črc 2010

ano,určite by vedeli ušiť tie striešky aj na tieto novšie modely,ale musia mať vzor...a asi ešte nikto nepýtal novú búdu,tak to ani nešili,to len my sme tu také náročné 😀

mmacko
26. črc 2010

Tie nanozniky su super, rozmyslam, ci ho objednat uz teraz, alebo az pre druhe dieta, ci uz moja mala nie je na to velka, ci ho bude potrebovat

lucula73
26. črc 2010

@mmacko a kolko má tvoja malá?veď ak bude v zime v šporťáku,podľa mňa to využiješ....predstav si že bude poletovať trochu sneh alebo sprchne a nebudeš musieť hneď vyberať tú nemožnú pláštenku... 🙂

bredmax
26. črc 2010

@zrzuska já ten nánožník mám 🙂 o pár stránek jsou tady fota 🙂

lucula73
26. črc 2010

@bredmax ja som si ho práve objednala 😉

zrzuska
27. črc 2010

no ten nanoznik je super. taky ako na novych jane. teda nie tych najnovsich. ja som ho vyuzila a to mi mala mala v marci 2roky. davali sme ho aj v zime. ale uz je pravda ze stacil aj len fusak 😝 nemali sme bohvieaku zimu.

mmacko
27. črc 2010

Lucula, ma teraz 13 mesiacov. Ale kedze ona bude hlavne uz chodit a v kociku bude len spat, tak to bude aj tak naobliekana, cize asi bude stacit fusak, pripadne este deka keby bola moc zima a proti lahkemu snehu ten nanoznik z madla. Ja som myslela, ze ten nanoznik objenadm potom ked sa zadari druhe, predsa len je to ine, ked babo je stale este v kociku a ked v nom len spinka.

bredmax
27. črc 2010

tak mě Adrianka v kočárku nespí,to už musí být když zabere,ale raděj jsem ho koupila,nevím jaká bude zima a jak na tom bude s chozením,zas to nebyla taká pálka 🙂

zrzuska
27. črc 2010

@mmacko zohnala som konecne fotku tej cherry farby. no divne to vyzera. sa mi viacej paci chilli. ta je taka cela bordova.
tato cherry mi pride taka do fialovo bordova a ta cervena sa mi tam nepaci k tomu 😝
ja asi aj tak vezmem ten 2008 krypton. to sa mi tam hodi aj taska, aj deka co mam aj fusak.... nemusim nic kupovat. jedine co ma odradza je ze neni v zaruke uz... ale inak je fakt v dobrom stave. mi ho pofotila total detailne a za 200euracov.

inak ze ked sa zmeria dlzka chrbtovej opierky na 2008cke a 2009-2010tke tak je to asi to iste. tam ten rozdiel 12cm je ale 2008 po strechu priestor je taky ako na 2009. takze by mi to nevadilo asi.
a je pravda ze strecha na tychto novych modeloch ked je kocik dany do sedu a strieska neni zatiahnuta ale je sklopena tak sa to vsetko z tej strechy posklada dovnutra kocika? aj ked sa da zas nalezato a strecha sa zatiahne tak strecha ide zvnutra kocika? ze zvonky vidno vlastne chrbtovu opierku? 😕

mmacko
27. črc 2010

Zrzuska, to, ze ked je kocik v sede je pravda, ze vidis chrbtovu opierku. Ale to, ze sa strecha posklada dovnutra nevadi, vobec to nezabera miesto 😉
A ta 2008 je naozaj kratsia, kamoska ju ma a je to vidno.
Ta cherry farba mi tiez prisla, ze to neladi, to bordove s cervenym.
Ale na tvojom mieste by som mozno zobrala ten, co som ti poslala link, tu 2009, nie 2008, neviem, ako sa mi predtym pacili viac 2008, ako mam 2009, tak na nu nedam dopustit 😉.

talinka
27. črc 2010

cafte babulky, tak aj ja uz mam doma opickovu podlozku , sa tesim ,juchuchuuuuuuu....aj ked fakt mohla byt dlhsia,ale co uz 🙂 teraz aj ked spinka, hlavicku ma cez okraj podlozky ...ale aj tak je krasna a super to kocik ozivilo.. 😉

mmacko
27. črc 2010

Talinka, hod foto 😉

mmacko
27. črc 2010

Talinka, pozeram, ze si mala povodne nomada, preco si ho vymenila za concorda? Nie su tieto kociky skoro rovnake?
A my sme mali ten isty kolotoc ako vy, fical od 2 do 10 mesiaca 😉

talinka
27. črc 2010

@mmacko 😀 naco, sak bude take iste ako uz davala lucula tusim, ona, ze? 😀 a teraz nemozem ak tak neskor,maly na opicke sladko chrni 🙂

talinka
27. črc 2010

@mmacko myslis hojdacku alebo kolotoc? lebo kolotoc nad postielku u nas nefical vobec ,ale hojdacka dost dlho...tusim aj do roka skoro ....Nomada som predala preto, lebo to bola trojkommbinacia, tak naco to drzat doma, ze? a concord prave preto,lebo sa mi pacil a bol velmi pribuzny Nomadu...takze som vsadila na istotu a halvne troska zmena...

mmacko
27. črc 2010

Talinka, jasne, az teraz mi doslo, ze mate rovnake aj kociky aj podlozky s luculou 😉
U nas ten kolotoc fical dennodenne 😉
A to si dobre vymyslela, ze vymenit za rovnako dobry, ale zas aby si nemala rovnaky 😉

zrzuska
27. črc 2010

mnacko tak dam na teba. normal co som pisala s tou pani tak predava cherry a potom ten modry life ci ako? neviem.
to je to co si mi spominala tusim ty. predava ho za 310 ale uz kaslat na to. do BA sa ja nedostanem. aj tak je to o 100vku lacnejsie ako u nas v ochode 🙂
a sranda je ze ona mi pise ze pozna manzelsky par odtial kde byvam a to su moji svokrovci. lebo napisala mena a ja rehot. ze aka nahoda 😀 😀 😀
mohla by dat nejaku cenu nie? 😝 😀 vsak aj tak ich isto kupuje lacnejsie 😉 🤐

mne by ta strieska ani tak nevadila ale to z pasov by som asi dala dolu. to mi tam rusi. aj tak sme to nevyuzivali. mala vzdy mala zapnuty len spodok, nikdy nie aj cez plecia pasy 😝

talinka
27. črc 2010

@mmacko ano aspon som vedela, co mozem cakat a do coho idem a kocik nesklamal 😉 kolotoc aj u nas dennodenne, ked osm ho potrebovala odlozit, zapla som vysavac a aj tam zaspinkal 😀

zrzuska
27. črc 2010

@mmacko a neni ta modra moc kriklava? 😕

marion
27. črc 2010

Mamicky prosim, mate niektora farbu liquid a ku nej aj tasku? velmi by som chcela vidiet realne ako ta taska vyzera. Dakujem pekne. 🙂

mmacko
27. črc 2010

Marion, ja mam farbu liquid, ale nemam k nej tasku, aj ked by som ju brala vsetkymi 10 timi 😉