Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
27. črc 2010

tie concord tasky su dobre? su dost velke? sa mi zdaju take male 😝

zrzuska
27. črc 2010

jeeeeeeeeej niekto sa mi ozbal na inzerat 😅 😅 😅 ptfuj ptfuj ptfuj, keby som to bebecko predala. hned kupujem concord 😀 len dumam aku farbu 😅

zrzuska
27. črc 2010

chcela som napisat ozval nie ozbal 😝

lucula73
27. črc 2010

@zrzuska na str.46 máš hodenú fotočku od mmacka 😉

marion
27. črc 2010

@mmacko maju ju teraz vo vypredaji za 25eur v obchode predeti.sk, len ja budem mat 2008 radon tmavomodru kolekciu tak neviem ci by mi pasovala, neviem ku akej modrej sa najlepsie priblizuje? Tu je link na obchod. My budeme mat toto farbu.

http://www.predeti.sk/?idmenu=201

mmacko
27. črc 2010

Marion, podla mna pojde najlepsie asi k tej liquid. No zajtra tam skocim sa pozriet.

marion
27. črc 2010

@mmacko budes taka zlata. Velmi by si mi pomohla. Lebo potom este maju k tej mojej 2008 kolekcii ale farbu tuto s oranzoym lemom. Tak nad nou uvazujem. 🙂 Pani vravela ze tu ornzovu tam velmi nevidno. Tesim sa na tvoje spravy. 😀 😀

bredmax
27. črc 2010

@zrzuska tak držím pěsti,ať prodáš a jdeš do concordu a být tebou tak raděj 2009 než 2008 🙂

talinka
27. črc 2010

no mne sa concord tasky veru nepacia, som kupila a hned aj predala, ja potrebujem priestrannu tasku , kde mam svoj organizovany bordel 😀 😀 😀

bamarama82
27. črc 2010

@barboramarek mas pravdu dnes som sa sla pozrieb do predeti a je to tak, a si predstavte ze kolekciu 2009 a 2010 predavaju za rovnaku cenu.no dakujem.

barboramarek
27. črc 2010

@bamarama82 ahoj, vsak ja som ich este davno upozornila, oni ani nevedeli ze je to presite 🙂
aj ja som vcera kukala concord tasku ale moc ma za tu cenu neoslovila, tak som si vybrala z kolekcie jj cole colections, tak nejako sa to pise, je sice mensia ako ta velka casualplay, ale len trolilinku 🙂

barboramarek
27. črc 2010

@talinka jaj a este to zevraj tie starsie, to su tie mamabag boli vacsie, ja som kuk len papabag a ten ma teda neoslovil

orovka
27. črc 2010

@marion - tu vyzerá byť reálne foto tej tašky Liquid http://www.detskagalaxie.cz/prebalovaci-taska-m... 🙂

bamarama82
27. črc 2010

@barboramarek pravda, niekde to nevedia ked sa ich pytam na rozdiel. ale keby nebolo toto forum tak to tiez neviem. mne sa tie concord tasky akosi tiez nepacia. ak mate nejaku peknu ciernu dajte foto.

zrzuska
27. črc 2010

@lucula73 hej viem. ja som chcela nejaky iny pohlad. uz mi mnacko poslala fotku na mail 🙂 😉

@barboramarek to je aka taska? som to nepochopila. to je casualplay alebo concord? 😝 😅

talinka
27. črc 2010

ja som si kupila cez MMB ciernu a tusim nestala ani 20 eur a som velmi spokojna 😉

barboramarek
28. črc 2010

@bamarama82 dobra cierna je v DM alebo potom drahsia varianta je casualplay.

barboramarek
28. črc 2010

@zrzuska http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2757...
ja mam tuto ale taku modru s farebnym 🙂

mmacko
28. črc 2010

Baby, nazivo je ta taska liquid krajsia ako na obrazku, pojdem ju omrknut a ked sa mi bude pacit aj riesenie zvnutra, asi si ju dam kupit na narodky, ktore mam sice az o 2 mesiace, ale nevadi 😉
Talinka, ty mas aku tasku, hod link, ked si spokojna. Ja som vlastne tiez spokojna, ja mam taku z Lidla za par eur, ale super, len ked si uz chcem nechat fusion aj pre druhe, tak by sa sikla aj origos taska 😉
Barboramarek, pekna taska 😉

talinka
28. črc 2010

@mmacko no ja som tiez chcela mat original,ako ona nie je skareda,ale pre mna neprakticka a mamabag lepsia ako podlhovasta papabag...ja mam taku obycku, neviem ci este bude na nete..kuknem 😉

marion
28. črc 2010

@orovka dakujem za super foto. Idem si ju objednat, kym ju maju... 😀

marion
28. črc 2010

Tak taska je objednana, zajtra pride. Tesim sa 🙂 🙂 🙂

mmacko
28. črc 2010

Baby, bola som pozriet tu liquid tasku, ze si ju kupim a nekupila ☹ , vobec sa mi nepacila, divna latka na pohlad (ako asi lahko cistitelna, ale nepacila sa mi) a ma aj malo priehradok vnutri, to ta moja z Lidla je ovela lepsia.

mmacko
28. črc 2010

Baby, dnes som aj premerala vanicku scout a proton - vnutorne rozmery vanicky (nemerala som ale metrom,len som to prirovnala papierom, takze neviem cm) a su uplne rovnako siroke. Mna stala mata ta Scout, potom pre druhe, paci sa mi, ze je taka skladna.
Napiste mi sem prosim ktore mate doma vnutorny rozmer vanicky Proton a aj Scout, ci mam pravdu, dakujem 😉

orovka
28. črc 2010

baby, ako sa tá taška mamabag pripevňuje na kočík?

mmacko
28. črc 2010

Orovka, takymi suchymi zipsami

lucula73
28. črc 2010

baby,zháňam látku na tú búdu..nemohol by to byť aj hrubší šušťák?sme dnes špekulovali s tou babou,čo mi to skusi ušiť......ale potrebovala by som ešte vedieť,či by stačilo spraviť tú búdu dlhšiu pri tých klboch,dva diely by boli také isté a ten tretí posledný kde je ten zipss na opierku by bol taký vačší a volný a dali by sme tam asi gumu,čo pojde vlastne pod opierkušlo by to?..... 😒 ...lebo strafiť sa zo zipsom bude umenie,pokiaľ neni látka elastická.....to sa nedá... 😝

mmacko
28. črc 2010

Lucula, no mozno by to takto slo, len myslis, ze by to iba s gumou drzalo?

lucula73
28. črc 2010

@mmacko dnes som študovala kamoškin kočík,má chicco trojkolku a ona to má vzadu volne padnuté,ani gumu tam nemá...čiže keby tam šla guma,tak by to aspoň priliehalo k tej opierke zospodu
však uvidíme,len furt nad tým rozmýšľam,základ je aj tak materiál 😉

orovka
28. črc 2010

@lucula73 podľa mňa by to šlo. Ja som mala požičaný od kamošky Jané slalom a tam bol ten zadný diel len voľne spustený pod opierku chrbátika.(trošku to bolo zahnuté dole). Nemala tam ani žiadne cvoky.A bolo to v pohode.