Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
28. črc 2010

S tou gumou je to podľa mňa dobrý nápad. 😉

orovka
28. črc 2010

@lucula73 čím chceš vystužiť tú striešku? Chceš vybrať výstuhu z tejto striešky a vložiť do novej? Alebo sa také niečo dá kúpiť?

lucula73
28. črc 2010

@orovka normálne tak,ako je teraz..vyberieme tie kostice čo sú v tom neoprene ..či nie?

lucula73
28. črc 2010

veď oni sú pevné dosť,myslím,že to by nemal byť problém...

orovka
28. črc 2010

No veď tak som to myslela. 🙂

mmacko
29. črc 2010

Baby, aka je vnutorna sirka a dlzka protonu?

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko v kocikovo pisu 72x31 ja som to ale nemerala

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko jaj a este ti chcem povedat ze tu vanicku nemam ani ja za tych 65e, predala sa...smola prevelika

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82 diky, snad aj niekto premera ozajstnu sirku, lebo dost casto su tie oficialne miery skreslene 😉
Skoda, ze sa predala, co uz, ale ja potom mozno kupim aj toho scouta, je to skladnejsie.

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko je skladnejsi ale mne sa paci proton, aj to ze do auta ho supnem a priputam nakolko som cely tyzden sama a vozit babo budem musiet so sebou. no skoda v utorok som bola v predeti a nepomerala ju. ale ved baby tu na fore isto hned hodia miery

jesca
29. črc 2010

@mmacko Ahoj holky, mam concord fusion mesic a zatim naprosta spokojenost (krom toho, ze musim sundavat kolecko, abych se vesla doma do dveri) 🙂 Zmerila jsem vam tu korbicku proton - ma 72x30cm.

mmacko
29. črc 2010

@jesca jej, si zlata, dakujem, takze rozdiel je 1 cm medzi protonom a scoutom.
Bamarama82, ja som aj pri prvom sama vozila dieta skoro kazdy den (kedze sme chodili na rehabilitaciu) a vzdy s vajickom, ja sa nejak obavam vozit vo vanicke. Ale inak si to ludia pochvaluju.

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko my budeme mat male v zime tak radsej nech je vo fusaku vo vanicke ako v sedacke, si myslim, neviem

lucula73
29. črc 2010

@bamarama82 to bude určite pohodlnejšie ako v tom vajíčku,mne osobne sa to vajco veľmi nepozdáva,je také dosť hlboké a malý v nom bol dlhú dobu taký učupený,pokrčený.,až teraz konečne tam sedí normálne a to už má 9kg.......a kamoška má tú vaničku proton,ona donedavna vozila malého v aute v tej vaničke,nevedela si to vynachváliť 😉

bamarama82
29. črc 2010

@lucula73 aj ked ste mali tu redukcnu vlozku vo vajci? no ja som zvedava ako v zime snehu sama budem peso po schodoch znasat ci uz von ci do auta male, vanicku resp. sedacku, naobliekani, konstrukcia, tak uvidime co lepsie vyuzijeme

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82 , kazde vajicko je podla mna prve tyzdne babetku velke, my sme to riesili plienkou/uteracikom pod chrbatik a bolo dobre 😉
A o noseni vanicky po schodoch viem svoje, byvame na 2. poschodi a bolo to des, preto som aj zacala vymyslat s kocikmi a preto aj rozmyslat o scout vanicke.

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko ja sa toho uz teraz hrozim... budem si musiet najst nejaky system. ale v zime asi lepsi s vanickou do auta, nech tam ma aj fusak a je mu teplejsie

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82 to je pravda, na zimu je v tomto vanicka praktickejsia. A ja som to robila tak, ze konstrukciu som mala v aute alebo pod schodami a nosila som hore len vanicky/vajicko. Keby ti male spavalo na balkone, tak si kup nejaky druhy lacny kocik z bazara na balkon, nech to nemusis kvoli tomu vlacit aj s konstrukciou, ja mam doteraz 2 kociky, jeden dole a jeden hore 😉

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko no presne tato chce male davat na balkon spavat, teda na terasu ale tam bude sneh a kym tato pride treba ho odhadzovat, na schodisku konstrukciu nenecham bo by dostala NOHY...alebo by susedky pindali, tym vadi vsetko...asi si to budem teda nechavat v kufri a znasat tak ako vravis vanu a vajco. aj tak toho bude dost.

bamarama82
29. črc 2010

@bamarama82 ked kupime concord ci nam este vyda na druhy kocik 😖

bamarama82
29. črc 2010

som odpovedala sama sebe

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82 pozri, da sa kupit aj za 20-50 eur nejaky starsi, ja som tak mala klasicky hlbokac od kamosky pozicany, tam bola do 7 mesiacov a potom som si kupila golfac, ktory vyuzijem ked bude vacsia (aj tak si 99% mamiciek kupuje neskor golfac nech uz ma hociaky super kocik). Nasa spavala na balkone aj v -10 stupnoch, ale je pravda, ze to mala polroka, Tvoja bude malicka, ale kym bude okolo 0 stupnov, tak v pohode a je to super, ze aj doma si viac porobis, aj hlucnejsie cinnosti 😉

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/w2m5/kom...
napr toto, to mas aj ako hlbokac aj sportak, na terase vyuzijes aj do 2 rokov 😉

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko no tato ju da aj do -15 😀 treba otuzovat... ja dufam ze nam postaci sportacik concord a potom uz bude len a len bezkat-sudiac podla toho aka je ziva v brusku to bude certik. no ved uvidime ale ten concord bude stoj co stoj

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82 , mas pravdu, concord je super kocik 😉. Ale za tym kocikom na balkon si stojim, je to super, ked nie je vytah, staci, ze treba vanicku a vajicko nosit hore 😉

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko to mas pravdu, a ked ostane na balkon a bude aj prsat snezit tak nech si to odnesie nejaky starsi exemplar

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82 to je pravda, aj ked ja som tiez planovala nechavat kocik na balkone, ale vzdy som ho dala dovnutra.
Vsak potom checkni bazare, minule som dokonca videla starsie PP hlbokac za 20 eur, lebo mal pokazenu brzdu, ale to ti na balkon nevadi 😉

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko no u nas do vnutra nepojde lebo nema kam...

mmacko
29. črc 2010

@bamarama82 Tak nie je o com, treba kupit nejaky, co ti nebude luto, lebo predsa si tam nenechas concorda a to prenasanie by ta po mesiaci strasne tryzdnilo...ver mi, ja som si vanicku odnosila a to sme mali zvlast kociar na balkon, cize len vanicku, podvozok ostaval v aute.

bamarama82
29. črc 2010

@mmacko presne, mne sa zdala aj IONka sama bez baba dost tazka. nieto este vana s babom a konstrukcial. a na balkon si concordika nedame.