Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
16. zář 2010

to je ještě stará škola, ti to berou trošku jinak 😎

renisco
16. zář 2010

@blondi2 no já s tou autosedačkou až tak spokojená nejsem, i když mám novou rok 2008, ale všechny jsou stejně rozměrově stejné, jen 2010 má lepší stříšku a ne jen clonu

blondi2
16. zář 2010

@didakuku no videla som fotku v tvojom albume, na ktorej je maly s riaditelom nemocnice. mali ste stastie, ze 1000 babatko 🙂 A dakujem za IP, velmi si mi pomohla pri rozhodovani.

blondi2
16. zář 2010

@renisco no ta clona tam aj vyzera dost odveci, ale dolezite je, ze to plni ucel.

tanija133
16. zář 2010

@blondi2 Kedysi to bolol inac ako dnes, ja uz mam tiez mesiac Concord doma...Netrap sa , vsetko bude OK.... 🙂

tanija133
16. zář 2010

@bamarama82 Kolko ta vysiel z Nemecka, ak to nie je tajne?

bamarama82
17. zář 2010

@tanija133 poslala som ip

bamarama82
17. zář 2010

baby, kocik stoji a ta strieska fakt nejde stiahnut uplne dole ked je v lahu, sakris, aj natahujem a nic, ide ako zuvacka naspat. tie pasy tomu moc nepomozu ked ich hoc ako prehodim.

lucula73
17. zář 2010

@bamarama82 nepomožu veru...ale ja som moju ponaťahovala statočne,včera sa mi vrátila naspať asi len dva razy,tak som to zdvihla troičku vyššie a držalo to...
a máš tie pásy omotané okolo tej tyče raz či dva razy?lebo ak to omotáš dva razy,bude ti to držať,uvidíš...podľa toho videa,čo tu bol naň link,to aj má byť dva razy omotané.... 🙂

bamarama82
17. zář 2010

@lucula73 mne to poslali komplet zlozene, aj v tej knizke je to tak. ten horny pasik ide okolo tej tycky tusim tak zvnutra je ovinuty asi raz. pride mi to spravne. na kt. str. je prosim ten link video?

mmacko
17. zář 2010

Baby, ja tie pasy nemam omotane viackrat a ani prevlecene cez tie dierky v streche a strecha ide krasne k madlu aj ked je v pololahu a ked je uplny lah, tak stoji pekne hore.

lucula73
17. zář 2010

@bamarama82 ano,už tu hodili link,okolo 2.20 min, to vidno,ako to dva razy odmotáva..
a mne tá strecha drží celkom fajn,dnes som ani nepodvihovala vyššie,nepadala,ja tomu fakt nerozumiem....mali by do návodu napísať,že ten neoprten treba každý deň naťahovať 😝

zrzuska
17. zář 2010

ahojte.
baby mne sa stala taka vec na kociku. na prednych kolieskach su krytky (po bokoch koliesok tam kde su srobky tak na nich su krytky). ja som si to ani nevsimla. a jedna nam niekde odpadla. som to kukala tak to dobre drzi len len. som sa cudovala ze to tak urobili.

neviete mi poradit ci sa to da kupit?

zrzuska
17. zář 2010

@sakura77 kukam ze ty tam na tej fotke co si hadzala link na str.80 tiez nemas tu krytku na koliesku. vidno tam srobky. vies o tom? 😅

zrzuska
17. zář 2010

@kamilakd neviem ci tie najnovsie vanicky nie su mensie. volakde som citala ze aj tie najnovsie jane su mensie.alebo mi to hovorili v obchode neviem uz.
ja som mala prvy kocik jane slalom a mne pride concord fusion uplne rovnaky. do uplneho lahu nejde ale mne sa da sklopit takmer do lahu. 😕 a strieska drzi dobre 😕

no jedina nevyhoda ktoru ja vidim je nanoznik. je tenucky ale nam vyhovuje zatial a budem to riesit ako baby ze si dam usit zatepleny. a ten kosik je super ale je fakt ze sa tam zle davaju veci. ked tam chcem dat nakup tak iba uzka taska vojde. to je fakt. pre mna len tato nevyhoda. inak vsetko plusy. kup si bebe confort high trek a budes vidiet 😝 😝

bamarama82
17. zář 2010

no mne to prislo zlozene tak, ze ten pasik s plastovou castou bol omotany raz a na tom spodnejsom cvoku-tak mi ide aj viac do lahu ako ked ho dam na ten vyssi cvok

lucula73
17. zář 2010

@bamarama82 aj aj som to tak mala z obchodu....aj teraz to tak mám,už mi to celkom dobre drží...ale ak nechceš aby ti padala strecha,tak si omotaj dvarazy.... 🙂

no musím kuknúť,či tam ja tie krytky vobec mám,ani neviem o čom sa tu bavíte....

kvetinkatn
17. zář 2010

Ahoj baby, ja mam tiez tento kocik a niekedy mi strieska drzi inokedy nie, tak neviem. Sestra ho ma tiez a vyvliekla ju z tych dierok a isla az dolu, ja som kupila slnecnu clonu a neriesim to az tak. Este sa chcem spytat, mam 2010 farba Lava a na zadnej casti sa mi normalne urobili dierky asi z toho ked sa zlozi a tlacia tam na to tie suche zipsy z kosika, nestalo sa aj Vam nieco podobne? sestra ma 2009 farbu apple a tej sa to neurobilo. v predajni mi objednali novu sportovu cast, tak uvidim, kocik mam 4 mesiace a moc ho nevyuzivam, tak ma to dost stve. K tomu nanozniku, ja mam original fusak ale v predajni mi ponukali nanoznik co si davaju sit podla jane a vyzera dobre a je uplne po vrch, tak asi na zimu este investujem 🙂 inak concord a jane su uplne rovnake, uz to tu niekto pisal 🙂
Ďakujem

kvetinkatn
17. zář 2010

@lucula73 neviem aky si nakoniec kupila, ale mne sa cherry nepaci, lebo je kombinovany s chilli a tie dve farby mi proste spolu nejdu dokopy, keby bol cely len v tej fialovej bol by paradny, asi sa ani moc nepredaval lebo v kolekcii 2010 uz je len chilli.

lucula73
17. zář 2010

@kvetinkatn ja mám 2010 leaf.....taký zelenkavý,podobný aple...

lucula73
17. zář 2010

@kvetinkatn a uznali ti tie dierky v obchode ako reklamaciu?lebo tuším orovka tu písal,že sa jej čosi predralo vzadu,tiež ho dala do servisu 😠

kvetinkatn
17. zář 2010

@blondi2 ja som kupila cisto cierny Lava, som z neho unesena ako hovoria kamosky vrchol elegancie, ale je to cista neprakticnost, kazda piskota, keksik je na nom vidiet, stale ho cistim. A vsetko sa na neho chyta, chlpy z bielych plienok a ta, ale velmi som chcela cisto cierny ani by som iny nekupila, ale priznavam, ze je to neprakticke, tak dobre ze si manzela nezlomila -)

kvetinkatn
17. zář 2010

@lucula73 mám ho kúpený v super obchode, majiteľ hovorí, že ich dobre predáva, že mu veria, tak mu to pošlú ako reklamáciu ani som tam môj pôvodný nemusela nechať, aj strieška sa mi pozatrhala, tak aj tu mi objednal v rámci reklamácie. Len neviem dokedy to bude takto vymienať, lebo som si istá, že za 4 mesiace je to tu znovu ☹ leaf je pekny hlavne ten vzor sa mi paci🙂 ale ja som zalubena do cisto ciernych kocikov 😅
baby videli ste concord aj na ciernej konstrukcii, nenormalne krasny, ja som kupovala len sportak, a na ciernej konstrukcii sa robi len cela sada, aj som ich chcela v predajni ukecat, nech mi to prehodia, ale nechceli 🙂
inak videli ste novy casualplay tiez novinka cierny podvozok? je nenormalny...

lucula73
17. zář 2010

@kvetinkatn ten casualplay som videla,conocrd nie... 😉
ja by som zase nedala dieťa do čistčierneho kočíka,absolutne,a moj mm by mi to ani nedovolil 🙂
zajtra musím pokukať ten moj,my ho furt skladáme,či tam nemám diery,mám ho len necelé tri mesiace

kvetinkatn
17. zář 2010

http://www.groupfashion.cz/
tu je zlata na neho robi reklamu s tou ruzovou je bozsky 🙂

kvetinkatn
17. zář 2010

@lucula73 pozri som zvedava, dufam, ze nebudu 😉

lucula73
18. zář 2010

@kvetinkatn no diery nemám zatiaľ,ale vobec neviemm,aké krytky sa tu spomínali,že niekomu odpadli.....buď už nemám ani jednu,alebo neviem,ktoré to je 😀

tanija133
18. zář 2010

Ahojte, tak dnes som si nachystala hlboku vanicku Proton na podvozok, a ta vanicka ked zacvakne a sedi tam , tak sa knise, aj Vam? Ked dam akoze ten nanozik vyssie, tak uz vanicku tam rvem silou do toho zacvakavaca. Pozerala som to aj na videu, ale netusim ci sa ta vanicka ma tak knisat......Poradte....

zrzuska
18. zář 2010

ja som mala jane slalom cierny a je pravda ze som ho vkuse drzhla lebo naozaj vsetky keksiky tam boli vidiet na nom.

ozaj a ciernu konstrukciu by som ja nechcela i ked sa mi velmi paci. kazdy skrabancek na nej vidno. aspon na tom bebe confort co som mala tak tam bola cierna konstrukcia a kamoska mi ho predala dost poskrabany a fakt to bol des 😒