Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
27. zář 2010

@mmacko ja som spokojná, že sa neotáča, to by "decko" nikdy nezaspalo keby čumákovalo na mňa 🙂))
fakt len nejaké 3 mesiace je to aktuálne a to predýchame každá 😉

mmacko
27. zář 2010

@kvetinkatn ale zaspala by, ja som tak mala to abc cko ako prechodovy kocik a ten som mala vzdy otoceny k sebe. Ale je pravda, ze je to o zvyku 😉

kazu
29. zář 2010

Ahojky,
chtela bych se zeptat nejake majitelky tohoto krasneho kocarku,jak se s nim jezdi na in-linech,ve snehu a mirnem terenu.
A proste celkove zkusenosti. Moc dekuji!!! Katka

kvetinkatn
29. zář 2010

@kazu ja mám zatiaľ skúsenosti len v teréne, chodím ku kamarátke takou poľnou cestičkou, zvláda v pohode, len sa bojím, že ho rozhedám keď to bude moc často, zase úplne do terénu to kočík podľa mňa nie je. Ale čo môžem porovnať s ostatnými, jazdí veľmi ľahko a dobre sa s ním schádza aj z nie úplne vysokých obrubníkov, čo človek po väčšine musí schádzať po zadných kolieskach. Čo mám kamarátky, tak do terénu do lesa a tak sa im páči Peg perego GT3, jedna kamarátka čo ho má žije na dedine a chodí s ním do lesa a veľmi si ho schválila aj do snehu, že prešiel všetko. Fusion som v neodhrabanom snehu nepoužívala, ale podľa veľkosti predných koliesok to nevidím ružovo, čo hovoria ostatné baby čo ho už vyskúšali?

renisco
29. zář 2010

@kazu na brusle v žádném případě - nemá přední brzdu a stavěný na to kočárek není. terény - ty raděj nejezdím, jinak bych z malé vytřepala duši a sníh ještě neznám, ale na ten pořídím kočárek asi jiný 🤐

kazu
29. zář 2010

kvetinkatn a renisco moc diky. Ja pro sveho syna mela Nomada a opravdu super kocarek. Lehci teren taky zvladl,ale brusle ne:(. Takze jsem ji koupila starsiho Speediho-super na brusle,ale jinak mi desne vadilo to jeho polohovani(nesel do lehu a jeste jsem k tomu potrebovala 3ruce 😀 ),takze sel pryc a koupila si slaloma. Ten na brusle uz takovy nebyl,ale jinak mi vice vyhovoval.
No a ted na nove mimi jsem chtela uz jen jeden kocarek a rikala jsem si,ze kdyz treba oproti nomadu nema zdvojena predni kolecky,tak brusle a teren zvladne lip.
Jinak si myslim,ze pokud je hodne snehu,tak se asi s kazdym kocarkem jezdi spatne 😉 ,tak uvazuji i o nejakem nositku.

renisco
29. zář 2010

@kazu on nomad a concord je to samé... concord taky nejde do lehu. ale co je prej dobrý kočárek na brusle, tak je tento http://www.kocarky.cz/finding.php. troj nebo čtyř kolka.

renisco
29. zář 2010

@kazu vyrábí to jeden a ten samý, takže co se terénu týče, jsou na tom s nomadem stejně. rozdíl je pouze v potahu a kolech, jinak jsou na tom zdá se stejně. možná je nomad o něco ještě lehčí.

kazu
29. zář 2010

Ja vim,ze jsou temer stejne a snad to dela i stejna firma 😉 a prave proto jsem si rikala,ze treba jeden se bude lisit v tom a druhy v tom.
Mohu poprosit,jak se ten kocarek jmenuje? V tom odkazu se mi nic neukazalo ☹ . Napadlo me,ze je to Easy wolker(nevim,jestli se to tak pise).

bredmax
29. zář 2010

@kazu taky si myslím,že na brusle není a mám pocit,že jsem to v příručce snad i někde četla 😕 jinak jezdíme všude,máme dva psy,takže les,pole atd a dá se 😀 sněhu jsme zažili loni dost doma i na horách,jen jsem zaaretovala ty přední kolečka,samo byla to občas fuška,ale dalo se a v tom velkým sněhu líp jak s trojkolkou,známá má peg
perego a ta na tom byla o dost hůř 😝

renisco
29. zář 2010

@kazu ano, easy walker.

kazu
29. zář 2010

holky diky!!! tak budu doufat,ze treba v roce 2011bude nejaka novinka 😉

lodicka30
2. říj 2010

Nafukovaci kola zadni concord fushion, prala jsem se v malviku a rekli ze budou uz na novou kolekci od poloviny pristiho roku. Zatim jsou ty nafukovaci jen na neo.

sakura77
2. říj 2010

niekto tu spominal ze nafukovack yzadne od jane pasuju aj na concord fusion 😉

renisco
2. říj 2010

@sakura77 pasují, ale jsou ve stříbrné barvě, leda přestříkat 😀

sakura77
2. říj 2010

@renisco no vidis,to ma nenapadlo 😀 a sak bolo by to zaujimavejsie,no 😀

renisco
3. říj 2010

@sakura77 já je už viděla na kolekci, co mají černá kola... nejdřív mě to ani netrklo, až při delším koukání jsem zjistila, že mi na tom kočárku něco nesedí 😀 zadní mi plastové nevadí, ale mě začaly hrkat nějak ty přední a pochybuju, že by mi je vyměnily... po rovině jsou zticha ale na kostkách to slyšet jde a už je v servisu vidím, jak to jdou na dlažbu zkoušet... 😢

sakura77
3. říj 2010

mne tiez envadia kolesa,su uplne v pohode,tak jasne ze na nafukovacky nemaju,ale mala som aj ine "hrkalky",tieto su v pohode...a kolieska skus,mne na mutsy vymenili veru,tiez mi jedno zacalo hrkat,ked som bola na nerovnom povrchu...

renisco
3. říj 2010

@sakura77 myslíš, že by to vyměnili? jezdím s ním teprve 2 měsíce - každý den do a ze školky - je to jen pár metrů a 1x týdně do města, takže mě štve, že ač s ním nejezdím dlouho a nijak zvlášť dlouhé trasy, už hrkají. si říkám, co bude za pár měsíců, až přesedlám na sporťák... to se rozpadnou...

petka55555
4. říj 2010

baby neviet mi poradit ktory mam kupit od emitexu nanoznik na zimu aby pekne pasoval na fusion????alebo aj jané robi??diki 🙂

sakura77
4. říj 2010

@renisco mne jedno tak zacalo klepat v tom spoji kde sa otaca,take jak povolene to bolo a potom mi ten kov o kov tak tukal a bolo to pocut hlavne na nerovnom terene alebo ked som prudsie zatocila,vymenili mi to cele...

renisco
4. říj 2010

@sakura77 a co jsi jim napsala? a vyměnili úplně v poho? poslalas to přímo na AGS nebo tam, kde jsi kočárek koupila? já vůbec nevím, jak jim to mám totiž popsat... dělají mi to přední, ale pravé fakt hodně... prostě O NERVY!!!

tanija133
4. říj 2010

Baby, zachvilku zacnem pouzivat hlboku vanicku Proton, a mne sa tam tie bezpecnostne pasy vnutri nepacia. Treba to pouzivat alebo vybrali ste ich niektora zvnutra?

bamarama82
4. říj 2010

@tanija133 baby pisali, ze ked vozia vanicku v aute tak priputavaju tym babo urcite do fusaku...vidis idem to aj ja kuk ci sa to da vybrat alebo ako.

tanija133
4. říj 2010

@bamarama82 no , normalne to nejde vybrat, iba ak navzdy...... 😉

bamarama82
4. říj 2010

@tanija133 hej vsimla som si,ale navzdy to asi nedam prec keby som ju potom predavala

sakura77
5. říj 2010

@renisco normlane som poslala email predajcovi,odfotila som ze v ktorej casti mi to klepe,aj som to oznacila aby to nasli,a potom som im to poslala-ak mas blizko obchod,kde si kupovala,tak to mas o to lahsie,ja som kupovala cez internet,takze u mna to bolo zlozitejsie...takze ak mas v zaruke,tak tam kde si kupila,oni to potom posielaju vyrobcovi,alebo nejakemu servisu co im to robi..mne to vymenili uplne ,nove predne koliesko mi dali,bez problemov a vraj v concordoch riesia uplne najlepsie reklamacie,tak vyskusaj...

kvetinkatn
5. říj 2010

@sakura77 aj ja som počula, že concord je veľmi benevolentný, čo je aj môj prípad, veď mne moju reklamáciu vymenia ani som ho nikam nemusela posielať 🙂 tak smelo do reklamácie 🙂

renisco
5. říj 2010

@sakura77 je koupený přes net. můžu odfotit maximálně celé přední kola, protože to nejde určit šipkou, kde to dělá... a pak jsi celý spodek poslala poštou prodejci, nebo do servisu?

renisco
5. říj 2010

a myslíte, že by mi vyměnily nákupní košík? bych chtěla ten z kolekce 2009 😀