Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzkakorienok
15. pro 2011

@lucula73 dakujem za odpoved 🙂 to nadsitie som pri orovke videla 🙂 presne take by mi mozno mamina mozno aj spravila. A kde sa daju kupit take nanozniky? Vies mi poradit nejaky link na nete? A je to nejaky univerzalny alebo priamo na Concord?

tanija133
15. pro 2011

@zuzkakorienok ahoj ja mam v Bamboo bezovom Fusione ten bezovy Lodger s tyrkysovou vlozkou, a do tvojho cerveneho sa fakt hodia asi iba tie sede, 2 basic sede, 1 konikovy sedy, este ten cierny basic, alebo ten bezovy...ja nemam rada sedu, tak ja na tvojom mieste by som dala bezovu... 😉

zuzkakorienok
15. pro 2011

@tanija133 ahoj 🙂 ja mam rada sedu, ale pride mi taky smutny. Bezovy sme skusali ale nehodil sa mi tam. Mam pocit ze svetla seda by sa aspon hodila ku konstrukcii. Joooj sme teda vybrali za farbu kocika ☹ ale inak my sme sa s muzom zamilovali do tej chilli a hodi sa neskutocne aj ku chlapcom. Samino tam vytera tak frajersky v tej cerveno-bordovej. Len tie doplnky sa ku nemu horsie nakupuju ☹

mmacko
15. pro 2011

@zuzkakorienok skus este pozriet clonu na mmb od lilinka, taku zimnu aj letnu v jednej za 10 eur, aj ja som tu davala foto zopar stran dozadu, ja ju mam zatial na vanicke scout, tiez aby mala malicka intimco a uvidim, ci dam aj na sportak, mne na mojom modrom isla strecha velmi dopredu, takze som clonu neriesila, teraz budem mat novu farbu fusionu aj novu strechu, tak uvidim aka tam bude strecha.

tanija133
15. pro 2011

@zuzkakorienok no ved to to je taka nijaka farba seda.....ale mozes ho ozivit trebars tym cervenym boostrom, tie vlozky co sa do toho dokupuju zvlast....ak by sa ten odtien hodil ...tu je to na obrazku cca v strede... https://www.modrykonik.sk/forum/tema/fusak-lodg... ,alebo aj ten najtmavsi ,kvazi cierny by bol celkom ok...., alebo aj ten zlaty konikovy by nemusel byt az taky zly....no alebo podla mna by sa urcite hodil aj ten denimovy,no ono k takemuto kociku treba nieco jednoduche.....lebo koick je vyrazny.....presne tak zle sa k nemu kombinuje...... 😉

zuzkakorienok
15. pro 2011

@mmacko ako som pomaly zacala citat cele toto forum, tak nie som jedina co ma tieto problemy. Neskutocne spekulujem amo to vyriesim. Ale asi by to chcelo poriadny nanoznik ktorym by sa tam spravil trochu bunker 🙂 a nanozniky original Jane by na to nepasovali?

mmacko
15. pro 2011

@zuzkakorienok baby kupuju site nanozniky z ceskeho mmb, tie supriamo na fusion, lucula ho ma napriklad.
Poradim ti, necitaj toto forum, len ta ti to mozno ovplyvni nazor, bolo tu dost nespokojnych prispevkov, ale podla mna ziadny kocik nie je dokonaly....sama si najlepsie vytvoris nazor na tento kocik. Ja som napr vobec nedokupovala ziadny nanoznik, fusak a ten tenky z madla, ked bola velmi zima, tak medzi to este deku, tak spravila bunker malej 😉

zuzkakorienok
15. pro 2011

@tanija133 asi kupime ten tmavosedy alebo svetlosedy. Ine sa tam ani nehodia a uvidim ako vyzera ten cerveny booster nazivo a mozno ho kupim. Skoda ze tie boostre su predvolene a nedaju sa vybrat az v obchode 🙂 Dakujem za pomoc pri vybere 😉

zuzkakorienok
15. pro 2011

@mmacko mame rovnaky nazor na toto forum. My sme Concord vybrali uplme intuitivne, hned sa nam zapacil tak sme ho zobrali. Nemala som nastudovane ine kociky a vedela som ze chcem velky sportiak a ked mi predavacka povedala ze concord ma najvaci, nevahala som. Ja som s nim spokojna. Hlavne sa da "soferovat"skoro jednym prstom a celkovo mi vyhovuje. Tak skusim aj ja najprv poriesit bunker dekou ako ty a potom sa mi v praxi ukaze ci to budem menit. Dakujem za pomoc 😉

tanija133
15. pro 2011

@zuzkakorienok tie dokupovane boostre su krajsie a hrubsie ako tie co su origo v tych fusakoch..nechapem preco...Inac ja tiez nemam nanoznik, podla mna lodger ti bude stacit, a ked bude prsat ,dat plastenku...skor to intimco by som rieslia nejakym tym predlzenim striesky, alebo tou slnecnou clonou.....lebo ked das aj nanoznik, ta strieska bude furt kratka..... 😉 Mne uz maly chvalabohu nespava v kociku, iba v posteli......len sedi, a strieska musi byt stihanuta, aby na mna videl.....Ja som moj Concord zacala mat rada az od roku mojho maleho.....dovtedy som mala milion vyhrad....a je pravda je jednym z naj...a j som poskusala ine, tak si teraz Concord vazim viac..... 😉

moka
15. pro 2011

@zuzkakorienok Mne sa kocik tiez pacil, dlho sme zvazovali, vyberali a tento nam vysiel najlepsie, hoci ma svoje minusy. Ale to clovek zisti az pouzivanim... Ja som si dnes bola u krajcirky pre tu nadsitu cast, ked budem mat cas, pofotim to. Nevyzera to nejako hrozne, je tam vlastne nadsita cast (ako sa zipsuje strieska o opierku chrbta), pretoze strieska mi stale padala. Jedna vec je utiahnut tie nity, ale dalsia vec bolo to nadsitie striesky, kedze latka je kratka a taha striesku spat. Mne tiez maly casto spinka v kociku a chcem, aby sa tam citil dobre 🙂

moka
15. pro 2011

@zuzkakorienok Tiez som si dala sit nanoznik od tej pani z ceskeho mmb. Je fajn, maleho chrani a aj trochu dazda znesie. Ale to je take individualne, niekomu chyba, niekomu staci ten z madla. Niekto babusi deticky viac, niekto menej... Uvidis casom. Ked je malemu dobra este vanicka, nechaj ho tam, dokym sa zmesti 😉

moka
15. pro 2011

@lucula73 Ja mam tiez ten nanoznik, ale ta predna cast sa mi neda pripnut hore, nema putka. Ako si to davala?

lucula73
15. pro 2011

@moka ja som to nejak o tú striešku vždy zachytila,bolo to širšie o kusok ako strieška,tak mi to tam nejak držalo...

onellyo
16. pro 2011

@zuzkakorienok 😉 😉 😉
na mimibazare sije jedna ceska nanozniky ja ho mam aj s autickom
su super perfektne mozem iba odporucit da sa tak dvihnut ze na dieta
nefuka ,,,taky drahy kociar a tak nedomysleny,,, ako pozeram tie polske su super za 200
eur a nechyba im nic,,, 😀 😀 😀 😀 😀

zuzkakorienok
16. pro 2011

@tanija133 normalne rozmyslam ze kupime ten aquamarine modry ci ako sa vola. Ved modra k cervenej ide a ked je chlapec tak mu modra pojde a ten je naozaj krasny. Zajtra idem do obchodov tak hadam ho niekde v BA zozeniem 🙂

zuzkakorienok
16. pro 2011

@onellyo 🙂 tiez som sa pri kupe cudovala ze to ma taky nanoznik. A keby sa dal aspon dokupit original ked niekto chce, ale potom musi clovek len take alternativy vymyslat... Joj nemam to rada. Ak by som ta mohla poprosit, nemas nejaku fotku ako ten nanoznik vyzera na real kociku? Dakujem 😉

zuzkakorienok
16. pro 2011

@moka aj ja si chcem dat usit tu zadnu cast, taku tu nadstavbu striesky. Len musim ist najprv do galanterky a kupit zips a latku 🙂 myslim ze to by mohlo pomoct. Ak sa mi to nebude pozdavat tak poriesim ten nanoznik. Len tu neviem najst ten link na tu pani z ceskeho mmb.

mmacko
16. pro 2011

Ono je super ze tennanoznik jev madle a netreba nosit dalsi len bud ho mohli domyslit aby kryl dieta alebo vyrabat aj taky teply. Ale od tej na mmb ma vela bab.
Ja by som taky polsky kocik nechcela, mne sa velmi nepacia, ale aj tie ine drahe ako gesslein, teutonia maju vela nedostatkov, ziadny nie je dokonaly...neviem kto navrhuje kociky, kazda druha mamina by navrhla lepsi ako su vsetky na trhu B-)

tanija133
16. pro 2011

@zuzkakorienok Ja som ho tiez chcela a zhanala som ho v oktobri , november a uz som ho nikde nezohnala...ani na MMB, tak som ostala pri mojom starom bezovom akurat som dokupil a ten tyrkysovy booster pre zmenu...No ale skus pokukat, aj ked si nemyslim ze ho zozenies....A moj nazor ze ten cerveny Concord a ten modry lodger, nebude to az moc farebne? Ale dolezite je aby sa to tebe pacilo.... 😉

moka
16. pro 2011

@zuzkakorienok Tu je par foto, ako to mam ja nasite, foto nanoznika a ako sa malemu dobre spinka 🙂

moka
16. pro 2011

Pozerala som, ze ako su otvory v strieske (tam, kde sa prevliekaju pasy), tak je to dost otvorene, ze tade moze fukat, su tam diery. A este som zistila, ze v tom mieste, ako idu pasy cez striesku, mam na tom neoprene taku malinku dierku (v mieste medzi pasmi), dufam, ze sa to nebude parat dalej... A

zuzkakorienok
17. pro 2011

@moka kraaaaaaasny kocik mate 😀 super to vyzera. Si ma motivovala s foto, idem sa ja pustit do tuningu kocika a potom uz budem spokojna matka 🙂 este raz dakujem za foto 🙂

zuzkakorienok
17. pro 2011

@moka tie otvory sa tam tak zvacsili asi tym ze v maxi lahu sa tym nadsitim striesky da teraz potiahnut dopredu a vlastne natiahne nasilu tie dierky, ktore by za normalnych okolnosti boli uzavrete. Niekedy mam pocit, ze ten kocik bojuje proti vylepsovakom. Ak by sa ti aj zacala parat tak vyreklamujes, ved na to ta reklamacia je.

orovka
17. pro 2011

@moka Vyzerá to super 😵 . Perfektne ti to spravila, ešte krajšie ako bolo to moje predĺženie. 😉

onellyo
17. pro 2011

@zuzkakorienok presne traky ako ma moka ,,iba ja mam
cisto cierny a zelene auticko ,,,mam aple farbu ,,
nevidno na foto ale mne sa da dvihnut a o boky
pripnut zabrana proti vetru.,,, ale kvalita spokojna som velmi 😎 😎

moka
17. pro 2011

@orovka to len vdaka Tebe sme si takto vylepsili kocik 😉 Dakujeme za super napad a vobec za vsetky rady, co ste tu popisali 🙂

zuzkakorienok
17. pro 2011

@tanija133 vyriesili sme to bravurne 😀 kupili sme ten Lodger Denim riflovy... Je naaaadherny a neskutocne sa k tej chilli hodi. Tak sa tesim, uz sa neviem dockat ked ho uz dam do sportaka. Zajtra si dame poslednu pamatnu jazdu v hlbokom a od pondelka uz pojde maly do sportaka v Denime 🙂

mmacko
17. pro 2011

@zuzkakorienok ten denim je krasny, ten tam pojde superne, hod potom fotku. Kolko ma maly? Moja v 3,5 mesiacoch je uz LTT vo vanicke hlavne na dlzku ked je tam aj fusak, ale aspon mesiac by som este chcela vydrzat.
Ja som volila "cirkus", mam tyrkysovu scout a aj neo (sedacku budem pouzivat do roka na neu podvozku) ale fusak som kupila cierno ruzovy...mne sa ruzova velmi paci, ale fusion budem mat candy, tam bude pasovat buducu zimu 😉

zuzkakorienok
17. pro 2011

@mmacko Samko ma 6,5 mes a ma 64 cm. Ked sa narodil tak mal 49cm. Taky drobcek je asi ked sa tam este zmesti. Ale uz ho idem dat do sportaka lebo rucky uz neda vedla seba ked je vo fusaku co mame po neterke. My sme kupovali concord proton 2010 hlavne kvoli tomu ze ma jednu z najvacsich vaniciek aj sportakov 🙂 (aspon predavacka tak hovorila vtedy 😉