Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

monika222
30. říj 2008

Kočky, sorry, je to www.price-killers.com 🙂

denisapap
30. říj 2008

Pozerala som tu stranku, uz to funguje🙂) zaujimave ceny, zdaju sa mi velmi nizke...az prilis, ale mozno to funguje...precitala som si ich podmienky, vyzera to tak, ze sa kociky nedaju objednat online, treba s nimi komunikovat cez maily, a plati sa cash pri prevzati kocika priamo v Budapesti...snad vam daju nejake potvrdenie o zaplateni...to tam pisane nie je...rovnako sa mi zda, ze kauzula o reklamacii je velmi strucna, pisu ze ked mate nejake problemy, treba zavolat na nejake cislo...a to je vsetko...zaujimalo by ma ci uz niekto kupoval kocik cez tuto price killers stranku...

katyl
30. říj 2008

to je zaujimave, casto sa stretavam, ze kto uvazuje nad concord fusion, tomu sa paci aj S4 a naopak 🙂
aj ja som bola taka, okukovala som obidva.
nakoniec vyhral concord, ale myslim, ze v tej poslednej faze rozhodovania je to aj dost emotivne.
Ale kamoska ma S4 tak si budeme striedat 😀
u mna osobne zavazilo to, ze concord je 4 kolesovy, vacsia plocha na lezanie, lahsi o 1 kg 😀 , nema nafukovacie kolesa(kamoska uz mala na S4 3x defekt a pokazenu pumpu.. 😝 )
zdal sa mi lepsie skladatelny, nechcela som cierny sportak, nepacila sa mi kombinacia vanicka plus podvozok u S4....
no skratka emotivne rozhodovanie 😀

mota
2. lis 2008

Ahoj katyl, tak ako to dopadlo s tym fusion 2009? Uz dorucene? Mne sa ten kocik velmi paci, len sa obavam, ze 2009 uz nestihnem kupit na SK do terminu, tak ma zaujima ako to dopadlo cez kiddies24....

katyl
3. lis 2008

Ahoj mota, v skratke: na kiddies 24 som si ho vyhliadla, odkomunokovala nejasne detaily a objednala.
Akonahle zaregistrovali objednavku, poslali mi potvrdenie a bankove spojenie dolezite pre predplatbu.
A teraz terminy: v piatok som zaplatila cez banku, v pondelok videli, ze platba je pripravena v banke, v stredu mali peniaze na ucte, vo stvrtok si baliky prebrala kurierska sluzba a mne poslali kody, podla ktorych si mozem sledovat pohyb balika po svete. Piatok, sobota, nedela lezal balik v sklade 🙄 ale uz som dnes rano pozerala a vidim ho nalozeny na trucku a ide smerom Rakusko k nam.predpokladam dnes ho dodaju do depa na Slovensku a zajtra ho mam.Teda ja uz nie, lebo pravdepodobne uz budem rodit 😀
Len dufam, ze vsetko bude v poriadku, kamoske uz dosiel a bola spokojna, bez zavad. 😀
Ked mi pride a ja ho otvorim a skontrolujem, ihned sem napisem.
Inak celkova cena za set fusion, proton, ion, fusak hug a taska mamabag, s bankovymi poplatkami, kurierom a vsetkym bola 27000 Skk
Mimochodom, zo slovenskej predajne mi volali, ze kociky budu na slovensko po 15.11., tak neviem, ako stihas
A ci sa to este nepoposuva 😕

mota
3. lis 2008

Super, 15.11. to stiham este urcite. Len si pamatam, ze niekde v tomto fore bolo pisane, ze predpokladana dostupnost 2009ky u nas je tak najskor februar....a to uz by bolo ozaj na tesnotku. No uvidim, porovnam ceny a rozhodnem sa. Pisala som do kiddies a odpovedali mi, ze 2008 a 2009 su kompatibilne, t.z. mozem si kupit 2008 vanicku a nasadit to na kostru 2009 🙂 Lebo sa trosku bojim tej ciernej vanicky, ci v lete nebude teplo mrnusovi...ale to uz je na inu diskusiu.
Diky moc za info, katyl, drzte sa a niekedy sa ozvi ako ste dopadli....hlavne nech ste vsetci zdravucki.....

katyl
4. lis 2008

takze spat k dodavke kociku z kiddies 24, volal kurier, ze dnes o 10tej nam ho doruci. Takze dodavka vychadza 8 kalenarnych dni od platby a 6 kalendarnych dni od pripisania na ich ucet. Mohlo by to byt asi aj kratsie nebyt vikendu, ale aj taj fajn. Komunikacia dobra. Uvidime, co bude, ked baliky rozbalime 🙂

mota
4. lis 2008

no to som zvedava......dufam, ze vsetko ok 😉

denisapap
4. lis 2008

Tiez som si objednala kocik z Kiddies 24 a cele to trva tak 6 pracovnych dni, tiez som dnes dostala balik, este ho musim rozbalit...Kiddies 24 reaguju dost rychlo, ked im poslete potvrdenie o platbe z banky kocik vam poslu hned, len ten kurier trva trocha dlhsie...hlavne ked je tam este vikend...

katyl
4. lis 2008

no dcera ho prave rozbalila, sama zlozila a hlasia mi, ze je nadherny, vozia ho aj s tatinom po byte 😀
najhorsie je, ze ja ho uvidim posledna, az ked pridem z porodnice domov.. ☹ co bude bohviekedy...
ale zas som rada, ze ho uz konecne mame doma a nemusim sa bat, v com pojde babeno z porodky, myslim autosedacku

katyl
4. lis 2008

deniska, ty mas aky kocik?? 😀

ema.nz
4. lis 2008

katyl a denisa vy ste si objednali tu novu kolekciu?ako vypada ta vanicka v skutocnosti?mne sa na nej nepaci to,ze je z vonku cela cierna,ale videla som ju len na nete ☹ co na nu hovorite vy?nie je tmava ak date dolu ten farebny farebny kryt-nazvem to nanoznik?mohli by ste dat nejake fotky do albumu 😀

katyl
4. lis 2008

ema, ja som to nazivo nevidela, lezim totiz v porodke a cakam, ale manzel mi doniesol nafotene z obyvacky a vyzera to super, velmi elegantne. ked das dolu ten kryt, tak je to este jasnejsie, lebo je vidno vnutro, blede.
ked ma niekto uvidi spredu,,,,, bude vidno len cierne, to je fakt,, ale nevadi to. Ked budem doma, tak dam fotos 😀

baskaj
5. lis 2008

ahojte kočky!
vy čo už máte concord fusion šporťáky - ako ste spokojné? počula som, že opierka chrbátika sa nedá dať až na kolmo - nevadí? a čo váha? je ľahký? ďakujeem

deina
5. lis 2008

Baskaj, uplne narovno sa opierka dat neda (skoda, v Hartane sa napr da), ale nevadi to, malemu sa tam aj tak dobre spi, ten sklon nie je vyrazny. Oproti vanicke je velmi lahky, neviem, kolko ma kil, mozno okolo 12kg?

baskaj
5. lis 2008

deina ďakujem. a zložený šporťák sa v poho zmestí do kufra auta alebo ani nie? lebo zase až tak strašne malý nie je... ale to asi asi musíme zmerať my...
a počula som, aj som videla v tvojom albume, že to madielko na športovom je dosť vysoko... nevylieza ti malý spod neho (alebo nevypadáva)? 😀

deina
5. lis 2008

Nie, zatial nevylieza, ani nevypadava - momentalne ho ma na zuzlanie. 😀 Do kufra sa zmesti - ale ine sa tam uz potom ledva pomesti (mame Citroen Picasso), je to dost velky kocik (ale aj preto som ho vybrala, ze je dobre velky).

denisapap
5. lis 2008

Ja som si objednala ten novy Concord Fusion farba Polar, len sportak...vcera sme ho poskladali...musim povedat je uzasny, a aj obrovsky:- 🙂 ...presne to co som potrebovala, aby sa tam v pohode zmestilo aj vacsie dieta...ide velmi lahko...myslim, ze ma 11 kg, ale to vobec nie je citit, je to nejak odlahcene, takze super...zatial som ho neskusala dat do auta, ale tie vacsie kolesa sa daju dat dole, tak by to nemal byt problem...Este ten novy Fusion ma odnimatelnu podlozku, kde dieta sedi, tak je to podobne ako ma CasualPlay...

baskaj
5. lis 2008

ešte ma kočky napadlo:
tašky ku kombinácii sú v cene? nie sú? neviem. vyrábajú oni vôbec aj tašky?
a čo odkladací košík dole? dosť veľký? dá sa doňho dostať?

tonica
5. lis 2008

Katyl - tak gratulace, ze kocarek dorazil. Jestli si pamatujes, ja objednavala jeste tu starou verzi.
Tak se opatruj a at poror probehne na jednicku. Az budes mit moznost, hod nam do albicka, prosim, fokty, at se muzeme pokochat.

Baskaj - Concord tasky vyrabi, ale v cene nejsou. Na kiddies jsou kolem 39 Eur, v CR a SR vyjdou draz. 😉

baskaj
9. lis 2008

tie, čo už máte concord doma - ešte sa vás chcem spýtať takúto vec:
keď je na konštrukcii nakliknutá hlboká vanička a ešte v nej nič nie je, má mať ona takú vôľu, že sa s ňou dá tak dosť kývať dopredu a dozadu?
prosím, poraďte!

keiko
9. lis 2008

My uz mame sice športovú verziu, ale ked bola vanička nedalo sa s nou kyvat, mate to asi zle nakliknuté... 😉

baskaj
9. lis 2008

keiko - ďakujem, si zlatá

deina
10. lis 2008

Nam sa vanicka tiez nekyvala, ale tak sa mi zda, ze niekto tu uz spominal, ze sa vanicka hybe.

dvacka
10. lis 2008

kocky naozaj ste nemali ziadny problem pri objednavke cez kiddies24.com? ja som si totiz uz pred vyse piatimi tyzdnami objednala novy concord 2009 a do dnesneho dna nedorazil.. ked ich kontaktujem, stale len ta ista pesnicka - ze idu kontaktovat vyrobcu... 😢

katyl
10. lis 2008

ja ho uz mam doma, bez problemov, 2009 polar

belinda77
11. lis 2008

Ahojte, konečne som videla naživo novú kolekciu 2009. Teda mňa tie nové materiály vôbec neoslovili. Objednala som z UK športovú verziu 2008 v béžovej farbe, ale vaničku mám vyhliadnutú tyrkysovú. Neviete poradiť, či sa dá dokúpiť univerzálny nákupný košík, ak by sa mi ten béžový nepáčil s modrou? Skúšala som niečo nájsť na nete, ale akosi sa mi nedarí. Ďakujeeem

denisapap
12. lis 2008

Ja ho mam uz tiez doma, cez kiddies to trvalo 6 pracovnych dni..Polar 2009...mozno tu farbu co si si objednala prave nemaju...ked som znova pozerala ich stranku napr. ten Polar 2009 je znova asi vypredany, je tam napisane o 2-3 tyzdne...
Inak k tej latke co ma model 2009, najprv som si myslela, ze to nebude nic moc...ale musim povedat, ze asi je dost odolna...maly vonku chodi po mokrych chodnikov a myslela som, ze ostanu na nom flaky...kedze jeho nohy nedociahnu este na tu spodnu cast, ale zatial som nic nezbadala, stale je to nejake odolne....uvidim ako sa bude dat cistit..

dvacka
12. lis 2008

Objednala som cely set, aj s autosedackou, farbu liquid. Nezostava mi nic ine len cakat, dufam, ze to stihnu do porodu 🙂

katyl
12. lis 2008

dvacka, potom hod fotka a popis aky je nazivo 😀
inak zaujimave, liquid pre dievcatko, nechceli ste nejaky z tych cervenych? Ja viem, ze je to klise chlapci modre a dievca cervene, len ma to zaujima, lebo tie chilli a cherry su naozaj velmi pekne.. 🙂