Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzanat
25. srp 2010

ahojte, chcela by som sa este opytat, ak kupim trebars novsi typ sportaku a starsi typ skladacej vanicky a autosedacky, ci to bude pasovat...
a este by som chcela vediet, nepoznate tuto stranku? http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/4345 Lebo tam ten sportak vo farbe cherry stoji o polovicu menej ako ine farby, tak hladam, co je za tym....

Dakujem!!

juju
25. srp 2010

baby ja mam concord neo a pre tie co vahaju tak by som asi doporucila fusion - podla mna su tam vyhody tie ze sa da sportak dat do uplneho lahu, je akasi vacsia a pre bao asi pohodlnejsia a je tam aj neocenitelny kosik nad kolieskami. inak noe je tiez fajn, najma to ze sa da otacat sportak oboma smermi; vyborny lahko manipulovatelny kocik 😉

mmacko
25. srp 2010

@zuzanat novy sportak a starsia vanicka pekne sedia, brendon je super, nie je to ziadnu odzub. Oni maju take ceny 😉

bamarama82
25. srp 2010

@barboramarek ahoj, vidim ze mas prehlad dobry o cenach, nevies poradit kde co najlacnejsie kupit sportak fusion chilli, zatial mam vybratu stranku o-baby al.kidsroom, vanicku aj vajko uz mame tak len sportak chyba dokupit, ziadnu inu farbu nechceme, ale ta chilli potvora je stale draha. dakujem.
a este poradte baby kde kupit tasku emitex ciernu za naj cenu. diky moc

tanija133
25. srp 2010

@zuzanat brendon je normalny obchod v BA, a asi maju nejaku akciu, ktora stoji naozaj za to. takze urcite ak mas zaujem tak ho kup, ked ti vyhovuje chery.

tanija133
25. srp 2010

@bamarama82 a chili a chery nie je to iste? Ako pise zuzana vissie, tak v Brendone maju na chery super akciu na sportak. Ja som zasa objednala 3 kompinaciu cez www.avapro.sk, a maju tam v auguste 10% na vsetky concordy, tak skus aj tam sa pozriet....

bredmax
25. srp 2010

tak už se bohužel zbavujem korbičky ☹ ale co se dá dělat,už v něm fakt jezdit nebudem a další mimčo neplánujem 😀 😀
viz inzerát,kdyby měl někdo zájem náhodou 😕
https://www.modrykonik.cz/bazar/prodejce/bredmax/

barboramarek
25. srp 2010

@bamarama82 ahoj, problem je ten ze chilli je aj v 2010 preto ho nedavaju lacnejsie, ale viem ti poslat IP kde kupis pod 400 eur tu na slovensku aj so zarukou, ked mas zaujem daj mi vediet 😉

renisco
26. srp 2010

@lucula73 sem si všimla pozdě, ale ta látka, ze které šijí boudu na JANE a CONCORD se jmenuje KORTEXIN... jestli to pomůže.... dá se bohužel sehnat jen ve vybraných obchodech, normálně se koupit nedá...

zrzuska
26. srp 2010

ahojte.

baby juuuuuuuuuuuuuuj zajtra mi pride kociarik vo farbe liquid 😵 😵 😵 😵 so svetlo modrou opickovou podlozkou 🙂 🙂 🙂
juuuuuuuuj sa neviem dockat. hrozne sa tesim.

inak to bebecko som predala takym stylom ze si vravim ja to kaslem, uz ho asi nepredam. uz som s tym bola zmierena, som ho oprala cely, vyrajbala, susil sa na balkone a ze reku si ho zabalim a odlozim. no co uz si hovorim. 😝
a za hodinu mi vola jeden co uz predtym raz volal ze dnes ma cestu do lm ze pride po neho 😀 😝
iny zakon schvalnosti ze? 😝 😝

zrzuska
26. srp 2010

@zuzanat to su super ceny 😉
podla mna su take lacne kvoli tomu ze sa dopradavaju zasoby a uz su iba tie farby. lebo viem o tom ze vsade kde som kukala tak iba farba cherry a liquid boli take lacne ceny. inak vsetko drahe 🙂
prave preto som to tiez vyuzila 🙂 vsak zaruka dva roky, to je parada keby daco. ale tak dufam, ze to bude ok. lebo mna uz porazi. ja mam smolu na kociky. jane slalom co som kupovala pred rokom som mala total vadny kus 🙄 vkuse sme ho reklamovali 😒

zrzuska
26. srp 2010

baby a co viete o tom ze vanicky od jane tiez sedia na concordy????? 😕
a zevraj aj zase concordy vanicky na jane. to naozaj? to by bolo super nie? väcsi vyber farieb 😅

renisco
26. srp 2010

sedí vaničky i autosedačky

mmacko
26. srp 2010

@zrzuska super, som rada, ze si bebecko predala a mas konecne vysnivany concordik, budes urcite spokojna. A to je tak vacsinou, ked uz sa nesnazis, tak to pride 😉
A ano sedia vanicky aj vajicka aj jane a aj starsie kolekcie concordu na nove.

zrzuska
26. srp 2010

@renisco vaaaaaaaazne. to je potom super. sice, vsak tie kociky su skoro uplne rovnake 😅

ozaj a co ste sa bavili o emitexe fusaku tak ja som ho najprv mala iba pasmi zachyteny. nie o vrch opierky chrbatika. a mne sa veru smykal dolu. malu som vkuse vytahovala tak ze som fusak aj s nou potiahla vyssie. potom som zistila ako sa to zahakne o vrch opierky chrbatika a uz to bolo ok. ja iny ale kupovat nebudem. tak som zvedava co vymyslim 😝

zrzuska
26. srp 2010

@mmacko no uz sa ho neviem dockat 😅 juuuuuuuuuj 😀 😵

lotos
26. srp 2010

Ahojte baby.Chcela by som sa opytat vas co mate skusenost s vanickou concord proton 2009 v zime ci vam nevadila ta tenka neoprenova strieska.Ci je dobre babo ochranene hlavne pred vetrom.Ja som si teraz objedala cez internet tuto vanicku z tej starsej kolekcie za dobru cenu a po odbaleni som zostala trosku v soku z tej tenkej latky.Je to sice ten neopren,ale predsa len ma budu zaujimat realne skusenosti vozenia babetka v takejto vanicke cez zimu.Mne sa ma narodit babo zaciatkom novembra.Konstrukciu sport.kocika mam jane slalom 2010 a kedze sa mi zdali nove vanicky k tejto kolekcii malicke-uzucke na fusak tak som sa rozhodla pre tuto kedze to pasuje aj na tuto konstrukciu Jane.Co som tu citala este tak trochu vo fore tak sa obavam aj toho pogumovaneho zipsu co sa niektorym trhal na nanozniku v hlbokej casti.Tak neviem ci som urobila dobre ked som sa rozhodla pre tuto vanicku.Mam pochybnosti,aj ked uz je trochu neskoro.Mam farbu polar.

bamarama82
26. srp 2010

@tanija133 nie cherry a chilli je ina farba, bohuzial, za 229e ci kolko to je by so ho kupila straaasne rada

zuzanat
26. srp 2010

@zrzuska je to super cena, len bohuzial, momentalne nan nemam peniaze ☹ a v oktobri ktovie kolko bude stat 🙄

tanija133
27. srp 2010

Som taka stastna . Od vcera je doma a uz je aj poskladany . Stale sa nan chodim pozerat....Baby vrelo odporucam www.avapro.sk, vyborna cena a darceky navyse.

lucula73
27. srp 2010

@tanija133 verím ti,že máš obrovskú radosť..... 🙂
to máš 2010? a neskúšala si,keď dáš kočík do úplneho ľahu,či ti strieška drží tak isto ako keď je opierka v sede?lebo niekomu to drží a niekomu nie.....mne nie.... 😠 ale ja mám zelený,nie bamboo

tanija133
27. srp 2010

To som este neskusala, este ho vobec neviem ovladat, ale to sa naucim, dam ti vediet, ci to drzi, ano je to 2010. Si s nim spokojna? uz pouzivas sportiak? ako dlho si puzivala vanicku?

nika007
27. srp 2010

ahojte, tiež uvažujem nad concordom, tanija a akú cenu si mala a čo si dostala za darček? Ak sa teda môžem spýtať.

tanija133
27. srp 2010

@nika007 Mali akciu 10 % zlavu v auguste na Concordy. Kocik ma vysiel 740 eur trojkombinacia a tasku Papabag k tomu za 17 eur, normalne stoji okolo 60 eur. A topanocky a hrkalka a ko darcek....Fakt su zlati , dobra stranka a maju tam aj pekne vecicky za normalne ceny....

nika007
27. srp 2010

@tanija133 už som pozerala kadejaké stránky a aj mne sa javia celkom s dobrými cenami. Ešte počkám, čo povie moja polovička, ale asi si tú trojkombináciu u nich objednám aj ja. Aby som stihla ešte tú zľavu, čo si spomínala. A to s tou taškou je super, ale to nie je 10% zľava - 17 eur zo 60? To sa ti ako podarilo?

mmacko
27. srp 2010

@nika007 aj tu som nasla dobru cenu 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9285938&tab=1

@tanija133 super, je krasny. Mne sa tiez paci papabag, ta tvoja cena bola super 😀

katka512
27. srp 2010

Caute kocky ked vas mozem poprosit na akej stranke sa daju objednat clony na concord aby nesvietilo slnko a neviete kontakt na tu pani co sije tie nanozniky a podlozky do sportakov?????
dakujem 😉

zrzuska
27. srp 2010

ahojte.

aj ja uz mam kociarik domaaaaaaaa. juchuuuuuuuu. maximalna maximalna maximalna spokojnost 😀 😀 😵
malu som tam posadila ale akurat kukala rozpravku tak nechcela dlho sediet. skusila som ju dat lahnut. baby vsak sa mi v tom kociku straca. to v bebecku bola ako vystrelena akoby mala 4roky 😝 😝
vsak v tomto kociku este nedociahne nohami ani na tu plastovu opierku noh a nad hlavou kopec miesta. som rada ze som vzala novsi model, nie ten 2008 🙂
perfektna ovladatelnost kocika. ja mam pocit ze je naozaj presne taky isty ako jane slalom. ako nevidim rozdiel v ovladani i ked ma 4kolieska. a perovanie je presne take iste. lebo jedna kamoska mi hovorila ze je tvrdy. neni, je presne ako jane. mozno budem citit rozdiel iba v tom ze nema nafukovacie kolieska co mne viac vyhovuje lebo som mala casto defekty 😝
strieska mi drzi tak ako ma. vsetko je genialne. a najviac sa mi paci ze ked sa posklada zabera malo miesta a je lahucky. jednou rukou v pohodke. to bebecko bolo otrasne. ten kocik nikdy nikomu neodporucim 😝 😝 😝 🤐

jednu vec sa chcem opytat. to sitie co ste spominali co sa trha. tam v rohoch kde dieta sedi. ja tam mam taku pruznu latku. aku mate vy? taka ista je aj na tej zmensovacej vlozke.
a nakupny kosik sa neda zväcsovat? ci to iba na tych starych? ale mne to nevadi, je väcsi ako mal jane slalom. len trosku horsia pristupnost do neho ked babo spi. ale to mi nevadi. a plastenka by bola super kebyze je dlhsia. 😝 to su jedine dve veci ktore mi vadia ale to na kazdom kociku sa najde daco co cloveku bude vadit a toto je nic oproti tomu co mi vadilo na bebecku. geniaaaaaaaaaaaaaalny kociiiiiiiiiiiik 😀 😅 😵 hrozne sa z neho tesim.

talinka
27. srp 2010

@zrzuska tesim velmi , ze sa tesis !!! 😵 😵 😵

nika007
27. srp 2010

@mmacko ale to je model 2009 a ja by som asi radšej 2010 a keby sa aj mne podarilo dostať tú tašku alebo niečo iné za tak dobrú cenu, tak sa to cenovo asi vyrovná. Asi si to objednám z tej stránky ako tanija, je to predsa len na Slovensku.