Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
1. lis 2012

@mmacko našila jsem ho tam. ale pakárna, protože jsem to musela nacpat do stroje i s těma obručema, ale zavazí tam ta spona na upnutí boudy... no nějak jsem to tam upíchla 😀 😀

nech si ji, na jaro léto bude super, pak bych se až rozmyslela co s ní dál...

mmacko
1. lis 2012

@renisco presne, do 2 rokov bude sola super, fusion nechavam na bazari a uvidime, ak sa preda, tak fajn, o rok vymyslim nieco ine, ak sa nepreda, tak o rok pojdeme do stareho dobreho fusionu 😉
Krasne si to spravila, mohla by si sa zivit robenim tunningu na kociky, ...len ci by ta to uzivilo, zaujem by aj bol, len ludia chcu vsetko odpoly zadarmo a to je nanic ☹

renisco
1. lis 2012

@mmacko no je to pakárna, to je fakt. ale víš jak to je. když si pokazíš svůj kočar - tvůj problém. pokaziš to někomu jinému a je průser. proto se nehrnu do tunění jiných...

počkej, ty teď na zimu prodáváš fusion? to bych nedělala ani omylem....

mmacko
1. lis 2012

@renisco no ja neviem, vsak tuto zimu sa mi do soly mala zmesti, ako mam ho na nete, ale neviem, ci ho chcem predat...segra ma nahovara, ze hej, ale je to moja srdcovka a na buduci rok bude super....no neviem 😉
Tak hej, to je pravda, ze ludia su divni, este by sa im tunning nepacil.....aj ked si to neviem predstavit, ta tvoja fusion buda bola skvela, skoda, ze na normal fusionoch nie je taka ako na protonke, ze ide tak natiahnut a zacvaknut dopredu 😉

tanija133
1. lis 2012

@mmacko uz kukam ze tam mas 2 hlavicky na Fusion? nejaky vazni zaujemcovia?

mmacko
2. lis 2012

@tanija133 zatial nie je predany a aj som rada, stale vaham

adel22
3. lis 2012

Máte niektorá skúsenosť?

mmacko
3. lis 2012

@adel22 vanicka mala, ale inak super. A ked cakas jarne babo, ktore bude mat cca 3-4 mes bez fusaku, tak super

adel22
3. lis 2012

@mmacko Vanicku kupujem hlavne kvoli tomu, ze je urcena do auta...na dlhe cestovanie mi to pride ako dobra volba....je naozaj taka mala? a skladanie kocika? Dakujem

noname26
3. lis 2012

@adel22 my sme ho kupili, skladanie super - babo sa ma narodit koncom marca, tak myslim, ze na jar a leto ta vanicka postaci a tiez sa mi paci, ze sa da dat do auta a je krasne stabilny, pevny

adel22
3. lis 2012

@noname26 http://www.predeti.sk/vanicka-sleeper-pepper---...
podla tychto rozmerov sa mi to zda dost...a ked to porovnam s Jane transporter- co je skoro to iste....tak vyzera byt super....lepsi....no asi uz nebudem vymyslat, sak mam 25 dni do terminu🙂
A za kolko si ho kupila...ja som ho tu v DE nasla cez 800eur, ale na jednej stranke ho maju za 600...to je dobra cena, co myslis?

noname26
3. lis 2012

@adel22 no u nas sa bezne travel set predava po 880, ja som ho v obchode kupila za 700, ale len vystaveny kus, dufam, ze budem spokojna, ale suseda mi garantuje ze budem🙂

adel22
3. lis 2012

@noname26 no tak ho asi objednam aj ja...ved su to kvalitne kociky....a kupim hnedy aby bol aj pre druhe babo ak niekedy bude...tak ti potom poviem, ako som spokojna🙂 Dakujem za info!

noname26
3. lis 2012

@adel22 nie je zac - ja som mala povodne vybraty iny, ale nebola som si nim ista, a ked som skusala tento, mala som pocit, ze neslapnem vedla - ono ziaden vraj nie je dokonaly, ale verim, ze budem spokojna - my mame farbu graphite

adel22
3. lis 2012

@noname26 No ja uz som ich mala tolko vybranych ze az🙂 ale potom ma napadlo, ze ako budem cestovat 9hodin s vajickom...no a ked som zitila ze su take vanicky...vyber sa rychlo zuzil...a concord je vitaz, ved vraj ta vanicka je najbezpecnejsia zo vsetkych, teda aspon v min. roku bola....🙂 dobre, tak si ma presvedcila, idem ho objednat🙂 v tej tvojej farbe ho ani nevidim na tej stranke...ale inde tiez stoji cez 800eur....no drzi si cenu stale...

mmacko
3. lis 2012

@adel22 concord sleeper a jane transporter je to iste a su dost malicke, segrin isiel 3 mesacny do sportiaku, ale to mal fusak. Ako najidealnejsie je nakombinovat sportak z kolekcie 2012 a este vanicku proton co je v kolekcii 2010, daju sa kupit aj nove. Ale ked bude letne babo, tak prezijes a v 5 m das do sportiaku. Skladanie je super, zlozi sa do maleho rozmeru, karovanie najlahsie zo vsetkych, sportak najpriestrannejsi zo vsetkych (dlzka az 105 cm, co vacsina ma pod 90). Idealne je kupit pod 700 e 😉

adel22
3. lis 2012

@mmacko No pozeram, ze mas ty recht🙂 Tak ja si kupim ten set za 600eur so sleeper, to je super cena a potom neskor si mozno kupim aj pouzitu vanicku proton v Sr aby nam vydrzala aj na jar, ved niekto to predava za 55eur a nic tomu nie je....vyzera tiez dobre...ved male babatko to nema ako znicit....🙂 Dakujem za rady...moc si mi pomohla! Mozem aj ja nejako? pekny vecer

renisco
3. lis 2012

@adel22 souhlasím s mmacko.
transporter i sleeper jsou STEJNÉ a rozměry, které výrobci u těchto sedaček uvádějí, jsou VNĚJŠÍ rozměry, a ne vnitřní.
Volila bych korbičku Proton, nebo nějakou od Jane - obojí jsou určené na převoz v autě.

a já bych ještě vyměnila i autosedačku za maxi cosi - je větší než concord, ale tam je potřeba dokoupit adaptér. a raděj bych brala autosedačku ION, je pohodlnější než tahle z obrázku (ale to je jen můj názor, který se může u jiných mamin lišit).

mmacko
3. lis 2012

@adel22 som rada, ze som pomohla, concordy poznam odpredu odzadu 😉. To je dobra taktika kupit za 600 + protonku, ta je tiez certifikovana ako autosedacka. Vela stastnych kilometrov

adel22
9. lis 2012

Concord je už doma, mooooc sa mi paci🙂 Už sa teším, keď vyrazíme na cesty🙂

mmacko
9. lis 2012

@adel22 kupila si ten set za 600 e? A farbu aku? Hod foto

adel22
9. lis 2012

Foto mám tu hore, presne tento set som kupila mocca farba🙂

adel22
9. lis 2012

@mmacko Foto mám tu hore, presne tento set som kupila mocca farba

katkakostkova
9. lis 2012

@mmacko prosím ťa už sme spolu predtým písali, nakoniec som fusion kúpila, veľmi sa z neho teším 🙂 len ešte jedno mi možno poradis nevies kde zozeniem nafukovacie kolesa naň, okrem predeti.sk? Aj ojazdené by som...dik

mmacko
9. lis 2012

@adel22 tak super, perfektna cena. Vela stastnych kilometrov zelam

mmacko
9. lis 2012

@katkakostkova ahojky, uz som ti pisala aj IP, pozri si ju, tam mas kontakt

mmacko
12. lis 2012

Baby, kupila som aj pre Hanku autosedacku Concord trimax, kedze taku mame aj pre Ninku (ani jedna nechce sediet v brutal drahej isofixovej romerke), zmakla som super cenu 95 e, postovne zadarmo, darcek velkky balik pampersiek a dorucenie do 3 dni od objednania...taka som spokojna...a ako bonus...dnes uz v tom istom obchode stoji 119 e. 😀

lucula73
17. lis 2012

@mmacko ahoj,už si predala concord?
inak túto temu som nečítala pol roka minimálne 😀

mmacko
17. lis 2012

@lucula73 helou, este nie, nemam na to srdce, ako mam ho v inzeratoch, ale trpnem ked sa niekto ozve 😀

briuska
24. lis 2012

ahojky, nemáte prosím zkušenost, zda pasuje korba Concord Scout na Jane Reverse? tedy adaptéry tam jdou,ale jak moc se korba kýve na podvozku...zkoušela jsem Concord Proton a bylo to jako houpačka, mezera cca 4 cm, takže tu použít nemůžeme. díky 😉