Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
20. únor 2013

@noname26 pláštěnka většinou byla jen na sportovní část. nekupovala bych slunečník, ten jen zavazí, ale clonu. rukávník od emitexu je klasika... a jiné doplňky? nánožník, vložku, ledvinku, tašku na pláštěnku... je toho spoustu, co se dá ještě pořídit...

noname26
24. únor 2013

@renisco uff tak toho je hodne teda. dakujem za informacie. nanožnik už mame, vložku uvažujem daku veselu. a este sietku proti hmyzu. a aku ladvinku a tašku na pláštenku? s tym som sa ešte nestretla. a kupovali ste dake originaly, ci hoc kde daco univerzalne?

mmacko
24. únor 2013

@noname26 tu su nejake moznosti veciciek, ja mam podobnu tasticku (ladvinku) na rucku, clonu slnecnu od nich. Podlozku mam od pinkie.cz

penelope1
25. únor 2013

tie nové kolesá sa derú rovnako ako tie staré?

mmacko
25. únor 2013

@penelope1 to je relativne, ja mam kocik uz vyse 2 rokov, sice pouzivany na striedacku s inymi, ale kolesa su stale pekne, maju svoj dezen. Podla mna vrchny material vsetkych kolekci je rovnaky, jedine, ze si kupis zadne nafukovacky, tie sa nederu 😉

penelope1
25. únor 2013

@mmacko TAk si ma trošku potešila. Ja by som ho chcela tiež len ako kočík na striedačku 😉

mmacko
25. únor 2013

@penelope1 odfotila som ti moje vyse 2 rocne kolesa. realne pouzivane ale menej. Su mokre, ked su suche tak nie su take leskle, ale myslim, ze su v pohode. Ale podla mna to zalezi ako sa kto o kocik stara. Takze ak chces kupovat starsi, odporucamosobne prevzatie.

penelope1
25. únor 2013

@mmacko Super si zlatá. Ja pozerám po novom kočíku. Celkom zaujímavé sú už aj tieto nové 2013,tak som zvedavá ktorý si vyberiem 😉

mmacko
25. únor 2013

@penelope1 mne sa trosku viac pacia 2012, konkretne fialova farba candy je moja srdcovka. Tie 2013 su trosku divoke na moj vkus, som na ne zvedava nazivo 😉

penelope1
25. únor 2013

@mmacko presne tá farba candy sa veľmi páči aj mne 🙂 Len my máme chlapca, tak uvazujem o inej farbe. Ja som už videla naživo 2013 a páčili sa mi. Na fotkach ma moc neoslovili...

mmacko
25. únor 2013

@penelope1 vsak to, ze ani mna tie 2013 az tak neoslovili na obrazku. Candy je uzasna, a vies co, videla som ju nazivo uz asi 3 krat pre chlapcov. Ja mam pepper, ale ta Candy ma stale laka.

alisia111
26. únor 2013

Ahojte baby,potrebovala by som poradiť..mám concord fusion,už sme dali preč vaničku a dnes sme boli prvykrat prevetrať športovu verziu...a už sme prišli na prvy nedostatok...keď som dala uplne do lahu,strieška sa vratila trošku spať,stačilo,že zafukal vietor...poprípade obrubník...nieje na to nejaký zlepšovak? ináč kočik je super,le ta strieška ma trošku sklamala...

renisco
26. únor 2013

@alisia111 zlepšováky jsou dva... nedávat zádovku do největšího lehu a pokud, tak koupit clonu...
toho je bohužel neduh concordu, popsaly jsme tady o tom několik stránek...

alisia111
26. únor 2013

@renisco ďakujem 🙂 clonu kupim 😎 .mne išlo hlavne,ked fuka vietor...zatial nemožem davať vyššie,pretože malý ma nedovyvyjany stavec..takže čim neskor dame do sedu,tým, lepšie 🙂

renisco
27. únor 2013

@alisia111 nebo to ještě holky řešily tím, že mezi díl boudy a zádové opěrky našily pruh látky, takže bouda nebyla přímo spojená se zádovou opěrkou, ale ještě byl mezi tím kus látky... takže bouda nespadla...

alisia111
27. únor 2013

@renisco Ďakujem za rady,popozeram clony..našla som jednu,ktorou by sa predlžila strieška a je nepremokava.. 😀 😀 popripade fakt tam našijem pruh latky 🙂

penelope1
27. únor 2013

Baby a padá tá strieška aj na 2013 ? Alebo tu ešte není nikto, kto by mal tento najnovší typ?

penelope1
4. bře 2013

Od koľkych mesiacov ste presli do športovej casti?

moka
4. bře 2013

@penelope1 my sme prešli do športového, keď mal asi 6,5 mesiaca. Ale to bola zima, takže som dala fusak a kočík bol tak akurát :o)

meganik
4. bře 2013

@penelope1 my sme presli teraz , dcera zacinala siedmy mesiac

penelope1
4. bře 2013

@moka
@meganik vy ste vydrzali teda pekne dlho vo vanicke 🙂 my budeme mat len 4 mesiace a už sme natesno...

mamina27112105
4. bře 2013

@penelope1 pada strieska aj na 2012?
@meganik a nepredavaas vanicku?

meganik
4. bře 2013

@mamina27112105 predavam 🙂

moka
4. bře 2013

@penelope1 ale natesno asi preto, ze mate fusak? Ked ho onedlho das prec, nevydrzi este chvilu?

penelope1
4. bře 2013

@moka no mohol by ešte vydržať vo vanicke. S fusakom je veľmi napratany. Už má skoro 8 kg, takže sa tam veľmi natesno zmestí a jeduje sa!

renisco
6. bře 2013

@mmacko co tvůj povoz - ještě pořád máš concord i mamas? nebo jsi už měnila?
se ti musím pochlubit - jsem z ní nadšená 😀 😀
a taky mám novou boudu na Lunu - s okýnkama z vrchu i ze zadu, což originály nemají 😀 😀

škoda, že už je malá tak velká - ještě bych ráda něco vyzkoušela, ale nemá to cenu - s těma dvouma jsem spokojená...

renisco
6. bře 2013

.

renisco
6. bře 2013
mmacko
6. bře 2013

@renisco fiha, mas super vytunnovanu Lunu.
NO u mna tazko, skoro som kupila Be you, ale to padlo. Ale solu som predala a skoro aj fusion, ten mam stale na inzeratoch, rozmyslam, co by som este chcela vyskusat, alebo ci si nekupim 2012 fialovy alebo ci to kaslem a ostavam pri mojom Pepper. Mala som chut na zmenu kocika, ale nejak ma to preslo, tka uvidim. ;_)
Mas super organizer 😉

renisco
6. bře 2013

@mmacko be you - to myslíš teutonku? ona je docela malá, tam bys malou dlouho neměla...
fusion bych nechala na zimu a na barvu bych nebrala ohled. vem si, že tu vložku už používat nebudeš a pak je fialová kde, na boudě? tam zas nejde moc vidět.... to chce něco místo soly - zkusila PP book, Baby jogger... nebo ještě nějaký menší utíkáč 😉 ale jaký - toť otázka... 😀 😀