Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

denduska
21. srp 2013

@renisco super, ďakujem za rýchlu odpoveď 🙂 možno ešte pootravujem v najbližšej dobe 😅

fialkova
27. srp 2013

Ahojte baby prosím o radu,da sa dať nejako sportak do kolmeho sedu?

renisco
29. srp 2013

@fialkova kolmý sed není vůbec vhodný, ty otřesy ničí dítku záda... proto nemá kolmý sed.
jinak dát za zádovou opěrku pásek, který omotáš přes tyčky. ovšem nevím už, jestli to jde i na concordu.

lupena
2. zář 2013

čaute baby. dnes som "odpálila" vo dverách aretačné koliesko.. dá sa dať dáko naspäť? videla som v inzerátoch, že niektorí mali, že ho stratili a tak, ale že to funguje aj bez neho.. ja som to skúšala len tak na rýchlo a nešlo mi to... muž sa na to musí pozrieť keď dojde..
inak dávnejšie ste sa bavili o padajúce brzde, písali ste, že treba vymeniť nity... Mne tam natiahol muž jednu gumičku do vlasov a už mi nepadá..:DD

vivaca
4. zář 2013

Ahoj concordacky, nevite od jakeho veku dat mimi do sportaku od Nea? Male je pet mesicu a nechce byt v korbičce, ale sama ještě nesedi.

silvia.t
5. zář 2013

Ahojte idem si pre radu. Máme kociar concord fusion a dostali sme k nemu starší typ autosedačky jane metrix aj s adaptermi,všade som sq dočítala ze jane a concord sú kompatibilne ale táto nepasuje :( neviete mi poradiť prečo?ci treda nejaký iný adapter? Ďakujem

renisco
5. zář 2013

@silvia.t kompatibilní jsou, ale až od roku tuším 2005, ty starší typy Jane byly jiné (teď nevím, jestli se jim říkalo adaptérové nebo bezadaptérové) a nesedí ani s novější kolekcí Jane, tudíž nebude sedět ani s concordem. sedí s typy, které už mají adaptér zabudovaný.

jessey
7. zář 2013

Baby nechce sa mi to vsetko citat- concord fusion sa da otocit aj tak aby som malu videla alebo to je len v smere jazdy?

renisco
7. zář 2013

@jessey fusion se otočit nedá

jessey
7. zář 2013

@renisco oki dakujem

evcak8412
9. zář 2013

Ahoj holky,
nemáte některá doma concord fusion 2013 grey nebo beige? Nevím, který objednat, možná, že v reálu vypadají ty barvičky jinak, tak bych vás chtěla moc poprosit o info nebo fotečku. Jinak je nějaký rozdíl proti starší kolekci? A jde boudička také překlopit až k madlu?
Moc děkuji za jakékoli příspěvky 🙂!!!!

nordjane
10. zář 2013

@evcak8412 : Ahoj, já mám fusion grey objednaný (sporťák + korbičku). Viděli jsme ho ve skutečnosti a je vážně moc krásný 😉 béžový už sem někdo dával a grey mám v pc fotky od nějaké paní, ale jsou rozmazané 😒

evcak8412
10. zář 2013

@nordjane Ahoj, moc děkuji, tak ty fotky toho béžového jsem už našla a moc mi to teda nepomohlo, byla jsem nakloněná tomu šedivému, ale tento je také krásný...☹. škoda těch rozmazaných foteček (pokud by alespoň jedna byla trošku použitelná, budu moc ráda). Bohužel nemám možnost ho nikde u nás vidět. A kdy ti přijde ten sporťák s korbičkou?

nordjane
10. zář 2013

@evcak8412 : jsem s nimi domluvena, že ho pošlou v listopadu. Jinak už ho skladem mají 😉 Fotky přidám, třeba ti trošku pomohou 🙂 My se také dlouho rozhodovali, ale nakonec jsem se přiklonila k šedému 🙂 Lze ho pak jakkoliv doladit, mám v plánu si do něj pořídit vložku z jedné strany zelenkavou a z druhé fialkovou 🙂

nordjane
10. zář 2013

jaj fotky jsem nepřiložila,tak teď už jo 🙂

evcak8412
10. zář 2013

Jééé moc děkuji 🙂. Je také krásný, ten béžový je sice o trochu veselejší, ale zase se bude více špinit. No ještě si to nechám uležet a snad se co nejdříve rozhodnu.
Ještě jednou děkuji za ochotu!!! 🙂

nordjane
10. zář 2013

@evcak8412: není za co 😉

kyti75
11. zář 2013

Ahoj holky, jdu zase pro radu. Pomalu si chystam sportak fusionu, je kupovany pouzity a nevim si rady u jedne veci. Divala jsem se i na video, co jste tu davaly odkaz, ale tam to videt neni.
Jak se pripojuje k plastu ten suchy zip, cele se to pak omotava. Nechybi mi tam neco? Dam sem fotku, at je to srozumitelnejsi. Dekuji moc za odpoved.

renisco
12. zář 2013

@kyti75 já tam ten popruh měla přišitý napevno - žádný sucháč tam nebyl... to je novinka od kterého roku?

kyti75
12. zář 2013

@renisco ja prave nevim, jestli to tam neprisila puvodni majitelka.Je toho vic, co po ni opravuju. Sesila treba ty otvory v neoprenove boude, kdyz jsem to odparala, protoze to vypadalo desne, tak to bylo cele rozparane, no hruza. tak jsem to presila, ted ale nevim, co s timhle. Zvazuju, ze bych misto tech suchacu nasila napevno pruznou jakoby gumu. Vadilo by to? Nebo to musi byt pevne popruhy. Je to kocar z roku 2009/10.

renisco
12. zář 2013

@kyti75 tak si myslím, že to tam našila, protože to tam vždy bylo napevno. guma nevadí, ale měla by být fakt pevná.
i bouda rozpáraná? bože, co s tím dělala?

kyti75
12. zář 2013

@renisco Ja netusim, co s tim delala. Bylo to v sacku, korba je super, ale tak v rijnu se chystame do sportaku, tak jsem ho vytahla a jenom koukam.
Jeste se zeptam, oddelavala jsem srouby, abych mohla vyprat potah a vypadly ty kovove casti, do kterych se sroubuje. Ne vsechny, ale asi 3. Zpet to dat nejde, zkousela jsem to pribouchat, ale jde videt, ze to bylo nekolikrat vytahovano a zabouchavano podle der na tom drevu. Je normalni, ze to nedrzi? Nevim, co s tim.... A ta deska je taky ve spodni casti zad ohoblovana z obou stran, to taky normalne dela? Prodrany potah u zad jsem taky zasila a cernou latkou presila, ale docela me mrzi ty ostatni veci....

kyti75
13. zář 2013

@renisco Uz vim, kde byla chyba. Sroubovala jsem to z druhe strany a nemelo to jak drzet, uz to je v poradku. TED presiju ten suchac a je to jako nove. Diky za rady.🙂

Jen zvazuji zimni nanoznik, pasuje nejaky od emitexu?

nordjane
13. zář 2013

@kyti75 : Hodně maminek si nechává šít nánožník na mimibazaru, šíjí tam paní hezké nánožníky na míru 😉 A cenově si myslím vyjde i dobře, kolem 400 - 500 Kč... 😉

renisco
14. zář 2013

@kyti75 deska nevím, jaká tam už byla. jen vím, že jsem ji celou obalovala tenkým molitanem, aby neděravěla potah...

nánožník jsem měla emitex se zipy, ale šla bych do nánožníku od Jane (kdyby za to nechtěli takovou pálku 😀 😀

kyti75
14. zář 2013

@nordjane
@renisco Diky, jeste mame chvili cas, tak popremyslim. A obalit desku je dobry napad🙂

tothova5a
17. zář 2013

Ahoj. Viete mi prosím odporucit niekoho, kto sije nove striesky a nanozniky na Fusion?

nordjane
20. zář 2013

Ahoj, prosím Vás máte někdo zkušenosti s nánožníky Jané na fusionu? 🙂 Musí to být konkrétní typ nánožníku nebo je jedno zda je ze slalomu či nomáda? Děkuji 🙂

monicek111
3. říj 2013

Ahojte, potrebujem nejaký väčší a širší kočík s nosnosťou nad 25 kg, všetky kočíky som už predala, chodíme do škôlky a potrebujeme ešte na prevoz, lenže syn je malý valibuk... 🙂 kamarátka mi doporučila concord fusion z r. 2009, že je konštrukčne väčší, dlhší, že by nám mohol byť dobrý, ale neviem... neviete mi poradiť prosím? ďakujem Monika 🙂

mayka81
3. říj 2013

@evcak8412 Ahoj Ja mam tiez doma grey a straaasane sa mi paci (je to len moj subjektivny nazor) no neodolala som, hoci sa neda otacat proti smeru jazdy, co je skoda. Maly ma 5m, a asi tyzden chodime uz v sportiaku, pacci sa mu tam, je fajne siroky a pekne vystlany. A este skoda ze strieska nema aspon priesvitnu cast, cez ktoru by som nan videla, ale nevadi zatial. Strieska je fakt dost dlha, ak si neprevlecies tie pasy, ktore sa zapinaju o konstrukciu cez striesku.