Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
18. říj 2010

@k8y dávnejšie tu niekto písal že sú skoro rovnaké, myslím, že scout je ešte o nejaký 1cm užšia.

k8y
18. říj 2010

@wolfskinka @orovka super, dakujem! prave ste mi usetrili kopec penazi 😉

wolfskinka
18. říj 2010

@k8y posli ku nam do ip poslem cislo uctu ... xixi

k8y
18. říj 2010

@wolfskinka neboj, nieco uz s nimi vymyslim.. idu vianoce a tak 😵

yravas
19. říj 2010

baby ... a ako čistíte tú neoprénovú striešku??? a poťah sa dá dať z kočíka dole a pekne vyčistiť,??? 😎

mmacko
20. říj 2010

@yravas ja som striesku normalne prala v pracke na 30 stupnov a v pohode, sucha bola za chvilku 😉. Potah som tiez cely prala, da sa dat dole, len treba odsrobovat par srobov, ale zvladla som to aj ja sama zlozit spat 😉

yravas
20. říj 2010

mmacko .... ďakujem 😉 uvažujem nad tyrkysovou strieškou - ta farba je moja srdcovka 😀

onellyo
20. říj 2010

ahojte tak mne pre zmenu odpadlo uz aj s druhej
strany ten stuplik co sa prepinaju kolieska
bola som v predajni a chvala bohu netreba
posielat podvozok ale poslu nove stupliky,, 🙂 🙂
len ktovie kedy nemaju ich na sklade,,, ☹ ☹ ☹

lucula73
20. říj 2010

ja som zase dnes zistila,že zospodu sedacej časti,tam sú také dva šrobiky.,a pod nimi mám v poťahu dierky....skoro ma trafilo...nevidno to,ale.....čo ak sa to začne trhať viac?

mmacko
21. říj 2010

@lucula73 , to je des, ja si musim zaklopat, mne je vsetko ok, tak verim, ze zimu prezijeme v pohode. Pre dieta rok a pol a viac je fakt fusion super na zimu, vobec sa tam s fusakom netlaci, tak som rada, ze som si ho nechala.
Drzim palce, nech sa ti to netrha, ale urcite to chod reklamovat.

@onellyo , ja si na tie stupliky davam velky pozor, vzdy sa len bojim, ked s nim idu babky, ci sa vratia s nimi, ale nastastie este stale su na svojom mieste 😉

lucula73
21. říj 2010

@mmacko no beru,ešte počkám,ale ak sa to zvačší,uečite pojdem...ani by som to nezbadala,ale mm včera skladal kočík a sa mu prevrátil nejak opačne a ja reku popozerámako to tam vyzerá 😝 ..a zistila som..inka tie dva šrobiky sa mi úpln e dotýkajú toho poťahu a keď si moj malý sadne so svojimi 10kg,tak sa ani nečudujem...

mmacko
21. říj 2010

@lucula73 podla mna, ked uz tam mas dierky, tak to chod reklamovat hned. Ja som si to prave pozrela a nastastie tam nemam dierky, tak som rada, neviem si na zimu predstavit iny kocik (aj ked stale som nazoru, ze prehadzovacia rukovat by mala byt na kazdom kociku 😉 ).

sakura77
21. říj 2010

@lucula73 to presne mam aj ja,idem to reklamovat,len musim to zaniest osobne do blavy,ale vraj to vyreklamuju,uz som tam volala
a uz sme stratili aj tu krytku na srobik na prednom koliesku sakra,spytam sa aj na to..len ja sa tam dostanem najskor az v novembri,ja do bratislavy soferovat ee teda,tak pockam ked bude mat muz troska volna ,no co uz

l81
21. říj 2010

ahojte. Tiez rozmyslam nad tym, ci kupit, alebo nekupit Concord fusion travel set. Je velmi pekny, ale ta vanicka sa mi zda velmi mala, Ake mate skusenosti s nou? Do kolkeho mesiaca ste vej vozili vase babätka?

renisco
21. říj 2010

@k8y na straně 78 jsou fota obou korbiček

bredmax
21. říj 2010

@l81 malá? patří mezi větší vaničky,když vezmeš jak vypadají třeba xlander,quiny aj.velikosti bych se nebála,je prostorná,my jsem v ní jezdili skoro do 7měs,pak už jí to tam nebavilo,už bylo teda teplo,ale myslím si,že v pytli by se tam ještě vešla,ale taky zálež na velikosti mimča 🙂

k8y
21. říj 2010

@renisco dakujem velmi pekne, uz je mi to jasne. Ale uz na zaklade odkazov sme sa rozhodli, ze Scout nekupujeme.

juju
21. říj 2010

baby mi mame Concor Neo, ale vanicku proton a veruze az v reali clovek zisti, ci sa mu oplati velka ci mala vanicka; moj maly vo vanicke vobec nechce byt ani za svet; najradsje je v autosedacke alebo od 5 mesiacov som ho dala do sportovej casti, takze vanicka nam poslizila len max 3 mesiace, takze na velkosti mne nezalezalo; inak zavisi aj od toho ake velke bejby budete mat, takze velkost by som az tak neriesila, je to velmi individualne;\

inak vie niekto kto sije fusaky do concordu?

haffynka
22. říj 2010

Ahojky holky,jsem tu nová.Včera jsem tu pročítala diskuzi ohledně reklamací potahů U Concordu kol 2009.Já také reklamovala potah kvůli prodření u dovozce AGS a sem nespokojená co spíš nas.... 😠 Potah sice daly novej,mám Liquid,ale to co k tomu napsaly jako vyjádření reklamace s tím nesouhlasím.Tady je přepis Prodření potahu způsobeno nesprávně upevněným potahem-špatnou manipulací s potahem,způsobeno nezapnutím na spodní druky+navypnutím spodních popruhů+nevypínáním zadního popruhu při změně polohy zad,při psrávném používání nedochází a nasazení nedochází k žádnému kontaktu s jiným materiálem.Reklamace byla výjimečně provedena na náklady naší firmy.Tak si připadám jako debil kterej neumí používat kočár.A to jsme ještě včera zjistila,že ten nový potah má kratší zip u boudy,takže když to spojím tak mi 1cm zipu přečnívá u konce.Tak nevím jestli se znovu hádat s velmi neochotným p.Fialou,servisák Ags nebo rovnou psát do Německa.Reklamoval jste někdo u AGS? A jak jste byly spokojeni?Děkuji Hanka jo a to sport'ák sem používala 3m než se mi přodřel. 😢

sakura77
22. říj 2010

@haffynka teda,no to je na nervy toto,no som zvedava ako dopadnem ja sakra,ale tak ako kto mi ked vysvetlil ako kde ake popruhy mam mat? tak ako mi to dali na predajni,tak som to aj mala,tak predpokladam,ze spravne to oni mali nastavit v prvom rade a v druhom rade vysvetlit ako sa to ma spravne davat-ked uz
ale ja ked aj mam spravne vsetko nastavene tak proste ta vystuz tlaci na tie rohy potahu a aj tak sa to derie,takze asi chyba nebude v nas-a asi by nezacali 2010 robit vystuze na tych rohoch,ked by si sami neuznali chybu,ze to bolo urobene zle,nie?

haffynka
22. říj 2010

Ahoj přesně,tak já to skládala podle netu a pak si to nechala zkontrolovat na prodejně,kočár jsem kupovala přes net v Liberci a bydlím v Praze,tak proto.No ted' jsem mluvila s majitelem firmy od kterých kočár mám,a sám se velmi divil,jak se mnoup.Fiala jednal.Budičku necháme být,nemůžu být bez kočáru,Tondovi je 8m a vodím starší dceru do školky,takže to fakt bez kočáru nejde.Domluvily jsme se,že boudu nafotím a napíšu co sní je a pošlu meilem.Pokud se prý něco stane,že by se jako znovu potah prodřel,tak mi on sám vyřídí reklamaci a pokud neuspěje,posílá kočár do Německa.Jo a prý ztoho co mi napsal do reklamace,si nemám lámat hlavu,že je to jen kus papíru a kdyby něco tak se fakt na ně můžu spolehnout.Tak mám aspoň dobrý pocit,vím že firma od který ho mám jedná solidně a jsou ochotný k zakázníkům.Tak držím všem palečky co mají problém s Concordem at¨dopadnou dobře a nemusí se nervovat.Hanka

cutce
22. říj 2010

ahojky holky,

ja si ted koupila concord fusion. Zkousela jsem pochopit z vasich prispevku co se vam prodira, abych si davala pozor, ale nejak nechapu co a kde se vam prodira. Mohla byjste mi to nektera vysvetlit?

haffynka
22. říj 2010

Já mám kolekci 2009 a tam se mi to prodřelo dole na zádové opěrce vmístě kde se to dotýká lehce konstrukce,jsou nýty.A pak trochu nahoře u zipu na boudu.Kolekce 2010 má v těchto místech už výztuhu z té pogumované látky,takže němci věděj proč to u nové kolekce dělaj ☹

cutce
22. říj 2010

@haffynka jaky je rozdil mezi kolekci 2009 a 2010, ja jsem si ten kocarek kupovala pred par tydny

onellyo
22. říj 2010

@mmacko 🙂
ide ma porazit tolko penazi za kociar a taka kvalita 😠 😠 😠

cutce
22. říj 2010

@onellyo to mi ani nerikej, ja ho pred par tydny koupila a nemam ho otestovany 😲

talinka
22. říj 2010

@onellyo citam o tych stuplikoch, ja som ich uz obidva bohuzial odtrhla..su tam dost blbo vymyslene a ked idem z vytahu, vzdy mi to o to zaprelo a nemam uz ani jeden, takze daju sa vybavit v obchode,?

talinka
22. říj 2010

ahojte, uz som tu dlho nebola, ja este stale max spokojnost s kocikom 😉 nakoniec som ho ani nepredala a na zimu bude vyborny zas 🙂 prajem pekny den vsetkym!

lucula73
22. říj 2010

@talinka a netrhá sa ti nič?lebo aj ja už mám dierky na spodnej časti sedacej časti 😠

talinka
22. říj 2010

@lucula73 zatial som si nevsimla,ale pozriem,ked sa maly zobudi 😕