Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
1. pro 2010

@kamilakd vyzera dobre, hlavne, ze babu nefuka....ale 40 eur je vela, jedna teta na mmb ceskom sije za cca 25 eur, tusim lucula ho ma, ze?

kamilakd
1. pro 2010

pockaj ja mam original jane 2009 a ten nanoznik stal 59e 😅 ten link so som nasla som sem len tak hodila
@mmacko

mmacko
1. pro 2010

@kamilakd aha, to ake palky, podla mna aj tych 25 je dost za nanoznik 😝

lucula73
1. pro 2010

@mmacko no podľa tých fotiek som presvedčená,že je to taký istý typ nánožníka,ako mám ja a ako šije tá češka.....ibaže mňa vyšiel aj s prepočtom aj s poštovným 27 euro....tých 40 mi pripadá,že to berie z čiech a tu na sk predáva.... 😝 ..možno sa mýlim,ale je to presne ten moj 🙂

kvetinkatn
1. pro 2010

@gabika3105 ale kde prosím ťa, ešte ho nevidela ani hlavná obchodáčka na slovensku 🙂))

kvetinkatn
1. pro 2010

@lucula73 tomu verím, tí čo to šijú to majú obšmahnuté od jané, aj ten pán v PD si to dáva šiť podľa Jané a tuším chce zaň 20 eur 🙂

lucula73
1. pro 2010

@kvetinkatn je to možné....ale tých 40 podľa mňa nemá šancu predať 😝

carrie4
2. pro 2010

babule, neviete či sedí fusak Emitex na concord fusion? normálne svokrovcom v obchode predajca tvrdil, že treba kupiť concord fusak, lebo že iné tam nesedia, a musela by som ho zakaždým rozoberať 😕 no nechápem ani ako to myslel 😒 . Podla mna by mal sedieť aj ten z Emitexu, ked je na 5 bodové viazanie no nie!? A inak ten concord má len 80 cm, čo som našla na nete a ten emitex má až 110 cm. Ved to by som bola sama proti sebe, kúpiť fusak len na jednu sezonu. Neviete mi poradiť???

kamilakd
2. pro 2010

@carrie4 to je hovadina a inak ten concord orig vyzera ako peracnik : 😅 ziadne teplo ja ho mam mam tento
http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=5368
Altabebe fusak Exclusive Black
http://www.nakup.sk/detske-fusaky/altabebe-fusa... a je celkom v pohode

kvetinkatn
3. pro 2010

@carrie4 ja mám hug, mne sa páči ten tvar ako je urobený okolo hlavičky, ale ešte som ho nepoužila dnes prvý krát idem na to, hug má také otvory ako tá vložka do kočíka, takže ho tam ľahko nasadíš, všetky ostatné ako som to ja pochopila budeš musieť najskôr odopnúť pásy, čo sa dá vyvliecť nad plieckami, a potom ho tam dať a keď ho budeš vyberať, tak to znovu odopnúť. Čo ma privádza na myšlienku, baby dá sa kočík zložiť aj s fusakom? Ako to robíte Vy?

zuziatko
3. pro 2010

@carrie4 ja mám Emitex fusak. Je pravda, že som musela tie pásy vyvliecť a tak ho tak dať. Ale je super. Ja som spokojná.

@kvetinkatn ešte som neskúšala 😕 😕 . Inak ten hug fusak, keď sa dá dať tak ako píšeš, tak je to super. Potom je to úplne jednoduché vyberanie a dávanie.

zuziatko
3. pro 2010

@kamilakd ten nánožník vyzerá super. Len tá cena 😕 😕

Ja mám ten z Prievidze a som spokojná.

sakura77
3. pro 2010

@carrie4 aj ja mam emitex,v pohode,pasy sa daju prestrcit cez otvory,inak samozrejme sa smyka dole trocha,ale ja som rozzpisovala striesku a tu cast co sa ma dat cez opierku aby to nepadalo som dala cez to-tak ale my len sedime v kociku,takze v pohode

@zuziatko ja mam objednany odtial tiez ten nanoznik,tak dufam ze bude ok 😉
a ten hug nie je maly? lebo emitex je dost dlhy teda,aj pre vacsie dietatko

zuziatko
3. pro 2010

@sakura77 hej je fajn. Len nie je na ňom taká zábrana proti vetru ako na fotke od kamilky. To je jediné mínus.

sakura77
3. pro 2010

@zuziatko to mi neva,na fusaku sa mi to da tdvihnut navysoko,takze to je ok

carrie4
3. pro 2010

@kamilakd @kvetinkatn @zuziatko @sakura77 babulky díky moc. mne sa to hned nezdalo, že zakaždým by som musela pri vyberaní malej s pásmi šachovať. ved ich rozoberiem len ked ho vložím prvý krát do kočíka a pak až na jar 😀. ja som na nete našla, že ten concord fusak je krátky, má len 80 cm a malá má už teraz 75 cm. tak neviem či je aj nejaký dlhší concordácky. inak asi vezmem ten emitex, ste ma presvedčili asik 😀. a hlavne @sakura77 aj ja mám ten nánoždník z PD a fakt tam chýba ten stojáčik proti vetru, malá má tvár z prechádzky ako zmrzlina. tak ak je emitex dostatočne dlhý v tej prednej časti, tak neni o čom

zuziatko
3. pro 2010

@sakura77 aj ty máš emitex ??

sakura77
3. pro 2010
orovka
3. pro 2010

Baby, tak včera som skúšala kočík prvýkrát na snehu. Bola som milo prekvapená. Išiel super, len som musela zaistiť predné kolieska, lebo bol taký kašovitý sneh. Myslela som že to pôjde horšie, ale išiel super. 😉 Mne sa dá kočík zložiť aj s fusakom v pohode. Nebavilo by ma stále odopínať tie pásy. Ja mám fusak kaiser.

orovka
3. pro 2010

@kvetinkatn ten pán čo si spomínala že šije nánožníky v PD má aj nejakú internetovú stránku?

mmacko
3. pro 2010

@orovka to je super, ze isiel aj po snehu, ja som este neskusala. A aj ja skladam aj s fusakom kocik, mam taky typ ako je eisbarchen.

kvetinkatn
3. pro 2010

@orovka on si ich dáva šiť pre seba do jeho predajne kočíkov Barbora, ako vidím dve kočky ich od neho majú 🙂 má bazárik na MMB.
Baby inak prúser jak hovado... Ja mám ten hug, na obrázku čo bol na ňom pripnutý je krásne uložený v šporťáku, my sme cez tú veľkú zimu boli v nemocnici, tak dnes ideme na kontrolu, ja víťazoslávne vytiahnem krásny hug polar a upsss naše dieťa sa do neho nezmestí a to nie je žiadny maco, má rok a 10kg ☹
kto tu má skúsenosti? Ja som musela rozopnúť tie zipsy na hlavičke a to je potom o ničom....
takže kúpim asi ten emitex, ten tu je taký ospevovaný 🙂
takže kočky ak má niekto záujem o hug polar, myslím, že je vhodný do hlbokého kočíku a nie do športáku, tak predávam za 60 Eur. Je len odskúšaný, pôvodne stál 89 Eur.

kvetinkatn
3. pro 2010

@zuziatko no vidíš ako som dopadla, síce super vyberanie ale je malý.... som nahnevaná...

kamilakd
3. pro 2010

@carrie4 hej je kratky lebo je to fusak aj do vanicky moj ma 72cm a ked tam supnem deku je to LTT a nehovorim o tom ze tam dam len tenku deku....emitex je dobry a sedi ja mam ten altabebe a ten ma na zadnej celej casti tie proti smkove bodocky...a concord ma daky ze iglu ale stoji 119e 😅 je k tej serii lava a bambo

kamilakd
3. pro 2010

@kvetinkatn no moj ma 72cm ako om uz pisala a ked ho tam olozim tak temienko hlavicky ma uz na tom prelome ja si myslim ze ten fisak je dost onicom skor pre mensie dieta ale sak mensie tam nemozeme dat ked to nejde do lahu....skoda ze sa vyrobcovia nepytaju na nazor mamiciek....urobili by paradny kocik napr sportiak by mal is do oplneho lahu mal by sa otacat v smere aj protismeru jazdy mal by byt vyssi aby sme mohli vyuzit aj kosik na nakup aj balenie plienok mal by mat fusak zipsovany stredom strieska by sa mala preklopit uplne aby nam detom nesvietilo slniecko a mal by mat nanoznik aj s tym co chrani tvaricku ked fuka a mal by mat plastenku taku aby aj taska nemokla kolieska vymenitelne mensie aj vacsie do snehu...co baby dobry kocik nie??? 😀

kamilakd
3. pro 2010

@kamilakd pisem ako madar ospravedlnujem sa ale unava robi svoje a pismenka mi sem tam chybaju 😅

lucula73
3. pro 2010

ahojte

ak by mal niekto záujem...tak čierne nafukovacie kolieska pasujúce na concord sú z kočíkov Jané.a jedno stojí 49,80 euro..no dosť teda 😠 ,dnes ssom bola na predajni v PD sa pýtať

sakura77
3. pro 2010

@orovka aj my sme mali premieru snehovu dnes 🙂 tiez samozrejme napevno kolieska a dalo sa 😉

@kvetinkatn no prave,mne sa tiez zdal ze je maly,preto som ho nekupovala ani...ja skladam tiez spolu aj s fusakom,v pohode
@kamilakd 😀 no aby potom prisli o ksefty ze vymiename kociky jak ponozky?

wolfskinka
3. pro 2010

ahojte

baby chcem sa spytat mate niektore farebné striesky na kocikoch nie cierne ? ked som mala ciernu tak sa mi na tej ciernej robili take gulicky ked prsalo, na tejto bledej co mi vymenili po reklamacii tak ta mi namokne a je mokra, gulicky sa nerobia a teraz neviem ci to tak ma byt ale je to v poriadku, ci mi na maleho enzacne kvapkat ... na sportiaku mam uz striesku ciernu len na hlbokom mam bledu

lucula73
3. pro 2010

@wolfskinka wolfi,tak toto som si nevšimla ani na mojej čiernej či sa mi tam robia guličky 😀 ...to musím odsledovať

aj aj som dnes bola na snehu,prešla som v pohode aj s nezaaretovanými,ale dalo sa 🙂