Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
25. led 2011

@diana23

https://www.youtube.com/watch?v=HtJ4CpSrf_A

je to ukázáno někde v 2:15 minutě

diana23
25. led 2011

@renisco dakujem krasne...idem poprepinat 🙂

haffynka
25. led 2011

ahoj holky,tak vám popíšu mojí druhou reklamaci potahu.Potah mám nový o boudu mi dali novou,ovšem jednání servisáka, o tom radši ani nemluvit,Přijedem tam a hned první co se dozvím je,že si za to můžu opět sama,že on má tak málo reklamací na prodřený potah,ale že si prý váží zákazníků a když je nový potah stojí 3tis(přitom vím,že prodejní cena je 3tis pro zákazníka,tak pro ně jako odběratele je ta cena určitě měnší),tak mi potah vymění,že prý v něměcku potahy vůbec nemění,že se tam s lidmi vůbec co se týká takových reklamací nebaví,a že němci to stejně neřeší,že to prostě dojezdí,že jim to prý nevadí,že to řešíme akorát my,no jasně nám dával najevo,že jsme blbci a on je bůh a všechno ví sám nejlíp.Když jsme po něm chtěla ukázat v návodu ajk ty pásy vypínat,tak to jen mluvil,že to tam je a já muříkám tak mi to ukažte,tak mi odpověděl,že ten návod čte častěji než já.V tý jeho servisní místnosti,měl dobře tak deset potahů na concorda,použitých a dva concordy Fusion a jedne Neo na opravu.Pak nás vzal na prodejnu,kde mě učil jak mám utahovat pásky,jo a co mě zarazilo,tak měl ten pásek omotaný jen jednou a zaplý na první druk od koleček a že prý to má být takto,tak nevím.Zkusím si najít někoho kdo mi přeloží do němčiny text a napíšu do Concordu,at' mi pošlou návod jak to má být správně poskládané a vyjádření,že opravdu tyto rekalmace neuznávají.Tak snad už bude klid a já nebudu muset nic řešit.Jo a zase mi napsal do reklamace,že to neuznávaj že jsme si to způsobila sama.Tak nevím,jak by se to řešilo,pokud by se potah prodřel potřetí.Zítra bubu jěště mluvit s vedoucím prodejny,kde jsme kočár kupovaly,chce vědět jak jsme dopadly.

kvetinkatn
25. led 2011

@diana23 v tomto videu to majú na druhom cvoku smerom od košíka hore, ja som to dala na prvý cvok od košíku, aby išiel viacej do ľahu a drží mi super, predtým tiež padala, tuším okolo stránky 80 som dávala aj foto a baby si to chválili, že je to tak ok, ale niekomu to padá aj tak, ale väčšine pomohlo 🙂

kvetinkatn
25. led 2011

@haffynka no to musí byť d...l... mne môj predajca, povedal, že doteraz concord menil v pohode, ale už tých reklamácií majú veľa tak začali obšívať tie predrané časti. Takže ja som to ešte stihla vymeniť a odvtedy sa mi nič nederie. A to s tým zapnutým a omotaním len jeden krát si ma dorazila... a hlavne keď na tvojom vidieť, že je to od tej dosky vnútri... ježiš ja by som mu tak vynadala, asi aj škaredo.... neskúsiš to tam nejak olepiť, aby to nebolo také ostré? niečím čo potom dáš dolu? či to nepomôže?

lucula73
25. led 2011

@diana23 ako?už si poprepínala?

no ja sa tej reklamácie poťahu normálne bojím....sme to s mm ešte raz pozerali,tak dierka je len nejaké 2 mm,ale riadne preslabené asi na 1cm....mi to príde smiešne tam s tým ísť,mala by som počkať asi,kým to bude riadne vidno,nie? 😕

orovka
25. led 2011

@lucula73 odfoť ako ti to vyzerá 😕 .

diana23
25. led 2011

@kvetinkatn... poprepinala, drzala paradne. fakt je, ze lah nie je az taky uplny, ale neva, hlavne, ze drzi 🙂

diana23
25. led 2011

@lucula73 ...dvakrat obtocene, zapnute, drzi🙂

haffynka
26. led 2011

@kvetinkatn jo a to jsem ještě zapomněla napsat,že nejchytřejší pan servisák,nevěděl jak se nanadavá bouda na ten oblouk,když mi dával novou,tvrdil,že ty boudy mají oboustranný zip 😵 sem mu to tam musela ukazovat,hlavně že mi pořád říkal kolik mu těch kočárků projde rukama.A když jsem sundala potah s kočárku ,tak bylo vidět že i v sedací části,by se to za chvíli taky prodřelo,byla tam ošoupaná ta látka.Já už měla i na tomhle potahu slabej molitan na té desce,ale asi byl slabej ,protože se zase prodřel,zkusím zajít za kámoškou je švadlena a něco vymaslet,protože reklamovat potřetí,to bych už fakt asi nepřežila 😠

triowax
26. led 2011

@haffynka a co nějaká vložka do kočárku???v případě šoupání, by se prodřela ta.
Ted nevím jestli máme takové štěstí, že nemáme s kočárkem žádný problém..nebo jsme vyjímka, co potvrzuje pravidlo.

haffynka
26. led 2011

@triowax ono se to prodírá zespodu potahu,takže to vložka nevyřeší,ta deska není dobře opracovaná.Já bych si toho poprvý nevšimla,ale skládám kočár hodně do auta a po složení to bylo vidět a podruhý už jsme si to hlídala a stejně se to prodřelo.Přitom jsme magor,kočár mi stojí v bytě,každou neděli ho myju a opečovávám a stejně se mi prodřel.A prodejce mi fakt potvrdil,že ted´po novým roce toho řeší hodně a že jestli měl servisák dovozce kecy,že je novej potah stojí 3tis,tak je to jejich problém a stojí při mě,tak snad bude vše ok nebo se fakt už zblázním 😖

triowax
26. led 2011

@haffynka a není možný, že se to prodírá právě tím skládáním do auta???
My auto nemáme, takže kočárek se neskládá.

kvetinkatn
26. led 2011

@lucula73 ja by som nešla, počkaj a potom tesne pred tým ako ho budeš predávať to vymeň a ako skoro nový ho lepšie predáš nie?

kvetinkatn
26. led 2011

@diana23 to sme radi 🙂

kvetinkatn
26. led 2011

@triowax sa to neprediera pri skladaní, ale pri skladaní si to všimla, že je to predraté, presne ako aj ja, akurát ja som nemala také patálie s reklamáciou...

triowax
26. led 2011

@kvetinkatn ja vím, že si toho všimla při skládání.
proto mě napadlo, když psala, že ho často skládá, zda to nemuže být tím.

lucula73
26. led 2011

@kvetinkatn 😀 .máš pravdu,ale ja ho ešte budem potrebovať minimálne rok a to pochybujem,že mi vydrží,ono sa to prederie podľa mňa každú chvílu 😠

tumka
26. led 2011

Holky,prosím Vás,máte některá na kočárku Concord Fusion nafukovací kolečka?Je nějaký rozdíl v jízdě?Mě ten kočárek přijde hrozně tvrdý,jako by nebyl vůbec odpružený,tak jestli to s těma nafukovačkama bude lepší.Na asfaltce se mi s ním jezdí super,ale jak jsou trochu kamínky,tak chytám nerva,přijde mi,že z malé vytřesu dušičku 🙂 Nebo jsem jen praštěná a zdá se mi to?Manžel říká,že si pořád něco vymýšlím,tak já nevím....Možná že je to tak u všech kočárků 😀

shira_
26. led 2011

@tumka moj malý má to trasenie práve najradšej 😀 😀 včera som uvažovala, či má zmysel dávať tie nafukovacie koliečka, vraj sú iba na zadné. tak aký to má potom zmysel? tiež ma zaujíma, či to má niekto odskúšané.

tumka
26. led 2011

@shira_ No právě,abych je nekoupila a nebylo to to samé,to by mě fakt nafralo 😅 😅 😅 Ale designově určitě budou vypadat líp,jezdím s kočárkem 2 měsíce a kolečka jsou fakt hrozný 😝

lucula73
26. led 2011

@tumka ja síce nemám nafukovacie na concorde,ale mám ešte jeden kočík s nafukovacími kolieskami a to sa fakt nedá porovnať.Concord je tvrdý,to áno..a nafukovacie kolieska tu majú niektoré,čo ja viem,tak wolfskinka ich má a ona si ich veľmi chválila....skús jej napísať do Ip ak chceš....ale tie koliečka sú také drahé,že neviem,či zainvestuješ 😒

kvetinkatn
26. led 2011

@tumka sú drahé, rozdiel to ževraj je ako píšu baby, ale hlavne sa mi zdá, že sa nedajú zohnať čierne, len strieborné zo Jané a potom to neladí 🙂

kvetinkatn
26. led 2011

@triowax pri skladaní sa tá časť s ničím nedotýka, tak myslím, že skladanie tomu na predieraní nepridáva, je to tou blbou doskou vnútri☹

adulik76
27. led 2011

@lucula73 a čo stoja tie koliečka? Už som nad nimi aj ja uvažovala

lucula73
27. led 2011

@adulik76 jedno stojí 50 euro....a dajú sa zohnať aj čierne,z kočíkov Jané,tie pasujú...to mi povedali na predajni....z Nomadu 😉

adulik76
27. led 2011

@lucula73 a tie stoja koľko?

triowax
27. led 2011

Mně v obchodě říkala pani, že to nemá moc cenu jen ty zadní nafukovačky.

shira_
27. led 2011

@lucula73 pasujú zadné aj predné, alebo len zadné? lebo concord má len zadné... a druhá vec, nevedela by som vymeniť tie predné. je na to nejaký servis kde to urobia?

triowax
27. led 2011

NAfukovací jsou přece jen ty zadní ne??