Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
7. čer 2012

vidíte?

orovka
7. čer 2012

@veronka to je fakt sila.

renisco
7. čer 2012

@veronka nedočetla jsem to celé, ale hned mě napadla poporodní deprese....

veronka
7. čer 2012

@orovka
@renisco to teda je sila a miesto toho aby to co najskor riesila s doktorom, tak ona pise se a pyta rady, zaujimalo by ma ci vie jej manzel, ci mu to povedala, co robieva s deckami ked je s nimi sama doma, ci vie o tom sacani, kopani, fackani

lucula73
7. čer 2012

@veronka akurát som to prečítala........poporodná depresia..... ☹ ..........akože capnúť dieťa je v pohode celkom,ale kopnúť alebo triasť 😔
nemám rada tieto otázky,lebo pár šikovných vždy dotyčnú zakladatelku odsúdia a zvozia hneď v úvode 😒

veronka
7. čer 2012

ja mám 2,2 ročného, ale dam ma nanajvys na zadok aj to az ked nezaberaju slova a vysvetlenia, facku by som mu urcite nedala, nie to ho ešte kopnúť, sotiť alebo triasť s nimi, čo sa čuduje, ked je ona nervozna su aj jej deti, viem podla seba 😀

veronka
7. čer 2012

@lucula73 a ešte k tomu triasť 4 mesačne

veronka
7. čer 2012

ešte nejdeme spať? 😅

renisco
7. čer 2012

@veronka já měla stav, že jsem div neskočila z okna... už bych to nechtěla zažít. a to jsem byla na obě holky celé dny sama... fuuuj..

nevím jak ostatní, ale já už to balím. 😀 😀 😀

veronka
7. čer 2012

@renisco ja tiež, dúfam, že stihnem ísť do postele ešte dnes 😀
tak dobrú noc

veselatka
7. čer 2012

@orovka já mám taky 2010, ale zádová opěrka prošitá tedy není 😕 😕 😕

renisco
8. čer 2012

@veselatka to je divné. 2010 už byl. nemáte tím pádem 2009?

orovka
8. čer 2012

@veselatka akú máš farbu? Lebo tento oranžový bol 2010.

mmacko
8. čer 2012

@orovka
@renisco
@veronka
@lucula73 vy ste toho za jeden den napisali...
Ja si amber farbu pamatam a je pekna. Tu strechu mas super.
Inak, mne este ani muz nevymenil nity za sroby a uz drzi, trosku som ten neopren ponatahovala a pekne drzi aj v uplnom lahu 😉 Ale pre istotu mi to vymeni ked bude cas 😉
Cena 350 e za sportak je vela, za 399 e mas kolekciu 2012 aj s taskou a ta 2012 je teda konecne premakana 😉

veronka
8. čer 2012

@mmacko kam si vcera zmizla? 😀
Ja by som brala tu 2012, keby som uz bola tehotna alebo keby som chcela druhe do roka, ale chceme az tak za 2-3 roky a to sa mi neoplati kupovat novy, ked mi dovtedy na nom zaruka skonci
Keby ta pani co predava 2010 lava, spustila aspon na 250 tak berem od nej, kedze je este v zaruke, pouzivany 7 mesiacov, ale ak nespusti tak berem bamboo 2010, sportiak uplne novy, akurat podvozok pouzivany 4 mesiace s vanickou, ale stratila zarucny, takze akoby uz bol po zaruke

mmacko
8. čer 2012

@veronka deti mi strajkuju so zaspavanim, musela som si s nimi lahnut 😉

A co nekupis ten luculin od tilly? Ma za super cenu a povozis starsie a potom pre druhe kupis novy 😉

veronka
8. čer 2012

@mmacko sa mi moc nepaci ta farba
aj môj štrajkuje so spankom, cez den aj večer, priam mi zaspal a vecer chodi az tak o 21 😠

veronka
8. čer 2012

@mmacko @lucula73 ty si mala 2010?

mmacko
8. čer 2012

@veronka lucula mala leaf 2010, podla mna je pekna a mala aj take zvyraznenie v podobne zltej. A hlavne podla mna na farbe az tak nezalezi (okrem fialovej 2012, to je nadhera), ked je cena dobra, vies, od koho je a ked pre druhe chces novy potom, tak ja by som brala tento 😉

veronka
8. čer 2012

@mmacko mám ponuku na ten bamboo, že o trošku viac doložím ako predáva tilly a budem mať športiak úplne nový, podvozok jazdený 4 mesiace, tak by som radšej ten

mmacko
8. čer 2012

@veronka vsak jasne, je to na tebe 🙂

veronka
8. čer 2012

@mmacko nechces F4 😀 musim najskor ten predat a potom kupit concord

mmacko
8. čer 2012

@veronka hehe, ja uz nie, uz som skoncila s kocikmi, lebo ak by som chcela nieco ine, musel by ist prec fusion a na to nemam srdce, je to moja laska 😉

lucula73
8. čer 2012

@veronka mmacko ti odpísala 😉

lucula73
8. čer 2012

@veronka tily má aj nejakú krásnu podložku donho......ty máš chlapca či dievčatko?

tilly
8. čer 2012

@veronka ja mam krasnu podlozku, sila mi ju hviezda22

tilly
8. čer 2012

@veronka @renisco baby pls mozte mi zmerat sirku F4? diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik 😵 lebo ci sa mi zmesti do toho prekliateho vytahu... tam je sirka dveri 60 cm 😠 ale tak v 50tych rokoch sa kociky nechavali v kocikarni a netlacili sa do bytu...

renisco
8. čer 2012

@tilly 58 cm

tilly
8. čer 2012

@renisco tak to pisu aj na nete, dik