Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

talinka
27. čer 2010

tak toto su moje foto, prva a druha je uplny lah,ale strieska je viac menej napnuta, tretia je ked som total napla striesku, tym padom sa lah troska zdvihol, tretia je vtedy pohlad zvnutra

barboramarek
27. čer 2010

@talinka tak to mas tak ako my, ja len viem ze minolorocna kolekcia tam strieska drzala jak na tvojej 3 fotke aj v uplnom lahu.
ale hovorim da sa, len ked nieco ocakavas co som ja brala ako samozrejmost, tak to trosku nahneva

bredmax
27. čer 2010

teda to by mě taky štvalo 😖 mně naštětí stříška drží dobře,ale mám 2009 😵 a je fakt asi delší,než ty barevný 😝

mmacko
27. čer 2010

Ahojte, vy ste toho riesli za 2 dni 😉
Lucula, ako vravela Barboramarek, mne strieska ide aj v lahu tak ako tebe a jej ked ju date trosku vyssie, nechapem, co tie strechy siju kazu inak??? Inak je krasny.

talinka
27. čer 2010

@barboramarek tak to je divne,lebo kamoska ma 2009, podobne farby ako mam ja, a jej nejde ani tak do lahu a strieska ani tolko nezakryva 😅 je to divne, ako to siju...asi podla nalady a presne nieco ocakavas a potom ta to sklame...ale tiez som si uz zvykla a som spokojna 😉

barboramarek
27. čer 2010

@talinka hej mas pravdu asi siju na smeny alebo podla nalady 🙂
aj ja uz som v poho len sa mi rozparal kusok a treba to presit.a to uz snad bude vsetko 😠
aj napriek tejto neprijemnosti si myslim ze je to naj kocik a to mam teda bohate skusenosti 😀

marselitta
27. čer 2010

ja som dnes objavila, že sa dá kočík dať aj do úplného ľahu, ale musela som odzipsovať striešku a dieru som vyplnila látkou z clony. len by to bolo pracnejšie na robotu pred uložením dieťatka. ale dalo by sa. škoda, že to tak nejde, musel by tam byť našitý ešte jeden diel látky. možno by to nejaká šikovná krajčírka urobila, keby sa dala zohnať taká látka. to je už ale vymýšľanie. pripájam fotky, čo som vykúzlila. Prvá a druhá fotka je clona v sede a ďalšie úplný ľah.

marselitta
27. čer 2010

Oprava, lebo fotky mi hodilo opačne. Tak prvé sú ľah.

barboramarek
27. čer 2010

super 🙂

lucula73
27. čer 2010

ahojte dievčatá,

ďakujem vám za radu,s tou strieškou som sa už zmierila,zajtra idem kúpiť tú slnečnú clonu,mali by ju mať aj na predajni....

a dnes?baby,ja som túto temu študovala pol roka,kým som kúpila kočík,tri razy som ho bola kukť v obchode ....a viete čo sa mi dnes vonku stalo?asi tri razy mi padla opierka,nebola celkom v ľahu,normálne sa sama dala do ľahu,malý bol v kočíku,čiže bola zaťažená a po bokoch mi vyleteli také popruhy,čo sú od spodu pripevnené na tie bočné rurky... ☹
no mala som dosť...
Potom som doma nad tým meditovala a zistila som,že som to mala asi zle pripnuté,asi to treba obtočiť a pricvaknúť tým nitom,nie?lebo som to tak spravila a teraz to drží.... 🙂

a tiež som sa trochu pohrala potom s tými popruhmi a fakt mi šiel ten kočík takmer úplne rovno da ľahu...no neviem...

idem ešte dočítať,čo ste popísali,nech ma už nič nevytočí 😀...inak páči sa mi veľmi,super sa s ním karuje,so strieškou som zmierená a hádam mi už nebude padať opierka 🙂

talinka
27. čer 2010

@lucula73 snad uz bude vsetko OK!!!!! A budete uz len veselo jazdit, treba pokukat, poskusat a bude to fajn, drzim palce 😵

lucula73
27. čer 2010

@talinka ,dúfam...... 🙂

marselitta
28. čer 2010

talinka a ako si dosiahla len úplný ľah?

talinka
28. čer 2010

@marselitta asi si myslela luculu, ona pisala o uplnom lahu 😉

marselitta
28. čer 2010

jasne, myslela som luculu

mmacko
28. čer 2010

Baby, ja mam 2009 a tiez mi ide skoro uplny lah. Myslela som, ze nie, ale ide, kamoska mi to ukazala, len treba trosku pritlacit ked davam dole opierku a strieska mi pekne drzi, nepada o ten 1 diel. Cize ja ani clonu nebudem kupovat, ked mala sedi, ide strecha skoro k madlu, je tam len kusocek, cez ktory mala pozera a ked spi, tak aj tak davam plienku.
Lucula, to je smola, ale asi to fakt bolo zle pripnute ta opierka, v obchode ked som bola pozerat, tak tam pre zmenu nesiel kocik do sedu a tiez to bolo tym, ze sa s nim hralo vela ludi a co to tam prestelovali.

orovka
28. čer 2010

Neviem, či to nezmažú, ale tu sú tie lacnejšie striešky http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=nzSdLJMc...

orovka
28. čer 2010

Baby zistila som, že ten link čo som hodila, sú tie isté striešky ako má anjeliksns, len je to na inej stránke.

lucula73
29. čer 2010

@marselitta ,ahoj,ja ti neviem,ja som popoťahovala tie popruhy nadoraz tak,že mi na chrbátiku zozadu ostali iba také malé kusočky tých poporuhov na uchopenie do ruky,...možno to tak máte,ale ja som to mala zle naštelované...
včera som bola na predajni,slnečnú clonu nemajú,vypredaná...ale povedala som predavačke,ako mi to zle poskladali,tak sa mi aspoň ospravedlnila 😠

lucula73
29. čer 2010

@orovka a ty myslíš,že tie striešky pasújú aj na tieto kočíky s neoprenovou strieškou?mne sa skor zdá,či to neni na kolekciu 2008...

barboramarek
29. čer 2010

ahojte baby, tie striesky by aj pasovali ale tam je ukoncenie na cvoky a my mame zips.....

lucula73
29. čer 2010

@barboramarek to som si myslela,že tam zips asi nebude...A ty si písala do concoru...nedala by sa zohnať samotná strieška z kolekcie 2009?ako náhradný diel?keď je vačšia,ja by som si ju určite kúpila...

orovka
29. čer 2010

@lucula73 - tie striešky sedia aj na kolekciu 2010, len sa to nezipsuje vzadu, len sa to voľne spustí pod opierku a vyzerajú ako striešky na kolekcii 2008. A viac zakryju ako tieto neoprénové. Je to vlastne taká istá ako má Jané Slalom, len na Concord je o niečo väčšia, lebo jané má menšiu opierku chrbátika. Mne by nevadilo, že to nieje z takého materiálu ako sú tieto neoprénové.

lucula73
29. čer 2010

@orovka to fakt?odkiaľ vieš,že to sedí?ja tiež nepotrebujem neopren,len som trošku sklamaná z tej striešky čo má...ale však clonu už mám objednanú,hádam príde čoskoro...

orovka
29. čer 2010

@lucula73 Mala som požičaný Jané od kamošky, kým mi neprišiel Fusion a keď prišiel, tak som skúšala tú striešku z neho a sedela, akurát, že zadný diel bol obtiahnutý, lebo ako som už písala Jané má kratšiu opierku chrbátika ako Fusion. Ja som písala tej pani do čiech, čo šije tieto striešky, či to sedí aj na concord fusion a ona odpísala, že na concord sa šiju väčšie striešky ako na Jané, takže by to malo sedieť.

orovka
29. čer 2010

@lucula73 Z tej striešky som bola sklamaná aj ja, ale hneď som kúpila clonu a teraz je to super. Mám ju tam pripevnenú stále, aj keď nesvieti slnko.

lucula73
29. čer 2010

@orovka dík,však počkám,vyskúšam najprv tú clonu a uvidím..... 🙂

marselitta
29. čer 2010

ja mám tiež tú clonu na kočíku stále, vôbec tam neprekáža

barboramarek
29. čer 2010

no aj ja zhanam striesku ale je to problem, do concordu som uz pred rokom pisala koli nahradnemu dielu na iny kocik a odpisali mi nech sa obratim na dovozcu tu na Slovensku. baby dnes som si kupila aj ja tu cĺonu, viete mi odfotit ako a kde ju mate prichytenu? dakujem

orovka
29. čer 2010

@barboramarek pozri si môj fotoblog, dávnejšie som tam hodila fotky tej clony.