Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
21. zář 2010

@barboramarek videla som v bazáre, že predávaš kočík. 🙂 Máš vyhliadnutý nejaký lepší? Poraď......lebo ak mňa ešte raz nahnevá ten poťah, tak hneď ho dávam do inzerátu. 😀

kvetinkatn
22. zář 2010

@lucula73 už je jasné, že 2009. Budúci týždeň príde tá reklamácia, tak poprosím toho pána, aby mi ten nový pripevnil aj na podvozok 2009 aj 2010 a uvidím rozdiely, keď už viem, kde to derie, tak budem múdrejšia 🙂

kvetinkatn
22. zář 2010

@orovka no baby to aj mňa zaujíma, čo je lepšie, lebo mňa nič neoslovilo 🙂

barboramarek
22. zář 2010

@orovka hej predavam ale lepsi by som ani nepovedala, je mensi a fakt asi urcite nie lepsi, ale ja som to striedala pri maximovi jedna radost, tak teraz tak pomenej pri stelle tiez 😀 a na jar idem do peg perego 😉

orovka
22. zář 2010

@barboramarek no ja som vyskúšala tiež viac kočíkov a ešte by som aj ďalej menila, ale to by už môj muž asi neprežil. 😅 Ale ak ma tento fusion ešte raz nahnevá, tak ho určite vymením. 😎

mmacko
22. zář 2010

@orovka a za co by si ho vymenila? Mne sa totiz ziadny kocik uz nejak nepaci, ked porovnavam s fusionom, tak kazdy ma viac negativ. Ja len dufam,ze moj potah prezije zimu a na jar ho ked tak dam na reklamaciu, len by som nebola rada, keby sa to potrhalo v zime ☹

kvetinkatn
22. zář 2010

@barboramarek ktoré peg perego?

barboramarek
22. zář 2010

@kvetinkatn no asi plico alebo dnes som videla novu inglesinu,ale to je vsetko na leto, tak neviem 🙂

orovka
22. zář 2010

@mmacko no to neviem za čo by som ho vymenila, lebo zatiaľ je to najlepší kočík čo som mala. 😉 Keď som ho kupovala tak sa mi páčil aj nový Jané s otočnou sedačkou (slalom, unlimit), ale potom som sa rozhodla pre fusion, kvôli dlhej a priestrannej sedačke. Takže ak by k tomu prišlo, že by sa mi zase pokazil, tak to budem riešiť potom. 🙂

orovka
22. zář 2010

@barboramarek mala som aj pliko, ale rýchlo sa mi rozvŕzgal, lebo som ho často skladala do auta.

kvetinkatn
22. zář 2010

@orovka no ja som od februára do júna čakala na unlimit od jane, lebo stále nedorazil na SR a potom prišlo to veeeeľké sklamanie... taký úzky, že som nechápala, že je to následník nomadu, ktorý bol omnoho širší. dala som tam vtedy 6 mesačnú malú a bol jej akurát, tak sme ju tam šupli vo fusaku a kočík sa zrazu stratil, bol len fusak 😕
čakala som na neho kvôli otočnej korbičke, ale nestálo to za to, tak som kúpila fussion.

kvetinkatn
22. zář 2010

@barboramarek kamoška predáva úplne nové PP Sí completo, farba jave, nechceš za dobrú cenu? ona jeden má a druhý dostala, tak posúva, sa mi páči viacej ako Pliko 🙂 stále ho skladá do auta a do lietadla a sa jej veľmi páči 🙂 je s ním spokojná.

orovka
22. zář 2010

@kvetinkatn kamoška teraz kúpila bertini X2 a ten má celkom veľkú otočnú sedačku oproti jané 😉

kvetinkatn
23. zář 2010

@orovka nevyzerá zle ale oproti concordu je tiež malý, ten sme skúšali, my budeme mať rok v decembri, takže ročné vo fusaku 😉 A na tom bertini sa mi nepáči tá vec čo má dieťa pod nohami, neviem ako sa to volá 😕
a ja už nebudem vymýšľať a predávať tento, musíme to dobojovať 🙂 alebo žeby som reklamovala 3 krát a vrátia mi peniaze 🙂

barboramarek
23. zář 2010

@orovka ahojte ten bertini je podla mna otras, mala strecha a uzky, no a mna dizajn neoslovil a to teda uz kadeco ma oslovilo. plico som mala aj ja uz a az na to rozheganie, to sa ale da. teraz som videla novinku od inglesiny, tak ta ma dost oslovila. len to neni na sneh, teda presla by som ale nic mc, tak teraz neviem, ci inglesina a na zimu nieco z druhej ruky? mala ma 15 mes a spava v kociku....

mmacko
23. zář 2010

orovka, ja som tiez chcela povodne vymenit za unlimit od jane, ale ked som ho videla nazivo, tak ho nechcem ani za nic, nepaci sa mi, v lahu ma strasne nizko strechu.
Pliko mam aj ja a je super, ale mozno aj preto, ze ho skoro vobec nepouzivam, chcela som ho na leto, ale ako som si kupila fusiona, nevedela som ho pustit z ruky 😉
Mne sa celkom na foto pozdava aj ta novinka od perega so spojenou ruckou, len maju len 2 nepekne farby a ktovie ako bude vyzerat nazivo

orovka
23. zář 2010

@kvetinkatn oproti concordu sú všetky malé 😀 Ja by som to tiež riešila až po tretej reklamácii keby mi vrátili peniaze. 😉

@barboramarek bertini sa ani mne nepáči, len sa mi zdala tá otočná sedačka väčšia ako na iných. Pliko som mala aj na zimu a ja som s ním problém nemala. Neviem aké kolieska má tá inglesina.

barboramarek
23. zář 2010

@orovka no ja este rozmyslam nad mutsy transporter....

lucula73
23. zář 2010

ahojte baby,

chcem sa opýtať,asi týždeň mi nejak vrzga rukovať,nestretli ste sa stým?mám pocit,že mi to nerobilo a keď dvíham kočík alebo zo schodíka dolu,tak to otrasne počuť 😝

surviver
23. zář 2010

@lucula73 no aj nam to vrzga,s tym nič nespraviš....ale časom to prešlo a niekedy sa to znova objavi...je to plast 😀 😉

mmacko
23. zář 2010

@lucula73 mne to tiez sem tam vrzga, viac vrzgalo ked sme presli po takej zlej dlazke, aj som myslela, ze to namazem a samo to prestalo 😉

lucula73
23. zář 2010

@mmacko aha,a nevieš,či sa to dá nejak namazať?lebo ja neviem,ako by som to asi rozobrala 😕

bredmax
23. zář 2010

holky už jste viděly novou kolekci 😕 ? no nic moc,barvy dost tmavý 😕 a korba totál mentální jako u jane 😝 😝 bych si asi nevybrala 😲

kvetinkatn
23. zář 2010

@bredmax nenašla som to, máš link? pošli nech sa pokocháme 🙂
inak mne sa páči aj ten nový casualplay S4 reverse dá sa aj otáčať korba, ale keď s ním neviem chodiť, mne sa zdá, že je zabrdený tak mi ide ťažko, pre mňa oproti concordu úplná posilovňa 😕

kvetinkatn
23. zář 2010

http://www.concord.de/en/#/products/moving/bugg...
už som našla, super farby, konečne nič krikľavé 🙂
a kolečká vyzerajú lepšie, že sa hneď nezjazdia

tanija133
23. zář 2010

@kvetinkatn aj mne sa pacia, ale som rada, ze moje nove bamboo je take iste ako sahara...som rada, ze nevynasli noc, co by sa mi viac pacilo ako bamboo alebo lava....Tie kolieska vyzeraju ovela lepsie... 🙂

orovka
23. zář 2010

Ahojte. Pozrela som si tú novú kolekciu, ale nejako ma nezaujala. 😒 Akurát tie kolieska vyzerajú lepšie ako tieto čo mám. Radšej mohli vymyslieť niečo s tou strieškou ☹ . Okrem kolies a farieb tam asi nič iné nezmenili. A mne sa korba páči, ale bude určite menšia ako 2010.

orovka
23. zář 2010

@lucula73 mne to niekedy vŕzga a inokedy nie. Ale nič som s tým nerobila. Nieje to až také hrozné.

bredmax
23. zář 2010

@kvetinkatn šikula,našla jsi dřív než jsem stačila reagovat 😀

tak já bych si z barev asi nevybrala asi,kromě tý sahary a jak píše tanija jsem ráda,že nevymysleli nic co by se mi líbilo víc jak ta moje 😀

didakuku
23. zář 2010

taky jsem mrkla na tu novou kolekci a jsem ráda, že jsem koupila 2010 a nečekala na 2011- to bych si žádnej nevybrala 🙂 😀 🙂