Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tina06
11. dub 2010

Ahojte,
pozeram si akurat vase nazory na Concord a som trochu zmatena, ci si mam kupit Concord Neo 2010. Rodim v septembri, tak si teraz sondujem, ktory kocik by bol najvhodnejsi, aby sa s nim najlahsie manipulovalo, lahko skladalo do auta atd. Bola som v niektorych obchodoch a tam mi vacsinou poradili tento kocik. Len ked som si teraz citala recenzie aj na zahranicnych webstrankach, nedavali mu vela bodov. Ako by ste celkovo zhodnotili kocky tento kocik?

pajlin
11. dub 2010

Ahojte,hodně uvažuji nad kočárkem concord fusion 2009.Chtěla jsem se zeptat,jestli máte některá zkušenosti se skládací korbou scout, jestli je vhodná i na zimu a jak je prostorná?Miminko se má narodit ke konci září,tak aby v ní vydrželo celou zimu.Díky.

bredmax
11. dub 2010

pajlin,tak sout jsem jen viděla v obchodě,nevypadá špatně,ale je docela malá 🙄 proton je fakt velká a pevná,což scout je ja přenosná taška 😉 😉

lucula73
11. dub 2010

talinka ahoj - a keď máš porovnať concord a jané nomad,ktorý je lepší do terenu?lebo ten unlimit je nástupca nomadu,tak by mohol byť niečo podobné...........a predávajú aj na http://shop.aladdin-kociky.sk/,.
a keby sa ti chcelo,neodmerala by si na tom concorde,akú šírku má sedačka,teda sedacia časť?ďakujem.

lucula73
11. dub 2010

joj,len neviem či mi to nezamžú,že robím reklamu,ale na inej stránke som ten kočík nenašla...... 😒

talinka
11. dub 2010

lucula , ahoj 😉 myslim, ze by ti to nemali zmazat, nie je dovod, ved len porovnavame ...stale ide o concord,no nie? 😉
ked mam porovnat? Vies co,podla mna su oba rovnake do terenu...nevidim nejak rozdiel, s oboma sa manipuluje vynikajuco a aj v snehu...no unlimit je presne nastupca nomadu,preto mam on aj zaujem a zaujima ma ,aky bude...len viem, ze na trh ma prist april/maj ,ponukaju ich uz sice ,ale nazivo asi este nie ,ja idem pozriet priamo k vyhradnemu dovozcovi www.babyland.sk , ak ich maju tak tam urcite ako prvi na SK.... 😉

jasne, ze ti to odmeriam..idem na to 🙂

talinka
11. dub 2010

tina, NEO je krasny kocik,ale uvazovala by som skor o fusion, mne pride neo len ako imidzovka 😉 ale co sa tyka praktickosti tak ten fusion je lepsi,ale to len moj nazor...ale ako na prechadzku do obchodneho centra je vynikos 🙂

pajlin,aj ja som pocula ze korba scout nie je priestranna a proton priestranna urcite je 😉

talinka
11. dub 2010

lucula, odmerane...36cm

lucula73
11. dub 2010

talinka - ja som myslela,že keď ich ponúkajú,tak ich aj majú.... 🙂 však ak niečo zistíš,tak daj vedieť,mne to veľmi neponáhľa,máme len tri mesiace,...

lucula73
11. dub 2010

talinka dík,tak to je dosť,lebo pri unlimite píšu že šírka je 31cm...

talinka
11. dub 2010

lucula, sak ked zabudnem pripomen sa mi napis mi do IP, a podam info ako som bola spokojna po obhliadke unlimitu 😉 ty mas este casu dost, dovtedy mozno iny kocik pride 🙂
no aspon ja mam skusenost, ze ponukaju,napisala som a odpisali, ze budu april/maj
ano je to dost,ale aj tak ma maly este vela miesta, tak mozno tych 31cm nebude ani malo

lucula73
11. dub 2010

talinka - len my budeme určite veľký,náš tatko má 2 metre a ja tiež..skoro... 😀 ,takže treba veľký kočík..
inak ty si ten tvoj už ponúkala na predaj,nie?tuším som ti aj písala.....ale inzerát už zmizoldnes som kukala...

talinka
11. dub 2010

lucula, ak myslis Nomad ano tak ten som predala a velmi rychlo 😉 sak bol vo vynikajucom stave a super cena, na concord inzerat nemam ,ale coskoro dam,ked is najdem cas 😉

no veru, vy ste riadne velki resp. vysoki...co ja pri mojich 162 cm 😀 , to fakt musis asi brat concord,kedze to su asi najvacsie vanicky 😉

orovka
12. dub 2010

lucula, ja by som na tvojom nieste brala asi concord fusion, keď ste takí vysoký. Moja malá má teraz 83cm a má tam ešte kóóópu miesta. Ja som tiež vyberala priestranný kočík a tento bol najväčší. Rozmýšlala som aj nad unlimit, ale potom som sa rozhodla pre fusion. Športová sedačka má až 107cm, čo Jané 2009 má len 95cm. Tento nový unlimit je dosť úzky (na dĺžku neviem), čo som čítala a neviem či potom na zimu by tam bábo nebolo stiesnené s fusakom. Ale to je len môj názor.

onellyo
12. dub 2010

orovka 🙂 🙂 🙂
mas pravdu vanicka na concorde fusion je
podla mna zatial najvacsia aku som kedy videla,,,
zatial.
idem si kupit len ma hneva ze taku cenu musi sa taska
dokupovat zvlast!!! inac aj sportovy je priestranny,,,

talinka
12. dub 2010

onellyo, aj jane nomad vanicka je obrovska 😉 a to mas uplnu pravdu, za taku cenu a tasku musis dokupovat zvlast, ja som dokupila papabag,ale hned aj predala, sa mi nepacila a na MMB som nasla uplne suprovu aka mi vyhovuje a len za 18 eur + postovne 😉

onellyo
12. dub 2010

ano aj jane su velke ,,
ale ja musim vojst do vytahu ,,,preto som obmedzena
velkostou kociara,,,
ano na fusion stoji 70 eury,,,ale urcite nekupim
original jedine na bazare lacnejsiu,,,,
ved na dva roky vozenia neskutocne palky,,

pajlin
12. dub 2010

Bredmax díky,takže myslíš že je na zimu nevhodná?Je aspoň trochu pevná?Já ji pravě nemám kde vidět naživo.Anty máš fusion 2009?Netrhá se ti na něm ten potah,jsi s ním spokojená?Díky

orovka
12. dub 2010

onellyo, ja tiež nemám originál tašku. Je hrozne drahá a pre mňa nepraktická. Ja som si kúpila univerzálnu v DM drogérii.

lucula73
12. dub 2010

ahojte

orovka - len si chcem upresniť 😀 ....tvoja 3 ročná dcérka má 83 cm?len sa pýtam,lebo som pozerala v zošite,moja dcéra mala v 3 rokoch 105cm.. ☹ 😀 a vozila som ju v polskom golfáči 🙂

ale našla som jeden inzerát,super cena,nový concord,mesiac používaný,...bože neviem sa rozhodnúť,veľkostne je super,len neviem,či neni moc tvrdý,ýž som to tu rozoberala...

inak odpísal mi jeden predajca ,som sa pýtala na ten unlimit,tak je užší ako bol nomad ale je vraj o niečo makší ako concord..tak si vyber....a na trh príde vraj v máji...

talinka
12. dub 2010

onellyo, ja mam pocit, ze jane mi zabral menej miesta vo vytahu ako teraz concord, mam pocit, ze ma sirsie rozlozene kolieska...takze ak sa ti vojde concord, jane urcite...my mame petrzalsky mini vytah,ale nastastie aj velky nakladny

talinka
12. dub 2010

lucula, unlimit pride na prelome april/maj nejak,teda spon dufam, ze cim skor do maja sa mi nechce cakat,len sa bojim,aby ma nesklamal,ked sa tolko nan tesim 😀 v tom pripade si budem musiet nechat concord, co mi ale luto nebude,aspon bude vyriesena dilema...preto cakam na nase osobne stretnutie s panom unlimitom 😀 a dokonaly kocik na trhu neexistujem, bohuzial 😉 kazdy ma nejake proti...

orovka
12. dub 2010

lucula- áno Lilianka má 83cm. Viem, že sa ti to zdá divné, ale narodila sa predčasne a ešte má aj trošku inú genetickú výbavu ako zdravé detičky, preto je taká malá. A kvôli tomu som hľadala priestranný kočík, lebo ju budem dlho voziť a concord nám na 100% vyhovuje. Síce ho máme krátko, ale zatiaľ spokojnosť na obidvoch stranách. A ešte bolo dôležité aj to, aby mi vošiel do menšieho auta.

lucula73
13. dub 2010

orovka máš IP..

cerkris
13. dub 2010

baby nečítala som všetko dopredu, ale môj problém ohľadom concordu fusion, kúpila som ho od jednej pani ročník 2008 používala ho vraj 8 mesiacov, čo ma nahnevalo, je že mi "zabudla" spomenúť, že ked naklonim kočík na seba, ked ho znášam zo schodov alebo sa mi malý šprajcuje a pritlačí na opierku chrbta tak tá spadne na ležatú polohu, proste tie dva kusy umelej hmoty čo to držia teda to polohovanie na konštrukcii sú už trošku akoby rozťahané a tak sa natiahnu a spadnú.neviem či som to zrozumiteľne vysvetlila, poriešila som to jednoducho dala som na to také uťahovacie ramienka na suchý zips.mali ste aj vy niektorá s tým problém alebo som len ja zasas kúpila niečo pokazené? 🙂

talinka
13. dub 2010

cerkris, podla mna si to kupila pokazene, myslim, ze by to nemalo robit,aj ked moze to byt casta chyba tohto kocika, neviem... ja mam sice novu 2010 concord,ale keby mi to robilo, vratim ho, to musi byt na porazenie 😖 Je to dost drahy kocik,aby sme akceptovali takeho chyby,nie? 😉

cerkris
13. dub 2010

no ved práve , nevadí mi to lebo som to dokázala vyriešiť a už kočík nejdem meniť lebo je to môj 8mi , ale ma to nahnevalo, že mi to nepovedala, a môj krásny , super slalom pro som ja hlúpa predala a kúpila namiesto neho tento, inak je super len na túto chybičku.

talinka
13. dub 2010

cerkris, esteze si taka sikovna a vyriesila si to 😉 no mohla ta upozornit...ale vies ako to je...ked nemusi, preco by mala, este by stratila kupujucu 😒 ze osmy kocik dobreee....ja mam iba druhy,ale planujem treti a stvrty 😀

cerkris
13. dub 2010

no šikovná len je mi to teraz ľúto, že som sa zbavila dobrého kočíka, a som na seba nahnevaná, že som si nedala pozor, no čo už snád ho potom ešte ked ho nebudeme potrebovať budem vedieť predať

talinka
13. dub 2010

cerkris, to tak byva..ale nemohla si tusit a najst taku chybu,kedze ten kocik tak dobre nepoznas resp. nepoznala si...to je ten risk,ked sa kupuju ojazdenky 😉 a predas, ved si vymyslela na to dobry patent 🙂