Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
17. lis 2010

@onellyo presne tak ako píšu baby, treba to dvakrát obtočiť a pripnúť tým čo prevlečieš cez strechu, potom je to všetko ako má byt. ja som tu dávala fotky ako to má byť pripevnené, je to na strane 111. alebo to obmotáš len raz, ale potom sa to dotýka tých suchých zipsov, tak tie odopnúť ako píše mnacko, potom ide kočík viacej do ľahu ale zase mne napr. sa potom sklápala strieška. tak ako to mám odfotené mi to vyhovuje, tak skús.

kvetinkatn
17. lis 2010

@onellyo ktorý máš rok? 2009 alebo 2010?

onellyo
18. lis 2010

ahojte,,, dakujem za rady dala som to na 2 krat a drzi ja strecha
aa ani strecha nepadda,,, jupi... a mam 2009 rocnik 🙂

kvetinkatn
18. lis 2010

@onellyo tak super, ešte skús omotať len raz, lebo kamoška ma 2009 omotané len raz a má ho viac v ľahu a strieška jej nepadá, ak bude padať tak omotať späť dvakrát 🙂

wolfskinka
18. lis 2010

@kvetinkatn no dostalo som nakoniec tu budu z modelu 2010 a pekne ma odrbkali navlikli mi iba novy potah na moju budu ale sportiak mam uplne novy , ked budeme vonku odfotim v byte fotit nebudem ale sa mi paci viac ako ten s tou ciernou budou

kvetinkatn
18. lis 2010

@wolfskinka aj tak dobre, takže nový poťah na korbičke a celkom nový šporťák s béžovou strieškou ako z edície quantum a celé kolekcia 2010🙂 nádhera, takto prísť k novému kočíku 🙂

emulienka99
18. lis 2010

Ahojte kočky, veľmi sa mi páči concord fusion. V obchode mi však ponúkli na výber dve vajíčka ION a INTENSE.
ION sa prepáše cez vajíčko a INTENSE spodom. Nemáte niektorá skúsenosti, čo je lepšie ?

wolfskinka
18. lis 2010

@kvetinkatn no ved hej, no ten bezovy sportak bude dost narocny na udrzbu, ale potesilo ma to, lebo ja som od zaciatku chcela bamboo len bol vtedy za 980 a polar za 660 tak sme zobrali polar a nakoniec mam aj tak bamboo 😵

dendy1
18. lis 2010

@emulienka99 neviem aký rozdiel pripnutí vajíčka, ale Intense má
Nastaviteľné sedadlo uhol 125 ° (pre deti do 4 mesiacov) do 110 ° (od 4 mesiacov) .
Ergonomický systém umožňuje nastaviť v uhle tak, aby vaše dieťa ležalo v prvých štyroch mesiacoch v preň najzdravšej polohe tak, aby sa pľúca a dýchacie cesty mohli rozvíjať optimálne.
Ja mám vybratú Intense.

emulienka99
18. lis 2010

@dendy1 čítala som, že Intense sa komplikovane zapína a je o dosť menšia. Samozrejme, ten ergonomický systém jej zase dáva bod. Máš aj kočík concord ?

kvetinkatn
18. lis 2010

@emulienka99 buď rada, že ti ponúkli na výber, lebo mne naposledy v predajni hovoril majiteľ, že to vôbec nevie ovplyvniť, že raz dôjde dodávka s intense raz s ion, že to nechápe, lebo v objednávke to nemá ako zaznačiť, že čo by chcel, že to tam dávajú ako sa im chce. divné. inak je tu niekde aj fotka kde sú rozdiely vo veľkosti vidieť, tipujem tak okolo 80tej strany, ale možno tipujem zle. musíš pokukať, keď v tom uvidíš mimi budeš múdrejšia🙂

emulienka99
19. lis 2010

@kvetinkatn Asi má zásobu aj z predchádzajúcej dodávky. Manžel je za Intense. V podstate aj ja, ale mi ženy stále porovnávame. 🙂 . Už sme rozhodnutý pre concord fusion chilli, ale ešte stále pozerám aj iné kočíky. Ale zatiaľ vyhráva concord. Tú stránku cca 80 som si pozrela. Vďaka.

dendy1
19. lis 2010

@emulienka99 Ešte nemám kúpené nič, robím len prieskum trhu. Ale budem zrejme kupovať Concord Neo, sedačku určite Intense, model 2011.

pepsyna
19. lis 2010

baby co sa tyka tej sedacky intense, tak druhy krat uz by som do nej nesla-hrozne sa zapina do auta-teraz uz mam prax,no aj tak sa to neda porovnat s hociktorym vajickom,cez ktore len natiahnes pas, zakliknes a ides 🙄 ...ale zase na druhej stranme, ma lepsiu striesku ako ion, no je aj vacsia....tod moj nazor 🙂

renisco
20. lis 2010

objevila jsem zas inzerát na boudu Jane 😀 😀 😀 tentokrát v kombinaci růžová/černá... za 580,- i s poštou... tak jsem paní písla a pokud se mi bude líbit, tak ta černozelená pujde do světa 😀 😀 😀

renisco
20. lis 2010

tak holky - nic z toho nebude. barva není černorůžová, ale tmavě modrá/růžová.... ☹ ☹ ☹

zuziatko
20. lis 2010

@renisco a ide kočík s touto strieškou do úplneho ľahu ??

renisco
20. lis 2010

@zuziatko tak úplně rovný leh to není, protože ty pásy jsou krátké i když to obtočím 1x a zapnu hned na ten první, ale rozhodně je to větší leh než s neoprenkou. jen bych uvítala, kdyby ten zadní díl byl krapítek delší a širší...

lucula73
20. lis 2010

@renisco tak ten ľah vyzerá úplne super oproti tomu,čo mám teraz ja..obtočené dv arazy a na dolnom nite zapnuté 😠

emulienka99
20. lis 2010

@pepsyna intense keď zapínaš zo spodu, tak musíš nakloniť sedačku ? Táto sedačka je len na zadné sedadlo. Ja budem jazdiť sama, lebo manžel má svoje auto a je cez deň zaneprázdnený, tak neviem, či nie je lepšie mať sedačku vpredu v protismere ? Aký máte názor ?

emulienka99
20. lis 2010

@dendy1 ja som sa rozhodla zatiaľ pre fusion. Bývame na brutálnom kopci a ten podvozok budem používať aj na šporťák a v zime by som s tými malými kolečkami z Neo ani nevyšla z domu 🙂 . Budeš kupovať neo 2011 ? Už som videla model nový. Má inú striešku ako 2010. Podobá sa to na Jane striešku . Ešte som pozerala Cam kočík, len majú divoké farebné kombinácie.

renisco
20. lis 2010

@emulienka99 ta autosedačka se může dát i na přední, jen musíš mít vyplé aerbegy. a naklonit sedačku nemusíš, jen se blbě ten pás spodem zapíná... měla jsem jane strata, ale kvůli tomu spodnímu upínání jsem koupila concord ion

pepsyna
20. lis 2010

@emulienka99 presne ako hovori renisco...ja tiez malu vozim na prednom sedadle ked idem sama,no s tymi pasmi je to naozaj neprakticke..no da sa na to kupit baza,len neviem ci ta baza nie je na isofix...chcela som si objednat aj tu ale potom som si to rozmyslela-uz by to bolo vela penazi 😒 no uz ju nebudem menit-vydrzime a potom kupim normalnu sedacku 🙂

emulienka99
20. lis 2010

@pepsyna a dá sa Intense pripnúť aj na predné sedadlo ? Tam by mala byť sedačka v protismere, nie ?

renisco
20. lis 2010

@emulienka99 tam se připíná úplně stejně jako na zadní sedadlo - v protisměru. ale MUSÍ být VYPLÝ aerbeg!!!!

pepsyna
20. lis 2010

@emulienka99 ano v protismere-myslim ze vsetky vajicka sa musia davat v protismere-ci na prednom alebo zadnom sedadle

renisco
20. lis 2010

@pepsyna ta báze je i na isofix i na pásy.... sem na to koukala na youtube, ale je to fakt moc peněz

pepsyna
20. lis 2010

@renisco bolo by to s tou bazo asi praktickejsie no vystacim si aj bez nej,za tie peniazky sa daju lepsie veci kupit 😉

renisco
20. lis 2010

@pepsyna přesně tak. já třeba řidič nejsem, takže vajíčko potřebujem jen na cestu do obchodu 1x za týden, tak to nemá cenu. ale kdybych byla řidič a jezdila třeba denně, tak už bych ji asi pořídila.... ale co jsem koupila autosedačku s upínáním přes vrch autosedačky, tak vlastně ani ne. ale mít tu s upínáním spodem, tak bych neváhala....

emulienka99
20. lis 2010

no teda baby, fakt musím ešte porozmýšlať, či Ion alebo Intense. Ten isofix som pozerala na nemeckých stránkach. No nie je to málo peňazí. Máte aj kočík Concord ?