Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

dzamela
24. bře 2013

baby a uprimne keby ste sa mali rozhodnut medzi Neo a Fusion co zoberiete?

renisco
24. bře 2013

@dzamela fusion. nejen kvůli podvozku, ale hlavně kvůli sportovní sedačce, která je kolíbková (nedají se polohovat záda, ale polohuje se celá sedačka).

dzamela
24. bře 2013

Stale sa bojim len toho ze mi maly nebude chciet sediet chrbtom ku mne... Ze nebude spokojny

mmacko
24. bře 2013

@dzamela chces kupovat novy ci z bazariku? Je moznost kupit Neo od polroka do roka-roka a pol ak ti nevadi korytko a potom predat neo a kupit fusion, ten je urcite lepsi pre uz vacsie babo.

tanija133
24. bře 2013

@dzamela tiez si myslim, ze do roka je lepsie Neo aj koli otacaniu sedacky a od roka, pre vacsie dieta Fusion....Nuz vyber si 😉 ja som mala Fusion a do roka som bola velmi nespokojna....vadilo mi vzdy ze nevidim na krpca.....ale potom neskor uz to bolo ok...a mam ho dodnes... 😉

dzamela
25. bře 2013

No a teraz neviem co mam urobit

dzamela
25. bře 2013

baby co tu mate lunu a solu ako ste s nimi spokojne?? sola ma vacsiu striesku ako fusion?

mmacko
25. bře 2013

@dzamela ja som mala solu a bol to skvely kocik. Kludne aj od 4 mesiacov, perfektne polstrovana sedacka, otocna, lahko sa karuje, sklada v jednom kuse. No strieska tiez nie je najvacsia, 1 diel navyse by jej bodol, ale dalo sa. Z mojich kocikov bol Fusion a Sola No 1. Odporucam aj solu, fakt skvela

smilinggirl
26. bře 2013

ahojte, mam otazocku, viete mi niektora poradit? Mam doma concord fusion, no kupovali sme pred 3 rokmi uz len sportak a chcem dokupit vanicku a vajicko, no kosik dole je oranzovy (stara kolekcia) a chcela by som ho cierny, aby sa mi hodil k hocijakej vanicke, neviete ci sa da kupit samostatne alebo neviete o niekom ci by to nevedel usit? Vopred dakujem za info 🙂 🙂 🙂

mmacko
26. bře 2013

@smilinggirl no skus napisat mail do predeti, ci nepredavaju kosik ako nahradny diel, alebo jedine dat usit nejakej krajcirke.

smilinggirl
26. bře 2013

@mmacko no ved to potrebujem zistit... lebo ak ma pamat neklame, tak to nejaka maminka na bazare sila, no neviem sa dopatrat kontaktu..

zuzulik
26. bře 2013

Baby,predam fusion, hlbokun,sportovu cast i autosedacku... 🙂

noname26
2. dub 2013

ahojte zienky. viete mi niektora poradit dobru slnecnu clonu na concord? mam fusion r. 2012 - vanička sleeper. taka co by bola na hlboky aj na sportovy. idealne, ak by ste mali aj fotku🙂) chcem asi moc, ze🙂) staci ale aspon poradit. dakujem🙂

mmacko
2. dub 2013

@noname26 ja mam tuto clonu, mne sedela aj na vanicku, ale ja som mala scout a aj na sportak. Mam ju na nom stale, ak nahodou nemam, pride mi kocik uz ako "nahy " 😉. Ona ma take ako kazda clona take spony, to mi slo na vanicku, ale ma aj take gumicky, tymi to mam priviazane o spodky striesky na kazdej strane. Urcite nekupuj tu sunshine kids, taku veliku, ta je divna, nespratna a ma suche zipsy, to trha neopren.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=0

noname26
3. dub 2013

@mmacko tak to si ma zmiatla teraz, lebo doteraz vsade odporucali tu sunshine kids☹( a mas teda letnu ci zimnu ci to je jedno?

mmacko
3. dub 2013

@noname26 zimnu, ta letna je akoby priesvitna, ta zimna je tmava a je nepremokava, cize ja to mam na kociku celorocne, aj proti vetru, dazdu, snehu. Sunshine je velmi velka, nespratna a ma tusim suche zipsy co trha neoprenovu strechu ak sa ti to k tomu dostane

noname26
3. dub 2013

@mmacko dakujem teda. skusim tuto

pillinka
6. dub 2013

ahojte, nemate niekto concord quix? neviete co je to za kocik? vyhody, nevyhody? dakujem 🙂

janet24
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tothova5a
10. dub 2013

Baby, kupim Concord Fusion+vajicko. Najlepsie z BA, SC, PK.

wudz
10. dub 2013

Ahojte baby, snažila som sa prečítať čo najviac z diskusie, nech sa nepýtam na veci, čo už boli písané, ale aj tak mám pár otázok.
Ako je na tom concord s odpružením? Bývame síce v meste, ale občas by som rada zašla aj do lesa na výlet.. Moja sestra má Chicco Trio S3 a ten kočík je aj pri treťom dieťati ako nový, vôbec ho nešetrí, riadne pruží, len sa mu už troška uvoľňuje strieška.. Avšak ja trojkolesák nechcem. Najviac ma zatiaľ oslovil Concord, avšak bojím sa, že nebude mať dobré odpruženie a dieťa tam riadne natriasa a to by som nerada. Máte s ním skúsenosti aj z terénnych ciest?
A ešte sa chcem spýtať na nánožník pri športovej verzii. Z obchodu mi odpísali, že ho má zazipsovaný v madle. To je potom taký tenký alebo ako to mám chápať?
Vďaka za odpovede 😉

renisco
10. dub 2013

@wudz ano - nánožník je zazipsovaný v madle - je to tenký šusťák.
tady je na kočárku vlevo - v pravo je šitý nánožník http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=344...

co se odpružení týče - je minimální až téměř žádné.

renisco
10. dub 2013

@wudz pardon - ne šitý , ale "normální" nánožník...

wudz
10. dub 2013

@renisco Aha, vďaka.. Takže concord terén asi veľmi nezvládne, však?

renisco
10. dub 2013

@wudz concord terén zvládne, ale natřásá.... já sem tam nějakou polňačku prošla a malá je v poho, ovšem na časté návštěvy terénu není....

meganik
11. dub 2013

@pillinka ak by si zohnala nejake info o kociku - das mi prosim ta vediet? Dakujem, tiez po nom pokukujem 🙂

mmacko
11. dub 2013

@wudz concord je super kocik, ale naozaj na caste vylety na polne a lesne cesty velmi nie je. AK chces ist na vylety len sem tam, tak v pohode, ak casto, tak radsej vol inu znacku, pripadne s vymenitelnymi kolesami prednymi za velke (gesslein, teutonia, hartan, aj bgb cameleon je odpruzeny, ale musis dokupit predne velke kolesa).
Ja osobne nedam na fusion dopustit, ale my nechodime po zlych cestach, ale zas kazdy den chodime po zamkovej dlazbe a prave to malu naj uspava, ked trosku drkoce 😉

jakanaka
11. dub 2013

Ahojte, viete mi poradiť? Mám vaničku Scout a keď svieti slnko tak na malu mi svieti, chýba mi tam nejaká prídavná clona na tej neoprénovej strieške. Aké finty máte Vy, okrem ťahania kočíka opačným smerom? 🙂 Dá sa nato kúpiť nejaká clona? Ďakujem

renisco
11. dub 2013

@jakanaka například http://www.nejbaby.cz/slunecni-striska-clona-em...

dělá ji emitex, teutonia, ivemababy....

penelope1
11. dub 2013

Ako to je s nákupným košíkom? čítala som recenzie vraj je zlý prístup do nákupného košíka na kočíku... Majú to len staršie modely alebo aj tieto novšie?