Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
20. lis 2010

@lucula73 no vidíš. já tady všem radila ať si to nastaví podle videa na youtube, házela sem fotky a odkazy a jsem jedna z těch mála, která když to obtočí 2x a dá na ten vyšší cvok, tak stříška po zatlačení na opěrku spadne 🤐

renisco
20. lis 2010

@lucula73 a nemá ta baba rok 2009? tam ty stříšky byly na bocích delší a lepší... a ty máš který, 2009 nebo 2010?

lucula73
20. lis 2010

@renisco nie,ona má 2010...tyrkysový celý.....aj ja mám 2010 leaf..ten zelený

lucula73
20. lis 2010

@renisco a nemáš tu niekde foto tvojho kočíka,ako máš tú strechu bokoch?
lebo mne chýba na tej tyčke po bokoch možno aj 5 cm, po ten prierez,kde sa tyčká dá odmontovať... 😝 ..a ona má tú tyrkysovú strechu až úplne dolu,keď by ju dala preč,tak jej tá neoprenová látka zakrýva tyčku celú...neviem,či má chápeš

renisco
20. lis 2010

@lucula73 ano chápu. já ji mám taky dost vysoko, že mi jde vidět ta černá guma... mám rok 2010. co jsem měla apple rok 2009, tak tam ta stříška na boku byla až dolů....

renisco
20. lis 2010

tady jde vidět, že nesahá až dolů

renisco
20. lis 2010

tohle jsem měla 2009 a tam je rozhodně delší

renisco
20. lis 2010
lucula73
20. lis 2010

@renisco ano,krásne to vidno..ja to mám tak isto ako ty ...ale mne to drží,preto sa čudujem,že tebe padá po zatlačení...

lucula73
20. lis 2010

@renisco a prečo si vlastne menila za 2010?

kvetinkatn
20. lis 2010

@lucula73 ani mne sa nechcel veriť, že keď sú obtočené dvakrát tak tá strieška padá. Všetky moje kamošky majú fusiona a nerobí im to, keď to tak majú.... to nemôže byť kus od kusu, niečo je tam proste ešte zle namontované...

lucula73
20. lis 2010

@kvetinkatn mne to drží,renisco to padá... 😒

renisco
20. lis 2010

@lucula73 kvůli barvě. mě se ta apple nikdy nelíbila, ale pořád se žádný za rozumnou cenu neobjevoval, až ten apple, tak jsem ho koupila. a v momentě, kdy jsem ho koupila, tak se začaly objevovat nové a když jsem narazila na černý, tak jsem si ho okamžitě rezervovala a zelený šel na prodej

renisco
20. lis 2010

@kvetinkatn mám vše dobře - vždyť jsem to byla já, kdo dával sem pořád ty videa, jak se to má upínat a že bych já všem radila a nakonec to měla blbě? 😀 😀 😀
možná jsem ji vyprala na víc stupňů a srazila jsem ji 😀 😀 😀
ale mě to nevadí, protože jsem od začátku si říkala, že tu střechu nechci a seženu si jinou

kvetinkatn
21. lis 2010

@renisco tak to je neskutočné... vrrrr na celý kočár....

kvetinkatn
21. lis 2010

@renisco ano ano čierny je naj 🙂 😀 😀 😀

mmacko
21. lis 2010

Baby, sranda, ze Vy ste take nespokojne. Ja som sice tiez vymyslala, ale ked som sa rozhodovala, za co fusion vymenim, tak vsetky kociky nesiahali fusionovi ani po paty. Ja som max spokojna a to mam verziu 2009 za lacny peniaz a super, nic nepredrate (tie suche zipsy som rozopla, aby sa nesuchala opierka, mam to skoro uplne na lezato) a parada.
Renisco...tebe tie gessleiny nedaju 😉. ALe ta F4 vyzera fajn, ze sa da menit aj sedacka.

bredmax
21. lis 2010

@renisco no vidíš a já jsem z applu pořád unešená,lepší kombinaci jsem zatím neobjevila 😀 😀 co člověk to jiný vkus 😀 ale když vidím za kolik se dá dnes set pořídit 😠 fakt síla,rodit později,tak jsem tááák ušetřila 😀
@mmacko každý kočík má něco,já bych taky neměnila,ta ovladatelnost,při dvou dětech fakt oceňuji,stříška nepadá,potah se taky zatím netrhá,v zimě jsme to taky zvládli 🙂

renisco
21. lis 2010

@mmacko máš pravdu - nedá mi to. už jsem objednala i látku, i když vůbec nevím, jak v reálu vypadá 😀 😀 😀 vůbec se v tom nevyznám, když to nevidím a nemůžu ošahat. tak to bude buĎ a nebo. přešiju tu sportovní nástavbu, podvozek se pokusím prodat a koupím F4. tu sedačku golfovou dám zazimovat do skříně a jezdila bych s tou otočnou.... jsou to sice jen plány a kdo ví, jak doopadnou... třeba až ten materiál dorazí, tak se na vše vyprdnu 😀

renisco
21. lis 2010

@kvetinkatn no mě ta střecha vadila už od začátku - tedy z doby, kdy jsem ten kočárek viděla jen na tom youtube a neměla ho vůbec doma. už tenkrát jsem si říkala, že to vypadá hrozně, jak jsou tam všude ty díry, a tu stříšku novou jsem plánovala i když jsem ještě nevěděla, že si ho vůbec pořídím. 😀 😀 😀 už tenkrát jsem se zajímala o vhodný materiál, studovala fotky...

renisco
21. lis 2010

@bredmax mě to prostě připomíná vojenskou zelenou a tu já nemusím. ale máš pravdu, každý má jiný vkus. já mám třeba protonku chilli a tu jsem nikdy nechtěla. Měla jsem nakoupené korby od Jane, protože tam se mi líbili o TROŠKU VÍC barvy, ale nakonec jsem stejně skončila u chilli, i když sem ji nechtěla 😀 😀 😀

a máš pravdu, dnes už se dá pořídit fakt za slušné kč....

kvetinkatn
21. lis 2010

@mmacko no ja keď som omotala dvakrát tak nedám tiež dopustiť, som max spokojná, len ma to štve, že sa to nedá takto vyriešiť u všetkých čo mne stále hlava nebere 😒

kvetinkatn
21. lis 2010

@renisco počkať počkať nestíham, si objednala nejaký neoprén? chceš prešiť fusiona šporťák a keď sa nepodarí predáš len podvozok a tú golfovú časť vôbec nechápem o čom hovoríííííís 🙂 to sa už týka toho gesíka?

kvetinkatn
21. lis 2010

@renisco mne to kupodivu vôbec nevadí, veď je to dieťa oblečené, v overale, vo fusaku alebo v čom a na trošku vetríku ešte nikto neumrel a vo víchrici hádam nikto s dieťaťom von nechodí 😉 či ti vadí čisto dizajn?

renisco
21. lis 2010

@kvetinkatn 😀 😀 😀 bavím se o gesslein future. podvozek prodám nebo hodím do sklepa nebo kamkoli a přešiju si nově tu sportovní nástavbu a přikoupím celý F4. z tama sundám tu sedačku a dám tu nově přešitou... tohle je můj plán....

co se concordu týče, tak mi vadí to, že mi to padá, i když to omotám 2x. sice můžu ještě sklepnout nýtky, ale nechci do toho už vrtat. se mi ta stříška prostě celkově nelíbí

renisco
21. lis 2010

ona ta nástavba na gesslein stojí 8tisíc, tak si skusím přešít tu, co mám doma. ale problém vidím spíš v materiálu, protože vůbec nevím, jak bude vypadat... a mám ještě tu starší verzi s tou hranatou stříškou...

lucula73
21. lis 2010

@renisco 😀 😀 ..taak ja som asi debilko,ale ja som to po rduhé nepochopila,mčo vlastne chceš prešiť a čo ušiť 😀 😝 ..ale netráp sa už s tým,len nech budeš spokojná 😉

renisco
21. lis 2010

@lucula73 😀 😀 😀 já nebudu spokojená snad nikdy 😀 😀 😀
mám kočárek gesslein future (podvozek má v předu vyměnitelné kola - buď veliké do sněhu a terénu, nebo otáčecí dvojkola) a sportovní nástavbu šedorůžové barvy (mírně šislá). tu nástavbu šedorůžovou bych si chtěla znovu přešít a nechala bych si ji, podvozek bych dala pryč.

když se mi to podaří přešít k mé spokojenosti, koupím si gesslein F4 (viz první fotka) a tu nástavbu golfkovou, co je na ní, bych zatím sundala a nasadila na něj tu nově ušitou (tak nějak by to vypadalo jako je na druhé fotce).

no a taky bych si chtěla ještě ušít novou střechu na concorda (mám černozelenou- někde jsem dávala fota), ale já tu zelenou nějak nemusím, tak bych buď tu zelenou přešila, nebo ušila boudu novou v jiné barvě - buď celé černé, nebo šmrnclé ještě nějakou....

snad už jsem to napsala srozumitelněji a pokud ne - tak na to kašlete - já si pořád něco navymýšlím a pořád se mi něco nelíbí a pořád špekuluju.....

mmacko
21. lis 2010

@renisco to som inak nevedela, ze na F4 novu pasuje aj sedacka zo starsieho future. To je potom prakticke. Tak potom hod foto, ako ti to vypalilo, sama som zvedava 😉

kvetinkatn
21. lis 2010

@renisco tak už chápem, vieš "materská demencia" 😀 😀 😀 😀 😀 ty musíš byť v práci veľmi výkonná keď ta všetko ženie k novým métam 🙂