Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

k8y
14. pro 2010

@bredmax aha, tak to musim pozriet. Je pravda, ze som to tak dopodrobna neskumala, ked sme ho kupili. Zacina ma to zaujimat az teraz, ked uz ideme zacat pouzivat tu sportovu cast 🙂

lucula73
14. pro 2010

ahojte
inak baby,včera som si tak ponadávala,po tých zamrznutých cestách a chodníkoch,teda,čo nebolo dobre odhrnuté a teraz to primrzlo,tak s fusionom otras,des 😠 .aj som zaaretovala koliečka,ale malého tak vytriaslo,ešte že spal chudák ☹
dnes som bola so starým kočíkom Bambi,na nafukovacích kolieskach,to bola parááááda....v pohode som všade prešla................keby som vedela,že fusionu pomôžu tie nafukovacie,tak si ich kúpim,len to sú iba dve,predné by aj tak ostali 😒

k8y
14. pro 2010

@lucula73 tak toto by aj mna zaujimalo, ci by stacilo vymenit kolieska. Tiez pri kazdej prechadzke nadavam.. tak radsej maleho davam spat iba na terasu ☹

lucula73
14. pro 2010

@k8y ☹ .aj my spávame na terase,alebo balkone..ale aj von treba chodiť..... 😉
tie kolieska sú strašne drahé,moc sa mi nechce do toho investovať,no buď budem nadávať alebo budem chodiť so starým kočíkom 😠

bredmax
14. pro 2010

@k8y jukni a najdeš,rozepni zip na tom futrálu od madla a máš ho tam 🙂
u nás cesty taky děs,ale docela zvládáme,zaaretuju a jedu 😝

kvetinkatn
15. pro 2010

@k8y tak tak ako píš brendax, ten tenký musíš mať v madle, ale keď je malý taký horkokrvný skús bez nánožníka a keď sa ti to bude zdať málo dokúpiš, lepšie dokúpiť ako mať doma ďalšiu rárohu 🙂 Mne napr. malá včera zaspala v aute, keď som išla k segre, tam som ju v kombinéze a dobre oblečenú preložila do fusaku a spala na dvore hodku, ručičky mala studené ale telíčko teplučké a to bolo určite pod nulou a zase s malým dieťaťom v -15 von nepôjdeš a keď áno tak len na chvíľku 🙂

kvetinkatn
16. pro 2010

@kvetinkatn baby, ja som bola včera vo Viedni a musím Vám to zvestovať, na trhoch bolo žena s najviac 3mesačným bábätkom v golfkách, ale takých čo vyzerali jak pre bábiku, žiadny bok a so strieškou, takou tou rovnou... To dieťa bolo oblečené len v overalíku , žiadna deka pod ním žiadna na ňom, len pri ústach malo naskŕčaný matkinu šatku 😖 😖
no des a hrúza a to snežilo a bolo -5... a tvárilo sa, že spí... to sme tam boli dobre cez hodku a stretla som ju tam asi 3krát 😖 no poviem Vám bola som zdesená...

sakura77
16. pro 2010

@kvetinkatn 😕 😕 a ver tomu,ze jej neochorie a my co ich babusime,tak jak naschval..take maju stastie..a neviem ci ste si vsimli,aj "hviezdne" mamicky z hollywoodu vecne vlacia uz pomaly trojmesacne deti v tych golfkach maclaren,akoze nechapem.....to je tiez taky "babikovsky" a tresknu ho tam do polosedu,male chuda jak harmonika naskladane...ja to fakt nechapem.... 😅
my sme zatial len vo fusaku v pohode ,ale mam aj nanoznik objednany pre istotu,len musim zavolat,co je s tym,uz mal byt doma.....
@lucula73 😀 bambi-tak to ano,to je tank na zasnezene chodniky 😀 ja som mala ko prvy este pri kristiankovi 😅

lucula73
16. pro 2010

@sakura77 😀 ..dobré slovko "tank"...výstižné 🙂 ...no keď som ho opatrovala 7 rokov na povale,tak už ho nevyhodím 🙂

lucula73
16. pro 2010

@kvetinkatn ..toto keď vidím,mn e tiež zviera srdce....u nás minule šla mamina,dieťa rok nemalo určite,spalo v športovom kočíku,deka ani pod ním,ani na ňom,o fusaku ani nehovorím ,vonku fučalo jak na sibiri ,bolo určite pod nulou a ani rukavičky nemalo,no otras..už som myslela,že sa nezdržíma niečo jej poviem 😠

renisco
16. pro 2010

ahoj holky... jste tu toho nakafrali 😀 😀 😀
jinak fusion do sněhu OTŘESNÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a před pár dny jsme se vrátili z nemocnice - moje 4,5 měsíční sluníčko mělo zápal plic... ☹
ale snad už bude jen a jen dobře...
jinak s šitím komplet potahu na gesslein jsem pokročila, ale stále nejsem u konce, pořád se mi tam něco nedaří a už jsem stihla zničit X jehel, ale stroj pořád zatím teda funguje 😀

lucula73
16. pro 2010

@renisco -moja reč.....otras,som to tu písala na tejto strane......som ho schovala na poval,kým sa sneh neminie 😠

mmacko
17. pro 2010

@lucula73 baby, mne v pohode v snehu, je to uz moj 4 ty kocik v snehu., tak viem porovnat, a toto je fakt dobre. AKo take tanky ako gessleiny tiez dobre, ale aj fusion podla mna prekvapivo dobre ide po snehu.
Skusala som aj pliko a aj cam a to bol des 😉

kvetinkatn
17. pro 2010

@mmacko no ja teda nemám problém na snehu a to ani nefixujem predné koliečka, trošku zatlačím a ide v pohode 🙂

zuziatko
17. pro 2010

Ja tiež nemám nejaký veľký problém na snehu. Som milo prekvapená 😵 😵

renisco
18. pro 2010

základ mám hotový. ještě boční díl fusakotašky a bude hotovo

sakura77
18. pro 2010

@renisco ja z teba odpadnem ja normalne neviem ze ktory je origos 😀

renisco
18. pro 2010

@sakura77 originál vlevo, mnou šitý vpravo (černý)

sakura77
18. pro 2010

@renisco ty si sikula teda 🙂

renisco
18. pro 2010

@sakura77 ještě mi chybí natlouct nějaké cvočky a ušít boční díl fusakotašky, ale abych pravdu řekla, na tu si jaksi netroufám.... 🤐

sakura77
18. pro 2010

@renisco a kde si zohnala latku?lebo ja som chcela "spachat" nanoznik,ale nikde nic take nebolo,len vsetko tenke..tak som kupila,no...ale inak by som to zvladla myslim,len ked nie je z coho...

renisco
18. pro 2010

@sakura77 na internetu... ale pro maloodběratele mají 20ti % přirážku, ale i tak to vyšlo nejlevněj, než si proto někam jet, jelikož tyto látky u nás normálně neprodávají... nakonec jsem vzala PLASTEXIN a NYLON... paní byla tak ochotná, že mi poslala několik vzorků, ať si látku raději sama vyberu.

sakura77
18. pro 2010

aha,no ved,jedine,lebo v normos obchodoch nic take nemaju....

renisco
18. pro 2010

@sakura77 no právě - v normálním klasickém obchodě se nic nesežene... ale dalo mi to fušku, než jsem konečně našla to, co jsem potřebovala...

zuzuula
18. pro 2010

ahojte, chcela by som sa opytat neviete ci uz niekde maju kolekciu 2011 a aka bude asi cena? dakujeeem 😉

kvetinkatn
18. pro 2010

@renisco no paráda 🙂 nestíham z teba... vyzerá super, lepšie ako originál 🙂

mmacko
19. pro 2010

@renisco Si velmi sikovna, fakt to vyzera ovela lepsie ako original 😉

orovka
19. pro 2010

@renisco šikulka.........rozdiel fakt nevidieť 😉 ,

renisco
20. pro 2010

ještě pár fotek... akorát drobnosti už nemůžu došít, protože jsem znicila stroj... ale ono bude stačit už dobouchat jen pár cvočků (ty už mi taky došly 😀 ) a bude na nějakou dobu klid.

akorát nevím... ona jen ta fusakotaška na tyto mrazy nebude nic moc, nánožník nemám, tak nevím, jak to baby v tomto případě s tímto kočárkem řeší... nevíte?

mmacko
20. pro 2010

@renisco si fakt sikovna, klobuk dole.
No podla mna staci fusak a ked je moc kosa tak na neho deku.