Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

cutce
3. únor 2011

@renisco ja jsem nad tim premyslela, ale bojim se toho, ze kdyz je to jiny rocnik, ze mi tam nepujde dat ta moje sportovni verze 😅

renisco
3. únor 2011

@cutce pujde... konstrukce je stejná

cutce
3. únor 2011

@renisco me se zda, ze ta podlozka na zada se nasazuje jinak, ale neva zatim je cas, budu to hlidat, jen kdyby nahodou jste o nekom vedeli 😅

Moc dekuju za pomoc

renisco
3. únor 2011

@cutce Dobrý den ,pasuje prosím potah Concord Fusion kolekce 2009 a 2010 na ty starší kolekce,mám potah Radon 2008,jaká by byla cena a dodací lhůta.moc děkuji za odpověd
Reagovat

*

Dobrý den, nový potah pasuje, ale musí se použít celý včetně stříšky a potahu madla.
Děkuji za Váš dotaz

renisco
3. únor 2011

@cutce podložka na záda u starší kolekce se zapíná potahem (nebo nevím,jak to napsat), kdežto ta nová má zapínání na pásky. jinak jsou totožné... akorát sportovní nástavba z neoprenové kolekce má delší zádovku než ta starší kolekce, ale na konstrukci to nemá vliv

cutce
3. únor 2011

@renisco je moc dekuju za info, jses moc hodna 🙂

lucula73
3. únor 2011

@renisco aj tak nechápem,ako ten poťah može pasovať,keď tieto novšie kolekcie majú tú opierku dlhšiu o 12cm....však tam ostane kus látky,nie??? 😕 😕

lusilia
3. únor 2011

Ahojte baby, prosim vas, neviete mi poradit, ja mam concord fusion, ale mam dost znicene kolieska, teda zadne, hlavne jedno, tam som stratila ten kryt a koliesko mi stale vypadava, teda sa vysuva a musim davat bacha aby nevypadlo, som z toho na nervy a teraz na ceste druhe babo, takze by som ten kocik este rada vyuzila. A teda viem, ze tie kolecka sa predavaju, ale vsade pisu, ze je len na neo, myslite, ze by urcite nepasovali na fusion, vsak podla obrazku to vyzera tak isto a asi by som uz obetovala aj tych 70 EUR, ci kolko to stoji.

lucula73
3. únor 2011

@lusilia originál kolieska ti musia objednať ako náhradný diel...myslím si......to sme sa bavili o nafukovacích,aké vlastne sú,či na neo,alebo fusion 😉

lusilia
4. únor 2011

@lucula73 no ale myslis, ze sa daju hocikde objednat? lebo ja som kupovala kocik v Madarsku a tym padom ho nemozem reklamovat...

mmacko
4. únor 2011

@lusilia skus sa spytat v Predeti, alebo je este moznost objednat nafukovacie z Jane NOmad, ze tie tiez pasuju a su cierne. Dovozca Jane je Babyland 😉

mmacko
4. únor 2011

@lucula73 ved sportovu cast mas celu odnimatelnu, ked das dole z 2009 a vyssie sportovu cast, ostane ti hola konstrukcia na ktoru kludne das aj opierku so strechou 2008. Kazda sportova cast ma svoju dosku 😉

lusilia
4. únor 2011

@mmacko aha, dakujem pekne, tak sa skusim tam popytat 😉

renisco
4. únor 2011

@lucula73 běž na to logicky... přeci budeš předělávat CELOU tu sedačku, ne tu vnitřní desku. Paní nechce měnit JEN POTAH, chce měnit celý sedák pouze z jednoho podvozku na druhý...

lucula73
4. únor 2011

@renisco ano,ja som myslela,že len poťah chce,nie celú sedačku 😉

lenkasan
4. únor 2011

@kvetinkatn Mám kamaráta ktorý má obchod s kočíkmi a jeho brat je díler pre Concord.Sú origoš čierne,ale nejaký šikovný pán s Čiech objednal obrovské množstvo nafukovacích koliesok,ale strieborných.Keďže žiadny Concord už nemá strieborné kolieska,tak je to dosť problém.Lebo všetci by chceli čierne.Ale nie sú ani v ČR ani v SR.

lenkasan
4. únor 2011

@orovka a ktorú máš farbu FUSIONA,lebo ja som počula ,že najväčí problém bol s modrými poťahmi,že tie sa menili ako na bežiacom páse.

lenkasan
4. únor 2011

@lusilia O dve strany dopredu je obrázok,že tie z NEO nepasujú.Nefungovala by ti brzda.dajú sa kúpiť nafukovacie,ale len strieborné.

lusilia
4. únor 2011

@lenkasan no to mi je uplne jedno akej farby a kde sa to da kupit? dneska som volala do pre deti, ale nejak mi to nezdvihali....

lenkasan
4. únor 2011

V Prievidzi.Obchod sa volá BARBORKA.Zistím ti číslo?

orovka
4. únor 2011

@lenkasan mám farbu amber (oranžový).

kvetinkatn
4. únor 2011

@lenkasan túto verziu som počula už aj ja od pána, kde som kúpila kočík, ja o ne nemám záujem, len som asi niečo písala, mne stačia aj tie čo sú tam, pri tom ako "často" ja kočík používam 🙂 a vidím, že to máš od toho istého pána ako ja, PD obchod Barbora 🙂

renisco
5. únor 2011

@lucula73 tak to by se z toho zcvokla...

renisco
5. únor 2011

@lusilia na fusiona pasují kola z jane slalom - jsou stříbrné. nebo potom z jane nomad air - ty jsou černé, ale docela nedostatkové zboží....

renisco
5. únor 2011

http://www.ppeshop.cz/concord-nafukovaci-koleck...
takhle vypadají ty nafukovačky na fusiona alá slalom

lenkasan
5. únor 2011

@kvetinkatn 🙂 To bude od Tomáša..:O))
Ja som z MT,ale už druhý kočík aj sedačku som kupovala tam. 😉

lenkasan
5. únor 2011

@orovka Vraj bol najväčší problém s modrými a potom aj s farebnými.Sa ale čudujem aké problémy robili tej pani s ČIech.Veď pre nich to musí byť nič vymeniť...:O)) 🙂

lucula73
5. únor 2011

@lenkasan a máš concord..a netrhá sa ti?

kvetinkatn
5. únor 2011

@lenkasan ja tiež všetko kupujem u neho 🙂 aký máš kočík?

lenkasan
5. únor 2011

@kvetinkatn JA mám Peg perego AT4 po malej.Potom som ho predal,lebo som špekulovala.Kúpila som aj casual play vintage,ale s tým som nebola spokojná.Potom som zohnala ešte s posledných novú AT4.A teraz budem kupovať asi concord fusion.Mám ísť v utorok na "okuky".4 moje kamošky majú FUSION a sú spokojné a netrhá sa.Dve majú bamboo,jedna lava a jedna polar.