Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
15. únor 2011

@mexx ja som pozerala stránku a nový concord som tam ani nevidela, je to možné alebo nevidím pre oči?

daisynka
16. únor 2011

@lenkasan Mamas and papas SOLA se dá složit i se sedačkou

mmacko
16. únor 2011

@kvetinkatn kamienky normal z kolesa vyber nechtom, alebo ja to robim pilnikom ak nejde nechtom a zevraj potom ked sa na ne pusti fen, tak sa aj ta dierka po kamienku zaceli, to som ale neskusala 😉

uz som videla novy Jane, ale len jednu foto, neviem, preco tak dlho otalaju s novou kolekciou, nikde na nete nie je. Som zvedava ake ino vacie spravia oni, kedze fusion nic moc.

zuziatko
16. únor 2011

@mmacko a kde si videla?? daj link 🙂 🙂

renisco
16. únor 2011

@mmacko háže mi to error

mmacko
16. únor 2011

@renisco
skus pozriet tuto stranku, tam je to hned v uvode vyfotene
http://puerimueblereus.blogspot.com/2011/01/nue...

renisco
16. únor 2011

http://cgi.ebay.de/Concord-Fusion-DARK-NIGHT-20...

tak traktorová kolekce se nekoná

sakura77
16. únor 2011

ja priebezne kamienky vyberam,zvlast teraz ked sa sneh roztopil a ostali len tie posypove kamienky na chodnikoch,to je des... 😠
no tie nove fusiony teda,nic moc farby co som videla,strasne tmave a tie kolesa su trocha ine,myslim ze do nich sa to tak zapichavat nebude
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Con...

renisco
16. únor 2011

@sakura77 jenomže ty kola bohužel s novou kolekcí nedodávají - dodávají ty staré... takže fota jsou fakt jen ILUSTRAČNÍ a těch kol se nikdo nedočká

sakura77
16. únor 2011

@renisco to faakt,no teda 😠

renisco
16. únor 2011

@sakura77 je to tak. i na stránkách Ebay (mrkni nahoru na ten odkaz a roluj níž) je to uvedeno. a kamarádka si ho objednala - kolekce 2011 barva graphite - a došel jí s koly ze staré kolekce 🤐

sakura77
16. únor 2011

no,veru,mas pravdu.,je to tam,inak uz 4 roky pomaly do nemoty tie iste farny robia s mini rozdielom v odtieni,napr co bola chiliil,teraz je tam ta pepper,co bola bamboo teraz je ze sahara,sak to je stale to iste...akoze uz by to chcelo zmenu teda..no co uz s nimi ... 😀

kvetinkatn
16. únor 2011

@renisco ty všetko vyštucháš 🙂 no a je to hotovo, tak jedine farby sa zmenili, mne sa páčia, ja som na tmavé nie kikirikíííí 🙂

kvetinkatn
16. únor 2011

@sakura77 chcelo, ale myslím, že chilli a bamboo nechávajú naschvál, lebo sa im dobre predáva, tak ako jané má vždy tmavomodrú 🙂 lebo to je srdcovka pána Janého 🙂

renisco
16. únor 2011

@kvetinkatn toto není moje práce - to sem přejímám z MMB 🤐 tam jsem to objevila

kacci
17. únor 2011

Holky a nejsou ta kolečka důsledkem toho, že už je k dispozici? Já ho mám objednaný už od začátku ledna a dodání mi slíbili na přelom března/dubna - a to ho hned objednávali. Jinak vidím, že vy jste úplné odbornice🙂

renisco
18. únor 2011

@kacci pokud slibují kolekci 2011, tak ho mají dodat kompletní a ne poloviční, ne?
Dovozce říká, že jsou ty kola stejné jako ty staré a přesto mi to nedá se nezeptat - jak to může vědět, když tvrdí, že ty kola prostě nebudou?
Celé je to praštěné a nechám se raděj překvapit, páč co se concordu týče, je to jedno velké překvapení celkově.
Místo toho, aby boudičku udělali krapet větší, tak ji ještě zmenší, aby změnily potah, raději našijou náplaty, které jsou stejně na dvě věci, dají na 2009 super vyřešený košík, který na 2010 pohnojí... atd...

kvetinkatn
18. únor 2011

@renisco teba by mali zamestnať ako návrhára 🙂 to by bol kočík 🙂

kacci
18. únor 2011

no já myslím, že by celkově měli na navrhování kočárků zaměstnat ženskou s dětma, protože to co se nabízí, je něco...když jsem sháněla na dvojčata, tak jsem záviděla monomaminkám, jaký mají výběr a teď když sháním kočár pro jedno dítě, tak jen koukám...

renisco
18. únor 2011

@kacci určo ženskou mají, ale nějakou nenáročnou a určitě navrhuje jen barevné kombinace potahu a místo dítěte používají chou chou 😀 😀 😀

renisco
18. únor 2011

@kvetinkatn ty bys tam určitě vpadla taky... ono navrhnout problém není (i když každý má jiné požadavky), ale pak to dát do reality je problém... ono by to všechno šlo, ale to by pak byl kočárek se samými klouby a nýty a byl by po dvou jízdách rozhrkaný (skladnost do placky, měkká velká kola... )
a popravdě - kdyby vymysleli ten nej kočárek, tak kdo by kupoval ty ostatní? by přišly na mizinu 😀 😀

vem si třeba jen concord. jaký by byl problém boční strany u boudičky udělat delší a díly taky trošku zvětšit, ať nepadá? Proč tam nedají nafukovací kola (i když předek by asi museli trošku vymyslet, protože když by je dali i na přední, už by výškově byl nakloněný..., a kdyby dali otočnou sedačku, tak by kočárek váhově šel někam jinam a zmenšil by se prostorově do stran... )

bredmax
18. únor 2011

@renisco nafukovací kola tam nedají,protože bych si pak ten kočár nekoupila 😀 😀 máte pravdu není to jednoduchý udělat ten nej kočár a hlavně,každá máme jiný nároky,otočnou sedačku nepotřebuji,jiná mamka zase jo 😝 ale ty stříšky by měli dořešit,zlatá moje 2009 😅
teď zrovna ČOI zakázala kočár z polska Implast bolder 🤐 a to je pak síla,když člověk čte proč neprošel 😕 levný a nekvalitní 😒

renisco
18. únor 2011

@bredmax bolder byl i v té minulé aféře s kočárky co si pamatuju. ale stejně tady jezdí pořád dál.
já bych nafukovačky taky možná nechtěla, raděj pěnovky....

bartas
18. únor 2011

ahoj holky, koukala jsme,že jste se bavili o kočárku oyster, budu ho ted prodávat černo-zelený hlubokou korbu i sporták,tak kdybyste některá chtěla🙂 je naprosto úžasný

bredmax
18. únor 2011

@renisco manža by mě za nafukovačky vyhnal z domu i s nima 😀 😀 😀

renisco
19. únor 2011

@bredmax fakt? a měl by takovou odvahu? 😀 😀 😀

renisco
19. únor 2011

HOLKY, objednala jsem si toho gessleina F4 buggy 😀 😀 😀 😀 v pondělí by měl dorazit - JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

bredmax
19. únor 2011

@renisco při druhém píchnutí kola by odvahu asi měl 😀 😀 tak na kočík jsem zvědavá,hlavně jak budeš spokojená 🙂

kvetinkatn
19. únor 2011

@renisco a čo je s ušitým? a čo fusion? a daj link nech sa tešíme s Tebou, ako si ukecala manžela?