Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
19. únor 2011

@renisco už som ho kukla, vyzerá super 🙂 ktorú farbu? majú aj čisto čiernu a má super váhu, že 9,9 kg, dá sa aj otočiť? a je aspoň tak široký ako fusion? či?

renisco
19. únor 2011

@kvetinkatn fusiona pryč nedám, ani omylem, když jsem si ho tak "vytunila" novýma boudama a pláštěnkou proti větru atd...
co je s ušitým? myslíš gessleina? vždyť tu sportovní nástavbu mám (prodala jsem jen podvozek) a nasadím ji na tu F4...
manžela jsem neukecávala, řekl mi - když na něho máš, tak si ho kup... tak jsem si na něj pujčila 😀 jenomže hluboká korba concordu je nám už fakt akorát, do concordu otočenou ode mě malou mít nechci, tak jsem prostě ten F4 koupila. 🤐 🤐 🤐

vzala jsem celý černý - hlavně proto, že mám tu nástavbu v černé a na těch F4 dělají barevné košíky v barvě potahu, což by mi nesedělo a taky by to bylo hned zašpiněno a aspoň budu moct měnit každou chvíli vložky, protože k černé jde všechno...
otočit se ten buggy nedá, jen ta sportovní nástavba... a prostorný je právě hodně ...

koniarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kvetinkatn
19. únor 2011

@renisco no tak si konečne spokojná 🙂 ja stále nerozumiem tej nástavbe, a tomu, že a otočiť nedá, to čo vidím na nete je proste len šporťák a ten sa nedá otočiť, myslím ako korba. to si pamätám, že si predala podvozok a to šité ti ostalo... som z tých gesíkov a nástavb jeleň ☹

renisco
19. únor 2011

já jsem měla gesslein future... ten černý na prvním obrázku....

tento podvozek jsem prodala a tu černou sportovní nástavbu (neříkám tomu korba, protože korba je u mě třeba od concordu proton atd...) jsem si nechala....

teď jsem si objednala v černé barvě gesslein F4 buggy - spodní obrázek...

ten potah se sundá (je tam na "pevno", není to otáčecí) a nasadí se na tento podvozek ta má černá sportovní nástavba, která se dá otáčet na oba směry... a bude to vypadat potom tak, jako na třetím obrázku (akorát na tom třetím obrázku je už bouda kulatá)

renisco
19. únor 2011

no a já právě i přemýšlím, že bych si časem koupila jen samotnou tu kulatou boudu, protože ta hranatá se mi nelíbí - takže bych tu hranatou sundala a dala si na to tu kulatou....

už mě trošku chápeš? 😎

renisco
19. únor 2011

tady ukázka, že ta sportovní nástavba jde oběma směry... s tou kulatou boudou je to prostě krásnější

renisco
19. únor 2011

takže vlastně budu mít dva kočárky v jednom - buĎ pouze lehký sporťáček třeba na výlety autem atd - to je ten buggy (nebudu muset tahat tu mou otočnou sportovní nástavbu) a až bude zase začínat zima, nasadím na ten podvozek tu otočnou a budu mít malou buĎ k sobě nebo od sebe. takže jeden podvozek a dvě využití...

renisco
19. únor 2011

jo holky, a viděli jste tu novou NUNU s úplným lehem?
úžasné!!!

sakura77
19. únor 2011

@renisco no prave,ne sa tie strechy na nich nepacili,inak super kociky,len ta strecha mi strasne tam pila krv,ked osom na t pozrela,tieto nove su super veru a F4 bola moj favorit ked som vyberala medzi concordom F4,vtedy vyhral concord,noooo

kvetinkatn
20. únor 2011

@renisco tak už som doma, super si to vymyslela 🙂 a tá okrúhla je krásna, musíš snoriť a niekde je vyštuchať, ale na to si ty odborník 🙂 keď mi bude fusion na oštaru, kúpim aj ja ten buggy 🙂

kvetinkatn
20. únor 2011

@renisco hoď link mne ju nenašlo ☹ kamoška má tú starú žltú, kosačku 🙂 ale hovorí, že je super, zloží dá pod pazuchu a do druhej ruky malú a už čádra hore schodmi 🙂

renisco
20. únor 2011

@sakura77 F4 mi dorazí asi v pondělí, takže taky nemám ještě co porovnat, tak pak hodím fotky...

@kvetinkatn ta okrúhla vyjde u Vás na 85 € + asi 10 € poštovné, no a ještě musím počítat převod peněz, tak nevím nevím. u nás se mi nikdo z prodejců neozval, takže na kolik vyjde u nás nevím a v Predeti, kam jsem psala, mi přišla odpověď obratem!!!

akorát co holky říkali, že se jim zdá, že se bude převracet, když bude dítě v lehu... když se mrkne na ty fotky, tak bych z toho i strach měla... vypadá to trošku vratkavě .. http://www.mojetehotenstvi.cz/nuna-buggy-2011

kvetinkatn
20. únor 2011

@renisco no nepôsobí to bezpečne a aj to nevyzerá zboku zrovna moc dobre.. ja mám u nuny problém, že mi je malá, aj keď vysuniem rúčku najviac ako ide, musím sa trošku hrbiť ☹

renisco
20. únor 2011

@kvetinkatn já nunu ještě v rukou neměla, tak netuším... trošičku nad ní uvažuju, ale tu bych koupila fakt až za dlouho... přeci jen máme teprve 7 měsíců

dandulle
20. únor 2011

Ahoj,
moc VÁS prosímo radu.
Mámmožnost koupit Concord Fusion se zárukou do 6/2012 v barvě Peacok, který byl používaný minimálně na střídačku s golfkami za 8.600,- s nánožníkem ušitým na MMB + zimní návlek na ruce na rukojeť a nebo nový v barvě Liquid za 10.000,-
Máte někdo tyto barvičky? Na netu vypadají úžasně obě, ale v reálu, jak víme je to skoro vždycky jinak....
A pak ještě, myslíte,když si vyberu ten Peacok, nebude ta modrá boudička hned špinavá?
No a ještě mám otázku k boudičce jako takové - na prodejně jsem kočárek prozkoumávala, vcelku se mi líbí až na hrozný přístup do košíku a pak,když sklopím lůžko do lehu, boudička kryje lůžko sotva do půlky☹
Nyní mám Jané Slalom reverse 2010,kde boudička a její polohování nemá chybu.jenže minevyhovuje trojkolka a tak se rozhoduju mezi Jané Unlimit a Concord Fusion. ( malému je 10měsíců ).
Moc děkuju 🙂

didakuku
20. únor 2011

@dandulle mám peacock a barvička je nádherná

dandulle
20. únor 2011

🙂 a máš nějakou fotečku???...já už jsme z toho vybírání otrávená, opravdu už nevím... 😨

didakuku
20. únor 2011

@dandulle mám u mě v albíčku, ale je víc jasnější ještě. Já jsem byla mile překvapená když mi kočárek dovezli. Barva byla veskutečnosti hezčí. To znám já vybírala na konci léta a taky jsem už z toho byla otrávená 😀

dandulle
20. únor 2011

...no to věřím 😀 Muž už je ze mě na mrtvici 😀
Tak já kouknu do alba,ještě jednou díky 😉

dandulle
20. únor 2011

...teda ten tvůj vypadá krásně!
Z fotek, co mi paní poslala teda vypadá ta barva nějak jinak....ale taky moc hezky 🙂

kvetinkatn
20. únor 2011

@dandulle kamoška má liquid a je viac čierny aj striešku má čiernu, tie farby má už dosť akokeby vyšedivelé, peacok je krikľavejší, záleží čo sa Ti viac páči. No ten prístup do košíku je presne tak ako hovoríš, proste sa tam nedostaneš, keď je kočík v ľahu, len z boku, čo nie je až také zlé. Strieška je asi menšia ako na ostatných, ale napr, keď vyvlečieš z boku také popruhy a kočík bude v sede, tak sa dá dať až k madlu. Podľa mojich skúseností na Unlimit sa neteš je o veľa užší ako concord, aj som kupovala fusiona v 6tich mesiacoch a v unlimite bola malá akurát taký bol úzky, a má takú divnú striešku, vždy keď je otočná sedačka je to na úkor miesta. Ja by som brala ten peacok, je to predsa len o rok mladšia kolekcia, lepšie predáš 🙂 a brio go ta neoslovuje?

kvetinkatn
20. únor 2011

@didakuku no teda tá tvoja farba vyzerá veru inak ako na tých fotkách od tej pani, inak si super utrafila ten fusak a dudlík 🙂 milujem zladené detičky a vecičky 😉

didakuku
20. únor 2011

@dandulle není zač. Já doma otravuju zase s bugaboo bee+ k fusionu 😀

didakuku
20. únor 2011

@kvetinkatn to byla náhoda. První byla vložka Lodger, pak dudlík a nakonec kočárek 😀 Ale jinak rádi ladíme 😀

kvetinkatn
20. únor 2011

@didakuku a ako sa vydarilo, krásne 😉 ja tomu bugaboo nemôžem nejako prísť na chuť... o čo je lepšie plusko ako neplusko?

didakuku
20. únor 2011

@kvetinkatn nemá tam ty bočnice a jde prodloužit opěrka zad a sedák

dandulle
21. únor 2011

kvetinko, díky. A máš nějaký fígl, když je kočárek vleže aby ta boudička kryla víc???
Já mám právě ten Jané Slalom Reverse s otočným lůžkem, jako má ten Unlimit - musím říct, že velikost lůžka mi vyhovuje, malý v něm pěkně sedí a nikam nesjíždí a právě to polohování té boudičky je super, je nezávyslé na lůžku.....asi jsem holt prostě zvyklá na tohle 😒 Jen chci změnit typ podvozku.....

renisco
21. únor 2011

@dandulle možná clona (nemám zkušenost), jinak si myslím, že tu nic moc nepomůže...

kvetinkatn
21. únor 2011

@dandulle no keď je v ľahu, tak nič, lebo ten diel čo v sede použiješ k madlu je vlastne ten čo použiješ aby sa kočík dal do ľahu ☹ jedine tá slnečná clona ako píše renisco ja ju v lete používam 🙂 keď si spokojná so slalomom, ja by som nemenila, čo ti nevyhovuje na trojkolke? ja tiež nie som fanúšik trojkoliek, ale dá sa zvyknúť, či?