Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
25. únor 2011

@dandulle to jsem sem psala já o tom košíku, ale myslím, že to žádný fígl není... jen logické myšlení. a ani to nezabere moc času 😀

barboramarek
25. únor 2011

mam na predaj striesku na concord, cirna a vnutro bamboo, nam drzala aj ked bol kocik v lahu 😉
ked by mal niekto zaujem 😉

renisco
25. únor 2011

@gumimaci v tom linku, co jsem dávala o pár řádků víš... je to asi cca 2.15 minuta toho videa. když se to omotá kolem té rukojeti tak jak je to ve videu, nepadá stříška, ale nejde ani úplný leh. pokud se ten pásek neomotá kolem rukojeti, jde polohovat téměř do rovného lehu.
naše malá třeba ten úplně rovný leh ráda nemá, takže nám to nevadí... určitě se krásně vyspí i tak.

a ta stříška jde k madlu pouze v poloze,když je dítě v sedu, ale nechápu, co to má potom za význam, když nespí, tak přes tu stříšku nevidí...

barboramarek
25. únor 2011

@lucula73 ahoj, to mne napisali ze nejde do lahu ale v navode mas normalne poloha lah, na to uz nereagovali 😖
ja som ho potom predala, ale mala som striesku k mojmu dokupenu, tiez 2010 kolekcia a ta drzala 😕
takze ja som to moc nechapala, ale neva, strieska by mala drzat aj ked to neni 2 krat hore omotane, lebo to ten kocik ako taky straca podla mna caro, kedze nemozes mat dieta normalne v lahu s normalne sediacou strieskou....

renisco
25. únor 2011

@barboramarek návod je ke staré kolekci, která měla úplně jinou stříšku, tam šel leh úplně v poho. já mám 2010 a nedrží, ani když to 2x omotám 😀 tak jsem si koupila stříšku, jakou měly starší kolekce a jsem spokojená.

kvetinkatn
25. únor 2011

@gumimaci kukni to video čo dala renisco, tam pani omotáva tie pásy čo sú na boku okolo konštrukcie a na konci majú taký plastový bazmek s dierkou, tam ten pás by mal byť otočený dvakrát a zapnutý o ten prvý alebo druhý cvok, keď je otočený len raz, strieška pri ľahu padá, ak ho otočíš dvakrát tak ľah nie je taký rovný ale zase nepadá strieška a tak to má byť podľa toho videa 🙂 u mňa teda overené podčiarknuté 🙂

kvetinkatn
25. únor 2011

@renisco al k madlu ide iba keď ju vyvlečieš z tých dierok v strieške, že? to som ešte nikdy nerobila 🙂 a myslím, že malá by sa pekne jedovala, keby nevidela von 🙂 tak nechápem ten význam :-/

kvetinkatn
25. únor 2011

@barboramarek no neviem či by to nemalo byť omotané, lebo mne sa to napr. dralo potom o tie suché zipsy na košíku a mala som deravý poťah, lebo keď je v ľahu-omotaný jeden krát, proste sa tých zipsov dotýka tá zadnica a samozrejme sa to derie, ja som omotala dvakrát, malá sa vyspí, diery nemám a strieška drží 🙂
ty si tu hádam jediná šťastná, ktorej drží strieška aj pri omotaní jeden krát 🙂

gumimaci
25. únor 2011

@renisco
@kvetinkatn dakujem baby, idem kuk 🙂

renisco
25. únor 2011

@kvetinkatn ano, k madlu jde, když ji vytáhneš z těch dírek, ale jde to jenom, když máš opěrku danou v sedě... což je sice hezké, ale když dítko sedí, tak nespí, a chce koukat ven... když přes něj překlopíš tu stříšku, uvidí velké kulové... takže vychytávka naprd...

barboramarek
25. únor 2011

@kvetinkatn ja som ho uz predala 😀

kvetinkatn
25. únor 2011

@barboramarek a čo máš teraz? možno si to aj písala, ale nepamätám ☹

kvetinkatn
25. únor 2011

@renisco šak to...

barboramarek
25. únor 2011

@kvetinkatn no ja som od vtedy toho mala viac 😀 ja mam tak trosku uchylku ale teraz najnovsie mam bugaboo bee plus 🙂 a snad uz aj posledny kocik, ja uz vymenim len vtedy ked mala prestane spat v kociku a to uz potom len taku rachotinku ale uz mam v plane ostat pri tomto 😉

renisco
25. únor 2011

@barboramarek teď je v kursu brio go 😀 😀

barboramarek
25. únor 2011

@renisco to je ale perfektna volba 😉
ten som vzdy chcela ale potom som sa zlomila na gesslein f2 a teraz uz som chcela nieco spratnejsie 🙂
ale mat raz tretie, tak brio go alebo bugaboo cameleon, a kedze pri tretom uz by prachy na bgb neboli, tak vitaz je brio go 😀 som to mala vediet od zaciatku.....

kvetinkatn
26. únor 2011

@barboramarek som ti kukla do albumu a vidím, že bugaboo predávaš, to nie je plusko, že? ja mu stále neviem prísť na chuť ☹ hlavne to polohovanie, vyzerá to divne, ale tá ružová strieška je super, akú máš teraz farbu?

barboramarek
26. únor 2011

@kvetinkatn ahoj nie to je cameleon a plusko hodim este foto 🙂 ja keby rozmyslam este raz tak asi brio 😀
a plusko mam v tej istej farbe, ruzova 😉

dandulle
26. únor 2011

Mě se u Bria nelíbí ta obrovská rukojeť.....celkově ten kočárek vypadá spíš jak vozítko pro postižené 😒
Nějak mě teda nenadchl a snad ty potahy v kolekci 2011 jsou lepší....

kvetinkatn
26. únor 2011

@barboramarek mne sa veľmi páčilo to brio so zlatou strieškou a taškou, to bolo úplne cool 🙂 tak hoď foto, som zvedavá, inak toho chameleona má aj Janda z Olympicu 🙂

barboramarek
26. únor 2011

pozri do temy bugaboo teraz som dala porovnanie cameleon a bee plus. dnes som cameleona predala 🙂
@kvetinkatn aj mne sa to brio strasne pacilo 😉

hribek
27. únor 2011

ahojky potrebovala bych radu mam koupenej concord fusion, autosedacka intense 2010 a zacinam byt lehce zmatena jestli ta intense neni jen na isofix?

triowax
27. únor 2011

@hribek i isofixovou sedačku připnes do auta,který isofix nemá

hribek
27. únor 2011

@triowax to jsem rada ted sem se nejak lekla ze to nepujde.😲

luphen
27. únor 2011

ahoj,

chtěla bych poprosit jestli tu nevíte rozměry korbičky a pak i sportáku - na netu to nějak nemůžu dohledat🙂

triowax
27. únor 2011

@luphen malvík uvadi rozměry u skoro všech kočárkůů, tak zkus pohledat.
Myslím,že právě z tama jsem je sem opisovala.

renisco
28. únor 2011

@luphen kola 25,5cm a 19cm.

daikas
28. únor 2011

vie mi niekto poradit, ako je to s nanoznikom, ten zabudovany v rucke sa mi zda byt skor taky provizorny, asi s nim nevystacime...

triowax
28. únor 2011

@daikas na fusak v zime staci.
na jaro a chladnejsi podzim jsem si nechala usit vytepleny nanoznik

pucitko
28. únor 2011

@daikas pokiaľ máš kvalitný fusak, tak by som nánožník ani neriešila. My máme fusak z emitexu, a nánožník nepoužívame vôbec. Ten provizórny sme mali vytiahnutý iba raz. Malému vôbec nie je zima...