Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

krpcek2
13. kvě 2011

jéééj
@mmacko tak to skúsim, lebo tak som to nemala ani raz, strieška nepadá, čo som,samozrejme,rada. ďakujem za radu, skúsim to
@renisco tiež som nad tým uvažovala, ale tá strieška sa mi páči takáto ako je

renisco
13. kvě 2011

@krpcek2 ona ta stříška vypadá krásně, dělá krásné obloučky, ale z praktického hlediska je 🤐 🤐 🤐 nechápu, co by jim udělalo, kdyby ji udělali delší a širší. vždy´t jde jen o pár cm látky navíc 😲 😲

mmacko
13. kvě 2011

@krpcek2 drzim palce, aby ti aj v lahu drzala, len ked budes davat kocik do takehoto lahu, tak si odopni tie suchace na kosiku o ktore sa potom opierka derie, aby sa ti zbytocne nepredrala latka 😉

@renisco no ja na mojej 2009 mam aj dost dlhu aj siroku strechu, co pozeram po inych kocikoch, tak je najdlhsia aj najsirsia aj najvyssie nad hlavou dietata (mala ma 2 roky). Co som mala predtym kociky, tak ked bolo dieta v sede, tak ta strecha ledva prekryvala dieta (okrem plika od perega).

renisco
13. kvě 2011

@mmacko měla jsem 2009 i 2010. obě jsou krátké na délku, na šířku je 2010 ještě víc kratší. místo toho, aby to vychytali, tak to ještě zhoršily...

mmacko
13. kvě 2011

@renisco sranda, mne ide strecha aj v pololahu az k madlu skoro, co vyuzivam pri zaspavani vzdy a ked zaspi, dam do lahu (mam teraz ked je vacsia omotane raz) a strecha skoci hore (nie je uz pri madle, ale klasicky hore), a aj boky ja mam dlhe, uplne az dole, po celej dlzke tej tyce na ktorej strecha je. Viem, ze kamoska mala 2010 a tam mala tu strechu po kazdej strane asi 10 cm fugu, kde na male fukalo, ja to mam uplne dole a super.

renisco
13. kvě 2011

@mmacko že tys měla ten neopren týden natahnutý na heveru? 😀 😀 😀

mmacko
13. kvě 2011

@renisco dobreeeeeeeee 😉. Nie, asi mam stastie na jeden z mala super kusov...a ani sa nepytaj, kolko som za ten novy sportak dala, lebo ta porazi 😉

krpcek2
13. kvě 2011

@mmacko Ja to mám tiež tak s tou strieškou, že v poloľahu v pohode ide po madlo tiež a tie boky sú tak,že takisto žiadna diera,čo som teda veľmi rada. to som kupovala v brendone v akcii a keď ty hovoríš o cene,tak sme vychytali asi tú istú cenu na cherry, čo??? 😉 tiež ju mám poriadne dlhú,tažke úplne super. ešte som dala malého do vaničky ,len som potrebovala oprať poťahy na vaničke preto som dala športovú,ale som s ňou spokojná,len malý musí ešte podrásť, ale fakt, ako tu písali,že strieška padá, tak vôbec nepadá, ja som trafila teda ten dobrý kus. upevnila som tie pásy tak,ako to je na videu na youtube a spokojnosť, keď som to mala iba raz, tak som pochopila,čo mysleli tým,že padá strieška, ale to preto, že kočík veľmi padol dole a striešku potiahol,keďže je nazipsovaná. ale mne to našťastie nerobí,aspoň som to zatiaľ nepostrehla..... takže ja som spokojná a s kočíkom celkovo, super... len nám odpadla krytka na prednom pravom aretačnom koliesku z toho,kde je koleso uchytené šroubou,neviem,ako sa to podarilo,proste som to stratila a vraj som už bola piata v poradí,že nevedia,čo sa deje a skoro som stratila aj druhú,všimla som si ale že mi to padá, tak to asi radšej zalepím 😀 akože 3,75 za kúsok čierneho plastu, tak to hádam ani nemôžu myslieť vážne 😅

mmacko
14. kvě 2011

@krpcek2 ja mam ten modry liquid tiez z brendonu a este som mala kupon na 20 eur zlavu 😉
Vidis, tie najlacnejsie su najlepsie...aky paradox.
A ja som strechu nikdy nemala 2 krat omotanu, to mi pride nepohodlne pre dieta tak vysoko lezat, mala som to tam dlho len pripnute a neomotane a ked je uz vacsia tak mam raz omotane.

zuziatko
14. kvě 2011

@krpcek2 @mmacko aj ja mám v akcii z Brendonu. Farba Cherry a žiaden problém 😉 😉 😵 😵

Teraz som z Brendonu kúpila v akcii Pliko P3, tak sa teším ako som pekne peniažky ušetrila 🙂 🙂

laloona
14. kvě 2011

Ahojky, prosím vás holky, jakou clonu dáváte na concord aby na dítko nesvítilo sluníčko?Už jsem vyzkoušela clonu Lilinka a ta teda byla děsná, nemáte jiný tip?

mmacko
14. kvě 2011

@zuziatko to je naj obchod na kociky, ja som tam aj dokupila vanicku a vajicko na fusiona, dalsiu autosedacku a asi tam kupim aj moj posledny kocik v zime😉

zuziatko
14. kvě 2011

@mmacko a aký si chceš dokúpiť ??

mmacko
15. kvě 2011

@zuziatko ako som uz davnejsie pisala, tak ja mam vlastne fusion od roka malej, dovtedy som mala otocny, ja medzi 6 a 12 mesiacom potrebujem vidiet na babo, takze fusion bude ako hlbokac, potom do roka si kupim perego easy drive (predala som klasicke pliko a toto so spojenou ruckou a otocnou sedackou si kupim, neskor bude sluzit ako golfac) a od roka na dalsiu zimu zas fusion 😉.

kvetinkatn
15. kvě 2011

@rainee to PP uno neodporúčam, preklápaciu rúčku síce má, ale je o veľa užší ako fusion a jazdí sa s ním o trošku horšie. Keď preklopíš rúčku vpredu máš tie veľké kolieska a kočík je neovládateľný, narobíš sa s ním veľmi a do tých malých vpredu si kopeš. Ja som s ním jazdila 2 mesiace, kým som nekúpila fusiona, je fajn, lebo ide úplne do ľahu a jazdí sa s ním pomerne dobre, keď je otočný správne ale to je všetko. To terénu určite nie, podobne ako fusion ☹

kvetinkatn
15. kvě 2011

@laloona http://www.pricemania.sk/katalog/kociky-prislus...
ja mám túto a som maxi spokojná 🙂

zuzu_la
16. kvě 2011

mamičky, máte skúsenosť s touto clonou na concorde? http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2081...

vesmot
17. kvě 2011

Holky, nevíte jaký neoriginální slunečník pasuje na Fusiona? Nebo se opravdu všichni přikláníte spíš ke sluneční cloně? Pořád rozmýšlím, co koupit. Díky za radu.

lucula73
19. kvě 2011

@vesmot ja mám tiež slnečnú clonu,tú ako je link pár riadkov vyššie 😉

orovka
19. kvě 2011

@zuzu_la Myslím, že táto clona sa dá primontovať len na striešky s tenkou konštrukciou a concord má tú rúrku hrubšiu (okolo striešky). Ale netvrdím na 100%, myslím, že som to niekde čítala.

orovka
19. kvě 2011

@vesmot Ja som mala tento v čiernej farbe http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... Podľa mňa by pasoval hocijaký univerzálny, ale slnečná clona je lepšia 😉

laloona
19. kvě 2011

@vesmot Ahojky, já jsem na concorda dala slunečník od casualplay a seděl moc dobře 🙂

lucula73
20. kvě 2011

@orovka ahoj a ty ešte máš concorda?a už sa ti ten poťah nepredral?neviem či si čítala,ale mne nový nedali a otrasne to poprešívali takou hrubou čiernou páskou 😝

orovka
20. kvě 2011

@lucula73 ahoj, dávno som tu nebola, ale to som čítala ako ti to obšili. Hrozné!!! Mne sa to už netrhá. Mne sa pre istotu chytil suchý zips na striešku a vyšklbala sa mi, tak teraz ju nosím naopak. 😠 Musím nejakú zohnať, len neviem kde a nie moc drahú. 😒

mmacko
20. kvě 2011

@orovka jedna baba tu na MK predava origos concord strechu za cca 25 eur, pozri si inzeraty a znacku concord 😉

mmacko
20. kvě 2011
orovka
20. kvě 2011

@mmacko ďakujem za link, len neviem či by sa mi hodila, ked je zvnútra béžová a ja mám oranžový kočík (farba amber).

mmacko
20. kvě 2011

@orovka no vsak zvaz, bezova je univerzalna a je to origos concord za cenu nejakej sitej.

lucula73
20. kvě 2011

@orovka no teda,tak zase strieška............ale myslím,že tá bežová by ti šla,to je taká univerzálna 😉

kvetinkatn
24. kvě 2011

@orovka aj ja si myslím, že béžová bude v pohode 🙂