Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
9. čer 2011

@bamarama82 mě ten kočár taky s..e jak blázen a přemýšlím, že ho pošlu do háje a vyberu něco jiného. sice mám na něm novou (jinou) stříšku, ale i tak mě začíná štvát čím dál víc... já si asi koupím i toho nomada, kterého jsem tááááááááák moc nechtěla

bamarama82
9. čer 2011

@renisco ja vobec nemam taky prehlad v kocikoch... ze ktory co ma a tak... ani ako vyzeraju... mne sa tento moj tak lubil velmi som ho chcela ale ma teda dost nedostatkov...utesujem sa tym, ze na zimu bude super... to bude mat mala rok tak snad tam bude chciet byt pri tom jej vymyslani...
@mmacko no uz vidi teraz aj nad madlo... a mala som tam hracky lebo bola vykulena ked ma nevidela tak aspon aby nieco z toho mala... aspon ho ocapkavala lebo ona hviezda nechcela lezat len sediet

renisco
9. čer 2011

@bamarama82 krom prostornosti a lehkosti stojí za velké kulové... taky jsem ho strašně chtěla. jako hluboký je ÚŽASNÝ, ale jako sporťák - škoda slov

bamarama82
9. čer 2011

@renisco jezis a mne sa zda taky tazky...

tanija133
9. čer 2011

@lucula73 ma je dva krat uz omotana..a prave ked je v tom pololahu, tak strieska nedrzi uplne na fest...nejaky silnejsi pohyb a spadne....To co je za kocik, ked s aneda dat ani do uplneho lahu za tie peniaze, ale co uz....clovek si niektre veci uvedomi az neskor.... ☹ No jasne ze tam mam tu vlozku....Nie je ten kocik zly, ale nie som spokojna momentalne s tym sportakom....neskor bude mozno viac ok.......

renisco
9. čer 2011

@bamarama82 tak tos ještě asi nezažila těžký kočár 😀 😀

tanija133
9. čer 2011

@bamarama82 zdielam, vo vsetkom tvoj nazor, zacinam neznasat ten kocik sportak, vanicka a vajco boli ok.....moj maly si tam tiez nevie normalne vyrovnane lahnut, za tie prachy sa neda dat ani do lahu ten kocik, moj ma tiiez iba 7 a pol mesiaca a vidi na madlo....a nechcem ho davat dolu, lebo sa zan niekedy drzi a takisto mi odpadlo pismenko C z napisu na konstrukcii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....A takisto sa utesujem ze na zimu bude ok....ak to dovtedy vydrzim a nepredam ho....A kosik? ten pristup do neho ani horsi nemohol byt...a brzda no comment....A tiez stale nakukam do kocika, chodievam aj niekedy spredu a taham ho za madlo aby som na maleho videla, tak mu robim opicky.......No zleeeeeeee

lucula73
9. čer 2011

@tanija133 ☹ ,tak to je o nervy,fakt.Tak skúss vybrať niečo iného a tento pošli het 😉

bamarama82
9. čer 2011

@tanija133
@renisco
jaaaaj som stale sledovala tuto temu kocik kupila hadam v 25tt co sa mi tak pacil...
vajco bolo uplne na hhhh......... nepouzivali sme ho vobec mala v nom neznasala byt bola uplne tam skrcena scupena ked som videla ako v niektorych vajkach pekne dieta lezi spinka v krasnej polohe div ma slak netrafil....vyuzivam ho len posledne dva mesiace nakolko vo vanicke mi uz nechcela spat ani v aute a dva krat sa mi skoro udusila vzadu tak sa vozime vpredu!!!
no myslela som aky bude lahky, v obchode som neskusala moc lebo som bola na rizikovom a ked videli ze som tehu tak mi ani nedovolili ho zdvihnut 😝 no a ked ho mam kazdy den niest dolu schodmi alebo vyberat z auta a v druhej ruke drzim dieta som cela dobita a seknuta
jasne ze necakam ze kocik ma mat 3kg, ved musi byt stabilny a nieco aj vydrzat udrat a neprekotit sa s deckom... len ked si spomeniem ako som najprv zniesla konstrukciu, potom vanicku s dietatom alebo najprv vanicku a potom dieta a bola som uplne spotena narobena po cisaraku a sli sme do toho mrazu chce sa mi plakat. ale ako hlboky posluzil fakt dobre.

renisco
9. čer 2011

@bamarama82 lehčí o 1kg je nomad, a to je snad asi nejlehčí kočár, co znám...
máš pravdu, jako hluboký byl skvělý. kdyby tenkrát už dělali adaptéry na autosedačku maxicosi, tak bych byla šťasná. ale nedělali. měla jsem autosedačku jane strata (děs - dítko zapadlé, pokrčené), to samé je intense od concordu, raděj jsem vyměnila za ion - ta tak prohloubená není... malá je v ní naštěstí spokojená, ale mám ten starší typ a DĚSNĚ mi tam chybí ta stříška. když prší nebo svítí slunko, tak by mě šlehlo...

mmacko
9. čer 2011

Baby, zas az tak strasny ten kocik nie je 😉. Ja ho uplne milujem, aj ked je pravda,ze nie je sportak pre polrocne dieta, ale od roka je super. Pokial nepada strecha. Vahovo je fakt velmi lahky ako pisala renisco, niektore golface su tazsie, manipulacia super a je super na vanicke a vajcu, ze sa len hore stlaci ten gombicek a jednou rukou date dole, vsetky ostatne kociky musis odistit po stranach a vytiahnut. Strecha ako slnecna clona je tiez fajn (aj v zime proti vetru) a priestorovo bezkonkurencny, ale to ocenite az po roku a pol a hlavne v zime a to nehovorim o dlzke, mala ma 2 roky a spi na chrbte s vyrovnanymi nozkami a nevisia jej ani kusok.
Bamarama82, kazdy kocik by si tak nosila dole ako pises, to podla mna nie je chyba fusionu, keby si mala taky gesslein, alebo nejaky z tych polskych, tie su skoro raz tak tazke.

renisco
9. čer 2011

@mmacko hlavně vision, to by ji brzo kleplo 😀 😀 😀

mmacko
9. čer 2011

@renisco asi tak, ja som mala par dni future a tiez tazky ako kon. Ja som si tiez myslela o svojom prvom kociku, ze ma milion nedostatkov, ale ako som skusala a mala dalsie, tak nebol az taky zly 😉. Ziadny nie je na 100% super, takze si treba najst taky, co ma najblizsie k predstavam, alebo najlepsie je mat 2 kociky 😉. Podla mna ideal kombinacia ako ja planujem, fuison ako vanicka a potom od roka, medzitym perego pliko easy drive (ten s tou spojenou ruckou a otocnou sedackou) 😉

renisco
9. čer 2011

@mmacko future mi taky absolutně nesedlo....
jen dva kočárky? není to málo? 😀 😀 😀
já bych se nejradši koncorda taky zbavila, ale jen kvůli té prostornosti si ho pořád nechávám - a i lehkosti... jinak by už dávno šel... 😀

mmacko
9. čer 2011

@renisco no mne fusion vyhovuje, v zime bol super, ze na malu nefukalo ked mala strechu pri madle a aj vo fusaku mala kopu miesta. A aj teraz v nom krasne pohodlne spi. To inak vsetky tie kociky typu gesslein, hartan, teutonia s otocnou korbou a aj dobre odpruzene nemaju, su kratke a aj maju vacsinou ukoncenie noh, co je naprd. Segra ma hartan a je na 90% dokonaly, ale skusala som tam moju a uz by sa nevyspala s vystretymi nozkami ako vo fusione.
...a moj prvy bol Cam mbx 6 😉

...a pocet kocikov...no ako sa to vezme, teraz mam doma LEN fusion a planujem kupit ten perego, ale to nehovorim, ze u nasich mam stare Tako po krsnati a zajtra idem asi aj kupit k svokrovcom jeden (inglesinu magnum), nech nemusim stale nosit hore dole kocik 😉

renisco
9. čer 2011

@mmacko já mám teda jen fusiona, a pak gesslein F4 a gesslein vision. s visionem podvozkem nejezdím vůbec, jezdím jen s F4 a střídám nástavby... concorda si nechávám na zimu

mmacko
9. čer 2011

@renisco no pekne, ja mam tie 2 u babiek, lebo byvaju mimo mesta a niekedy si malu beru bez nas a maju male auta, tak sa im nas nezmesti.
Ja som stale mala doma 2, kedze byvame bez vytahu na 2. p, aby som nenosila hore dole, lebo mala spavala dlho cez den len v kociku (bud vonku alebo na balkone), ale pliko som uz predala a chystam sa na to nove, to sa tesim, ale cakam na vypredaje koncom roka, teraz nepotrebujem, druha este je v brusku a prva chodi s kocikom len na celodenne vylety ked musi niekde na obed spat.
Mne sa gessleiny velmi pacili, ale ten future ma od tejto znacky odradil.

tanija133
9. čer 2011

@mmacko
@renisco
@bamarama82
@lucula73 Ale jasne ,zas ten kocik tak hrozny nie je.........nam vajco zasa sedelo perfektne...zdalo s ami na chrbatiku take sirsie ako ma maxi cosi....a teraz uz tyzden sme vo velkej autosedacke.....naozaj jeho najvacsia vyhoda je priestornost....ked som uz zufala a nechce mi vecer zaspat v posteli tak ho dam do Fusionu , tam sa rozvali a zaspi.....v inom sportaku by sa asi nemohol tolko rozvalovat.....Mne na nom NAJVIAC vadi, ze sa neda otacat sedacka....Tak zo zufalstva som si kupila otocny Bugaboo Bee...drahy ako fras, ale strasne sa mi paci, a uz to bude mat ako aj golfky do 2 rokov, alebo dokedy bude treba....no a tam bude mat sice miesta LTT, ale nejako bude....hlavne ze ho terza uz budem moct nosit, a budem konecne vidiet na krpca.....A Fusiona si predsa necham ...... 😉 na zimu a potom sa uvidi.....

pumicamt
9. čer 2011

@tanija133 suhlasimmmmmmm

janet24
9. čer 2011

Ahojte kocky ktora mi poadite idem si zakupit sportovy kocik aby bol priestranny a dlhy nech malej nevisia nozicky.A samozrejme pohodlny mala ma pat mesiacov rozmyslal som concord fusion alebo casuaplay moze mi niekto poradit?alebo keby niekto mal v ponuke kociarik tak to rada uvitam .dakujeem 🙂

mmacko
10. čer 2011

@tanija133 presne si to vystihla, fusion je super ked mas este druhy otocny na ten kriticky vek 6-12 mesiacov 😉

@janet24 ono baby tu teraz pisali, ze pre polrocne je to az moc priestranny kocik, ze take male babetko sa tam straca a nevidis na neho. Fusion je tak od roka do xxx rokov, je to fakt asi najpriestrannejsi kocik, moja ma 2 roky a spi na chrbte v nom s vystretymi nohami a netrcia jej cez opierku noh, co je na trhu v tomto asi jediny kocik taky dlhy a siroky. Ale pre polrocne neviem, ja som ho mala od roka a to bol a je uzasny.
Kamoska predava tmavomodry kolekciu 2008 za cca 170 eur.

janet24
10. čer 2011

aha dakujem no ten moj je kratky a preto musim kupit iny kocik a zle sa zdviha opierka na lezanie cize vobec nevidi von a nemozem cakat uz sdlhsie ale aj tak dakujem za nazor a keby niekto vedel o concorde ale vo farbe skor pe dievcatko nech mi napise dakujeeem

bamarama82
10. čer 2011

@mmacko
@renisco
@lucula73
tak ja nemam kde mat dva kociky... aj tento skladujem bud na dvore pred barakom v aute v kufri alebo na chodbe v byte a to sa uz nedaju potom ani vchodove dvere otvorit... je to na slak trafenie... decko mi huci kym znesiem kocik alebo ju mam na jednej ruke a druhou sa lomcujem s kocikom z kufra auta. a vcera ma kocik nasral uplne ked som zistila ze mi nedrzi ta taka paka na zaistenie aby sa nerozlozil. posr... kocar sa mi stale rozkladal nemohla som ho vytiahnut ani za nic a potom ked som ho potrebovala zlozit nedrzala mi ta poistka..neviem co sa jej porobilo ze to nedrzi... kupovala som ho z nemecka... slak ma trafi.
ja tie vase kociky vobec nepoznam ze gesslein a hartan atd... on bude dobry fakt od roka ten fusion ale dovtedy ma porazi... a zas sa mi nezdaju byt golfky az tak super pre 6mes. dieta.... kamoska mala fusion a po dvoch dnoch ho predala sportak a kupila boze ako sa to vola-neviem ci teutonia...taky vyssi sportak otocny kvetinkovy s okienkami na strieske okolo 500e tusim zan dala a je spokojna...
mali ste niektora problem s tym ze sa vam rozkladal fusion???

renisco
10. čer 2011

@bamarama82 to máš pravdu - klasické golfky bych taky pro 6ti měsíční nepořizovala. já mám gesslein F4 buggy, když je hnusně, přehodím na ten podvozek tu sportovní otočnou nástavbu, ale v zimě s tím buggy jezdit nehodlám, potřebuju mít své miminko zabambušené 😀 😀 leda tak ji vozit v té otočné nástavbě nebo concordu
buggy - http://www.eshopbaby.cz/katalog/f4-buggy-gessle...
a tady na tom podvozku otočná nástavba http://www.eshopbaby.cz/katalog/f4-snoopy-gessl...

zuziatko
10. čer 2011

Babky mne fusion veľmi sadol. Som s ním max. spokojná. Malú som v ňom mala od 7.mesiacov a žiaden problém. Jedine teraz keď je strašia mi vadí sklon na sedenie. Mohlo by sa to dať trošku vyššie vytiahnúť.

Teraz som si kúpila Pliko P3 a neviem si na neho zyknúť. Oproti fusionu ide dosť ťažko. Proste spojená rúčka je super vec.
Neviete poradiť nejaký lepší golfáč ?? Rozmýšľam nad cybex callisto.

tanija133
10. čer 2011

@bamarama82 myslim ze tvoj problem naozaj vyriesi iba druhy kocik....Ved Fusion mozes zatial niekde uskaldnit v pivnici,alebo niekde u rodicov, alebo ho mat zlozeny....Chcelo by to teraz nieco lahsie a otocne hlavne....A na Zimu fusion znova vytiahnes...No ale je to na tebe....Bee nie su ako golfky...Bee je ako normalny kocik ale s malymi kolieskami....A hlavne sa da otacat....Mne ta poistka na fusione nastastie zatial drzi....To je na prd, ked sa nieco kupuje zo zahranicnych stranok....Ale mozno by som sa skusila spytat tuto.... http://www.agssport.sk/kontakt.html co by sa s tym dalo robit.... Teutonie su velmi dobre kociky....Ja ked som kupovla kocik som sa rozhodovala medzi Concord Fusion, Bugabo Chameleon alebo Teutonie...no a trubka som si vybrala zrovna ten co sa neda otacat a ten najvacsi...a nie vsetko najvacsie moze byt aj najlepsie.... 😀

tanija133
10. čer 2011

@zuziatko @zuziatko Tak fajn ze Vam sedi...tiez si myslim ze by sa mohol dat aj viac sadnut....a aj viac lahnut 😉 Golface su dobre Mclareny, aj Cybexy, Icco.... a baby tu riesili ten Baby Joger City miny....a este tie Quinny Zapp xtra su celkom fajn vraj....

lucula73
10. čer 2011

@zuziatko cybex je krásny a kvalitný golfáč,rozmýšľala som nad ním aj ja,furt rozmýšľam,ale má nosnoť len do 15 kg a moj má už skoro 14,tak asi kúpim ten baby jogger city mini...kukni naň,je to novinka,ale to skladanie a ľahkosť vyzerá byť na leto super 🙂

lucula73
10. čer 2011

@zuziatko zabudla som dopísať,že má nosnosť 22kg,ten bjcm 😉

renisco
11. čer 2011

@lucula73 a dělá se buď ve 4 kolové verzi, nebo předním dvojkolem. ale ta čtyřkolka je podstatně dražší, nechápu proč