Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
5. zář 2011

@mmacko tu co ty. tmavo modru a vnutro striesky je svetlejsie aj nanoznik.

mmacko
5. zář 2011

@zrzuska aha jasne, no do toho by isla bud nejaka neutralna do seda, alebo bledomodra, alebo cierna...co myslis?

zrzuska
5. zář 2011

@mmacko ja by som chcela taku farbu ako je ta svetlejsia modra. by to ozivilo. lodger ma jeden fusak taky tyrkysovy modry ale je malo dostupny.

mmacko
5. zář 2011

@zrzuska hej, ten je pekny, ten modry lodger a siel by tam aj aky sedomodry co je. No uvidis, vsak napis tejto babe, ze ci vie aj spravit farbu a kolko to stoji cca a daj vediet 😉

zrzuska
5. zář 2011

@mmacko idem jej napisat.
hej aj ten s konikom sedy by sa asi hodil. to najskor z tych farieb co su v ponuke. lebo ten tyrkysovy asi iba v CR sa da zohnat. a ta kamoska ma tento tyrkysovy. tak som bola vytesena ze aky krasny a ked tresla cenu 😲 😝
asi jej napisem ze za 70ecok by som ho este kupila. to neverim ze stal 120e. najdrahsie som videla za 100e

mmacko
5. zář 2011

@zrzuska 120 podla mna urcite nestal. Ten sedy som myslela s takym modrym vzorom, ten by tiez siel. Vsak skus napisat aj tejto kocke, podla mna to nebude viac ako 50 e a este ti mozno aj usije farby podla vyberu 😉

zrzuska
5. zář 2011

@mmacko ano asi je to on. nazivo je svetlejsi. takyto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4925710&tab=14
ta kamoska tam ma tusim inu tu vnutornu vlozku

zrzuska
5. zář 2011

@mmacko tak ze to nesije. nepredava. ze nema cas popri dvojickach. no skoda 😝

mmacko
5. zář 2011

@zrzuska no vidis, da sa kupit aj na slovensku. Skus este pobrowsovat, ci nenajdes lacnejsie aj ten lodger. Skoda, ze nepredava ta kocka, ale aspon nemam pokusenie ja 😉

zrzuska
6. zář 2011

@mmacko no nakoniec ho berem od tej kamosky. ma mi doniest veci po jej chalosoch a nic za to nechce tak cenu fusaku neriesim. ked si vezmem balik veci a plus fusak tak si mozem tlieskat za aku super cenu v podstate vsetko. 🙂

zrzuska
6. zář 2011

baby takze mi netreba kupovat nanoznik ked budem mat fusak lodger bunker? nebude drobcovi fukat dnu? kamoska mi dala nanoznik emitex. sedi v pohode len sa mi zda trosku volny. neni az taky vysoky ale zakryje krpca ked bude lezat si myslim. myslim aj ze to bude za par eur ten nanoznik.

adrianmama
6. zář 2011

@zrzuska nie, nanoznik ti netreba, staci ten lahky zabudovany v madielku....a keby nahodou primrzlo, daku deku doma urcite mate, supnes ju na bunker pod lahky nanoznik...;)

lucula73
6. zář 2011

@zrzuska vieš,to je vec názoru a zvyku....my máme nánožník a stále tvrdím,že som dobre spravila.....lebo kočík je dosť otvorený a ja keď som zdvihla tú časť na nánožníku hore,tak malému donútra nikdy nefúkalo,lebo to dočaihlo až skoro do pol budy...... 😉

zrzuska
7. zář 2011

@lucula73 ty si si dala sit nanoznik? kolko ta vysiel? len neviem najst tu pani co ste vtedy hadzali link. neviem ci uz to nerobi alebo co.
ale ja asi ak, tak kupim od kamosky ten nanoznik emitex. ked bude mat maly fusak lodger tak to bude stacit. sice na jane nanoznik nema ale tak hadam to bude ok.
ale zase kebyze viem ze by pasoval ten zo jane aj na concord tak si kupim ten. bol super hruby a aj riadne zakryl kocik.
este uvidim. u nas dost fuka pocas celeho roku. aj vcera riadne fukalo. 😒 musim to este prespekulovat 🙂

weja
7. zář 2011

@zrzuska presne som nedávno riešila túto dilemu aj ja, či bude stačiť fusak alebo aj nánožník.... a tiež som z toho stále jeleň... 😅
inak tvoju Ameli si pamätám ako 5-mesačné bábo a teraz zrazu pozerám, že už máte doma aj druhého potomka 😵 super.... ale to beží.... 🙂

inak všade čítam chvály na ten lodger, ale kamoška s ním nebola až taká spokojná, vraj najviac ju štvalo, že sa nedal otvoriť odspodu - napr. aby ho neušpinila od topánok.... 😕 😒

tanija133
7. zář 2011

@zrzuska Ja si mylsim ze v LM, kde byvas, budes potrebovat aj nanoznik....Ina je zima v BA a ina v LM....kludne ti bude stacit nejaky univerzlany od EMitex....Ja by som asi tiez chcela nanoznik a ak budem mat tak EMitex.....

zrzuska
7. zář 2011

@weja hej? no sranda. veru to bezi. ked na nu kukam aka je uz velika a rozumna 🙂
to hej, neda sa dolu otvorit. ale ja mam napr. emitex ten kombi a nebola som spokojna so spodkom. tam je nezatepleny ze kvoli tomu ked babo chodi aby nespinilo topankami flis a prave mi to vadilo lebo ked mi mala este nechodila ale uz musela ten spodok mat tak mala nohy v zime. musela som jej tam davat deku ktoru stale skopala ako sibrinkovala nohami. takze uvidime. a vsak tie male deti toho moc nenabehaju az tak. a napr. emitexovy fusak mam bezovy a mala mi aj tak okopala aj ten flis ked som ju davala do kocika, lebo trafit jej nohy do tej spodnej casti ked nimi kopala ked napr. musela do kocika ale nechcela tak to cele dokopala a vobec mi to neostalo spinave. za zimu ak som ho raz prala. takze je to asi jedno 😝
@tanija133 asi mas pravdu. dost tu u nas fuka a v pribyline uz duplovane. od tatier hrozne fuka. asi si kupim od kamosky ten emitexovy a hotovo. ked budem mat lodger tak nemusim mat nejako extra super zatepleny nanoznik. hlavne ze babo trochu skryje pred vetrom. ked babo sedi tak ci tam do neho fuka, dolezite je aby ked bude spat na neho nefukalo 🙂

kiwi82
7. zář 2011

ahojte dievcata, neviete mi prosim poradit, ci by sportova nadstavba concord neo mohla pasovat na podvozok jané nomad? vopred vdaka za odpoved pekny vecer.

lucula73
7. zář 2011

@zrzuska mám ho odfotený na str. 73....mňa vyšiel na 27 euro aj s poštou na sk....bola to pani na českom mmb.
Ja si tiež myslím,že tam pod Tatrami sa ti zíde nejaký nánožník... 😉

zrzuska
8. zář 2011

@lucula73 dikes. origos jane nanoznik stoji 23e a myslim ze je presne taky isty. tak asi pojdem s kocikom do obchodu ku nam a vyskusam ho priamo tam a kupim tam. usetrim trosku 🙂 ak by nesedel kupim od kamosky ten emitexovy.

renisco
8. zář 2011

@kiwi82 jde nasadit, ale pouze v jednom směru (čelem k vám) a jde pouze do lehu, polosedu a nejde úplně do sedu

kiwi82
8. zář 2011

@renisco dakujem velmi pekne, ste milá 🙂 Ze nejde do sedu to znamena, ze nejde do praveho uhla? dakujem

tanija133
8. zář 2011

@zrzuska ono je dolezite aby babo malo na sebe v zime, co najviac vrstiev, aj ked tenkych.....Niekedy nestaci iba jedna vrstva a poriadne hruba....Tak si myslim ze Lodger a na to aj nejaky normalny nanoznik,( nemusi byt extra hruby) bude idealne....2 vrstvy su 2 vrstvy...ja to tiez tak spravim...U vas pod Tatrami by ti urcite nestacil ten nanoznik v madle.-.to mi pripada tak proti dazdu.....

zrzuska
8. zář 2011

@tanija133 asi ano. na jesen mozno vyuzijem ten tenky nanoznik ale aj tak ked bude fukat tak budem musiet dat nejaky nanoznik co maleho skryje pred vetrom ked bude spinkat. jemu vadi vietor aj slaby. napr. ked ho kojim vonku a pofukuje tak viete co robi babätko ked mu slabo fuknete do nosteka ako sa nadychuje. tak to on potom robi ked pofukuje vietor. a aj do vanicky ked mu zafucalo tak sa hneval.
urcite nejaky nanoznik budem musiet zabezpecit.

renisco
8. zář 2011

@kiwi82 tak nějak. dítko bude pouze v pololehu (nebo polosedu). ta NEO jde jen do tří poloh - leh, polo a sed, no a ten sed tam nejde, protože tam zavazí jakási tyčka

tanija133
9. zář 2011

Ahojte baby..chcela by som objednat podlozku z http://www.pinkie.cz/ nepridate sa niektora z Ba,aby nas vyslo lepsie postovne?

renisco
10. zář 2011

tak mám na concord novou stříšku - zádovka jde do lehu co nejvíc to jde, přídavný díl - takže bouda se překlopí k madlu, kšilt, okýnko v boudě.... 😵 😵 nějaké mouchy to má, ale účel plní, což je důležitější 😎

lucula73
10. zář 2011

@renisco hoď foto 🙂
odkiaľ ju máš?som veľmi na ňu zvedavá 😉

renisco
10. zář 2011