Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
12. říj 2011

@iplusr roztahovací košík byl ještě na starých ročnících, co nebyly neoprenové a barvy byly oranžová, šedá, tm. modrá, tyrkysová, zelená.... atd....
ty bys měla mít uvnitř toho košíku (na dně) díru na suchý zip někde uprostřed košíku, kama můžeš vytahnout tu desku.
vím, jaká je chilli, měla jsem takovou hlubokou korbu - takže je pravda, že ti je foťák rozjasnil...
čudlíky se dají objednat u dovozce AGS sport

iplusr
12. říj 2011

@renisco aha. lebo v popise pisu zozsiritelny kosik napr tu http://www.kocikovo.sk/product/concord-fusion-2... aj ked na obrazku uz tak nevyzera.
ty mas ale ten kocik nastudovany...

renisco
12. říj 2011

@iplusr no první část mají z popisu staré kolekce - protože tam byla integrovaná pláštěnka (ta byla nějak všitá do zadní části boudy do té kapsičky, co tam byla - tak jsem to aspoň pochopila - tu starou kolekci jsem neměla a ani nezkoumala) košík byl rozšiřitelný do výšky.... pak ta další část popisu je k neoprenové kolekci

tanija133
12. říj 2011

@renisco
@mmacko baby , vy ste tu davali tie linky nanaozniky pre Concordy, neviem to najst.... ☹ nepridate mi to tu pleas..lebo uz je najyvyssi cas to riesit 😉

manila421
13. říj 2011

@mmacko Ahoj
Chcela som sa spytat, ta strecha na fusione na sportiaku zevraj dost casto pada, na sportiaku Neo je ako riesena ta strecha? Nebolo by potom lepsie riesit sportiak Neo? a plus ze sa da babo ku mne otocit...
Niekde som tu citala , neviem ci prave ty si nepisala ze rozdiel medzi nimi je ze neo je skor do mesta.
Ale sa mi zad ze fusion sportiaj je aj vacsi.

mmacko
13. říj 2011

@manila421 ahoj
neo a fusion su uplne ine, fusion je skoro do lahu, zvlast sa polohuje chrbatik a zvlast nohy a je to asi najpriestrannejsi kocik na svete co sa tyka dlzky a sirky loznej plochy. Neo sa polohuje ako korytko.
A podvozky su tiez ine, neo je vyslovene domesta, fusion zvladne aj trochu teren. Na fusionoch ta strecha na niektorych padne o 1 diel ked sa da na lezato (nie je to uplny lah, ale pololah, ale zas ked sa ta paska, co drzi chrbatik neobmota okolo konstrukcie ako je v navode, ale len sa uchyti, tak je to lah), ale nerobi to na vsetkych, na mojom vobec napriklad. Na neach podla mna nepada vobec, ale zas ani nejde k madlu v polohe sed, co je super proti slnku alebo dazdu (mne dokonca isla skoro k madlu aj v pololahu, co je super, ja som napr ani plastenku nepouzivala, ked prsalo, tak som dala stechu k madlu, nanoznik z madla a bolo). Ono urcite je lepsi fusion, ale ako hlboky a potom od roka, medzi polrokom a rokom je az moc velky pre babo, to je zas lepsie korytko neo.
Asi som ti moc nepomohla, kazdy ma vyhody aj nevyhody, ale ja by som volila fusion radsej, alebo idealne mam ja fusion aj neo a dokonca neova sedacka ide na podvozok fusion 😉

mmacko
13. říj 2011

@tanija133 ides kupovat nanoznik?

manila421
13. říj 2011

@mmacko Dakujem pomohla si mi velmi. este musim vybrat fusak, Lodger rozmyslam, aky mas ty fusak?

moka
13. říj 2011

Ahojte, pridavam sa ku "concordackam" 🙂 My mame Concord Fusion, vanicku Proton a vajicko Ion. Myslim, ze je to 2010 (tie, co sa predavali ako 3-kombinacia za 666,- e). S tymito som bola max. spokojna. Vanicka je vsak uz malemu mala (aj tak tam ma uz skrcene nozicky), tak sme v sobotu na skusku zlozili sportak a zostala som doooost sklamana 😒 Neviem, ci som si to nevsimla, ked sme ho kupovali, ale ako pisete, ked dam opierku chrbta do najnizsej polohy, strieska pada. Celkovo je tento sportak dost otvoreny, co v zime nie je nic moc. Rozmyslam o tom, ze si dam usit nanoznik (dik za linky 🙂 a aj o novej strieske. Kazdopadne, dnes sa na tu striesku pojdeme spytat do predajne, dam vediet, ako sme pochodili.

tanija133
13. říj 2011

@mmacko ano chcem ist kupit nanoznik, mne ta VEC v tom madle sa ani nepaci a ani mi nepride dostatocna, ale to je moj pocit.... 😉

@renisco dakujem
@moka no vitaj v klube padajucich striesok....daj vediet ako ste pochodili,,,,ja mam detto to iste 2010 ....LA ezasa ten kocik ma aj ine vyhody...... 😉

moka
13. říj 2011

@renisco Chcem sa Ta opytat na tu striesku, co si hodila na str. 204. To si si davala sit? Mozes hodit link? Davala si tam viacero odkazov, tak neviem, od koho je tato konkretna strieska. Da sa teraz dat opierka chrbta max do lahu a je aj dlhsia?

moka
13. říj 2011

@tanija133 My este len ideme zacat pouzivat sportak, tak som zvedava, ako sa osvedci. Ano, ma vela vyhod, co sa mi nepaci, je: strieska, nanoznik a "neotacatelnost" (ale o tom sme vedeli, ked sme ho kupovali). Kde si ides davat sit nanoznik? Aku mas farbu kocika? My mame bamboo.

moka
13. říj 2011

Este sa chcem spytat. Viem, ze ste uz o tom pisali, ale aky fusak mi okrem originalneho Concordu bude pasovat? Chcela by som taky, co by sme vyuzili tuto, aj buducu zimu, ked budeme mat uz 1,5 roka.

manila421
13. říj 2011

@moka Lodger fusak, je kus drahsi, ale celorocny do 3 rokov.

moka
13. říj 2011

@manila421 Videla som ho a aj mi ho v predajni velmi odporucali. Fakt je taky dobry, ako hovoria (teplucky, neprefukavy, nepremokavy)?

renisco
13. říj 2011

@moka
tu stříšku Vám nevyreklamují, protože pásy mají být obtočené 2x a ne 1x, tudíž se budou ohánět nesprávným nasazením.

tu stříšku jsem si šila sama - takovou nikdo nešije a nikde nenajdete

bude pasovat jakýkoliv fusak - on stejně nejde zaháknout za opěrku díky zipům ani jeden 😒

mmacko
13. říj 2011

@manila421 odporucam ten lodger bunker

manila421
13. říj 2011

@moka nemam ho doma este, ale co som tu citala, tak ho velmi chvalia

tanija133
13. říj 2011

@moka Ano presne ako hovoris, neotacatelnost a strieska aj madlo...cudne..... e problem....Konecne sme my teraz do sportaku dorastli, ale od 6 do skoro 10 mesiaca som mala velky problem, aj som kupila druhy otacavy kocik..... Tiez ked som ho kupovala, tak som nevedela ze mi to bude tak velmi vadit....Strieska, no zatial ju musim aj tak nosit iba stiahnutu a v zime uvidim ako to bude...Ale mne maly spava iba vo vnutri....ved uvidim.....A nanoznik dam usit a basta... No a vyhody, su ze naozaj sa velmi dobre karuje....a je velmi priestranny, maly sa v nom normalne vyvaluje.... 😉 Tiez mam Bamboo a dam si usit asi taky bezovo cierny.....este som sa nerozhodla a Fusak ma Lodger Bunker farbu Powder ten bezovy....minuly rok som ho mala iba vo vanicke a teraz prvy krat bude v spportaku, sadnut sadne, len uvidim ako bude to uchytenie hore...ako pise renisco.... 😉 som s nim velmi spokojna.....Paci s ami ze to nie je taky mumiovy typ, ale taky poddajny, fleecovy , teplucky....))) No a nepremokavy pisu ze je...ale ved ked bude prsat, dam nanoznik alebo plastenku.....

iplusr
13. říj 2011

babyyy, dnes som fusion 1.skladala do kufra a urvalo sa mi to madlo. Ta kovova cast sa odlomila od tej plastovej, lebo vo vnutri sa zlomil srobik, co to drzal. Uz sa to niekomu stalo? No, idem to nafotit a som zvedava, co mi na to povedia.

tanija133
13. říj 2011

@iplusr booze, tak to nastve... 😠

mmacko
14. říj 2011

@iplusr to je nahouby,to ti asi nevyreklamuju, skus zavolat aleob napisat mail do toho ags sportu. Drzim palce

moka
14. říj 2011

@renisco Prelistovala som par stran dozadu a videla som foto Tvojej striesky. Fakt perfektna, taku by chcela asi kazda z nas, si sikula 😉 Vcera sme sa boli spytat na tu striesku... Samozrejme, povedali nam, ze to mozu dat do servisu, pravdepodobne by tam utiahli tie nity, ako ste tu spominali. Takze moj manzel sa rozhodol, ze si to urobi doma sam a lepsie. Urcite si vsak dam usit ten nanoznik a musime poriesit striesku, lebo je strasne kratka... Bud nejako "prerobime" tuto alebo dame usit novu, este neviem. Davali ste si tu niektora sit nanoznik alebo striesku? Alebo ste to nijako neriesili, nechali ste to tak? Mna to fakt stve...aby sme stracali peniaze a cas nad niecim, co malo byt vyriesene vyrobcom.
Nad tym Lodger Bunker rozmyslam aj ja. Zda sa mi vyhodne, ze sa kocik da zlozit aj s nim, teda ho nemusim vyvliekat, ak mam dobre info.

renisco
14. říj 2011

@moka mám i tuhle stříšku http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27006375&tab=2
ale jelikož mě nějak nenadchla, tak jsem se pustila do ušití si podle svých představ (jasně, má mouchy - nejsem profík), ale to už odjezdíme 😀
ta z odkazu je sice krásně ušitá a pěkně sedí, ale ta clona je tam taková divná (svítí stejně z boku) a s tou stříškou se nedá nijak manipulovat - je napevno jako u starých cocnordů (ještě bez té neoprenky) a okýnko nahoře je malé, takže dítko v sedu vidět nejde a není ničím překryté (je tam jen igelit a pod ním černá síťka), takže když spí a svítí zvrchu sluníčko, tak svítí na dítko...

nánožník si budu kupovat emitex - ten mi bude za ty peníze bohatě stačit, ale ty šité opravdu špatné nejsou, takže směle do něj

renisco
14. říj 2011

@moka já jsem tu stříšku taky řešila se servisem a řekli mi, že to akorát klepnou kladivem a tot vše. že jestli chci ušetřit za poštu, mám to dát tady u nás někomu, kdo mi to sklepne a zadarmo 😀 😀 že s tím nic víc dělat stejně nebudou

moka
14. říj 2011

Pisete tu velmi podnetne postrehy, ked som prelistovala par stran dozadu. Asi si to idem precitat od zaciatku, ale citat 209 stran, ufff to da zabrat...

moka
14. říj 2011

@renisco ako pises, ta usita strieska nic moc. Tak teraz neviem, ci to mam riskovat u niekoho ineho. Vooobec nie som s touto strieskou spokojna, musim s tym nieco robit. Mozno sa skusim spytat znamej krajcirky, ci by s tym nieco vedela urobit. A Ty si ako vyriesila na Tvojej strieske tie vystuhy (myslim tie obluky)?

renisco
14. říj 2011

@moka jiný typ stříšky bohužel neseženeš - všechny jsou obšlehnuté z kočárku JANE a všechny maminy to šijí stejně, možná jen použijí jiný materiál a jiný postup šití...
ty oblouky jsou vystuženy právě tím, čím je vystužena ta šitá stříška z JANE... přesný název těch tyček nevím

moka
14. říj 2011

@renisco hmmm, to si ma moc nepotesila, ale zasa na druhej strane dik za info, aspon nevyhodim peniaze za nieco, co nevyuzijem. A ako si Ty usila tu Tvoju striesku? Ja som teda na sitie antitalent, ale mozno by to pomohlo tej mojej krajcirke a vedela by to usit. Alebo si to popisovala uz na predchadzajucich strankach?