Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zrzuska
25. lis 2011

baby neviem kedy sa nam podari ist do BA reklamovat kocik. netusim vobec. mojmu chlapovi sa moc nechce. som myslela ze ho tam zavezieme tuto nedelu ale nehrozi. asi ho neprehovorim. 🙄 mala by som to do sviatkov tym padom vybavene.
aaaaale, pofotila som vam to ako to vyzera ked mam tie pasy dane tak ako maju byt. aj tak to mam zaseknute v tych cuplikoch. dokonca teraz som kukala ze uz tam nemam dve minidierocky ale jednu velku dieru. 😒
kym maly nie je v kociku tak to krasne je nad tou konstrukciou nicoho sa potah neopiera. ale ked ho tam posadim tak to cele klesne o 1cm alebo viac dolu a zasekne sa mi to do tych cuplikov. je uplne jedno ci mam tie pasy omotane raz alebo dvakrat ako to ma aj vlastne byt alebo ani raz. totalne jedno je to. 🙄 stiahnem fotky a pridam vam ich.

zrzuska
25. lis 2011

no kukajte ako to mam padnute do tej konstrukcie. a na lavej strane je to viac a na pravej menej. toto je fotene ked mi maly spal v kociku. a pasy su omotane tak ako maju byt 2x

baby mam kocik dalej pouzivat? ci dokym ho pojdem reklamovat uz si pozicat od kamosky? ci je to uz jedno ked je tam diera a ze sa urobi väcsia? 😨

zrzuska
25. lis 2011

vidite ten cuplik co myslim? ta konstrukcia rurka co na nej drzi nakupny kosik kde je upevneny suchym zipsom tak ten posledny suchy zips hned za nim je ten cuplik. vidno to na predposlednej fotke.
na druhej a stvrtej fotke je ta lava strana a tam to mam padnute ze to az lezi na tom suchom zipse. tam ten cuplik nevidno lebo je v potahu.

weja
26. lis 2011

@zrzuska ty si si kúpila ten nánožník Emitex? nemáš to náhodou odfotené, ako to vyzerá? dá sa to v pohode natiahnuť aj na fusak? ten nánožník, čo mám šitý z MMB sa mi na fusak nedá poriadne natiahnuť, sa mi to zdá také napikované až strach.... 😖 tak teraz ma dosť pokúša ten Emitex 😅 len keby som videla, ako to vyzerá....

zrzuska
26. lis 2011

@weja v pohode to vyzera je to v pohode aj na fusaku, a ked bude maly sediet ze mu budu uz vysiet nozky tak tiez v pohode to bude. ked pojdeme vonku tak odfotim a potom dam. ale to najskor zajtra 😉

renisco
26. lis 2011

@zrzuska já z těch fotek nic nepoznám...

zrzuska
26. lis 2011

@renisco tam nevidno tie diery ale nevidno ako je ten spodok padnuty do konstrukcie? ze do tych cuplikov to mam zaseknute. mne sa to derie o ne. o nic ine.

bedovci1
27. lis 2011

Ahojte, som nová majiteľka Concordu fusion..mám fusak od Emitex 3v1, pekne tam sedí.....dá sa dať na to ešte nejaký nánožník? napr. od Emitex nejaký univerzálny? nemáte skúsenosti? ďakujem za rady... 🙂

lucula73
28. lis 2011

@bedovci1 ahoj,emitex nemám,ale ja som si dávala šiť na concorda,od jednej panej na českom mimibazare 😉
ale mne sa vidí,že tu bol spomínaný aj ten uni nánožník 🙂

bedovci1
28. lis 2011

@lucula73 ďakujem za info, nemáš link na tú pani ?, alebo foto ako vyzerá nánožník na kočíku? ďakujem

lucula73
28. lis 2011

@bedovci1 ja mám od tejto
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28918918&tab=5
ale šije ich tam viac tie nánožníky
moj je odfotený na str. 73 v tejto diskusii,ten zelenočierny nánožník 😉

tanija133
28. lis 2011

@bedovci1 aj na strane 215 su linky na nanozniky site od renisco..
@lucula73 aky fusak mas nakoniec? 😉

lucula73
28. lis 2011

@tanija133 🙂
mám ten emitex a kúpila som aj ten cocoon,tento týždeň príde,ak nebude dobrý,predám 😀
z emitexu ma šľak triafa 😝

mmacko
29. lis 2011

@lucula73 teeda, nakoniec si isla do cocoonu? Som zvedava, aky je nazivo vo fusione, hod foto...sranda, ze niekomu nieco sedi a niekomu nie 😉

tanija133
29. lis 2011

@lucula73 To si kupila ten stary Emitex, co si mi pisala? Preco neni dobry? Coocon bude super podla mna.... 😉

lucula73
29. lis 2011

@mmacko
@tanija133 potom odfotím,no neviem či príde,slo.pošta nejak blbne 😝
tanija,ano ten,ale nie je starý,len tie zipsy sa strašne ťažko zatvarájú,ak malý leží,zapnem ich v pohode,ale ak sedí,tak mám problém ich cez ten prav ý uhol zapnúť,otras 😝 ,z toho som na nervy.inak fusak ako taký je celkom fajn,hlavne je vačší ako ten čo som mala predtým.........ale to som už oľutovala tiež,že som ho predala,tento rok som nejak zblbla 😝 😀

manila421
30. lis 2011

Ahojte, ja este concord doma nemam, takze baby mozte sa na to kuknut a povedat mi, ci je to pravda. v sportovej casti ta cast na nozky ide to ide dat do vodorovnej polohy, ze ked babo chce spat na boku-brusku tak mu nozky nelame . toto som pocula od jednej baby, ze to nejde dat uplne rovno ze je to stale v neakom uhle ale nemam sa ist na to kde pozriet, tak ze ci by ste mi nepovedali.

lucula73
30. lis 2011

@manila421 myslím že to na nožky by nemal byť problém,keby chcelo dieťa spať na brušku,ono je to trošku vyššie,ale tá látka je makká,pod váhou nožičiek sa to vyrovná takmer rovno,neviem či som to zrozumiteľne napísala.Skor si myslím,že prekážkou na spanie na brušku je chrbtová opierka,tá nejde do ľahu vobec,to je len poloľah 😒

manila421
30. lis 2011

@lucula73 dakujem

miminkopodruhe
30. lis 2011

Dobrý večer maminky. Chtěli bychom pořídit kočárek Concord fusion, nejspíš v barvě Lava a na něj nasadit korbičku Jané, kterou již máme. Prý by to mělo jít bez problémů, anebo potřebuji nějaké adaptéry navíc? Nemáte někdo fotografii Concorda s korbičkou od Jané? A dále by mě zajímalo, zda na podvozek mohu nasadit autosedačku Maxi cosi...a pokud ne, jste spokojené s autosedačkopu od Concordu?-myslím hlavně rozměrově...děkuji moc.

mmacko
1. pro 2011

@miminkopodruhe vanicka by nemala byt problem naklinut, to sa naklikuje aj u jane aj u fusionu do toho otvoru kde je madlo. Ja som mala chvilu na mojom podvozku fusion jane transporter.
Vajicko neviem, ci ide aj maxi cosi, ja mam este ion vajicko od concordu a je fajn.

Baby, len nechapem, moja malicka bude mat na Mikulasa 3 m a uz jej je vanicka kratka, na sirku sa da, ale s fusakom na dlzku ledva vydrzime mesiac ☹. A nezda sa mi, ze tato by bola kratsia ako ine vanicky, tusim je trosinku dlzhia dokonca ako proton....ach jo

renisco
1. pro 2011

@miminkopodruhe ano - jde to bez problémů - měla jsem obě korbičky - i concord i Jane. Nepotřebujete na to ŽÁDNÉ adaptéry.
Na podvozek můžete nasadit autosedačku maxi cosi, ale k tomu bohužel adaptéry potřebovat budete...

zrzuska
1. pro 2011

ahojte.
tak mam doma nahradny kociarik. ideme vyskusat quinny buzz. tesim sa otocnej sedacke 🙂
no a neviem kedy zanesieme concorda na reklamaciu. asi az po sviatkoch uz. 😝 ale uz tam mam 4diery take male. uz som len cakala kedy vznikne jedna velika 🙄

zrzuska
1. pro 2011

@miminkopodruhe my sme mali na concorde jane vanicku. len neviem ci mam niekde fotku. slo to bez problemov nakliknut. 😉

zrzuska
1. pro 2011

@manila421 da sa to dat do rovna. ja som tak malej davala vzdy v zime aby jej fusak nepadal. som ju vozila uz taku väcsiu. ale ako vravi
@lucula73 problem je ze chrbtovu opierku nemate sancu dat do rovna. ani ked sa pasy len zavesia ze sa neomotaju o konstrukciu. 😒

zrzuska
1. pro 2011

@mmacko no sak mne siel maly 4mesacny do sportaku

mmacko
1. pro 2011

@zrzuska kupila si buzz?
Mne siel fusion skoro uplne do rovna, ked som len zavesila, tak 170 stupnov.
Dufam,ze mi aspon do 5 m vydrzi vo vani, potom hodim na fusion neo sedacku

miminkopodruhe
1. pro 2011

@renisco
@mmacko děkuji moc za informace. Pujdu pokouknout po těch adaptérech ma MC.

manila421
2. pro 2011

@zrzuska hej o tej opierke som pocula, takze s tym vedomim aj kupujem ten kociar , len na tie nozky ma to zaskocilo, cudne to bol asi concord 2009- ze by mali taky problem tie kociky? ty mas aky doma?2010?