Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
2. únor 2012

@manila421 no pekne ti vymyslaju. Drzim palce, nech mas kocik doma. Ja som sa zas tiez musela rozhodovat, aku farbu, tu candy fialovu ze nemaju (vramci reklamacie co mi maju menit potah...taha sa to uz POLROKA, som nastvana ☹ , tak som sa tesila na fialovy....baby, je to normal riesit reklamaciu polroka? ako oni ju uznali velmi rychlo, ale ze vyrobca s nimi zle komunikuje, aj par mesiacov sa neozve....asi by som tam mala ist narobit humbuk, aj ked viem, ze ten obchod v podstate za to nemoze.

@renisco ten xlander som aj ja pozerala a presne to ma zarazilo co teba, ze nema klbovo polohovatelnu rucku, inak vyzera fajn, ale ktovie, aky bude nazivo, aj britax vyzera suepr na foto .... 😉

mmacko
2. únor 2012

@mmacko a btw, tiez som sa rozhodovala medzi graphite a pepper, nakoniec beriem pepper, uz to kaslem, aj ked asi ta seda sa da viac kombinovat, ale neva...
Ja som tie farby videla nazivo v obchode ale uz davnejsie (to boli asi 2011), ale tie cervene su skor cervene ako bordove, kamoska ma chilli a krasna cervena, jedine ta cherry bola taka bordovo slivkova.

mmacko
2. únor 2012

@renisco este pozeram, ze na tom x landri su nejake divne tie nohy, nie? Uz vidim, ze nazivo to nebude to prave orechove 😒

tanija133
2. únor 2012

@mmacko inac sila, ze ti tu reklamaciu este stale nevybavili, uz to naozaj prehanaju...a nemaju ani tu candy??? Zleeeee...... ☹

renisco
2. únor 2012

@manila421 jsem psala, že nové kolekce neznám (jen podle nekatalogových fotek jsem viděla ten graphite a našla jsem i ten pepper vyfocený na netu). psala jsem, že fotky na netu zkreslují, ale že by zkreslovali tolik? 😲
čoveče, tak teď jsem z toho jelen. a nemůže ti ho ta ženská sakra vyfotit v tom obchodě?

http://www.concord.de/en/#/products/moving/bugg...

on asi teoreticky černý bude - dělá to možná odlesk světlejšího materiálu jen proto, že ten konec podnožky je ještě jiný materiál než samotný sedák a proto to vypadá světlejší....

a co ten CANDY?

renisco
2. únor 2012

@manila421 http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=390...

tady je ten pepper, ale každý má jinak nastavené barvy na pc, tak není nad to to omrknout osobně. ale kde, že?

je pravda, že z dálky ten kočar vypadá fakt spíš černě, z blízka to háže do šeda... ale když to píše víc prodejců, tak na tom něco bude. tak si vem ten graphite s tou černou a sedák pak když tak necháš nebo vyměníš...

renisco
2. únor 2012

@mmacko boha a jakou reklamaci ty řešíš? mi asi něco uniká ... 🤐

zuziatko
2. únor 2012

Ahojte kočky

plánujem predať v marci svoj fusion, lebo ho už nebudeme potrebovať.
Mám Concord fusion cherry. Kupovala som ho v auguste 2010, takže teraz auguste mu schádza záruka. Je úplne v poriadku. Bežné známky opotrebovania.

Viete mi poradiť koľko mám za neho pýtať ??

tanija133
2. únor 2012

@manila421
@renisco No asi ten dark night bude predsa len cierny, ked to uz 2 predajcovia povedali...Ja na tvojom mieste, by som im tu sedacku potom vratila a vymenila ze ten graphit predsa....Nebudes predsa brat co si nechcela, za to ze oni ti to ponukaju.....Ked vanicka a autosedacka su sede, tak je to v pohodke....tu sedacku si pockas na sedu.... 😉

tanija133
2. únor 2012

@zuziatko Mas iba sportak? na bazariku sa pohybuju od 260-300 E tak niekde tam, by som ja dala cenu.... 😉 Ine je aj co pytaju a aj ine za co predaju.... 😉

zuziatko
2. únor 2012

@tanija133 hej iba športiak. No chcem dať takú nejakú reálne predateľnú cenu 😀 😀

renisco
2. únor 2012

@tanija133 že jo, ono to asi na tu černou v reálu vypadá, i když katalogové fotky ukazují trošku něco jiného...
taky bych se přiklonila k tomu, vzít to, co nabízejí - graphite a pak vyměnit, otázkou je, jak to potom bude, že?
naslibovat můžou a skutek utek...

tanija133
2. únor 2012

@renisco ano bude to cierny, ked na to stale pozeram, tak sami to vidi.....pochybujem ze concord by sparvil 2 sede, a ziadnu ciernu....Ale snad by som im verila, ze dodrzia slovo.... 😒

tanija133
2. únor 2012

@zuziatko Skus 280 a das zlavu pri najhorsom, lebo kazdy bude zjednavat, a moze ist na 260...moj nazor... 😉

renisco
2. únor 2012

@tanija133 se přiznám, že na to taky stále koukám a čím víc na to koukám, tím víc tam vidím tu černou 😠

mmacko
2. únor 2012

@renisco ahoj, hehe, pisala som, uz davnejsie, ze som skusila zreklamovat moj potah, nemal diery, len oslabenu latku na tych inkriminovanych miestach a uznali, lenze to bolo v auguste!!!, uznali rychlo, len potom 3 mesiace ani muk (volala som tam parkrat, ze sa im neozyvaju od vyrobcu), v novembri volali, ze nemaju uz moju farbu, tak si mam vybrat, tak som si vybrala tu candy (fialovo sedu) a od novembra zas nic..teraz volali, ze sa im vyrobca ozval, ze nemaju candy, tak si mam vybrat inu....som smutna, chcela som fialovu....neviem, co robit, ci ziadat prachy spat za kocik, ci vymenit kus za kus, alebo nejaky bonus ....viem, ze ten obchod za to asi nemoze, ale je to sila...

@zuziatko ja by som dala cenu 250 e, to by sa malo predat dobre, samozrejme zavisi od stavu

renisco
2. únor 2012

@mmacko ti poradím. spoj se přímo do němec s výrobcem a budeš mít potah natotata....

mmacko
2. únor 2012

@renisco a to cez co sa mam s nimi spojit? Maju sa mi z obchodu ozvat do tyzdna, aj teta hovorila, ze ked do tyzdna nebude potah na ceste, tak to skusime nejak poriesit, tak asi pockam do stredy a potom skusim mozno to nemecko, alebo uvidim, ako to chcu "riesit" v obchode

zuziatko
2. únor 2012

@tanija133 @mmacko ďakujem za rady 😉 😉

renisco
2. únor 2012

@mmacko nevím, co je na tom pravdy - ale jak tu jedna mamina psala, že sháněla to madlo na concorda a v čr pořád že nemají a nebudou a neví.... že se spojila do němec a madlo měla v barvě, ve které chtěla, obratem a zadara... 😅

mmacko
2. únor 2012

@renisco fiha, len ako sa s nimi spojila? kam im napisala???
Ja by som velmi chcela tu candy farbu...

manila421
2. únor 2012

@renisco tohto sa bojim, ze naslubovat mozu coklvek a skutek utek.

manila421
2. únor 2012

@tanija133 tak ja uz to ale vezmem, aj ked bude cely cierny, dam tam farebnu deku a daku peknu hracku .
Len skoda ze som nevedela skor , Lodger som mohla farebny zobrat, a ja kupeny tmavosedy 😕 ale tu vnutornu vlozku mozem zmenit a som videla ze potom d sportovej casti kupujete take farebne kadeaky podlozky tak kupim aj ja aj nanoznik bude treba.

a som tu citala ze tu plastenku na hlboky mate z DMka, tak som ju dnes kupila, mate to doma?sedi to?

av
2. únor 2012

@manila421 ak sa mozem spytat , nahodou som tu nakukla , my mame concord fusion (aj ked trochu skoro kupovany) , a citam o plastenke , ved my mame k tomu nejaku plastenku , ci to je iba na sportovu cast? nerozbalovala som ju este

manila421
2. únor 2012

@av to bude asi len na sportovu cast, ja ho este nemam doma, takze neviem ci pribalia k sportiaku automaticky aj plastenku

av
2. únor 2012

@manila421 dakujem , ked dojdem domov tak kuknem a popripade dam vediet 😉 , pozeram, ze to mate uz kazdu chvilu , tak drzim palceky a vela zdravicka prajem 🙂

manila421
2. únor 2012

@av Dakujem, no veru kazdu chvilu a kocik nie je doma, tak mi treba nechala som to naposlednu chvilu.

mmacko
2. únor 2012

@av ta plastenka zo sportaku ti nesadne na vanicku, kup si obyc z DM ky alebo ja som kupovala v Predeti univerzalnu.

@manila421 jasne, tmava sa da pekne ladit, ked mas chlapceka, mozes kupit nejaku peknu tyrkysovu podlozku aj tyrkysovu vlozku do lodgera a bude to krasne 😉. Silno drzim palceky na porod.

av
2. únor 2012

@mmacko dakujem pekne za radu 😉

karinka2105
2. únor 2012

ahojte,
mna sa paci i concord,velmiii
tak tie co ho mate ste snim spokojnee,a inak paci sa mi farba moca,uzastnaa alebo candy,no nadheraaa
planujeme druhe a rozhodujem sa medzi casuaplay a concord