Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
12. bře 2012

@renisco ale ak by to cele sedelo, tak to bude parada,nie? ja to asi risknem 130 Kč ma nebude az tak boliet ak to nebude sediet.

mmacko
12. bře 2012

baby, bola som v rakusku a tam sama teutonia, hartan, bugaboo, sem tam PP, jeden fusion, ziadny casual...ake to je ine a to je tu vedla 😝

mmacko
12. bře 2012

....a dokelu..mam prvy defekt na kociku...uz som aj kupila tie "nalepky" na opravenie, ale musim ukecat muza....on ako na kazdy, aj na casual pinda, tak neviem, snad mi to spravi.....ako viem najst, kde je dierka na kolese a ako sa to vlastne opravuje?
...asi si nekupim nafukovacky na concord 😉

renisco
12. bře 2012

@manila421 za ty peníze určitě - vyzkoušej, když tak uděláš nové díry 😀

renisco
12. bře 2012

@mmacko napusť do umyvadla vodu a ponož kousek a otáčej... do té doby, než uvidíš bublinky 😀

mmacko
12. bře 2012

@renisco olala, sikovne, este musim zistit, ako dat dole kolesa, je to totiz na tom prednom dvojkolese...ale uz som jemne poprosila muzicka...snad mi helfne 😉

renisco
12. bře 2012

@mmacko ajaj, zadní by byly jednodušší... 😀 😀 😀

mmacko
13. bře 2012

@renisco ani nehovor, a mm chodi az po 7 mej, takze rozmyslam, ze ci nevytiahnem fusion do vikendu, kedy bude cas to opravit....mozem jazdit na defekte?

renisco
13. bře 2012

@mmacko můžeš, ale dá to trošku práci, protože nebudou stejně nafouknuté kola, tak ti to bude asi zatáčet .... já defekt neměla , tak nevím podrobnosti 😀 😀

mmacko
13. bře 2012

@renisco vsak aj toto je moj prvy v zivote 😉
No uvidime.
Ozaj, preco napr v rakusku nie je ani jeden casual a u nas milion? nevies....prislo mi to divne.

tanija133
13. bře 2012

@mmacko ja v Rakusku som viela SAME Bugaboo, a iba Bugaboo, a sem tam Quinny...No BGB je dobry kocik, ale asi by som nechcela mat to co ma cele mesto( vieden)

mmacko
13. bře 2012

@tanija133 presne, 50 % bgb, zvysok hartan, teutonka, sem tam buzz a pliko.....
Inak, moja segra sa zahladela do bgb, tak pokukava bazar, nove nechce, to by ju mm zastrelil 😉.

tanija133
13. bře 2012

@mmacko segra uz BGB nevyuzije, lebo to sa kupuje spolu s vanickou...a tu jej uz netreba.....Ano su fajn...chvilku som ho jazdila.....Ja som videla v rakusku dost Quinny Zapp ....

mmacko
13. bře 2012

@tanija133 ale vyuzila by, za chvilu planuju riesit druhe, chcu tak cca 2 rocny rozdiel 😉...ved uvidime

mmacko
13. bře 2012

baby, inak objednavali sme z pinkie, ja podlozku do casualu, co mi pojde aj do fusionu a kamoska si objednala ten novy nanoznik s velkou opicou, stoji okolo 20 e, co je v pohode cena a je suprovy, teply, zvnutra flis...perfis.
A este referencie na deky pinkie, take jednofarebne za cca 15 e su desne tenke, ale segra si objednal tu bodkovu za necelych 20 a ta je fajna.

karlanov
15. bře 2012

tak nám dnes volali, že máme zpět reklamovaný fusion - prošoupaný potah - reklamaci neuznali - prý je to nesprávným používáním
máte někdo zkušenosti s reklamací potahu v čr? nebo nevíte co podniknout dál?
děkuji

mmacko
15. bře 2012

baby, vcera som bola s fusionom a prekvapilo ma, ze farba pepper ma sice cervene madlo, ale nanoznik v nom nie je cerveny, ale cierny....dost to neladi ked strecha nie je cierna, ale tmavohneda...no co uz....ale zistila som, ze fusion je moj naj kocik, jedine mi vadilo, ze nevidim na malu a vcera dost fukalo, tak som jej musela dat plienku.

renisco
15. bře 2012

@mmacko já ho právě před chvílí poskládala a zazimovala ☹ ☹ ☹

renisco
15. bře 2012

@karlanov to je zajímavé - těch reklamací je hodně a vždy buď zašily (dali latu) nebo vyměnili potah.
To jste měla u p. Fiali? Už toho má asi plné zuby těch potahů. Bych jim ho tam šoupla znovu s tím, že pokud neumí dodat návod k neoprenové kolekci, tak ať neprudí...

renisco
15. bře 2012

@mmacko ta bouda by mi rozhodila sandál. já bych ho mít nemohla 😀 😀
no ale všimla jsem si, že se na bazarech objevuje korbička, která má dohněda neoprenovou boudu a vůbec se mi to nelíbí

mmacko
15. bře 2012

@renisco ako vyzera to pekne ta cervena s tmavohnedou, len aj nanoznik mal byt tmavohnedy...ale kaslat na to...ma v podstate novy kocik, moj najoblubenejsi a nic ma to nestalo 😉

lucula73
15. bře 2012

@karlanov a kde ho máš predratý,na ktorom mieste?na sk zatiaľ uznavali poťahy na reklamácie 😝

renisco
15. bře 2012

@lucula73 v čr taky, ale bylo kolem toho keců a keců... hlavně apelovali na blbé používání a do reklamačního protokolu vždy napsali - reklamace zamítnuta, ale opraveno z dobré vůle (nebo tak nějak). Ale když se člověk zmínil, kde je teda návod k neoprenové kolekci, už bylo ticho a odpověď žádná....

karlanov
15. bře 2012

potah máme prodřený nad košíkem a když jsem to zkoumala, tak i na ostatních místech na zádech je potah zesláblý
jojo, reklamační protokol je vypracován p.Fialou, reklamovali jsme to přes obchod, kde jsme to kupovali a ti to zaslali do ags
takže zítra chceme zkusit zajet přímo do ags a s panem Fialou jednat přímo - bohužel - jednu zkušenost už máme a bylo to fakt nepříjemné
tak uvidíme jak dopadneme, kdyžtak dám vědět
ale řeknu vám, že mě to fakt štve!!!!

karlanov
15. bře 2012

@renisco děkuji za tip, vlastně mě ani nenapadlo, že tenhle návod nemáme a je fakt, že v reklamačním protokolu psal, že to nebylo používáno v souladu s návodem
jo a taky, že to bylo špatně připnuté - jen tak mimochodem - sportovní část nám instaloval přímo p. Fiala!!!

renisco
15. bře 2012

@karlanov tak tímhle vším bych se oháněla... a řekla bych mu, že sedačku Vám tam dával on...

karlanov
15. bře 2012

@renisco jojo, to máme v plánu
no jsem na to zvědavá

renisco
15. bře 2012

@karlanov přeju příjemné pořízení... a nenechte se odbýt 😀 látají to často, tak proč by nemohli i Vám....

mmacko
16. bře 2012

@karlanov
@renisco nechapem,ze v CR s tymi reklamaciami robia take drahoty...ale myslim si, ze to je vec toho p. Fialu...u nas to uznali zatial vzdy. Podla mna concord s tym nema problem, to skor ten "mily" ujo ☹
Inak, my sme tiez kupili kocik s uz naistalovanou sportovou castou a bola nainstalovana uplne ZLE...musela som si to tu na fore a na youtube pozriet, aby som to spravila dobre....

renisco
16. bře 2012

@mmacko je to možné. bohužel se ozývají jen maminky, co měli s p. Fialou problém, ale určitě jsou i takové, co byly spokojené, jen o nich nevíme 😀 😀