Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
2. kvě 2012

@blondi2 dík 😉
béžová by možno mohla byť,to je také uni,nie?
ja už kočík predávam,chcem len nejaký golfáč a neviem aký 😀

@mmacko počuj moja maniačka,peg perego nemá dáky veľký,ale skladný golfáč? 😀 😕

manila421
2. kvě 2012

@tanija133 ma nestras, no snad budem spokojna, je mozne ze sa mi nebude pacit ze nanho nebudem vidiet 😖 ale tak vsak uvidim...

manila421
2. kvě 2012

@manila421
@mnacko
@renisco

a co keby som kupila Neo sportiak a naklikla na fusion podvozok? neviete da sa to kupit?Videli ste to niekde na bazari? ten Neo e predsa len mensi a preckala by som v nom to obdobie kym maly dorastie do Fusionu. co myslite?

renisco
2. kvě 2012

@manila421 to je dobrý nápad si myslím - tam by ti prďolka vydržel dlouho, protože nepotřebuješ fusak. ALE jde o to, jestli se mu v kočárku bude líbit - sedačka je kolíbková...
samotné se to koupit dá, občas bývají inzeráty...

manila421
2. kvě 2012

@renisco zrovna neviem ani jeden najst, budem musiset pozerat castejsie. Da sa to niekd v obchode kupit nove ze len tu sedacku? co myslis?

lenkasop
2. kvě 2012

Ahojte dievčatá,chcem sa opýtať ako je vymyslené polohovanie v kočíku concord fusion? Niekde som čítala, že na nejaké popruhy? Rozmýšlam nad jane nomad alebo concord fusion - určite z druhej ruky,tak sa chcem popýtať na vaše názory - pozitívne aj negatívne,keďže s concordom máte skúsenosti . Ďakujem

renisco
2. kvě 2012

@manila421 myslím, že dá, ale cena bude hodně vysoká...

renisco
2. kvě 2012

@lenkasop oba mají polohování na pásek. rozdíly jsou v počtu kol a concord má delší zádovou opěrku. další rozdíly jsou v materiálu potahu a v boudě - concord má neoprenovou boudu, která se dá v poloze sed stáhnout k madlu, nomad látkovou - ta se stáhnout nedá. konstrukce je u obou totožná.

laloona
2. kvě 2012

Maminky budu prodávat komplet potah na concord v černé barvě. Měla jsem dva a tento nevyužiji. Stav je výborný, není šislý ani nikde prodřený. cena by byla dohodou 🙂

lenkasop
2. kvě 2012

@renisco ktorý sa ti zdá lepší????

lenkasop
2. kvě 2012

@renisco a rozmerovo sú úplne rovnaké - šírka a dĺžka vaničky a šírka športovej časti - nevieš náhodou 😉

tanija133
2. kvě 2012

@manila421 Nie nechcem ta strasit, ved uvidis, potom nam napises svoje dojmy z neho....ale mate este cas.... 😉 To Neo, ma kortkove sedenie....mne to pride strasne nepohodlne...babo sa tam nemoze vyrovnat,ani extra vyvalovat..... @mmacko ho mala, to korytko stale vykladala niecim a vyrovnavala a nakoniec predala ho ,radsej dala malinku do Fusiona..ale je to indi vindi.... 😉

manila421
2. kvě 2012

@tanija133 vidis mne sazdalo ze som to tu zahliadla ze ho niekto predaval tu...nevies za kolko ho predala? zr nech mam predstavu...hej mne sa tiez nezdaju tie korytkove sportiaky ale nam by to mozno pomohlo pokial Gregor trochu nepodtraste do Fusionu.

mmacko
2. kvě 2012

@manila421 ahoj, ja som kupila v super zlave cele neo, ale kolekcia 2008 za 200, mala v nom bola od neceleho 5 mesiaca asi necele 2 mesiace, ako bolo fajn, ze som na nu videla, ale mne osobne to korytko vadilo, som to podkladala dekami....stalo by skor za zvazenie kupenie tej starsej protonky, to by bolo lacnejsie a asi lepsie podla mna...
A co sa tyka podlozky, moja nema ani 8 mesiacov a staci,ze papa v kociku len rozok suchy a je tam neporiadok..biela ee 😉. aj ked je nadherna na mickeyova.
@lucula73 pre koho chces PP golfac?

lucula73
2. kvě 2012

@mmacko pre malého 😀 😀

mmacko
2. kvě 2012

@lucula73 myslis, ze este potrebujes? ono vo vsetkych kocikoch okrem fusionu visia uz dietatu nad 2 roky nozky, co je na figu ☹....dnes sedela vo fusione aj Ninka a parada....fakt najvacsi kocik, keby tam spala, tak s vystretymi nozkami, sice trosku pretrcaju, ale nevisia......no neviem, co pre vyse 2 rocne......

lucula73
2. kvě 2012

@mmacko ☹ ,ani ja neviem,či si mám tento nechať,či čo.tu sa fakt zmestí,ale ideme na dovolenku a ak ho dám do kufra,tak zaberie kopu miesta..
už som bola rozhodnutá pre xlr,zajtra mi ho mali doviezť,ale som zistila,že tá chrbtová opierka má len 44-45cm,to je veľmi málo,fusion má cez 50cm,bjcm mal tie cez 50cm....a ak mi tam malý náhodou zaspí,tak mu bude trčať hlava,teraz už fakt neviem 😠

eda28
2. kvě 2012

@manila421 ahoj, aj my sme mali na fusione nakliknute neo, lebo v zime som malu chcela mat otocenu k sebe. Nam to vyhovovalo, ked fukal vietor som bola rada, ze jej nefuci do tvare. Mne sa tieto druhy sportovych kocikov tiez moc nepacia, ale bola naobliekana, tak sa aj tak moc nemala ako pohnut. 😉. Dalsie plus bolo, ze som na nu videla, uz teraz je vacsia, rada sa pozera a vo fusione ma miesta, sedi tam jak kralovna. Ale na tu zimu to bolo fajn. 🙂

avanka
2. kvě 2012

@manila421 my sme mali Neo od narodenia az doteraz a ja si osobne neviem vynachvalit to "korytkove "sedenie, ako to tu niekto nazval...aj maly bol spokojny....dokonca sa v golfaci Chicco bal a strasne plakal, ked bol otoceny v smere jazdy....
sedenie v tomto kociku je take iste ako vo Fusione, iba poloha lezmo je ina....maly v pohode zaspal kedykolvek, kdzto v golfaci uz nikdy, aj ked bol ako unaveny....
ja na Neo nedam dopustit...a sportova cast je velkaaaa, nikto ma nepresvedci o opaku, nas 26 mesany syn sa do nej zmestil uplne v pohode, dokonca aj teraz, v 3,5 roku sa sem tam vozil, ked ho boleli nozicky alebo bol mladsi v nosici 😉

tanija133
2. kvě 2012

@manila421 Samotnu sedacku tazko zozenies....ved mozes kupit ked tak starsie Neo cele aj s podvozkom a a potom ho cele aj predas.....Na sedenie od pol roka do roka bude fajn, a budes aj na maleho vidiet.... 😉 Uz to zacina , to spekulovanie s kocikmi... 😉 Ja som si s tym tiez uz presla.....v pol roku maleho som tiez kupovala dalsi otocny kocik.... 😉 Ale od roka, je Fusion jedinecny....co sa tyka priestoru....a ked uz nepotrebujes na maleho vidiet a ani on na teba....

manila421
3. kvě 2012

@tanija133 tak skusim popozerat dake starsie Neo, cez vikend skusim poskladat sportiak kuknem nan, uz si nepamatam ako to tam je...mala som to len raz zlozene ked prisiel kocik domov.

mmacko
3. kvě 2012

@manila421 jasne, pozvazuj, su aj starsie nea na bazarikoch....len osobne si myslim, ze pre 3-4 mesacne dieta to korytko rozhodne nie je...prave to, ze aj neo je az nadpriemerne priestranne (aj moja 2,5 rocna v nom 2 x spala ked bola chora a neviseli jej nozky ani nepretrcala hlava), tak take malicke babetko v nom bude velmi pokrcene.
Ja po mojej skusenosti by som bud kupila tu vanicku proton z bazaru do min polroka, pripadne nejaky starsi sportak, co ide do lahu na tych par mesiacov.

@tanija133 ako maclaren?

@lucula73 no Luci, neviem, co ti poradit, je pravda, ze co sa tyka na dovolenku do kufra, fusion je dost velky, ale zas v kazdom inom kociku bude maly pretrcat aj hlava aj visiet nozky, co nie je na spanie pohodlne, ako na sedenie to je jedno, hovorim len o spani, ze je nepohodlne.....priiiipadne stoji za uvahu mozno fakt Neo nejake starsie, je skladnejsie ako fusion a priestor na spanie je super aj pre 2,5 rocne dieta.

mmacko
3. kvě 2012

@manila421 este je tu moznost napr tento kocik...teraz by si mala Gregorka k sebe otoceneho v lahu a neskor by si to mohla mat ako golfac...je to 99% napodobenina kocika PP pliko easy drive...super cena, videla som nazivo, uplne v pohode
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3790...

karlanov
3. kvě 2012

@manila421 kupovali jsme je v ags a stáli necelé 2.000,- Kč komplet, nejsou to kola fusion, ale jané
někdy loni jsem sem dávala i fotky - zkusím to najít

manila421
3. kvě 2012

@karlanov dakujem tak teda popozeram niekde aj by som ih kupila a skusila ze ako je s nafukovacimi. budeme casto po horach s kocikom behat

tanija133
3. kvě 2012

@mmacko uz dnes mal prist a neprisiel dokelu, tak snad zajtra....Uz sa neviem dockat... 😉

barbora87
3. kvě 2012

Babule mal by niekto zaujem o fusion dark night?

renisco
3. kvě 2012

ahoj ahoj ahoj ahoj 😀 😀 😀 😀

moka
3. kvě 2012

@manila421 neviem, kde máte najbližšie obchod predeti.sk, ale nám tam povedali, že sa u nich dajú objednať nafukovačky.