Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

veronka
30. srp 2012

@lucula73 veru spáva a dosť

veronka
30. srp 2012

@lucula73 rozmýšľala som aj nad city mini GT, ale asi bude lepší a väčší concord

lucula73
30. srp 2012

@veronka myslím,že concord bude isto pohodlnejší na spanie 😉
a prečo ho nechceš naučiť spavať v postielke,ja som v takom veku ako je tvoj začala mojho učiť na postielku /on spával cez deň iba v kočíku /,zo začiatku to bolo hrozné,lebo sa zobudil po polhodine a vyspatí,v kočíku spal aj dve hodiny,ale za taký mesiac sa pekne naučil, 😉

veronka
30. srp 2012

@lucula73 aj moj spava v postielke ale ked sme niekde na navsteve alebo na vylete, tak musi v kociku 🙂

moka
31. srp 2012

@lucula73 aj môj spáva cez deň iba v kočíku, väčšinou tak 1,5 hod., ale spí ešte 2x denne. Ako si prosím Ťa naučila spať malého v postieľke? Lebo nám sa onedlho narodí druhé a neviem, ako to budem robiť, uspávať 2 deti.. 😒 Môžeš aj do IP 😉

mmacko
1. zář 2012

babule, silno rozmyslam, ze vymenim fusion...vazna laska do ineho kocika....nebudem to silit, lebo mozno budem potom vymenu lutovat, ale keby ste niektora chcela moj fusion, tak sa ozvite.

renisco
1. zář 2012

@mmacko já jsem vážně zvědavá, za co bys chtěla měnit...

tanija133
1. zář 2012

@mmacko HE, HE...tak uz je to tu...ale ved zmen kocik, uzi si to...len aby si nelutovala...a aky chces? to je to najdolezitejsie...

diki444
1. zář 2012

Ahoj, vedeli by ste mi niektorá napísať vnútorný rozmer (ložnú plochu) športovej časti? Nikde neviem nájsť dĺžku, našla som len dĺžku chrbtovej opierky - údajne 55 cm. Ďakujem 🙂

renisco
2. zář 2012
evaii
2. zář 2012

ahoj, mohli by jste mi poradit, jaký fusak do korby proton?? malej se mi má narodit každým dnem a stále váhám, jaký fusak do teto korby bude vhodný. Korba není největší, tak aby se tam v zimě pohodnlně vešel. Nevíte který je dostatečně teplý, ale ne moc tlustý?? díky

mmacko
2. zář 2012

Babule, nevzdam sa mojho fusionu, neda sa to, stopro by som lutovala, takze fusion forever 😉

@evaii ja mam emitex kombi 3v1, je super, do vanicky das len kratku verziu, potom do sportaka pripnes spodok a mas super dlhy fusak...odporucam

evaii
3. zář 2012

@mmacko Děkuji za názor, uvažovala jsem o něm a asi ho koupíme. Prosím tě mám ještě jednu otázku. Dneska jsem byla na UTZ a řekli nám, že malej má cca 3,5 kg už. tak týden ještě rodit nebudu. hrozně se bojím, že malej bude mít kolem 4kg než porodím a pak bude problem s velikostí korby toho kočárku. Jak vy jste se tam vešli??

mmacko
3. zář 2012

@evaii no protonka je dost velka, keby si mala tu novu sleeper, tak tam by ti vosiel max 2-3 mesiace, do protonky ti vydrzi tych 5 mesiacov, kamoskina mala v polroku 9 kil a do 5 mesiacov boli v protonke. Pripadne to riesime tak,z e na fusion podovoz si zozenieme neo sedacku, ta tam pasuje (kupis stare neo, tie sa daju kupit dost lacno, dokonca niekedy su aj samotne sedacky na nete)

evaii
3. zář 2012

@mmacko Doufám, že tam do toho února vydržíme. Nemohla by jsi mi prosím poslat odkaz co myslíš tím sedačku Neo?? díky

mmacko
4. zář 2012

@evaii tato pani napr predava sedacku z mojho nea, co som chvilu mala ja, to vies nakliknut na fusion, tu na fore som parkrat dala fotku, ako som aj ja mala na fusione neovu sedacku (taku modru)
http://deti.bazos.sk/inzerat/17359438/Concord-N...

evaii
4. zář 2012

@mmacko to je v podstatě normální sportovní verze, ne?? to když jsem kočárek kupovala jako trojkombinaci, tak tam tu sportovní verzi tuto mám, pouze na jinem podvozku. nebo se ta sedačka NEO nějak liší??

mmacko
4. zář 2012

@evaii ty mas fusion, nie? fusion a neo sa zasadne lisia, neo je aj otocne k mamine, je to korytkovy typ (nedava sa do lahu, ale sa polohuje). Takze ak ty mas fusion, sportak mas len otoceny od seba, takze niektore concordacky to riesili tak, ze sme si kupili k fusionu este neovu sedacku (pripadne starsie neo a z neho pouzili len sedacku) a naklikli na podvozok fusion (naklikava sa to ako vajicko) a tak sme na babo videli, ked uz sa v cca 4-5 mesiacoch nezmestilo do vanicky.

mmacko
4. zář 2012

@evaii alebo ty mas Neo? Ak hej, tak potom nic, normalne daj male potom do sportaka, len ked tak podloz pod tu vlozku zmensovaciu nieco (uterak napriklad) aby bol rovnejsie a nie tak skrceny

evaii
4. zář 2012

@mmacko Ajo, máš pravdu. Takže to v případě nutnosti řešit, že dokoupím sportovní sedačku Neo. Jo jo, já mám fusion, takže máš pravdu, že to nelze otočit směrem ke mě, ale pouze po směru jízdy. No budu doufat, že se tam do toho unora vleze 🙂 Ach jo, a to ani jeden s manželem nejsme nic velkeho ani do výšky ani do šířky. snad nakonec nebude tak velký.
Jinak moc děkuji za radu

mmacko
4. zář 2012

@evaii vsak to je akurat babo, ked bude mat okolo 3,6 kila 😉 Ale mas dobre, ze mas protonku a nie tu novu sleeper vanicku.

tanija133
4. zář 2012

Baby Concordacky, dnes som bola v obchode Pre deti a maju tam vystaveny novy golfac Concord...som odpadla, ze co je to za kocik novy od Concordu.....ale nic moc , take typicke golfky, dazdnikove skladanie, dlha strieska, 4 farby, na moj Maclaren to nema.....to len tak pre zaujimavost.... Concord Quix http://www.concord.de/en/#/products/moving/bugg...

tilly
5. zář 2012

@mmacko a co si chcela? za co si chcela fusion menit?

mmacko
5. zář 2012

@tilly
@tilly ahoj. no fusion nepredavam, je to moja srdcovka a malu sa chystam kocikovat do troch rokov, ale tera na par meziacov silno rozmysla nad m&p sola. ked je starsia v skolke tak mi chyba, ze na malu nevidim a nemam sa s kym rozpravat. co si myslis o sole pre rocne dieta na par mesiacov?

marianka0101
5. zář 2012

@zuziatko ahoj, už si si vybrala nejakú tašku? ja práve tiež hľadám, len ono je to ťažko iba cez internet, asi by bolo dobré vidieť ich

renisco
5. zář 2012

@mmacko jako druhý kočárek si myslím ok, ale za fusion bych ho neměnila

renisco
5. zář 2012

@marianka0101 mrkněte na tu v DM drogerii - je dost chválená

tilly
5. zář 2012

@mmacko mne sa sola nepaci 😅

mmacko
5. zář 2012

@renisco no vsak ked tak, tak ako druhy, len teraz, aby som sa mohla s malou rozpravat, som zvyknuta, ako som chodila s oboma babami sa stale s niekym rozpravat, lebo starsej sa puska nezavrie a teraz ked idem sama s mladsou, tak ked na nu nevidim, tak sa nemam s kym rozpravat 😀

@tilly preco sa ti nepaci? Len feeling, ci mas aj odskusanu? Mne sa tiez nepacila, ale kamoska ju chcela, tak som si ju bola obzriet a ocarila ma.

tilly
5. zář 2012

@mmacko nemam ju odskusanu... nesadla mi do ruky a dizajn sa mi nepaci... a ta sportova cast mi pride strasne mala, posadila som tam maleho, ked mal asi rok a pol a bol ltt