Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
6. zář 2012

@tilly vsak uvidim, ja ju asi odskusam, ako tu pisala renisco rozmery fusionu, tak sola ma chrbatik len o 2 centi kratsi, to ma prekvapilo, ze ma taky dlhy, ale je fakt, ze je uzsia a aj sedacku a aj nozky ma kratsie. Ale moja mala ma rok, takze na par mesiacov sa tam zmesti a ked si nechavam fusion. Uvidime 😉

tilly
6. zář 2012

@mmacko jasne, skusit treba 😵

veruveverka
7. zář 2012

Mamky, kdyz dam Nea do uplneho lehu, jde tam zaky tak sklopit striska jako u protonu? Je mimco dobre kryte? dekuji moc

mmacko
7. zář 2012

@veruveverka nejde stiahnut uplne, ale kryje v pohode, nie je taka kratka ako pri fusione

zuzkakorienok
7. zář 2012

Maminky ako "periete" sportovu cast fusionu 2010? Ja som to furt len tak vlhkou handrou prebehla no dnes som tak spekulovala ze to nejak hodim do pracky na jemne pranie a citam v navode ze sa tie chrbtove casti nemaju davat dole a kukam na to jak puk ze to nemam ako odmontovat ☹ bojim sa ze tam po celoplosnom umyvani saponatovou vodou ostanu nejake flaky ☹

tanija133
7. zář 2012

@zuzkakorienok da sa to prat cele, treba odmontovat celu tu sportovu cast, vybrat tie tvrde dosky a oprat....ja som to uz raz robila....a super...len si zapametaj ako si to odmotovala...

zuzkakorienok
8. zář 2012

@tanija133 oki 🙂 len mne sa zdalo ze tam pod tymi skrutkami je ta latka ako je diera neukoncena a bojim sa ze sa mi to v pracke rozstrapka okolo dierok. To mam normalne vsetko odsrovbovat ? A prala si to na jemnom progrsme alebo na rucnom? Alebo v rukach?

tanija133
8. zář 2012

@zuzkakorienok ano, normalne to odsrobuj, nerozstrapkalo sa to...Prala som to na 30 tke...jemne..Mne to radsej chlap odsroboval, aj to tam daval, lebo ja som neni na taketo veci, ale pozerala som sa na to...A vyber aj tie tvrda dosky,a zo striesky treba vybrat aj tie lamely vnutri... 😉

sendym
8. zář 2012

Ahojte, prosim vie mi niektora maminka poradit ?chceme pre nase babatko(termin mam zaciatkom januara) kupit c.fusion 2012 len sa mi zda vanicka dost mala a do kedy v nej mozem mat maleho? :( a neviem ani aky zimny fusak sa do neho zmesti...a zda sa mi divne davat napr.5mesacne babatko do sportovej casti ,kvoli chrbtici atd.dakujem

karinka2105
9. zář 2012

@sendym ja zvazujem sportak novy a protonku z netu 2010

mmacko
10. zář 2012

@sendym
@karinka2105 baby, presne ako pise Karinka, sportak novy 2012 a vanicka Proton. Ta vanicka sleeper je malinkata, tak do 3 mesiacov, protnka do polroka
@zuzkakorienok odsrobovat zvladam aj ja, dokopy mi to dava manzel, ja som to tiez akurat pred tyzdnom prala. Len si pred odsrobovanim odfot, ako to tam je, nech potom vies zlozit spat (myslim to nasrobovane polohovanie )

karinka2105
10. zář 2012

@mmacko alebo kupim cely pouzity,sa bojim ze strieska na 2012 je moc kratka ale zase nove koelsa no neviem enviem

zuzkakorienok
10. zář 2012

@mmacko super, dakujem za radu 🙂 a na akom programe si to prala?

sesilia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmacko
10. zář 2012

@karinka2105 idealne je kupit sportak novy 2012, ten ma praveze dlhu strechu, nepada a tie kolesa su pekne velmi a vanicku tu Protonku na bazariku (alebo da sa kupit aj nova este na nejaky e shopoch, ale stoji vyse 200 e).

@zuzkakorienok ja periem na jemnej polhodinovej30 tke kociky 😉

mmacko
10. zář 2012

@renisco
@tilly
Baby, tak uz mam doma Solu, som ocarena....ako sa mi na prvy pohlad kedysi nepacila, tak je uzasna (to iste ako fusion, na prvy pohlad bleee, a potom moj naj kocik). Sola je super, lahucko sa karuje, kolieska porovnatelne s fusionom, lahko sa sklada a je rovnaka po zlozeni ako fusion, ak nie trosicku kompaktnejsia, sedacka super vystuzena, dlha opierka, strecha fajna (ako v lahu by mohla mat o 10 cm viac, ale stale viac kryje ako fusion ked nemam clonu).

lucula73
10. zář 2012

@mmacko jej,tak predsa si ho kúpila?a fusion teda nechávaš?som zvedavá,ktorý pojde potom prvý preč 😀
ale je krásny,aj mne sa páči 😉

mmacko
10. zář 2012

@lucula73 kupila, nedalo mi a mamina mi dala peniaze kedze budem mat narodky. Je fakt super, zatial mam oba a asi tak aj chvilu bude, fusion je "zakonzervovany" v pivnici a mozno tak bude aj rok...uvidime 😀

renisco
11. zář 2012

@mmacko super super super
tak snad vydrží dýl, než ty ostatní 😀

já koupila včera jako utíkáček hartan i-go (dnes má teda dorazit). nemá spojenou rukojeť, ale ty ručky se dají otáčet o 360, takže se dají nastavit jak chci, tak uvidím. jsem si říkala, že bych změnila barvu a koupila ten fialový, ale ten je na objednávku s dobou dodání 12 týdnů, tak jsem vzala černý - co už. šperkovat vložkama ho nebudu, to už mě čoveče ani nebaví. je prej konstrukčně o hodně víc pevnější jak Zopa, Mark atd, tak snad bude ok. Jinak na zimu nechávám ten BJ city mini GT, i když raděj vzpomínám na concord, ale to už dojezdíme...

zuziatko
12. zář 2012

@marianka0101 no vybrala. ale je to taká kabela z jedného butiku. 12e stojí, takže super cena 😉 😉

zuziatko
12. zář 2012

@mmacko krásna 😉 😉

mmacko
13. zář 2012

@tanija133 ten golfac sa mi nepaci, divny je, ale co je toto???
http://www.concord.de/en/#/products/moving/bugg...

mmacko
13. zář 2012

ten novy concord wanderer vyzera super, otocny, malicky po zlozeni, priestranny...som na neho strasne zvedava ked bude tu v predaji, musim ho ist potom popozerat 😉

tanija133
13. zář 2012

@mmacko Wau, aj nove Nea, Fusiony, nove farby , dizajn, a ten novy Wanderer, vyzera velmi dobre...trosku mi pripomina Brio, ale toto vyzera lepsie...zalezi aj od polohovania, snad uz nie je na snurku, od striesky, od lahu, od priestoru, j eotocny a vyzera ze to nie je korytko...Wau..a aj tie farby, konecne nejaky napad....Ten by som chcela vidiet ...a to ruzove NEo, ake krasne...Asi chcem druhe baby... 😀

renisco
14. zář 2012

@mmacko vypadá zajímavě

mmacko
14. zář 2012

@tanija133 eanderer je otocny a vyzera, ze nie je korytko.super, aj mna oslovil. a z novych farieb su krasne ruzova, modra a cervena...konecne vesele farby aj ked mne sa asi naj zo vsetkych paci farba candy 2012.
...no, uz je aj dobry cas na druhe 😀

renisco
14. zář 2012

@mmacko v prodeji bude 2013, to dáš 😀
mě ty barvy moc oku neladí, ale spíš mi vadí, že dávají barevný i košík. když už takhle barevný kočar, tak aspoň košík černý...
sedačka je jasná kopie brio go, podvozek prej odrpužený na všechny kola, ale to byl concord taky, jen to nebylo poznat 😀 😀

tanija133
14. zář 2012

@renisco je tiez hovorim ze sa podoba na Brio...s tym kosikom mas spravdu.....a mohli na tom modrom, zvntura tu striesku dat do ineho odtienu modrej a ni do fialovej...Ale aj tak,konecne nejaky pekny modry Concord....

Inac este ani ziadne video k nemu nie je....

renisco
14. zář 2012
tammika
14. zář 2012

Ahojte, vedeli by ste mi dat kontakt na niekoho, kto sije nanozniky na Concord Fusion? Dakujem 🙂