Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
15. kvě 2013

@dzamela nebo to mohly šoupnout zevnitř, tam už je menší riziko

anastacia242
15. kvě 2013

@renisco to aky kociar mas s dievcatami na foto?

mmacko
17. kvě 2013

@dzamela krasny je novy fusionik. Tie stuple su na houby, ale ja napr mam kocik uz dlho a este ich mam, ale je pravda, ze vacsinou co vidim fusion, tak je bez nich. To mohli napravit, ale co uz.
@renisco krasne mas baby 😉

bea_t
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romy31
19. kvě 2013

Baby mám ešte otázku k tej proton vaničke- na použitie do auta tam treba dokúpiť tie klipy na pás? neviete ako sa to presne volá?

renisco
19. kvě 2013

@romy31 ty jsou součástí té vaničky

romy31
19. kvě 2013

@renisco aj u tých starších? sleeper to má, ale na proton to nemám, tak musím dokúpiť, len to neviem nájsť na internete... 😅

renisco
19. kvě 2013

@romy31 já to měla na protonce součástí...

romy31
19. kvě 2013

a nemáš na tom napísaný názov? je to myslím niečo takéto: http://www.jane.sk/jane/doplnky/bezpecnost/adap..., neviete mi poradiť, či by to pasovala aj na concord?

renisco
20. kvě 2013

@romy31 jj - to je ono. je to kompatibilní i s concordem, takže to můžeš vzít.

Jane a concord můžeš kombinovat ve všem - podvozky, hluboké vaničky, autosedačky - je to všechno kompatibilní, takže můžeš mít na podvozku Jane třeba lůžko Concord a naopak. a co se týče autosedačky, tak při dokoupení adaptérů je možné nasadit i Maxi-cosi.

romy31
20. kvě 2013

super, Ďakujem! 🙂

penelope1
20. kvě 2013

A tu je náš concord 🙂

tinka_14
20. kvě 2013

Baby nevideli ste tu niektora podlozky do kocika co by sedeli na Concord?? Nechcem si davat sit, pacili sa mi tie obojstranne s Mickeym, ale neviem ci by to sedelo

romy31
21. kvě 2013

@tinka_14 ja som videla pekné na sashe.sk...ale to boli šité...

renisco
21. kvě 2013

@tinka_14 u těch mickey vložek byly i rozměry - tak poměřit

mmacko
21. kvě 2013

@tinka_14 tie mickey tu uz jedna concordacka riesila, su tusim kratke. Este mozno tato podla rozmerov, ale trebalo by vyskusat
https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/8jyb/emi...

tinka_14
21. kvě 2013

Tak baby priznam sa som trocha skalamana - dnes som skusila poskladat tu sportovu cast - omatala som si tie pasy dvakrat a buda mi aj tak pada :( co sa s tym da robit? Ked dam trosku vyssie opierku tak nepada - ale co teraz nebudem davat malu vobec do lahu aby mi to nepadalo??

mmacko
21. kvě 2013

@tinka_14 a ktory rocnik mas? od 2012 by strecha nemala padat vobec.

tinka_14
21. kvě 2013

@mmacko teraz som davala dole stitok a tam bola kolekcia 2010

mmacko
21. kvě 2013

@tinka_14 moze byt, ze pada. Skus pouvazovat nad tym neom, pozri tu stranu 201, pouzivala som pri malej tu strednu poziciu, ta posledna je uz moc. Ja som bola spokojna

tinka_14
21. kvě 2013

@mmacko dakujem, pozerala som, skusime to teda takto riesit na toto prechodne obdobie - ked dam na fusione trocha vyssie opierku potom uz strieska nepada, tak hadam neskor vyuzijeme naplno

mmacko
21. kvě 2013

@tinka_14 urcite, je to super kocik, ja na neho nedam dopustit. Napis potom, ako si to vyriesila, drzim palce ;)

tinka_14
21. kvě 2013

@mmacko dakujem - a tiez si potom pouzivala fusion? alebo si zostala pri Neu?

mmacko
22. kvě 2013

@tinka_14 ja som to neo pouzivala asi mesiac/dva, potom som kupila nieco ine (ale to som olutovala, mala som do roka pouzivat neo) a potom som sa vratila k fusionu

iv10
22. kvě 2013

Ahoj holky jsem tu poprve. Mam concord fusion korbu proton a musime uz vytahnout sportak.Nevite kterj nanoznik na to sedi?Mate nekdo pinkei? Chystam se ho prodat teda az bude v orodej novej wanderer, jsem se zamilovala 🙂
Diky za odpovedi

kyti75
23. kvě 2013

Ahoj, potrebovala bych poradit. Jde nejak sundat-odepnout nanoznik u korby proton? Diky moc🙂

renisco
23. kvě 2013

@kyti75 oba dva zipy dejte na levou stranu (když si stoupnete ke korbičce čelem) - tama to sundat jde. na pravé straně to sundat nejde.

kyti75
23. kvě 2013

@renisco
Dekuji, vyzkousim. 😉

karmelka77
25. kvě 2013

Baby dnes mi volali z Pre deti ze wanderer bude az o 2 mesiace najskor, neviete niekto je to pravda?? Lebo chcela som tento alebo novy fusion v tej cervenej farbe, a ten uz maju caka tam na mna, len ked mna taaaak taha ten wanderer a uz potrebujeme sportak:((