Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

vevercaci
6. zář 2010

Ahojky, chtěla jsem poděkovat za tohle super téma, konečně mám svůj Fusion objednaný v barvičce Chilli.. 😀 Už jsem si i nakoupila, abych si užila nánožník 😵 Chtěla jsem se zeptat, máte někdo fusak Lodger Bunker, případně nemáte někdo tip, kde ho koupit za nej nej cenu? Použité se skoro neprodávají a já bych ho moooc chtěla..mám ještě Emitex Combi, ale zároveň ještě další kočárek, spíše takové lepší golfky a tam mi emitex nepasuje barevně ☹ Díky.

koniarova
6. zář 2010

@kpn prosím hoď to sem. Fotku aj kontakt. Nech Ti všetky nepíšeme IP.

mmacko
6. zář 2010

@vevercaci uz robi aj emitex fusak na styl lodgeru, stoji okolo 60 eur, pozri si na mmb

orovka
6. zář 2010

@carrie4 tú clonu som objednala cez www.aladdin.sk prišla super rýchlo a som veľmi spokojná. 😉 Cena bola 16,90.

didakuku
6. zář 2010

ahojky máte kočky některá ty nafukovací kolečka? Uvažujem, že je koupím. Já chci taky kupovat ten fusak Lodger. Ale nevím, jestli nepočkat, třeba bude nová kolekce.

orovka
6. zář 2010

@renisco tá rúčka na autosedačke sa ani mne nedá zacvaknúť. Vlastne ju drží ten pás v aute čo ide cez ňu.

carrie4
6. zář 2010

@kpn ja by som ta poprosila o kontakt a foto, mám bamboo a rozkukávam sa po nejakom nánožníku zimu

carrie4
6. zář 2010

@orovka díky za info, juknem tam. len teraz zas čítam že bamboo má celkom dobré striešky 🙂)) tak som z toho už popletená... asi pojdem ten športák rozbalit a uvidím 🙂

kamilakd
6. zář 2010

@kpn ahoj mozem ta poprosit o foto toho nanoznika? a ako riesis ten fusak? kupujes ten hug?napis mi prosim do ip dakujem moc kraz za rady a esta sa chcem baby opytat da sa kuit aj daka uni vlozka take nieco teplesie pod prdelku a chrbatik kym nie je fusak????alebo ako to riesite?

renisco
6. zář 2010

snad pujde vidět a trošku pomůžu.....

kpn
6. zář 2010

@kamilakd ahoj kamilka my sme na vianoce dostali original fusak ten co pises a je skvely, i ked su i krajsie a teplejsie ako napriklad limitky od lodger a tie maju i na 20 min nepremokavy stlpec a zaroven su do -15 stupnov. Ale ked si vezmem , ze i tak drobceka naobliekam do zimneho overalu ci kombinezy a plus este deka na nozky, tak mi to pride zbytocne kupovat este nieco ine.

Ten nanoznik vam idem prave fotit , takze dnes posielam.

kpn
6. zář 2010

paci sa vam zienky ...
fusak...toto je ta kremova len mi na nej viac vytiahlo farbu, pak maju ciernu, tmavo sedu a tusim nejaku vinovo cervenu nie som ista a stoji 23 eur

pak je tam fusak hug...uzasne teplucky z vnutra

podlozka univerzal obojstranna s letnou a zimnou stranou, len som este nerozstrihla otvory na pasy...je to od emitexu a prikladam i vystrizok s farbami.

http://www.kociky.info/index.php tam je adresa i mobil ...snad vam to help

kamilakd
6. zář 2010

@kpn ja sa neviem rozhodnut s fusakom ktory....a ci vobes si nechat ten concord alebo hladat iny sportovy kocik 😒 do vanicky je LTT a v sportiaku je utopeny,a ta poloha ze nejde 😒 do lahu ach jo

kamilakd
6. zář 2010

@kpn a ta uni vlozka nie je daka velka?pasuje tam aj ta z casualplay?fuuu ale ten nanoznik je dost velky 😅

kpn
6. zář 2010

@kamilakd joooj moja tak to by chcelo najskor sa rozhodnut pre kocik ... kazdy ma svoje plusy a minusy.A myslim si, ze v jednom kociku ak mas financie na kupu viacerych, sa ani neda sklbit aby ti vyhovoval v kazdom terene ci v pocasi. Na zimu by

kpn
6. zář 2010

@kamilakd na zimu by som volila iny aj na leto a do hor tiez ... ale kde nan zobrat. Concordy su super v tom ze maju velku tu sportovu cast...ked si vezmes peg perega, chicco, bebe conforty a xy dalsich, tak pri predstave narvatia tam drobca komplet obleceneho v kombineze plus fusak mam pocit, ze by bol hoodne na tesno. Co sa tyka tej polohy na lezato v concorde, ja som to vyriesila tak, ze tu cast uchytenu na rukovety som zosuchla uplne dole a pripinaciky su odopnute a da sa dat takmer do lezeta, ale vtedy zial ta strieska az natolko netieni. A ta uni podlozka tak sproste vyzera , ale vobec nie je velka, je tak akurat. Ja som ju ale kupila do ineho kocika na ozivenie 🙂

kamilakd
6. zář 2010

@kpn ja som do concordu bola zblaznena vanicka proton super soferovanie super ale ta sportova cast ma jeduje preto ze maly este nesedi a do vanicky sa mi nezmesti je tam natlaceny ja som si myslela ze sa vo vanicke vynosime tak do novembra a potom by uz ta sportova cast bola super na toto prechodne obdobie je pre nas sportiak velky a aj nepohodlny ☹ .......kupa kocika je horsia ako kupa auta.... 😀

kamilakd
6. zář 2010

@kpn aky a preco by si volila na zimu iny?

kpn
6. zář 2010

@kamilakd no ja som hladala hlavne na teraz a obdobie buduceho leta ked uz bude cupitat...tiez bol uz natlaceny vo vanicke, a na sportiaku mi skor vadi, ze sa nedal otocit v smere ci v proti smere jazdy a vzdy ked som na neho chcela vidite tak som musela zastavit a ist do predu kuk co robi, alebo sklopit striesku a ak spal, tak sa mi na to zobudil. dalsia vec ked fuka priamo na neho jedina sanca bolo tahat kocik za sebou. takze na teraz cca do novembra mam jane unlimit 2010, na zimu do hor concord a na leto opat jane, bo je mensi resp uzsi, takze mu bude asi prijemnejsi aj co sa schadzania z neho tyka

kpn
6. zář 2010

@kamilakd prepac, ze pisem ako arab na x raz...ale je koopec krasnych inych kocikov, ale ja som limitovana i velkostou kufra mojho auticka

paola881
6. zář 2010

Ahojte,len sa chcem pridat 😉 .Tento kočík mi už stojí doma a čaká na našu malu 🙂 .Ja som sa don zamilovala hned ako som ho prvý krát zbadala a iný som nechcela 🙂 .

bredmax
6. zář 2010

@paola881 tak si ho užij 🙂 závidím korbu,my už jsme z ní vyrostli a je prostě super,ale na sporťák si taky nestěžujem 🙂

kamilakd
6. zář 2010

@kpn a ide sportiak do lahu???

kpn
6. zář 2010

@kamilakd ano uplne 😀 a aj strieska proti slnku je vymyslena lepsie

kamilakd
6. zář 2010

@kpn a ktoru mas farbu? ja som pozerala aj ten a je dost podobny concordu a plis ma to otacanie v smere a proti smere jazdy!...a pozerala som aj casualplay uz som rozhodnuta ze sportiak kupim iny 😉 ale je mi luto tej vanicky bol paradny moderny a v okoli chilli ani nebol 😝 tak som sa tesila ze som ho mala len ja 😀 😀 😀 mali ten chery

didakuku
6. zář 2010

@kamilakd já měla casualplay do teď 3 roky a concord je o hodně lehčí a líp se s ním jezdí

kpn
6. zář 2010

@kamilakd mam odtien moonlight a ano otocna i smere i v protismere cela sedacka. csplayka su tiez fajn.drzim palce pri vybere

kamilakd
6. zář 2010

@kpn ja to prave pozeram na nete ale nikde nie je foto v lahu asi zajtra pojdem na nakup 😀
@didakuku a bola si spokojna?

didakuku
6. zář 2010

@kamilakd měla jsem korbu ( tem byl malej do 7 měsíců, bezva), autosedačku prima easy ( ta byla bez chybičky), sporťák mi vydržel tři roky bez poruchy, jen hned od začátku mi padala jedna strana rukojeti na polohování a po čase začal trochu vrzat. U sporťáku mi vadilo, že byla ta opěrka na záda krátká a tvrdá ( i když tam byla podložka). Když jsem měla tašku na kočáru a malej ležel, tak ho to bouchalo pořád do hlavy. Pláštěnka na sporťáku malá. A všechno bylo na té černé barvě vidět. Jinak se s ním dobře jezdilo i složení do auta dobry. Nánožník a košík taky fajn. Polohování jde až dolehu. Toť moje zkušenost za 3 roky. Ono žádný kočárek není bez chybičky.

didakuku
6. zář 2010

@kamilakd to jsem měla sporťák ten co nešla sedačka otáčet. Ten novej už jde, ale je ta sedačka úzká co jsem ho viděla v obchodě než co jsem měla já tu starší kolekci. Chce to omrknout a vyzkoušet s mimi. Přeji dobrý výběr.