Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
8. zář 2010

@mmacko ja som ho objednala z čiech, ale písali mi, že ho mám poslať tu na Slovensku do servisu. Potom dám vedieť, len neviem v čom sa budeme voziť, kým vybavia reklamáciu. ☹

mmacko
8. zář 2010

@orovka no drzim palce s tou reklamaciou, ja mam nastastie 2 kociky, keby som musela reklamovat, co dufam nebudem musiet. Zeby kupit kocik 😉. Manzel by to nerozdychal?

orovka
8. zář 2010

@mmacko tak to by už asi nerozdýchal 😀

mmacko
8. zář 2010

@orovka tak len ako budes vozit male? Mozno len nejaky z bazaru za par korun. Ty mas ako stare dieta? Ja si teraz este neviem predstavit ani den bez kocika.

orovka
8. zář 2010

@mmacko tak som rozmýšlala, že nejaký lacný z bazáru. Práve niečo pozerám, ale nič moc to nieje. 🙂

zuziatko
8. zář 2010

@orovka to mi je ľúto s tým kočíkom 😒 😒 .
A kuk sem : http://www.bertoni-sk.sk/index.php?item=4&kat=1. sú tu aj lacnejšie kočíky, tak možno by na to prechodné obdobie reklamácie stačil. A to je kočík pre 4 ročné dieťatko ??

kpn
8. zář 2010

@kamilakd kami ozaj mam radost, ze som mohla poradit. Zo mna uz mal manzel mindraky bo pred tym som kupila concord neo a ked som zistila az doma , ze ma dve chybicky krasy a predala ho, skoro ho rozdrapilo. Ale s tymto unlimitom som maxim spokojna ... aj moj malinky v nom zacal spavat. Chvilku sa rozpravame, potom robime na seba grimasy, nieco popozera po okoli a o chvilku je uspaty ... slniecko moje . Takze juch juch unlimitom a nech nas nesklamu .. resp tie 3 kolesove neviem ake maju oznacenie s tou sedackou, ale ved sedacka je ta ista

zuziatko
8. zář 2010

@kpn pofoť a hoď foto. Ale super, že si spokojná 😉 😉

katka512
8. zář 2010

@renisco no konecne sa mi to dnes podarilo vyvliect uz sa to aj perie ..............dakujem 😉

kpn
8. zář 2010

takze zienky jane unlimit ma vnutornu sirku 25 a tot real foto, no s nanoznikom sa mi ho uz fotit nechcelo.
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Jan... aj tu su pekne foto i v roznych farbach, kt ponukaju

mmacko
8. zář 2010

@kpn vyzera super, musim pomerat fusion, kolko ma na sirku, aky je to rozdiel. A ta cierna latka je krasna, pekne si odfotila ten vzor.

kpn
8. zář 2010

@mmacko dakujem no ja mam i fusion a uz len na pohlad musim povedat, ze je neporovnatelne vacsi od jane. Ale zas ma ine vyhody, kt. mne u concordu chybali, takze to budem striedat podla aktualnej potreby. Concord je uzasny na zimu, ked chces dieta zababusit ci uz do kombinezy, nejaka deka, a fusak a k tomu tam ma este vzdy dost priestoru. Do jane napr fusak od concordu ten hug nezmestim. resp vycnieva po stranach

renisco
8. zář 2010

@katka512 neděkuj, vždyť jsem ti zas až tak nepomohla. já napřed sundala z kočárku stříšku a až naposled vyvlekla tu tyčku z té stříšky. pak jen dej pozor při nasazování zpět, ať to nedáš obráceně.

mmacko
8. zář 2010

@kpn to mas idealne, aj fusiona aj unlimit. Presne, moja bude mat v zime rok a pol a to by som ju vo fusaku do unlimitu tazko narvala, ta sirka 25 cm je presne ako na Pliku (teraz som merala), to je dost uzke.

lucula73
8. zář 2010

a to ste ktorý rozmer merali?šírku sedacej časti?

mmacko
8. zář 2010

@lucula73 sirku chrbatika

lucula73
8. zář 2010

@mmacko aha,dík,lebo na sedaciu sa mi to videlo moc málo......aj ja som chcela veľmi unlimit,ale naozaj by mi bol na zimu malý,moj je riadny macko 😉

bamarama82
8. zář 2010

baby a este dajte radu aku zavinovacku do autosedacky ion? na zimu

orovka
8. zář 2010

@kpn ak by sa ti chcelo odmerala by si celú dĺžku sedačky aj s tou opierkou na nožičky? Ďakujem

kpn
8. zář 2010

@orovka 92 plus-minus

zuziatko
9. zář 2010

@bamarama82 dnes mi prišla taška Nurse. Nakoniec sa nedala vymeniť za čiernu. Takže mám doma červenú. A je super. Vyzerá úžasne. je veľká, priestranná z dobrého materiálu. A tá červená nie je taká krikľavá, ale taká sýta. Pekná červená.

Rozmýšlam, že si ju nechám a nebudem ju meniť za čiernu. Mám kočík cherry. Keď príde kočík, tak uvidím.

bamarama82
9. zář 2010

@zuziatko aj mne dnes prisla, sice taskam na kocik nerozumiem bo som este ziadnu nemala, ale cakala som aspon nejaku priehradku vnutri na zips napr na mobil alebo penazenku. ten sacik akoze na pouzite plienky je malinky,
farba je pekna, to treba nechat. ale za tu cenu bola len cervena, ty si videla ciernu za taku cenu?
a este som si objednala teplomer do vody zlty a poslali ruzovy, naco to tam clovek pise aku farbu ked urobia aj tak po svojom

lucula73
9. zář 2010

@bamarama82 ja mám tašku nurse čiernu,inak dala som za nu v obchode 19 euro, a má kopec priehradiek.....ako to že nemáš?vpredu sú vrecká,aj vnutri také priesvitné až tri,,nie?a po bokoch tašky tiež také na gumu....no mobil možeš dať kde chceš...

bamarama82
9. zář 2010

@lucula73 hej vnutri su tri tie igelitove, ale tam dam tak cumel, myslela som ze aspon priehradka tam bude jedna velka, takto budem hrabosit a hladat, a vonku tie dve vrecka tam strcim osobne veci teda. ale ten maly sacik na plienku si nerobim iluzie ze tam narv em spinavu plienku. ale za tu cenu je fakt dobra, za 12e sa oplati.skoda ze nebola cierna. ale tych 30e ci kolko je na inych strankach by som isto nevysolila.

bamarama82
9. zář 2010

baby ako vyriesit patbodove pasy v ion-ke ked chcem kupit taku tu flisovu zavinovacku???

lucula73
9. zář 2010

@bamarama82 tá flisová má otvory na pásy,určite.... 😉
a ešte mi povedz,ten sáčok na plienku je akože ktorý?na to som teda neprišla...

inak baby,dnes som videla naživo unlimit,v čakárni u doktorky,no je krásny,streška je super,aj okienko má,ale bolo vňom 8 mesačné 7 kilové dievčatko vo fusaku lodger bunker a kočík bol total plný...aj mamina hovorila,že nevie,ako na zimu,keď bud eviac naobliekaná...to len na okraj 😉

bamarama82
9. zář 2010

@lucula73 no zevraj nema, ze tie otvory su na rucicky, ale ja by som ich zababusila dnu, dobre, tymi dierami prepcham pas hore ale dole ho ako prevleciem? medzi nozky ide , ale aj tka mi tam chybaju dve diery si myslim. presivat to nechcem.
ta tasticka je tam na takom paisku latky vnutri, ja som ju mala zastrcenu v jednej tej priesvitnej prepazke dnu, ale je taka malinka, ze neverim ze sa tam zmesti spinava plienka.

orovka
9. zář 2010

@bamarama82 Ja som mala takú flísovú od emitexu a malú som najprv dala do zavinovačky a na ňu som potom zapla pásy.

avanka
9. zář 2010

@bamarama82 musis vybrat zavinovacku s 5 bodovymi otvorami na pasy..
my sme dlho hladali, nez sme taku nasli cez MMB, lebo vsetky boli na 3 bodove pasy, mame Emitex...

bamarama82
9. zář 2010

@orovka to jej potom trcali rucicky z tej zavinovacky, ze?
@avanka neviem najst tie patbodove. ale ked ma ruky dnu schovane tak potrebujem pat dier
emitexy som videla len bez tych diet