Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
9. lis 2010

@mmacko sem na něj koukla - ale se mi vůbec nelíbí

renisco
9. lis 2010

myslíte, že kopie gessleinu herlag bude horší než gess? bych chtěla skusit tu 3kolku...

haffynka
9. lis 2010

@renisco zatím nijak,jen jsem poslala fotky prodejci,s tím,že kdyby něco tak to budem řešit.Nemůžu být bez kočáru,tak jsme to nechala být.Ale jak jsem tu psala už tam mám zase dvě malý dírky,tak počkám tak týden či 14dní až to bude větší a nafotím,pošlu to prodejci a pokusím se domluvit na výměně tady v Praze aby mi to udělaly hned na prodejně AGS a já nemusela čekat,fakt si nechci kupovat druhej kočár a ani bych ho neměla kam dát,Concorda musím mít doma.Já si připadám jak blbec kterej furt jen sleduje kočár,kdyý je v poloze leh nebo polosed,tak se dotýká těch nýtů a ty to proříznou,jen v sedě to je dobrý.Tak se těším na p.Fialu jak se budem spolu hádat,když mi krásně napsal,že při správném zapnutí se potah ničeho nedotýká,tudíž se tam nemohou dělat dírky.A co ty a kolečka?V babyparku mi říkala prodavačka,že právě nějaká zákáznice reklamovala kolečka,ale jak dopdla,že to bohužel neví,ale že to byl prý rachot když stím přijela na prodejnu 😲 No co se týká novýho potahu,si fandím,co,tady jezdí paní ta má tu kol 2010 má ho půl roku a na potahu není nic vidět,tak si říkám,že bude třeba lepší 😨 i když v mým případě tomu moc nevěřím 🙄

renisco
9. lis 2010

@haffynka já kolečka ještě nic, ale byla jsem ve městě a šla jsem jednou uličkou a ŠÍLENÉÉÉÉÉÉ!!! ten rachot bych nikomu nepřála... když já pořád nevím, jestli je to normální nebo ne. na asfaltce po rovině to slyšet není, ale sebemenší nerovnost a řachtá to jak blázen.... by mě docela i zajímalo, jak ta paní dopadla... a ty potahy to bude možná kus od kusu... počkej, až začnu sporťák používat já - to tu tahle diskuse asi bude zablokovaná 😀 😀 😀 😀

orovka
9. lis 2010

@renisco jé ja som si ťa pomýlila s barboramarek. Ona predala concord a ja som si myslela, že ty. 😵 🙂

orovka
9. lis 2010

@haffynka ja som reklamovala poťah 2010 po 5 mesiacoch používania. Mne to predrala doska (vystuženie v opierke) a nie tie suché zipsy na košíku. O tie sa mi to ani v ľahu neopiera. A ešte som to mala predraté aj hore na tom oblúku kde je zips.

lucula73
9. lis 2010

@haffynka ja mám tiež 2010 a kočík používam 4,5 mesiaca a mám dierky v poťahu 😠

mmacko
9. lis 2010

@renisco, ked sa ti nepaci styl toho britaxu,ale skor ten gessleinovy, tak preco neskusis ten abc design? Ma uplne rovnake vymozenosti ako gessik, len je pevnejsi (nevyhegla sa), lahsie karovatelny a aj za super cenu. Pozri stranku babymarkt.de 😉

kvetinkatn
9. lis 2010

@renisco ja z teba umrem🙂 ja by som skúsila to abc cko 🙂 alebo ten mamas a papas mylo 🙂

renisco
9. lis 2010

@kvetinkatn mamas a papas mylo je děsný pavouk... a abc už nevím, který to byl a jak vypadá 😀 😀 😀 musíte mi házet odkazy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jooooooooo, už abc vím, který to byl 😀

renisco
9. lis 2010

no ale uvědomuju si, že ten abc mi vadil, že má pouze vysouvací rukojeť, a ne polohovatelnou.... s tím se nedostanu do výtahu (možná jo, nevím), nevyjdu schody... já ji používám fakt hodně.

haffynka
10. lis 2010

@orovka mě to prodřela,taky ta deska,ale zároveň se mi to dotýká těch nýtů a ty to proříznou 😠 Při první reklamaci bylo skrz ty dírky vídět,že ta deska má vydřený čárky v sobě od těch nýtů.

lucula73
10. lis 2010

@haffynka a ktoré nity myslíš?na spodu sedacej časti?

haffynka
10. lis 2010

@lucula73 nýty co jsou na košíku a drží celou konstrukci a ten oblouk v košíku.Prodřelo se mi to ve spodní části zádové opěrky,je tam nýt a podložka,já mám tu podložku úplně volnou,jde mi sní točit.A co jsem ted podruhý koukala po prodejnách tak skoro všechny už měly tu podložku u nýtu na pevno.Až to budu znovu reklamovat,tak tam vezmu celej kočár at¨to vidí osobně,protože se bojím,že bude servisák AGS dělat problémy 😔 Ale já se nedám,jsem huba nevymáchaná 😝 a ještě má na něho zlost,proto co mi napsal do reklamačního listu

kvetinkatn
10. lis 2010

@renisco bez košíka veru vyzerá ako pavúk ale keď sa tam dá košík je to lepšie 🙂

renisco
10. lis 2010

@kvetinkatn mně se takový styl nelíbí 🤐

zuziatko
10. lis 2010

Baby ja zatiaľ problém našťastie s kočíkom nemám. Som s ním veľmi spokojná 😵 😵
Po kockách v meste radšej chodím len na zadných kolieskach, aby som chránila predné. Našťastie ich máme v meste málo.
A odpadol mi z predného kolieska ten štuplík na fixáciu kolieska. Dá sa to niekde zohnať ??

Ešte skúsim poriešiť v krajčírstve medzidiel do strechy a bude to špica.

renisco
10. lis 2010

@zuziatko my tu máme téměř samou kostku, takže hrkám pořád - není kam uhnout.
na ten štuplík se poptej v AGS sport - je to dovozce a servis concordu

sakura77
10. lis 2010

no,na kockach hrka asi vsetko okrem nafukovacich,nie?

renisco
10. lis 2010

@sakura77 no ale až tak? to je nářez jak u motorové pily 😀 😀 a malá se z toho budí a očiska vykulené co se děje 😲

orovka
10. lis 2010

Baby mne zatial nehrká. Teda možno aj hrká, ale predtým som mala peg-pérego pliko a to bola iná hrkálka, takže teraz si to možno ani neuvedomujem. 😅

@renisco podľa mňa ten ABC vôbec nieje pre teba, lebo je ťažký. A ty si písala, že si drobec a ešte ho musíš nosiť aj po schodoch. 🙂

sakura77
10. lis 2010

@renisco fuuha,tak mne tiez az tak nie,tak normalne na kockach ze pocujem ako sa dotykaju tie casti kde sa otaca to predne koliesko,co je jasne,kedze je tam medzitym troska priestor,aby sa to malo kde tocit,ale ak je to nejqk moc,tak asi nie je nieco dobre...

renisco
10. lis 2010

@orovka do schodů ne, máme výtah, ale ten gess má větší rozpětí kol než concord, takže nemůžu (po ukrutném boji se podaří, ale to už jsem musela být fakt vzteklá a málem rozbila výtah 😀 😀 ) ty dvířka od výtahu zavřít... ten concord jsem tlačila palcem, ten gess cítím, že musím vynakládat ještě větší sílu...

dvoje golfky jsem měla u té první a ani ty nebyly tak hlučné jak concord ...

kvetinkatn
10. lis 2010

@renisco už si nepamätám tuším si písala dôvod, prečo ho neísť reklamovať, ale podľa mňa to treba, veď z toho ošedivieš.

sakura77
10. lis 2010

to ano,ked ozaj az tak rachoti,to asi nieco nebude ok...

renisco
10. lis 2010

@kvetinkatn páč jsem neměla náhradní kočár. musím najít paragon, z kama je vůbec kupovaný 😀 😀 😀 brala jsem ho z netu... a pak se domluvit na poslání

mmacko
10. lis 2010

@renisco s tym abc by problem s ruckou do vytahu nebol, to sa da stiahnut uplne dole. Mozno jedine rozchod zadnych kolies, ale to by trebalo premerat. Naozaj bol nebe a dudy oproti gessleinu a to je ovela lacnejsi.

renisco
10. lis 2010

@mmacko no jo, jenomže ty míry nikde nejsou... gesslein mi právě dělal ve výtahu problém díky rozchodu zadních kol... a ta ručka by snad mohla být v poho....

mmacko
10. lis 2010

@renisco , pozri, tuto jednapredava este kolekciu 2009, ale aj keby si chcela 2011, ta konstrukcia je rovnaka, aj 4s aj 6s, aj vsetky roky. Tak ti moze napisat rozchod kolies 😉

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/f1m2/koc...

carrie4
11. lis 2010

babule, poradte mi nejaký osvedčený nánožník na fusion 2010... jedným očkom som presurfovala niektoré stránky dozadu... ale je toho strááášne vela...