Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lenkasan
9. únor 2011

@renisco Kolesá sedeli,ale tá oska,tá palička myslím nesedela.Tús em museli meniť.Ja sa na o asi tiež vykašlem.Strašne som tie kolesá chcela,ale chcú za ne také prachy ,že mám dosť. 🙂

kvetinkatn
10. únor 2011

@lenkasan ja nemám pocit, že by boli až také nutné pokiaľ človek nechodí po nejakom horskom teréne, veď skúsiš a uvidíš, keď to nebudeš môcť vydržať, tak dokúpiš 🙂

sakura77
11. únor 2011

baby tak ten baby oyster u nas bude cena sportovy plus nanoznik plus taska ze 495 eur,ach jooo,v britanii stoji sportovy od 220 do 275 libier,ako kde....to je ,co....

gabika3105
11. únor 2011

nemate nahodou uz niekto concord fusion 2011,chcela by som vediet co ma nove oproti 2010 ? ja stale cakam kedy sa uz bude dat kupit 2011, ale na sklad dostali zatial len dve farby sahara a pepper.

triowax
11. únor 2011

@gabika3105 řekla bych, že krom vzorku na kolečkách asi nic.
Možná změna barev

zuzuula
11. únor 2011

@gabika3105 nova je ta vanicka, uz nie je proton ale sleepers... ja na neho cakam uz mesiac, a este mesiac budem lebo ho este vraj vobec nedodavaju ☹

renisco
11. únor 2011

@gabika3105 kamarádce by měl dorazit začátkem příštího týdne

bredmax
11. únor 2011

@gabika3105 jo to by mě taky zajímalo,co bude jiného na sporťáku 😕 na vaničku zvědavá nejsem,je hnusná,přesně jako jané z loňska 😝

sasena033
13. únor 2011

ahojte maminy....mne sa tiez paci concord neo len ma odradzaju tie plastove koliecka ...male by bolo ako v hopsadle ☹

kvetinkatn
13. únor 2011

@sasena033 ja teda neviem, aj fusion má plastové a ja nemám pocit, že malú nejak extra natriasa... a dajú sa dokúpiť zadné nafukovacie. Mňa skôr na ňom odrádza veľkosť ☹

sasena033
14. únor 2011

@kvetinkatn my sa budeme stahovat na dedinu tam je viac kamenov a kadeakych nezrovnalosti.. 😢 je malicka hlboka cast ci ako,?? mne sa velmi paci jane slalom pro limited..ten cerveno -cierny je uzasny len aj dost drahy kupovat kocik budeme az takto o rok snad este bude tie jane😒

kvetinkatn
14. únor 2011

@sasena033 no keď nie sú chodníky je to všelijaké ☹ maličká je športová časť, i keď niektoré kočky hovoria, že v pohode, ale suseda ho má a malý vo fusaku z neho priam trčí 😒 ja na trojkolky moc nie som, ale myslím, že terén zvládnu lepšie ako Neo, neo je skôr taký imidž do nákupného centra 🙂

sasena033
14. únor 2011

@kvetinkatn dakujem ved este mam cas sa rozhodnut 🙂

renisco
14. únor 2011

holky, mrkněte tady na to video...

https://www.youtube.com/watch?v=wgJQ3OJonJY


schválně mají pásek nasazený hned na prvním a připadne mi ani neomotaný - to proto, aby v dalším záběru ukázali, jak jde stříška až do úplného lehu, ALE raději mají stříšku spadenou, aby to nikdo neviděl 😀 😀 😀

jinak kamarádce dorazil ten nový concord v barvě graphite, ALE podvozek je starý se starými koly - žádné traktorové se nekonají... zítra bude volat... já bych byla nepříčetná!!! stříška padá i u této nové kolekce v poloze v lehu, pouze je tu navíc na stříšce nápis concord.

renisco
14. únor 2011

... ale teď si nejsem jistá - není ten nápis i u kolekce 2010? já sporťák nepoužívám, tak se nemůžu jít kouknout - mám to v krabici a děti mi už spí... ale něco mi ten nápis říká .

lucula73
14. únor 2011

@renisco ano,nápis mám aj ja...a mám 2010 😉 .takže sprostú strechu zas neporiešili 😝

renisco
14. únor 2011

@lucula73 nedalo mi to a šla jsem se taky kouknout 😀 😀 😀 ten nápis tam mám taky... takže co na ní je nového teda fakt nevím 😲

lucula73
14. únor 2011

@renisco no to je sila,aspoň tie kolesá by mala amť nové.....ale asi len farbu poťahu.... 😠

renisco
14. únor 2011

@lucula73 jenomže do nové kolekce jde každý hlavně kvůli těm novým kolům a ani ne tak jako potahu... no mi tohle přijít, tak mám rozmlácený vzteky celý barák 🤐 🤐 🤐

lucula73
14. únor 2011

@renisco daj vedieť,ako pochodila,ak tam bude volať 😉

gabika3105
15. únor 2011

@renisco dakujem zatial za info,no aj ja by som bola povdacna keby si dala vediet,lebo ja som tiez pocula ze by mali byt ine kolesa,udajne nafukovacie zadne v 2011,preto cakam na 2011 a uz teda vela casu nemam,lebo som den po termine 😖 😀

renisco
15. únor 2011

@gabika3105
ODPOVĚĎ KE KOLEKCI 2011:
Údajně Concord dodal pouze kočárky (podvozky) s těmi starými koly. Ty terénní se vůbec nevyrábí, příp. nedováží....Navíc v nich prý je rozdíl, podle dovozce, pouze v designu, jinak materiál je stejný plast.

na prodejnách jsou nové kolekce sice s novým potahem, ale mají ty staré kola....

lucula73
15. únor 2011

@renisco no pekne obalamutili hlavy 😝
Inak si teraz myslím,že tie nové kolesá budú vyzerať ešte horšie ako staré,ak je to ten istý materiál..lebo sa vyderú tie zubky a to bude vidno..nám sa teraz derú rovnomerne 😀 😀

renisco
15. únor 2011

@lucula73 😀 😀 😀

mexx
15. únor 2011

No ak tie kolesa nemaju byt nafukovacie, tak potom chcem radsej tie stare. 😅 Designovo sa mi aj tak pacili viac, tieto som chcela len v pripade, ze by boli nafukovacie. Dufam, ze ked ja budem objednavat, tiez mi teda dodaju tie stare. 😀

Baby, neviete nahodou, ako dlho sa caka na Fusiona 2011 v Pre deti v Bratislave? 😕

renisco
15. únor 2011

@mexx myslím, že kdyby byly nafukovací, tak se o tom už dávno někde píše a hlavně by to bylo vykřičeno od dodavatele kvůli větší prodejnosti...

mexx
15. únor 2011

@renisco Ja som to praveze niekde citala, len uz neviem kde, preto som si myslela, ze je ten dezen sice divny, ale aspon budu nafukovacie. Ale ked to hladam teraz, tak uz to nikde nie je, takze zrejme budu tiez len umele. Ale v tom pripade chcem stary dezen. 😀

lucula73
15. únor 2011

@mexx tie nové sú určite neni nafukovacie....a ktovie,či vobec budú 😕 😝

cutce
15. únor 2011

ahoj holky expertky, nebydlite nektera v Jiznich Cechach?

kvetinkatn
15. únor 2011

@renisco no ten teda ide do ľahu, takto nešiel ani môj, keď bol omotaný jedenkrát a striešku radšej sklopili, ako píšeš 🙂)) sa bavím... a ten starý podvozok, to je presne to čo som ja riešila, že mám 2010 a podvozok 2009 aj vtedy to tak robili, že chodili kočíky aj s novým podvozkom aj so starým. A nápis mám aj ja na 2010.
Inak tie kolečká, ak je to rovnaký materiál, tak veru radšej staré, lebo keď sa tie čudklíky zoderú bude to vyzerať príšerne, inak ja som pozerala, že po zime mám tie kamienky pekne zaryté v kolesách, som zvedavá ako ich dám von... ani nijak...