Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
2. zář 2010

tak mi dnes přišla. nevím, ale jane se mi zdá větší .... hlavně je teda vyšší ...
v té jane je zřejmě víc prohlá.... já už fakt nevím...

bamarama82
2. zář 2010

@renisco krasna je

mmacko
2. zář 2010

@renisco krasna je, fakt. Ta cierna je taka smutna

renisco
3. zář 2010

tak sem vykuchala až do polystyrenu obě autosedačky a zjištění?
Strata je VĚTŠÍ než Concord!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O 1 - 1,5 cm jak do šířky tak do délky .... Jsem naštvaná, že jsem Jane prodala. I to upínání do auta se mi už začíná na té Jane líbit a to proto, že začíná být zima a když malou víc obleču, tak na Jane to je fuk, protože se zapíná v autě spodem ale v concordu to bude přes malou.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Jdu shánět a koupit zpět Jane 😀

renisco
3. zář 2010

nevíte,jestli se nějak liší autosedačka ion rok 2008 a 2009?

sem chtěla vložit fota ale opět mi to nechce načíst...

bredmax
3. zář 2010

@renisco tak to nevím a ty máš jaký rok?? já 2009

sakura77
3. zář 2010

@bamarama82 ja zvazujem tento fusak,aj ked my uz mame skoro presne o rok starsie dietatko,ale aspon vyuzijes aj o rok 😉
http://www.bambini.sk/sk/product/4025/emitex-fu...
a asi farbu 202,mam concord farbu cherry,tak to je asi tak najblizsie

nika007
3. zář 2010

@tanija133 a kočík už máme domka 🙂

renisco
3. zář 2010

...
@bredmax rok 2008

bamarama82
3. zář 2010

@sakura77 aj ten vyzera dobre, lebo ja neviem ci treba kupit jeden do autosedacky a jeden do vanicky alebo staci nejaky do oboch. nikto sa neozval zeby malo kaiser, neviem ale mne sa pacia, videla som novy concord neo hug fusak a vyzeral ako spacak super ale stoji 70e co sa mi zdalo dost a je len v dvoch farbach. my budeme mat chilli a s tou farbou fusaku sa neviem nejak travit, bo vacsinou ponukaju cerveny.
prosim ta hod sem nejaku fotku tvojho tatosa cherry, nikdy som ho nevidela nazivo a dost foto na nete skresluju.

bamarama82
3. zář 2010

a este poradte ci sa vam paci viac chilli alebo cherry, bo za taku cenu ako je teraz cherry-no nekup to, ale ja som videla len chilli nazivo a predavac ma odhovaral od cherry ze je az taka tmava do fialova, ale mne sa to na foto na nete az tak nezda

mmacko
3. zář 2010

@bamarama82 uz ten cherry nemaju, takze mas dilemu vyriesenu 😉.

bamarama82
3. zář 2010

@mmacko to vaaazne? ale niekde by sa isto nasiel

mmacko
3. zář 2010

no na bazaroch mozno este hej, ale v tom obchode ich uz nemaju. Uz su vypredane ☹

lucula73
3. zář 2010

@bamarama82 tu je taká reálnejšia foto...neviem,či ti to zobrazí....
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=248...

bamarama82
3. zář 2010

@mmacko ale stale ho tam maju na tej stranke... aj na nej.bazaroch,

bamarama82
3. zář 2010

@lucula73 zobrazilo, ja len fakt neviem ci je medzi chilli a cherry az taky strasny rozdiel...

lucula73
3. zář 2010

@bamarama82 chili je červený a chery je fialový a má vnutri striešky ružové,či také nejaké....videla som ho len raz,keď som obzerala kočíky a farby...ale mne osobne sa nepáčila tá kombináciaa farieb,ale za tú cenu by mi to asi bolo jedno 😉 ..len či ho majú ešte vobec....

tanija133
3. zář 2010

@nika007 Super, je to krasny pocit....inac pozri sa teraz na tu stranku, aka akcia je teraz. Skoro ma porazilo..... 😔

nika007
4. zář 2010

@tanija133 spytovala som sa na to, keď sme boli pre kočík a hovorila, že to dostala možnosť od distribútora, lebo to distribútor má takú akciu a ukazovala mi aj ten mail, ktorý jej poslali v stredu, tak som jej verila. Musela som ísť nutne na .... tak ma zavolala k nim domov 😀 . Inak, tú malú majú fakt zlatú, takú drobnučkú, ale zlatú. Ja som aj tak spokojná, aspoň mám tú tašku.

kacka.l
4. zář 2010

@tanija133 prosím dáš odkaz na tu stránku, já to nějak nemůžu najít. děkuji.

kacka.l
4. zář 2010

Tak to je fakt super cena. 🙂

tanija133
4. zář 2010

@nika007 ale hej, ved aj ja som spokojna, a s tou taskou dokopy by to vyslo skoro rovnako..... 🙂

sakura77
4. zář 2010

@bamarama82 tu je fotos,je ozaj viac do fialova a vnutro striesky a popruky na bezpecnostnych pasoch su cervene 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sakura77/alb...

bamarama82
4. zář 2010

@sakura77 aha, vdaka. len tieto cherry co predavaju na brendone su asi rok 2009, cize tie nepodsite spodne casti co sa parali?

sakura77
4. zář 2010

@bamarama82 tak to netusim veru,zas tak som to "nebadala",pacil sa mi,tak som kupila 🙂 😉

renisco
4. zář 2010

@bamarama82 vypadá to na rok 2009. rok 2010 už má tu tyčku, co je na ní uchycená sedací část černou, tahle je stříbrná...

barboramarek
4. zář 2010

@bamarama82 ahoj hej cherry je 2009 🙂

sisqa19
4. zář 2010

ahojte, prosím vás, viete mi poradiť, aký je rozdiel medzi concordom fusion set 2009 a 2010 😅 lebo som ho objavila asi pred 15min. na nete a som sa zalúbila. doteraz sme boli rozhodnutí pre kočík X-lander, ale velmi zvažujem teraz tento, len neviem žiadne recenzie na neho a zvlášť teda neviem, aký je rozdiel v týx ročníkox. dakujem 😅