Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

bredmax
18. bře 2011

@misullka20 dobrý,jiný kočár bych nechtěla,jeho lehká manipulace,v poho jednou rukou,nemyslím teď zrovna na lesní cestě 😀 skladný do auta taky 🙂 korba byla super,jedna z největších co dělají,ale pozor kolekce 2011 už má jinou,menší a vzhledově taky jinde,mně osobně se nelíbí 😝 nemáš možnost si s ním někde pojezdit??

zrzuska
18. bře 2011

@kvetinkatn vedela by si mi to odfotit? lebo nikde na nette som nenasla nejaku detailnu fotku tej clony.

shira_
18. bře 2011

@misullka20 náš malý má 6700g plus oblečko a zimný fusak z ovčieho rúna sa zmestí do vaničky bez problémov. je dostatočne hlboká, výborná aj do dažda a vetra. máme tú z r. 2010. máme tiež dva psy a vela cestujeme a kočíkujeme všade možne...

misullka20
18. bře 2011

@bredmax jo mě se taky líbí 2010... jj mám, po krámě :D to už mám vyzkoušený :D

bredmax
18. bře 2011

@misullka20 tak to ju,ta je pěkná,ale 2011 nic moc 😝 tak přeju šťastnou ruku při finálním výběru 😵

misullka20
18. bře 2011

@bredmax jj dík 🙂 uvidíme 🙂 máme 4 favority :D

lucula73
18. bře 2011

@bastinko mne sa to trhá na opierke ,kde je prizipsovaná strieška,na tej hrane dosky 😒
A ešte aj na spodku sedacej časti,od košíka,pod takými šrobikmi mám dierky..............chcela som to teraz pofotiť,ale s bleskom to vobec nevidno,skúsim zajtra............

wolfskinka
18. bře 2011

ahojte baby, mate niektora papabag od concordu ako to uchycujete na sportovu cast kocika fusion sa mi to stale hybe, inac ked sklopim do polohy lezmo tak sa mi sklapa strieska pri nerovnom povrchu ale uz sa nerozculujem

wolfskinka
18. bře 2011

@lucula73 ahoj no prehodila som konecne sportiak, Matej sa mi do hlbokeho este zmesti, ale vahova kapacita uz bola obmedzena, ale chcel vidiet a to sa mu nepacilo ale aj tak pekne vydrzal 8 mesiacov v hlbokom, v tom sportiaku je taky utopeny este taky malicky sa nam zda v nom

lucula73
19. bře 2011

@wolfskinka skús si omotať tie pásy čo idú zo spodu opierky okolo rukovate dva krát a zapnúť na ten spodný cvok,nemala by ti potom padať strieška vyskúšaj,pár strán dozadu bol aj lin k na video,ako to má byť správne zapnuté.
Mne sa predral poťah pri strieške,pri tom zipse,v pondelok idem reklamovať 😠

gabika3105
19. bře 2011

nevidela ste nahodou niektora nazivo ako vyzera concord fusion 2011 v tej hnedej mokka farbe?ja ho mam objednany,len sa trochu bojim ci bude aj nazivo taky pekny ako na fotkach....dakujem

hribek
19. bře 2011

ahojky prosim o radu, jaky drzak na piti(kafe atd) je nejlepsi koupit na concord fusion?dekuju

hribek
19. bře 2011

a jeste poprosim o radu jakou tasku na kocar.🙂

bastinko
19. bře 2011

@lucula73 dakujem skusim si to odsledovat, 🙂

wolfskinka
19. bře 2011

@lucula73 ja uz sa bojim do toho obchodu vkrocit, ja som na tom concorde reklamovala snad uz vsetko co sa dalo , potom mi ho vymenili, tak dufam, ze ten sportiak bude drzat, lebo ma porazi, aj tak mi tam matej reve, lebo ma nevidi

wolfskinka
19. bře 2011

@lucula73 inac chodim ako koza, zakazdym ked zareve tak prejdem pred kociar a ukazem sa mu, alebo ma sklopenu strechu aby som na neho videla a ukazovala sa mu zakazdym ked mrknne, alebo chodime s kamoskou tak ona ma otocene babo tvarickou k sebe tak ona chodi trosku popredu a vidi to druhe babetko co pozna tak je kludny ale ked ideme sami tak ked nespi tak vyziapuje

lucula73
19. bře 2011

@bastinko tu som to odfotila,nešlo mi to lepšie,ale je tam diera........a po okraji preslabené...........

lucula73
19. bře 2011

@wolfskinka no toto vadí niektorým detičkám aj maminám...........a nechceš ho predať? 🙂

wolfskinka
19. bře 2011

@hribek no to ti musia poradit v obchode, ja mam na kocik tasku concord papabag a som s nou nadmieru spokojna je velka a zmesti sa do nej aj jedlo aj plienky, aj oblecko, aj hracky, aj sa dobre nosi aj sa dala dobre dat pod kocik aj na kocik aj na plece, skratka super, k hlbokemu kociku parada, ale k fusionu som si na nu este akosi nezvykla,

wolfskinka
19. bře 2011

@lucula73 a v com ho budem vozit ? on si zvykne, ved je v nom ani nie tyzden

lucula73
19. bře 2011

@wolfskinka no ano,zvykne si...ale či nechceš iný kočík s otočnou sedačkou....

kvetinkatn
19. bře 2011

@wolfskinka no dlho si ho chovala v hlbokom, si zvykol, že stále vidí mamču 🙂 ale to sa odučí 🙂
to omotanie skús ako písala lucula, potom strieška nepadá 🙂

wolfskinka
20. bře 2011

@kvetinkatn ok dakujem za tip uz som to omotala uvidim co to urobi ale zase to nesklopim uplne dole

kvetinkatn
20. bře 2011

@wolfskinka to nevadí, teda našej malej nie. ja keď som to mala omotané len raz, tak to išlo viacej do ľahu, ale sa mi to dotýkalo tých suchých zipsov na košíku a urobili sa mi tam dierky a mala som šťastie, že v reklamácii mi ho vymenili a neobšívali 🙂

kvetinkatn
20. bře 2011

@lucula73 toto nemajú šancu obšiť, toto musia vymeniť!!!! držím palce 🙂 a myslím, že Tomáš má náhradný kočík concord 😉

lucula73
20. bře 2011

@kvetinkatn no som zvedavá zajtra,predavačka mi povedala,že nemajú...........nemožem jej povedať,že na nete "baby vraveli......" 😀

kvetinkatn
20. bře 2011

@lucula73 akože nemajú náhradný concord? možno je momentálne vonku ☹

lucula73
20. bře 2011

@kvetinkatn povedala,že nemajú náhradný kočík 😒 aký myslela,neviem.Dnes som stretla jednu babu,mala taký istý ako ja ,sa ma pýtala na nínožník...a medzi rečou som jej ukázala tie diery.....ona ho má necelý mesiac vonku a tiež má predratý poťah ....no sila.... 😠
Nechápem,prečo neurobia iný poťah,keď sa im tento takto derie 😝

wolfskinka
20. bře 2011

@kvetinkatn v ziline mi po nukli taky nahradny kocik hlboky ze horor som mala pozicany od kamosky, ale ona ho uz predala, tak teraz neviem odkial by som si pozicala, ja uz mam spevnene tie spodne casti, kde sa dotyka ten spodok o kosik, ale davala som tasku do kosika a mi povolil kosik, ma ide drbnut, dam tam nejaku zicherku alebo co vyvliekat sportiak a zasivat sa mi to nechce, ked som mala hlboky, som vzdy nadvohla vanicku a nalozila som tam co som potrebovala

kvetinkatn
20. bře 2011

@wolfskinka mne sa pri tom jednom omotaní opieral o tie suché zipsy presne nad tými spevnenými plochami ☹