Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuziatko
23. bře 2011

@gumimaci ďakujem budeš zlatá 😉 😉

gumimaci
23. bře 2011

@zuziatko musela som cvak 🙂

lucula73
23. bře 2011

@gumimaci ja mám presne takú istú...veď tá zelená je krásna,taká akurát,ani jemná,ani kriklavá 🙂

gumimaci
23. bře 2011

@lucula73 netvrdim, ze je skareda, ale myslela som, ze bude o trosku sytejsia. kupovala som totiz tasku a fusak inej znacky, tak som hladala nieco farebne podobne. ale nieje ani mak... teraz mam zas dovod vymenit aj tasku, aby sme ladili.. ach jaj 😀

kvetinkatn
23. bře 2011

@zuziatko ja zabudla, teraz žijem len tou zamočenou taškou v kúpeľni, dúfam, že po týždni sa tá špina pustí, alebo sa taška rosype 😠 Ja to mám na ozdobu namiesto tej pôvodnej, mne sa krátka nezdá, aspoň ju nešpiní topánkami, lebo kočík je pekne zaprasený od topánok a to len utriem vlhčenou utierkou, tú podložku by som musela prať... Mne sa to veľmi páči, mám k tomu aj dve deky od pinkie, majú tie ušká a nepadajú z kočíka, keď už malá kope-kamoška tak stratila už dve deky ☹ mne farba zodpovedala, len tie fúziky okolo kvetinky boli na fotke sýtejšie.

kvetinkatn
23. bře 2011

@gumimaci krásna je, sestra má deku tejto farby a je to super 🙂vidím, že ty si aj prestrihla otvory na pásy, ja ešte nie, nejak sa mi to nechce ničiť a zatiaľ mi malá z kočíku nevypadla, ja som pásy použila asi 3 krát za celý čas čo máme kočík 🙂

gumimaci
23. bře 2011

@kvetinkatn pekne 🙂

gumimaci
23. bře 2011

@kvetinkatn ja som musela, maly je zive striebro, on by mi vypadol 😅

kvetinkatn
23. bře 2011

@gumimaci no naša keď vidí iné dieťa alebo psa, tiež sa ide zblázniť a vylieza, ale zatiaľ sa tam nepostavila, ale veď to príde 🙂)))

gumimaci
23. bře 2011

@kvetinkatn no ibaze nas ma 6 a pol mesiaca 😀 sportiak pouzivame 3tyzdne, doteraz bol vo fusaku, tak v tom nebolo treba putat, ale bez neho sme isli prvy krat a bol len 10 minut nezapasany a uz sa tam chcel pretacat. (je vo faze kedy sa toci vsade a stale 🙂 )
Inak ja som dobra koza, mne ked ta podlozka prisla, tak som ostala kukat, ze preco su tie otvory zasite, az ked som sa docudovala ma napadlo, ze to tak ma byt 🙂 esteze som tam nasrato nevolala a nechcela to reklamovat 😀

didulka85
24. bře 2011

@gumimaci @kvetinkatn odkial mate tie podlozky? Aj ja chcem take... 😵

zuziatko
24. bře 2011

@gumimaci krásna je tá podložka a ďakujem za foto 😉 😉

@kvetinkatn super kombinácia 😉 😉 . Ja som myslela či nie je krátka na chrbtovej časti. Moja Emmka je dosť veľká a nechcem aby jej podložka končila v strede hlavičky. Preto som rozmýšľala že by som si dala ušiť až po koniec chrbtovej časti. Neviem..... Je tam rozdiel zhruba 10cm 😕 😕

shira_
24. bře 2011

ahojte baby máme cf zatial sme vo vaničke. chcem sa opýtať či sa dá potom športová časť polohovať do ľahu 😨

gumimaci
24. bře 2011

@didulka85 pinkie.cz 😉

lucula73
24. bře 2011

@shira_ nedá...aspoň sa to určite nedá nazvať ľah 😠

gumimaci
24. bře 2011

@shira_
@lucula73 mne sa to da do lahu, ja mam pasy omotane na 1x, sice potom s tou strieskou sa neda nic robit, ale maly aj tak vacsinou spi. Ked sa zobudi, posuniem ho do polosedu a potom uz mozem so strieskou manipulovat, mne drzi. pisali ste tu , ze pada. to sa mi stalo len vtedy, ked som isla po velkych vymoloch a sklopila sa. inak s tym nemam problem.

kvetinkatn
24. bře 2011

@zuziatko no veru poviem Ti, ja ju spod malej vytiahnem aby boli vidieť tie kvetinky a to už neviem ako ju má pod zadkom🙂 ale veru nadlho to už nebude, aby ju bolo vidieť, ja som ju kúpila na jeseň, to mala malá 9 mesiacov, potom prišiel fusak a teraz je už veľká a kočík používame minimum, skôr sa to oplatí pre menšie dieťa, ja ju už moc nevyužijem ☹

kvetinkatn
24. bře 2011

@didulka85 pinkie.cz 🙂

kvetinkatn
24. bře 2011

@shira_ no je to taký poloľah, ale dieťa s tým nemá problém 🙂 mne tá strieška padala, keď som to mala omotané 1x, tak sme to dali 2x a prestala padať, tiež to bolo len pri výmoľoch a natriasaní ale štvalo ma to pekne 😠 a ďalšia vec pri tom omotaní 1x bola, že sa mi poťah na chrbtovej opierke predal o suché zipsy na košíku, tak som reklamovala, vymenili ale teraz mi to už nerobí a som spokojná.

lucula73
24. bře 2011

@shira_ aj mne padala,keď som to mala jeden raz omotané......ak mám dva razy,tak drží ,ale je to poloľah... 😒

lucula73
24. bře 2011

@kvetinkatn a tebe menili celý poťah?a nederie sa ti to pri stireške?tebe sa asi neopiera taška o kočík,však?mne ano...

kvetinkatn
25. bře 2011

@lucula73 mne vymenili, ale tiež povedali, že nabudúce obšijú ☹ mne sa to predralo nad tými spevnenými plochami dolu ako sa to opieralo o tie zipsy, hore tam kde tebe sa mi to nederie, mne sa to od tašky dralo v polovici medzi vrchnou hranou a tým kde je našróbovaný ten bazmek na polohovanie ☹ tam som mala dierku a zjavne to bolo od tašky, keď bol kočík v ľahu... po tom omotaní 2krát nemám absolútne nič 🙂 nemajú šancu Ti to obšiť, podľa mňa menia, keby si to mala dolu, tam obšijú ale hore bez šance, to nemajú ako spevniť, je to príliš blízko toho zipsu.

shira_
25. bře 2011

ďakujem baby za odpovede, poskúšam.. malého teraz častejšie na prechádzkach nosím, a na nákupy a k dr. je vo vajíčku. vanička mu nejak vadí, spí tam len chvíľu a ked sa zobudí, už vreští lebo nič nevidí.. tak uvidím dokedy vydržíme, v máji začnem možno používať už športový.. ale tiež netuším ako to zvládne, ked neuvidí mňa 😕

baronka222
25. bře 2011

@zuzuula ja ho mam za 660.....

zuzuula
25. bře 2011

@baronka222 co mas za 660?

barbora87
26. bře 2011

Ahojte babule mozete mi poradit aky rozdiel je medzi modelom 2010 a 2011?dakujem

lucula73
26. bře 2011

@barbora87 asi žiaden ,okrem toho,že má vraj poťah kvalitnejšie spravený,tak by sa nemal trhať,ako 2009 a 2010...a na 2011 je ešte nápis conocrd aj na sedacej časti....

barbora87
26. bře 2011

@lucula73 dakujem a ako to je s tou strechou?nejako to nechapem cele

lucula73
26. bře 2011

@barbora87 zložité 😀 .Neviem,niekomu padá,niekomu nie.....ale ak máš správne upevnené také popruhy,nemalo by ti to padať,tam je vačšinou problém,lebo potom nie je kočík veľmi v ľahu.tak baby si to omotajú len raz,majú vačší ľah a potom padá strecha 😒

zuzuula
26. bře 2011

@barbora87 rozdiel je aj vo vanicke, je ina sleepers, a starsia kolekcia bola proton vanicka 😉 a este v niektorych predajniach davaju nafukovacie kolieska 😉