Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tanija133
26. kvě 2011

@orovka ja mam bamboo, tu bezovu....tie striesky 2010 su desne...

jankaslamka
26. kvě 2011

baby da sa ten dekel (ta cast co sa zipsuje na vrchu kocika na zakrytie vanicky) uplne dat dole? lebo este som na to zatial neprisla 😖 (mam concord fusion 2010)

renisco
26. kvě 2011

@laloona nedala by se připnout. na těch neoprenových je našitý zip na opěrce, kdežto ty starší kolekce zipy nemají na opěrce, ale jen na boudě.

renisco
26. kvě 2011

@jankaslamka ano dá... oba zipy posuňte na levou stranu a tama se to i vyhakuje. na pravé straně to nejde, jen přes levou.

jankaslamka
26. kvě 2011

@renisco aha dakujem..aj som to tam skusala, len to neslo..asi na to treba troska hrubsiu silu ... dakujem velmi pekne

slavulik09
26. kvě 2011

@tanija133 dakujem, uz som si pozerala, len mi maminky poradte, aky je rozdiel v kolieskach medzi 2010- 2011..vidim, že su iné, ale či je to pravda netusim...nevidela ste nahodu kolekciu 2011 niekto?

renisco
26. kvě 2011

@slavulik09 na obrázku jsou sice jiné, ale i ta 2011 se dováží a prodává s koly, jaké jsou na 2010

zipsy
26. kvě 2011

ahojte concordacky 🙂 ja som s concordom spokojna po vsetkych strankach, len jedina vec mi vadi, a to ze strasne hrkoce na kazdej nerovnosti...pouzivame ho zatial len 3 mesiace, a uz by som ho najradsej predala... vam to nevadi, resp. nehrkoce? maly sa tam natriasa... a je to dost na nervy... vsetci idu tak tichucko :(

renisco
26. kvě 2011

@zipsy já jsem si zvykla. leda koupit zadní nafukovací, ono se to trošku utlumí.

zipsy
26. kvě 2011

@renisco no, podla mna hrkocu hlavne predne, resp. len tie, takze vymena zadnych za nafukovacie asi nepomoze, keby hej, tak by to stalo urcite za to...

renisco
26. kvě 2011

@zipsy vím, přední stojí za prd, ale s tím bohužel nejde dělat nic

orovka
26. kvě 2011

@laloona áno drží aj keď je v ľahu, ale tebe by sa určite na 2008 nedala pripnúť.

orovka
26. kvě 2011

@tanija133 aj táto je podľa mňa bamboo a sedí super. 😉

orovka
26. kvě 2011

@zipsy aj mne hrkocú tie predné kolieska, hlavne na dlažbe. Už som si zvykla. Predtým som mala peg-pérego pliko a to bol hrkot.......toto je oproti tomu nič. 😀

miskatn
26. kvě 2011

tiez mate Concord Fusion a vypadli vam tie gombiky na prednych kolieskach na nastavenie aretacie? momentalne z troch majiteliek sme tri, ktore tento problem poznaju, podla mna je to dost vazny problem tychto kocikov, a samozrejme sa to nikde neda kupit ... alebo ano ?

renisco
26. kvě 2011

@miskatn dá se to koupit přímo u dovozce AGS http://www.agssport.cz/sk0/ . Pokud je kočárek v záruce, dodají to zadarmo v rámci reklamace.

tanija133
26. kvě 2011

Baby, mne zasa odpadlo pismenko na podvozku....nemam tam napisane teraz ze CONCORD ale CON ORD 😀 Myslite ze by mi dodali aj chybajuce pismenko? Ha, ha, ha..mbe to nevadi, ale ked ho budem predavat, tak chcem aby to bolo ok....Inac concord Fusion je super..len mne HROZNE vadi ze sa neda otocit sedacka a maleho nemozem vidiet....SOm z toho uz tyzden na nervy..musim kupit kocik dalsi len koli tomu aby som ho videla...mne na tom hrozne zalezi.... 😉

miskatn
26. kvě 2011

@renisco dakujem, naozaj? mas s tym skusenost? pojdem do obchodu, kde mi to predali a poviem, ze mi odpadli tie gombicky? dufam, ze kocik im nemusim nechat 🙂 /potrebujem ho este/

renisco
26. kvě 2011

@miskatn když si pročtete to forum http://www.agssport.cz/forum , tak je tam těch dotazů na to kolečko povíc (teda bylo, já to dlouho nečetla) a nebyl s dodáním problém.

miskatn
26. kvě 2011

@renisco dakujem pekne

karlanov
3. čer 2011

ahojte, také máme kočárek concord fusion a v současné době budeme s malým přecházet z hluboké korby do sporťáku. Chtěla bych pořídit podložku (http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku/), ale nějak nevím, jestli je vhodnější ta s bočnicemi nebo bez. A jak je to s délkou - někde jsem četla, že je lepší o něco delší.
Děkuji za rady 🙂

mmacko
3. čer 2011

@karlanov ja mam od niech tiez podlozku s bocnicami, len som si objednala trosku dlhsiu cast na nozicky, aby to bolo az po to cierne, aby sa zbytocne nespinil potah a zistujem, ze som mohla aj dlshiu opierkovu cast objednat. Odmeraj si od sedu po to cierne (ono ked das potom dole nohy, tak to bude trosku trcat, ale zas je to makka latka a keby si nechcela aby trcalo, tak objednaj tu ich velkost). Je to super vec ta podlozka, ked sa zaspini, tak len operes a nemusis prat cely potah 😉. Aj ked podla mna tebe to neponahla, kedze mas maleho este malickeho, tak tam bude mat tu origos podlozku od nich a ta sa tiez da lahko prat a az ked z nej vyrastie, co bude podla mna az zas po zime, tak ti staci potom objednat. Lebo naraz sa neda mat obidve podlozky a ked je maly este malicky, tak je lepsie tam mat tu origos concord podlozku aby sa nesmykal (kedze sporatak je velmi priestranny pre take male babetko ).

karlanov
3. čer 2011

@mmacko mockrát děkuji za odpověď - musím to tedy ještě promyslet a proměřit - děkuji 🙂

renisco
3. čer 2011

@karlanov část pod nožkama bych já osobně až tolik neřešila, to se dá lehce setřít. hlavně ať je dlouhá na zádové opěrce

lucula73
3. čer 2011

ahojte

chcem sa opýtať,čím mám umyť poťah,alebo ako teda,aby neostal flakatý?priznám sa ešte som ho za ten rok neprela nijak,ale nebolo treba,malý mi tam vylial čaj a musím to nejak vyčistiť 😕 .A dolu to z kočíka nechcem dávať...
dík.

mmacko
4. čer 2011

@lucula73 skus vlhciacou utierkou na ritku, s tou mi zatial vyslo vsetko 😉
Ja som tiez zatial prala len raz, ale ta opickova podlozka zatial zachytila vsetku spinu, jedine obcas prejdem tie zahyby tou vlhciacou kedze su tam omrvinky

lucula73
4. čer 2011

@mmacko dík vyskúšam...inak tá podložka je fakt super,zachytí špinu,ale omrvinky vysávame z kočíka každú chvílku...vysávač je najoblubenejšia hračka,tak to spojíme zo zábavou 😉
A idem si kúpiť baby joger city mini,som už rozhodnutá,len neviem akú farbu,z toho som na prášky 😝 😀
A concord asi predám,uvidím aký bude tento druhý kočík,zatiaľ si ho všetci chvália a to skladanie je super vec 🙂

mmacko
4. čer 2011

@lucula73 daj link na ten baby joger. Len aby sa ti do neho v zime zmestilo 2 rocne dieta, v tomto je fusion naj, ze je taky priestranny a dlhy.

lucula73
4. čer 2011

@mmacko
http://www.babyjogger.com/city_mini_lp.aspx
tu sú všetky farby,ktorú by si vybrala pre chlapčeka? 🙂
na dovču je to super kočík,to potiahneš na sedadle takú šnúrku a on sa sám sklopí,nesieš ho potom ako tašku 🙂
s fusakom práveže neviem,či sa mi tam bude zmestiť,ale myslím,že vo dvoch rokoch budeme chodiť ajj tak viac menej pešo 😉