Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
22. říj 2010

@talinka tam sú také šrobiky od košíka keď sa pozrieš na spodok.,tak pod tými šrobikmi.....mám kočík 3 mesiace...no sila... 😠

talinka
22. říj 2010

@lucula73 no to nepotesi, kuknem aj ja 😖

renisco
22. říj 2010

@cutce kolekce 2010 má hodně problém s boudou. na stranách je krátká a obě kolekce 2009 i 2010 mají ten problém, že se bouda sklápí v poloze v lehu... jinak je ještě rozdíl v nákupním košíku. 2009 má vevnitř suchý zip, takže můžeš tu desku vytahnout (popřípadě vyměnit) a košík vyprat, kdežto kolekce 2010 tuto možnost nemá. u 2009 je barva konstrukce pouze stříbrná, u 2010 stříbrnočerná. 2009 na předních kolech má krytky bez šroubků (takže se můžou ztratit), kolekce 2010 je má už na šroubky. 2009 nemá na zádové opěrce dole výstuhy, 2010 má.... dál si nevzpomenu, možná je to už vše 🙂

orovka
22. říj 2010

@haffynka ja mám 2010 a už som ho reklamovala po 5 mesiacoch používania. Mne sa predral poťah vľavo dole nad tými vystuženiami(čo 2009 nemá) a hore kde sa zipsuje strieška a ešte sa mi nedalo zacvaknúť zadné koleso(vypydávalo mi). Poslala som ho na reklamáciu priamo do AGS do Senice. Kočík mi po týždni prišiel, poťah mi vymenili za nový a koleso opravili. Vôbec som s nimi nemala žiadny problém a to som kočík kupovala cez český internetový obchod. 😉

renisco
22. říj 2010

@orovka a doklad o koupi jste posílala originál nebo kopii? takže nemusím to řešit v prodejně,kde jsem ho koupila a dá se rovnou poslat do AGS? 😨

sakura77
22. říj 2010

@orovka to by aj mna zaujimalo,ako si to riesila priamo s nimi,lebo mne v brendone povedali,ze musim k nim do blavy prist osobne(alebo niekto teda)lebo ze treba podpisat reklamacny a tak....AGS je co,ich servis?

orovka
22. říj 2010

@renisco posielala som kopiu, originál som si nechala a ešte som napísala aj reklamáciu, aby vedeli čo majú opraviť. Ja som písala mail do internetového obchodu že chcem reklamovať kočík, že či im ho mám poslať a tak. Oni mi odpísali, že ho môžem poslať priamo tu na slovensku do AGS a bude to rýchlejšie a aj lacnejšie poštovné. Tak som si tam zavolala a povedali, aby som im ho poslala. Vytlačila som im aj mail čo mi napísali z int. obchodu a nemala som s nimi žiadny problém. Po týždni mi kočík doniesla UPS. Som bola až prekvapená, že to tak rýchlo vybavili.

orovka
22. říj 2010

@sakura77 áno to je servis....je to ich skratka.

kvetinkatn
22. říj 2010

@cutce keď poriadne prezrieš celú diskusiu, čo je náročné 🙂 sú tu vložené fotky kde sú rozdiely medzi 2009 a 2010, niečo je lepšie a niečo nie... napr. ten košík je lepší 2009. Ja mám napr. podvozok 2010 celý strieborný, presne ako 2009, zo začiatku to tak zrejme predávali, lebo aj na nete sú fotky s celým strieborným podvozkom i keď teraz je kombinovaný čiernostrieborný. Ja som tu dávala fotky tak okolo 80tej strany, kde sa mi to predrelo na 2010 poťahu na mieste, kde sa v ľahu kočík dotýkal zipsov na košíku. Ale, keď sme si pozreli video, ktoré tu niekto zavesil a obmotali tie pásy okolo konštrukcie dvakrát, tak sa to nikde nedotýka a už sa nemá čo drať, takisto sa polepšila aj strieška, predtým sa sklápala teraz pekne drží, dokonca aj pršiplášť ide lepšie navliecť. Mne teda pomohlo, to čo tu kočky stále rozoberajú, že tie pásy treba obtočiť okolo konštrukcie dvakrát, to mi "vyliečilo" všetky neduhy 🙂

kvetinkatn
23. říj 2010

@zrzuska ja som pozrela a máme to na prvom cvoku smerom od košíka, ja som cvoky nemenila, len som tom omotala dvakrat okolo konštrukcie. Tak neviem ktorý cvok je pre teba druhý 🙂 a nezdá sa mi to až tak vysoko, je to vyššie, ale aj tak sa tam dieťa dáva od 6teho mesiaca, tak to už môže pololežať v pohode🙂

cutce
23. říj 2010

@renisco @kvetinkatn je holky ja moc dekuju za rady ja jsem koupila tuhle serii

Jeste si jdu projit tu stranu 80. moc moc moc vam holky dekuju

zrzuska
23. říj 2010

@kvetinkatn ja som to skusila dat tak ako na tom videu. cize je to omotane 2x a je to na tom vyssom cvoku zahaknute. druhy odspodu od kosika ked kukas.
ty to mas na tom nizsom? ale 2x omotane okolo tej rucky-konstrukcie? dobre som to pochopila? 😅

kvetinkatn
23. říj 2010

@zrzuska presne tak, dnes som bola v predeti, tak som to kukla, oni to majú tiež na druhom cvoku od košíka, ale teraz keď to mám dvakrát omotané a na to prvom cvoku, je to ok, nevidím, že by sa niečo dralo, tak hádam to už bude dobré 🙂 hovorím, aj tá strieška zrazu drží 🙂

kvetinkatn
23. říj 2010

@cutce no z tej fotky nevidím, či je to 2009 alebo 2010, ale podľa podvozku celého strieborného to vyzerá na 2009 ale na nete je vždy napísané 2010 a podvozok je tam odfotený ten 2009, tak neviem 😒 A nechcela si počkať na novú sériu? čo je na concord.de? vyzerajú tam lepšie kolečká, len korbička je presne ako jané, ale bamboo robia stále, len sa to volá sahara, tak možno by sa dala kombinovať s 2010 korbičkou. A concord robí na začiatku roka výpredaj predošlej kolekcie, tak bývajú lepšie ceny. Len nie je záruka, či bude farba po ktorej túžiš 🙂

kvetinkatn
23. říj 2010

@cutce na strane 83 sú fotky čo vidno rozdiely a na 93 som ja dávala foto, kde sa mi to derie 🙂

slunecinecko
24. říj 2010

holky prosimvas pouziva nektera z vas na concorda papabag? Mam s nim totiz dost velke problemy...uzh podruhe mi uplne prodral latku na sportovni sedacce v mistech, kde se taska dotyka kocarku a poprve mi reklamaci neuznali - sice opravili, ale neuznali a obavas se, ze ted podruhe uzh to ani neopravi....nemate s tim nektera taky problem?

lucula73
24. říj 2010

@slunecinecko to podľa mňa prederie káždá taška,nielen papabag....ja to tam mám tiež bledšie nejaké,ale nie je to ešte roztrhané...je to otras,tento poťah,absolutna nekvalita 😒 .ja mám dierky na sedacej časti zospodu...od šrobikov otlačené a predraté 😝

slunecinecko
24. říj 2010

@lucula72 Luci jenze nejhoris je, ze mi tu reklamaci neuznaji....pritom kdyby ten potah nejak vyztuzili myslim, ze by se mi to co dva mesice neprotrhavalo....ach jo 😠 😠 jsem zvedava, jak to dopadne tentokrat....

dara29
24. říj 2010

Ahojte mamičky. Concord fusion je moja jedna srdcovka z dvoch. Druhý je brio go. Viete mi poradiť ktorý? Uvítam všetky pre i proti. Dakujem

barboramarek
24. říj 2010

@dara29 brio go 🙂 a to mam concorda 😉

kvetinkatn
24. říj 2010

@slunecinecko ja mám mamabag a tá sa nikde neopiera, takže mi to nederie, tak neviem posúdiť ☹

kvetinkatn
24. říj 2010

@dara29 no mňa brio go moc neohuruje, také moc strohé a videla som naživo ten biely podvozok s modrou korbou, na fotke to vyzerá cool ale naživo je to také lacné... inak teraz je to hit, lebo dávajú vaničku zadarmo 🙂 tak chce každý brio, ale ten so zlatou strieškou a taškou je elegantný 🙂

kvetinkatn
24. říj 2010

@dara29 u mňa je pre pri concorde veľkosť a totálne ľahučké ovládanie, mal nejaké muchy, že sa mi predieral, ale po správnom prichytení na konštrukciu sa všetky vyriešili. Momentálne u mňa nie je žiadne mínus 🙂
brio vôbec neovládam, ale vyzerá to na nový hit, concordov už bolo dosť 🙂))) 😎
u mňa vedie concord aj preto, že vyzerá dobre aj keď je športák v ľahu čo sa o tom brio moc povedať nedá, viď foto s Gwen 🙂 prikladám aj ten zlatý 🙂 ale zase vidno, že do košíku dáš niečo aj keď je kočík v ľahu, čo v concorde je možné len z boku. Každý má svoje pre a proti....

dara29
24. říj 2010

Dakujem kočky ešte si to nechám prelkežať v hlave

lucula73
24. říj 2010

@slunecinecko tak daj potom vedieť,ako to dopadlo....ja som dnes pozerala,mám tú tašku nurse a tiež sa mi opiera o tú hranu,takže je to asi fakt otázka času a bude diera 😀 😝

onellyo
24. říj 2010

@talinka 🙂 🙂
jasne my ho mame este v zaruke tak nam povedali bez problemov poslu nove
stupliky,,,ale ktovie kedy ze nemaju na sklade,,, 😀 😀

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn ahojky, moc moc dekuji. No ja se koukala na tu stranu 83, ale nejak jsem mela neco co ukazovalo na 2009 rocnik a pak na 2010, takze jsme z toho oba byli jeleni 😅

No mi ho koupili za 15 tisic, meli velkou sleb=vu a ja nechtela cekat na novy rok, co kdyby nebyl 😅

kvetinkatn
24. říj 2010

@dara29 daj vedieť čo vyhralo 🙂

kvetinkatn
24. říj 2010

@cutce to bola super cena, asi to čo je u nás 666 eur teraz akcia 🙂 ja mám tiež napríklad 2010 športák s výstuhami na rohoch, ale podvozok mám celý strieborný ako je 2009 takú kombináciu 🙂

cutce
24. říj 2010

@kvetinkatn e je to zajimavy, ze jsme ho objednali ted pred 3 tydny a byla by to kolekce 2009?