Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

zuzujan
1. bře 2010

jjahodka pises pravdu, sice este nemame potrhany potah, toho sa bojim....ale kolieska uz mam priserne a to pouzivam kocik len 6 mesiacov, nahradne kolecka neviem kde zozeniem....tie nafukovacie su len na concord neo ja mam fusion
neviete poradit kde by som kupila nahradne koliecka?

veverka84
1. bře 2010

ahojte baby co mate vanicku concord 2009 model aj vam sa osupalo to okolie zipsu na nanozniku???ja to mam hrozne po mesiaci pouzivania cele dopraskane a olupane ☹ vyzera to hrozne akokeby mam kocik po 4 detoch....mam aj tasku papabag aj tam to zacina ale neni to take hrozne...

kessiee
1. bře 2010

zuzujan nafukovacky sa robia aj na fusion, ale myslim, ze len v striebornej farbe, na neo zase len v ciernej. a keby si chcela nahradne tie pogumovane, tak by ti ich mali objednat v obchode, kde si kocik kupovala, skus si tam zavolat 😉

liliana15
1. bře 2010

caute kocky mam napredaj concord fusion 2008 trojkombinaciu aj s prislusenstvom, vanicka proton - je cisto nova, nepouzivana. vsetko vo farbe argon - zelena. v pripade zaujmu IP 🙂

renisco
3. bře 2010

ZUZUJAN
náhradní kolečka na koncord fusion jsou - nafukovací. nejlevnější vyjdou na 1790,- za sadu (bez pošty) a co vím, tak jsou celé černé

renisco
3. bře 2010

ZUZUJAN
stačí si do vyhledávače dát =nafukovaci concord fusion=

petrusk
4. bře 2010

ahojte, kupili sme si kocik concord fusion amber rok 2010, s plastovou vanickou a ked sme ju osadili do konstrukcie tak ta vanicka nie je uplne na pevno ale trochu sa hybe hore dole. ma to tak byt, ze je tam taka vola?

orovka
4. bře 2010

Už to tu bolo niekde spomenuté. Na konštrukcii treba dať do hornej polohy opierku na nožičky.

nefer
9. bře 2010

ahoj holky, rada bych se vas zeptala - chtela bych si poridit concord neo nebo fusion 2010, a chtela sem se vas zeptat,zda vam vyhovuje? cetla sem tu spoustu reakci, takze ted sem trosku na vazkach 😅 tak bych se chtela zeptat vas holky,co ho mate,zda jste s nim spokojene a jestli je opravdu skladny, protoze my ted mame V-Cross a ten teda moc skladny neni a manzel na nej stale nadava,ze je to krap 😀 dekuji za info

kaska
9. bře 2010

ahojte, pridam svoju skusenost s Neom. Mala som predtym PP GT3, je to super kocik, ale prave kvoli neskladnosti (mam male auto) a voli tomu, ze sportova cast sa neda otocit aby som videla na maleho, som ho predala a kupila Neo. Takze Neo toto splna, je krasne skladny, lahucko sa s nim manevruje, maly je spokojny, ze na mna vidi. Mame Neo 2010 vo farbe Lava a kupila som este do neha super fusak kozusinovy, ktory ma konicky tvar, takze tam super sadne.
Je ale pravda, ze nie kazdemu babatku moze vyhovovat poloha, v ktorej nie je uplne na lezato. Cize ma trocha zdvihnute nozicky, nam to nevadi, maly tam prespi aj 2 hodiny. A este jedna vec, tento kocik nie je velmi do terenu, hlavne kvoli prednym malym kolieskam. My sme s nim isli aj po snehu, zvladli sme to, ale je to lavne na hladke povrchy. A odporucam si dokupit tie nafukovacie kolieska.

talinka
9. bře 2010

nefer, concord neo aj fusion su dobre kociky aj skladne...neo ma iba tie "nevyhody" co popisala vyssie kaska 😉
ja mam concord a som velmi spokojna, mam ho sice iba mesiac,aj ked idem ho predat,lebo uz bude v predaji kocik, po ktorom tuzim 😉 ale fusion odporucam....z vlastnej skusenosti...

nefer
10. bře 2010

holky dekuji moc za info, o vikendu se na nej chci podivat nazivo a pak bysme ho koupili 🙂

a talinko jaky kocarek budes kupovat? smim-li se zeptat 🙂

zandah
11. bře 2010

Dobrý den, zvažuju koupi kočárku Concord Fusion nebo Jané 2010. Mohly byste mi, prosím, poradit nějaký spolehlivý internetový obchod v Německu nebo jinde v zahraničí, kde by se daly tyto kočárky sehnat za výhodnou cenu? Děkuji Ž.

sakura77
11. bře 2010

akurat som vcera pozerala v obchode neo aj fusion,strasne sa mi pacil predtym neo,ale nazivo teda jednoznacne vyhral fusion-ovela vacsi a priestrannejsi ako neo,akurat jedina vyhrada,ze je len v smere,skodaaa

vorllinka
11. bře 2010

zandah zatím nemám vlastní zkušenost, ale hodně si holky na diskusi Jané 2009 chválí e-shop o-baby.de 😉

talinka
11. bře 2010

nefer, jane unlimit 2010 😉

talinka
11. bře 2010

sakura, presne neo mozno naoko krajsie ,..ale fusion praktickejsi 😉 a ked ti vadi , ze nie je do oboch smerov mrkni na ten jane unlimit 2010...ten sa da otacat...a je to vlastne ten isty vyrobca

talinka
11. bře 2010

baby, ak by ste mala niektora zaujem budem 2mesacny concord (len sportak) predavat v aprili...je cierno, zeleno, zlty..fakt krasna kombinacia, tento kuk :

http://www.mmshop.sk/component/virtuemart/?page...

nefer
12. bře 2010

talinko tak na jane unlimit 2010 jsem taky koukala a taky se mi docela libi 😉 no uvidim,jeste nejsem uplne rozhodla 😅

juju
12. bře 2010

zandah chod cez preisroboter.de my sme usetrili 230 euro na neo

a tie co mate NEO viete poradit ako nasadit vanicku, aby sa nehybala?

talinka
12. bře 2010

juju, treba dat hore opierku na nozicky, to to trosku zbrzdi, tak sme to robili na JANE tiez sa vanicka hybala 😉

zandah
13. bře 2010

díky za tipy 🙂

elixia
13. bře 2010

juju, celkom dobre ceny maju na tej stranke,vdaka zo dobry tip 😀 mozem sa opytat, kolko vas stalo dorucenie?

juju
13. bře 2010

talinka ale na NEO to nefunguje ☹ neviem, aku opierku - mam na mysli vanicku a tam opierka nie je 😅

elixia, platili sme 880 euro za komplet a 6 euro za dorucenie do BELG (tu totiz zijeme), ale podla mna na Sk to nemoze byt ovela viacej, ale kazdy shop ma ine sadzby - z jedneho som chcela objednat positelku a prebalovaci putl a pytali si 100 euro za dorucenie a z ineho sme platili 15 euro za to iste a niektore shopy nedodavaju do zahranicia - treba patrat a mat trosku trpezlivost, lebo ponuky sa stale menia, ja som objednavala tieto tri veci z netu, stravila som dost casu patranim po naj cenach a shopoch ale nakoniec som usetrila total s porovnani s cenami v Belg cca 450 euro, takze sa oplati 😉

elixia
13. bře 2010

tak za 6 eur to je super 🙂 Ja nezijem na Sk ale v Uk,takze ktovie ako by to bolo sem...ved poskusam. Tu som zatial nenasla kocik ktory by mi vyhovoval,teda na nete aj ano,ale ja by som si ho chcela aj 'omakat' nazivo a potom ked tak kupit aj na nete..este mam casu dost,tiez travim veeela casu na nete porovnavanim cien,co sa kde viac oplati 🙂

juju
14. bře 2010

elixia v UK su celkovo dobre ceny, to v porovnani s Belg - uff 😉 ja som isla do NEO naslepo ale pred tym som citala spustu recenzii a nesklamal ma ked prisiel, uvidime ako to bude v praxi. ale objednavala som z nemeckych stranok, lebo som kupovala nemecke vyrobky, cize logicky budu tam najlacnejsie 😵

nefer
15. bře 2010

tak sem v sobotu videla concord neo i fusion nazivo a libi se mi teda oba,akorat neo je teda snazsi na nasazeni korby a sportaku a da se otocit proti smeru i ve smeru,takze sem si nakonec objednala neo chilli 🙂 a mel by prijit do patku 🙂 navic,kocar je teda i dost odpruzenej tak snad to bude ok 🙂

sylviah
15. bře 2010

ahojte kocky, nemate niektora na predaj CIERNU tasku na kocik PAPABAG-CONCORD?

juju
16. bře 2010

sylvia a preco si ju chces kupit? myslis, ze je nejaka extra super dobra? mi sme ju dostali gratis ku kociku a zda sa mi nic extra 😅

sylviah
16. bře 2010

juju, páči sa mi preto, lebo sa dá celá pripevniť ku konštrukcii (viď foto http://www.maderna.sk/kociky/prislusenstvo-a-do...), čiže nevisí len za rukoväť. mám tašku, ktorá je na zavesenie za rukovať a veľmi mi to vadí 😒 Nepredáš ju? 😝