Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
21. črc 2010

@mmacko 😀 ...inak ja som pozerala tú tvoju,pokiaľ ti siaha,videla som,že je dlhšia na sedacej časti,ale absolutne mi nezaplo,že by mohla byť aj taká..... 😠 ..na nohách mi to nevadí,na chrbte možno mohla byť dlhšia...však keď zoderieme,ušijeme novú.....obrátenú zas... 🙂

zrzuska
21. črc 2010

@mmacko a kde mas fotku kocara? kukam ze v albume mas cam 😕

@talinka tak mi daj vediet. ak nahodou budes chciet predavat. lebo ja som mala v plane ze ked predam bebecko tak by som si kupila normal novy concord. ak dakedy budem tehu tak si uz dokupim len vanicku a vajicko 😝

lucula73
21. črc 2010

@zrzuska pár strán dozadu je tá druhá opička od mmacka 😉

mmacko
21. črc 2010

Lucula, mna by to na tvojom mieste tiez nenapadlo. A mne tiez chyba tak 10 cm hore, ale co uz. Presne, ked sa zoderie, kupime novu, pripadne ked sa narodi druhe mimi.
Zrzuska, fotku fusiona aj s vlozkou som dala tu na forum, len uz neviem, na ktorej strane, medzi 50 tou a 60 tou 😉
Ten Cam som mala ako prvy kocik, bol super, len vobec neodpruzeny.
A skus pozriet tu na bazare, nejake teta nuka aj nove fusiony za 250 eur, ja som tiez novy kupila takto lacno (len o par eur drahsie) 😉

lucula73
21. črc 2010

str.52 😉

zrzuska
21. črc 2010

luci uz som ju nasla. lebo vsak v albume ju nemala. 🙂 mne by zas na bebecko nesedela ta predlzena podlozka. tak ja si chcem objednat ak mi zvysia korunky tu co mas ty. ale mne sa paci ta s tou cicou 😅 a potom by som to dala do concordu ked sa mi podari bebe confort predat. 😝

zrzuska
21. črc 2010

@mmacko hej? som si nevsimla. kukam tu bazar stale. idem kuk 🙂

len aj tak musim predat tento nas teraz najprv. juuuuuuuuj 😝

talinka
21. črc 2010

pokial ide o tie nove fusiony, to fakt tak lacno? len bacha na podvodnikov, prave vcera som citala od znamej, ze tiez natrafila na podvodnicku a nema ani concord ani prachy 😝 😝 😝

talinka
21. črc 2010

ako mozu ist tak pod cenu??? to sa nerobi ...ja ho urco za 250 nedam... 😖

talinka
21. črc 2010

@mmacko dakujem, ze si mi prekazila kseft 😀 😀 😀

talinka
21. črc 2010

@zrzuska dobre rozmyslas, aj ja ked budem mat nahodou druhe, kupim uz iba vanicku a vajicko, to kupis za facku...aj ojazdene..hlavne sportak nech mam novy

mmacko
21. črc 2010

Talinka, ja som tak lacno kupila v obchode 😉
Ale to je tak nahouby, ked normal ho baby kupia za 450 eur, tak jasne, ze polrocny kocik nepredaju za 250. Urcite budem drzat palce. A vlastne, preco ho chces predat?
Zrzuska, lacno maju aj na tom nemeckom obaby. Dokonca aj Jane unlimit, co sa mi tiez paci tam maju za nejakych 350 eur

zrzuska
21. črc 2010

no naozaj som nasla za 250eur 😕
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/w02q/con...

mmacko
21. črc 2010

Talinka, prepac, za ten "prekazeny kseft" ☹ Ja som chcela pomoct zrzuske, necitala som tam vyssie ten prispevok o Vasom dohovarani sa. Teraz som si to precitala.

zrzuska
21. črc 2010

no ale ja by som sa teraz teda bala ze ci to nie je podvod 😝 😀

zrzuska
21. črc 2010

inak ja som zhanala tu farbu polar. ta je super. len nikde nie je dostupna a tu kukam ze na tom inzerate je taka farba. vzdy som ju nasla iba tak ze trojkombinacia jedine sa dala kupit. 😕
sa mi paci aj ta farba peacock len ta modra strieska je na mna moc kriklava 😒

zrzuska
21. črc 2010

@mmacko a ty mas dievcatko? ze ruku modry kocik je taky aj aj nie?
ja stale zvazujem ci zeleny ci modry. to ja len kvoli taske rozmyslam zeleny. lebo tu tasku nedam ani za co. ta je suprova. tretia kocikova taska a naj naj naj. casualplay maju vynikajuco riesene tasky 😵

zrzuska
21. črc 2010

som chcela napisat reku nie ruku 😀 😝

lucula73
21. črc 2010

no kukala som tie inzeráty,.....keď som ja zhánala,tak tá baba tu ešte nebola registrovala sa len nedávno..
sú to dobré ceny, videla som tam aj obrázky kolekcie 2008,aj 2009......a horšie je to s prípadnou reklamáciou,ak sa ti pokazí,dotyčná tie kočíky už ani nemusí predávať..... 😒 -moj názor 😝

lucula73
21. črc 2010

mala som vyhliadnutá v máji na mmb od jednej holky,predávala 2010 za 390 euro,no bolo to menej ako obchody...a keď som sa jej pýtala odkiaľ ich má,povedala mi,že to jej kamarát vozí z nemecka a ona ich predáva a že v prípade reklamácie mám zavoalť jej.........asi za dva týždne tam tie inzeráty už ani nemala,ani dnes ich nemá...nikto nemal záujem,ludia si dávajú viac pozor,predsa je to len veľa penazí...

mmacko
21. črc 2010

Baby presne, ktovie ako je to s reklamaciou, ci teta zastresuje nejaky obchod, alebo to zhana ktovie kde. Za opytanie sa nic neda, ale treba to velmi zvazit.

Ja mam dievca, vtedy mali v akcii v tom obchode cherry a tuto, mne sa pacila chili, ale tu nemali a ta cherry nazivo je divna (jedina concord farba z kolekcie 2009 a 2010 co sa mi nepaci), tak som zobrala toto. A tiez preto, ze to chcem tiez pre druhe dieta nechat a ktovie, ci to nebude chlapec 😉

Casualplay su super tasky, ale ja mam k modremu tiez ruzovu tasku a v pohode. Ten tyrkysovy nie, ma kratsiu striesku ako sa tu pisalo. Mne sa tiez velmi paci ten leaf a k tomu je aj naaaaaaaaaadherna vanicka.

zrzuska
21. črc 2010

@lucula73 to hej. s reklamaciou je to naprd. ale ked kupim pouzity tak tiez sa moze pokazit a uz nemusi byt v zaruke. to je riziko tej nizkej ceny asi 😝

mmacko
21. črc 2010

Lucula presne, ja by som tiez nekupila bez zaruky kocik, najma takto drahy. Clovek nikdy nevie, co sa pokazi...

lucula73
21. črc 2010

moj mm ani nevie,kolko stál ja som ho kúpila v obchode za 440....asi by ma zabil.... 😠 😝 😀

zrzuska
21. črc 2010

no aj tak zvazujem ze ked predam bebecko tak si kupim leaf a z malvika. tam som kupovala aj buggster a ten bol vo vynikajucom stave. naproti tomu od kesslerovcov z bambina z tt som kupovala cez nett jane slalom cierno bezovy a to som si objednala hnedo oranzovy a este mi aj volali pre potvrdenie objednavky a poslali mi tento. ja som bola uz bez kocika a potrebovala som ho cize uz som to nechala tak. ale total vadny kus mi poslali. mozno keby som to poslala naspät a chcela tu farbu co som si objednala mala by som ten doteraz. preto som ho predala lebo bol fakt vadny...
inak som mala v plane si ho nechat a dokupit si vanicku a vajicko neskor ked by bolo druhe babo na ceste.
kamoska ma nahaluzila na bebe confort a mne nesediiiiiiiiiiiiii. pomoooooooooooc. chcem ho predat 🙄

zrzuska
21. črc 2010

baby mate pravdu. takze kupim len cez nett alebo priamo z obchodu. zajtra idem do mesta tak sa zbehnem opytat ci ho u nas tiez nemaju alebo sa neda objednat 😅

mmacko
21. črc 2010

Zrzuska, ty mas tiez peknu kocikovu historiu. No podla mojho nazoru je fakt fusion lepsi ako bebe confort, ten mi prisiel v obchode taky labilny (tiez sa mi pacil, tak som ho pozerala). Drzim palce na predaj 😉

mmacko
21. črc 2010

Lucula, ja kebyze nezozeniem takto lacno fusion, tak si ho nekupim, ja som predala 3 kombi za 320, tak toto pekne vyslo. Este dokupim vanu a vajco ked bude druhe

lucula73
21. črc 2010

@zrzuska a už si dala inzerát?však rozhoď siete.....uvidíš....mne nukali ten bebeconfort high trek či ako sa volá,že je jeden z najpriestrannejších na trhu....ale sa mi videl moc veľký,tak celkovo... 😉

a ja som tu dnes nemala byť,chceli sme na výlet a furt sme doma...malý spí už dve hodky,no asi nepojdeme nikde 😝

lucula73
21. črc 2010

@mmacko a druhé zatiaľ ništ? 😕 ..inak to concordácke vajco asi zachvílu ani nebudeme používať,malý má cez 9 kíl,máme aj tú druhú autosedačku,príde mi omnoho pohodlnejšia ako toto vajíčko..po lete určite malého prešupneme do druhej...a na konštrukcii som ju nemala ani raz...keď ideme do obchodu,hodím vajco do vozíka a mám to,ako skladať furt kočík.... 😝