Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

tertery
7. kvě 2012

Ahoj, nezvládám dočíst posledních 264 stránek. Zvažuju koupi tohoto kočárku Concord fusion travel set pro říjnové mimi. Mohl by mi někdo poradit či mě odradit?

renisco
7. kvě 2012

@tertery já ho doporučím s hlubokou korbičkou Proton a nejlépe autosedačkou maxi-cosi (tam je ale potřeba dokoupit i adaptéry)...

tanija133
7. kvě 2012

@tertery Tiez odporucam, mala som tiez rijnove mimi, a vanicka Proton nam stacila az do aprila aj s fusakom...

titania1
7. kvě 2012

@tertery ja ti ho mozem tiez odporucit. 🙂 Vanicka ma polohovatelnu opierku, co sme vyuzili ked mal Jakubko sopliky. Kocik je sam o sebe lahky, tiez sa lahko sklada. Teraz sme v sportovej casti, maly bude mat dva roky a stale sa mu v nom pohodlne sedi, spi...

dashin
7. kvě 2012

Ahoj, obracím se na vás o radu. Mám autosedačku Concord Ion, včera jsem jí po delší době použila a zjistila, že madlo nedrží zaklapnuté v přední poloze - v té, ve které se dává do auta, tj. u nožiček dítěte. Ve třech dalších polohách není problém. Už si vůbec nevybavuji, jestli to madlo dříve vepředu drželo, navíc nemůžu najít originální návod. 😒 Určitě některá tuto autosedačku máte, můžete mi tedy krátce napsat, jestli vám to madlo vepředu drží nebo ne? Díky moc. 🙂

renisco
7. kvě 2012

@dashin tak to si pamatuju přesně - u nožiček to nedrží a nikdy nedrželo... na to jsem se tady taky kdysi ptala 😀 😀 😀

dashin
7. kvě 2012

@renisco aha, díky moc 😀 Je tedy zvláštní, že mě to nikdy předtím nezarazilo. Ale včera jsem si říkala, že v případě nárazu, když se pásy v autě napnou, mělo by to madlo držet napevno, aby se autosedačka nepřiklopila k sedačce. Ale asi to má nějaký důvod...

mmacko
8. kvě 2012

@tertery urcite odporucam s vanickou proton (kolekcia do 2010)- da sa zohnat aj nova alebo ich je vela aj na bazosi....ta nova vanicka sleeper je malicka.

karinka2105
8. kvě 2012

sportak 2010 tam pada ta strieska?a stale alebo kedy?

renisco
8. kvě 2012

@karinka2105 ano padá. jedině, kde nepadala, je barva peacock, ale myslím si, že to bude kus od kusu....
padá o jeden díl dozadu, když se dá opěrka do lehu

karinka2105
8. kvě 2012

@renisco juj to jedine ma asi odradza,toto je moj favorit,ale tak mozno na 2011 to nerobi,cize sportak 2011 a vanica 2010 snad by to slo

tertery
8. kvě 2012

@mmacko Děkuji za postřehy, oni právě uvádí, že ta sleeper ma na délku 86 cm a proton taky 86 cm. A jak je to s kočárkem v terénu, manžel furt chce jezdit po polních cestách? A co kolečka?

renisco
8. kvě 2012

@tertery tady pozor. někteří prodejci uvádí totiž VNĚJŠÍ rozměr, ne vnitřní...
terén zvládne, jen bude trošku drncat 😀

renisco
8. kvě 2012

@karinka2105 to už právě netuším, jestli to dělá i 2011 . někdo tvrdí, že nedělá, jiný že i ta... takže v tomto fakt netuším. ale určitě bych dala sporťák 2011 a vaničku 2010.

edithn
8. kvě 2012

taky máme doma Concorda a s korbou Proton 2010 jsem moc spokojená, horší už to je s Fusionem 2010 (sporťák). Padá mi ta stříška a to je fakt o nervy. Na malýho neustále svítí sluníčko. Sporťák je krásnej designově, ale dost otevřenej. Toť má jediná výtka k tomuto kočárku.

mmacko
8. kvě 2012

@edithn odporucam slnecnu clonu, ja ju mam, mne padne strieska len malokedy, ale ta clona krasne babo kryje.

tertery
8. kvě 2012

@renisco No tak jsem se vrátila z obchodu, kde jsem zkoukla korbičku Sleeper, délka docela dobrý, ale ta šířka! To si snad mimi ani nedá ruce podel těla.

Všude se doporučují nafukovací kola a tenhle kočárek nemá, bojíme se, že bude mimi vydrncané!

renisco
8. kvě 2012

@tertery ono bude vydrncané i s nafukovačkama, protože není odpružený....

ne, nebojte. já nafukovačky neměla a malá je v poho 😀 😀 😀

tertery
8. kvě 2012

@renisco A je to nevýhoda, že není odpružený? 😒

renisco
8. kvě 2012

@tertery není. mě to třeba vůbec nevadilo. dala jsem přednost lehkosti, ovladatelnosti a prostornosti. on malinko odpružený je, ale nic moc extra to není.

jami2
8. kvě 2012

Ahojte, môj malý bol vo vaničke uvarený - čierny plast (nepomôžu ani vetracie otvory). Inak je to fajn kočík.

edithn
8. kvě 2012

@mmacko taky jsem si jí koupila, ale šla na to jen málokterá a není to žádná hitparáda.... Dneska jsem přišla na to že můžu v lehu vzadu rozepnout ten zip a jakoby stříšku oddělit od lehátka. Taky možnost 😉

mmacko
8. kvě 2012

@tertery moja mala prave zaspala len na najvacsom drncani po zamkovej dlazbe, ju by asi odpruzeny s nafukovackami neuspal 😀.
Ale ak chces viac terenny odpruzeny kocik, pozri hartany....osobna skusenost, fakt dobry kocik...to je po fusione moja druha najoblubenejsia znacka

mmacko
8. kvě 2012

@edithn ja nemam tuto sunshine kids clonu, prisla mi velmi velka, ja mam od LILINKA z mmb, je mensia a velmi sa mi pacia aj teutonia clony, len tie som neskusala, ci pasuju, ale v obchode si ju kupovala baba na jane slalom, tak asi pasuje aj na fusion

manila421
9. kvě 2012

@mmacko
@edithn
@renisco Baby no neuverite isla som sa akurat tu spytat ze co vravite na tu sunshine clonu a vy to tu rozoberate. Tiez zmi pride velka ale neviem, videla som aj tu Teutniu len neviem akym sposobom sa tam dava na tu striesku..
Neviem ktoru kupit...

manila421
9. kvě 2012

@jami2 tiez sa mi zda ze sa maly vari v tej vanicke.

manila421
9. kvě 2012

@edithn toto je ta sunshine clona? mam pocit ze ja som nasla inu, ci to je ta ista?

mmacko
9. kvě 2012

@manila421 Alex, ta sunshine je obrovska, kamoska ju mala. Ta teutonia, alebo este ti dam link na moju su mensie, pripinaju sa na strechu takymi 'stipcekami" a este sa aj zavezuju, ja osobne to mam zaviazane na spodku toho strechoveho obluka po oboch stranach, sedela mi aj na vanicku, aj na neo a aj na fusion.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13121859&tab=1

mmacko
9. kvě 2012

Kocky, teoretikus, co by ste povedali na vymenu fusionu za PP Uno? Len ma to tak napadlo, ale asi to nie je dobry napad, ci? Viem, ze by mi fusion chybal, ale uz ho mam dlho, tak neviem, ci netreba vymenit ked este planujem kocikovat skoro 2 roky.

renisco
9. kvě 2012

@manila421 můj názor - šušinku nebrat. měla jsem ji, ale na kočárku je moc veliká, ty sucháče, než ji tam nasadíš, ti zatrhají boudu a blbě odstává.
tohle je něco podobného, ale zdá se být lepší http://www.babynabytek.sk/tienidlo-na-detsky-ko... (někde jsem viděla levnější, ale nemůžu to najít...) nebo pak tu teutonku... tam jde akorát o to, že ty, co se uchycují sponama, může dítko strhnout...